Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.11.2015, 0:17   #5381
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: The Witcher 3

Sa druge strane, uvek mogu da ga dodam kao Non-steam game, najvise zbog overlay-a i chat-a.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2015, 3:02   #5382
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Najzad završio HoS. Vrlo zanimljivo i vrlo neobično. Podsetilo me na one zbirke kratkih priča o Geraltu iz serijala knjiga od Sapkovskog. Baš kao jedna od njih - potpuno nepovezana sa glavnom pričom, a odlična i čak na neki način i bolja od glavne priče. Sad u hibernaciju, dok ne izađe sledeća ekspanzija.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku maxiMD na korisnoj poruci:
BLACKICON (8.11.2015), nesudjeni clocker (7.11.2015)
Stara 7.11.2015, 16:25   #5383
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

imam problem sa igrom.
na mom pc(Intel® Pentium® Dual-Core G630 @2.7Ghz,DDR3 2x4GB Patriot@1066mhz GTX650 ) imam igriv framerate , tu i tamo secne al nista strasno (na low, naravno).. ali samo na 1.06 ( patcheve pre, nisam proveravao) .. onda instaliram 1.11 .. i igra bukvalno zamrzava na po 5 sekundi svakih 5 sekundi.. ne znam da li da igram na 1.06 ili sta vec da radim
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2015, 16:38   #5384
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Od patcha 1.04 pa nadalje, u Novigradu konstantno imam zapucan 100% CPU usage na 4690k, a mogu zamisliti sta igra tu radi sa G630. Stavi 1.07, iz mog iskustva on je najmanje zahtevan za procesor, posto tu nisam imao stuttering u Novigradu, bez obzira sto je procesor bio na 100%.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2015, 19:02   #5385
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^Za Novigrad, probaj da stavis NPC setting na low u grafickim opcijama i vidi dal pomaze.


EDIT:
Realno, te nove Pentiume treba izbegavati kupovati jel sve cesce izlaze igre koje prosto ne mogu da rade kako valja sa samo dva thread-a.

EDIT2:
E da, definitivno su promenili nesto sto vodi do stucanja. Evo ako sada na mom 8-thread procesoru stavim da witcher3.exe koristi samo dva jezgra, igra pocinje da stuca (tek kad postavim bar 4, ne stuca), sto se definitivno nije desavalo na 1.07, gde sam radio slican test.

EDIT3:
Izgleda da je to pocelo od patcha 1.07:
https://www.reddit.com/r/witcher/com...e_the_witcher/

EDIT4:
Ovaj lik je naveo resenje, ali ga bas ne razumem sta je uradio.

Poslednja ispravka: player1 (7.11.2015 u 19:41)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2015, 19:47   #5386
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^Probao sam i to, nije pomagalo. Presao sam i base igru vise puta i ekspanziju, tako da sam sa sve i jednim patchom do sada imao iskustva. Ovde ispada da 1.07 pravi problem, a koliko me secanje sluzi, u julu (kada sam poslednji put igrao main igru) je bio aktuelan 1.07 i tada je bukvalno sve bilo savrseno i pored tog zapucavanja CPU-a. Padao je fps ali nije bilo stutteringa. Mozda gresim i mozda je u pitanju bio 1.06, ali je u svakom slucaju igra sa poslednjih nekoliko patcheva verovatno postala pakao za bilo koji budget-procesor.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2015, 19:51   #5387
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Cekaj bre, ti imas i5, koji ima 4 thread-a. On ne bi trebao da ima takav shuttering (zamrzavanje na svakih par sekundi) kao sto je pomenut u temi.

Ili si pak promenio komp?

Neka darkowozzd proba ono resenje, da vidi dal mu popravlja situaciju ili ne.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2015, 20:01   #5388
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ja nemam zamrzavanje slike, ali imam (blagi) frameskipping u Novigradu i imam , kao sto rekoh, skoro uvek maksimalno uposlen procesor. Povukao sam paralelu sa njegovim problemom jer su u sustini isti, samo se desavaju u razlicitoj meri usled dosta vise sirove snage kod 4690k. Kod mene je to kocenje prihvatljivo, ali kazem ti, ako je igra u stanju da "pojede" i5, koliko tek onda maltretira G630.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2015, 20:14   #5389
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

S druge strane to moze da pokaze zasto ona metoda nije radila kod tebe. Ipak je predvidjena kao "resenje" za one sa dva jezgra.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2015, 13:53   #5390
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
^Za Novigrad, probaj da stavis NPC setting na low u grafickim opcijama i vidi dal pomaze.


EDIT:
Realno, te nove Pentiume treba izbegavati kupovati jel sve cesce izlaze igre koje prosto ne mogu da rade kako valja sa samo dva thread-a.

EDIT2:
E da, definitivno su promenili nesto sto vodi do stucanja. Evo ako sada na mom 8-thread procesoru stavim da witcher3.exe koristi samo dva jezgra, igra pocinje da stuca (tek kad postavim bar 4, ne stuca), sto se definitivno nije desavalo na 1.07, gde sam radio slican test.

EDIT3:
Izgleda da je to pocelo od patcha 1.07:
https://www.reddit.com/r/witcher/com...e_the_witcher/

EDIT4:
Ovaj lik je naveo resenje, ali ga bas ne razumem sta je uradio.
kupio sam komp pre 3 godine.. za oko 400 evra, naravno da sad pentiume treba izbegavati sad cu da vidim sta mogu da uradim..
EDIT: kazu da je ovo resenje http://forums.cdprojektred.com/threa...82#post1900882 , ali ja necu da se bakcem sa time, samo cu da igram na 1.06 i to je to :P
EDIT2: vidi ti to.. 1.10 radi kako treba takodje.. samo malo zabode na svakih 30 sekundi u cutscene..

Poslednja ispravka: darkowozzd (8.11.2015 u 21:53)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2015, 22:20   #5391
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Konacno zavrsio i ja (cekao novi komp da se igra kako valja i trebuje).
Sta reci osim Definitivno jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao, uzivao sam od pocetka do kraja (citavih 96 sati sada, a da ne racunam prosli sejv na narodnjaku koji je bio minimum 40)
Leptirici u stomaku tokom poslednjih par scena je dovoljan dokaz koliko mi se ova igra dopala.
Za mene, bez ikakve sumnje, igra godine, videcemo ako izadje nesto bolje za ovim par meseci ali cisto sumnjam da ce bilo sta moci da dostigne ovakvu uzivanciju (u skorije vreme, ne samo ove godine). Igra ima svojih problema naravno, neki umeju da nerviraju ali su zaista nistavni u odnosu na opsti kvalitet igre. Od price, grafike, dizajna, sitnih detalja, sporednih i glavnih kvestova koji su domaci zadatak za mnoge takozvane "velikane" modernog RPG-a. Izbori mozda nisu toliko ocigledni kao kod dvojke, ali su jos jedan domaci zadatak za iste ove velikane gde se mnogu kunu u slobodu izbora (u kreiranju lika svakako, ali o prici nema govora). Sve su to jako zabavne igre uz koje se provode sati i sati, ali W3 (i ceo W serijal) je zaista nesto posebno za mene.
Uskoro krecem sa prelaskom Heart of Stones i naravno zeljno iscekujem sledecu ekpanziju. Poljacima svaka cast, odlican Va faill naseg nam najomiljenijeg vatt'ghern-a
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
BLACKICON (8.11.2015), darkowozzd (8.11.2015), Dovahkiin (9.11.2015), Iceman_37 (10.11.2015), nameless1 (9.11.2015)
Stara 9.11.2015, 0:08   #5392
BLACKICON
Član
 
Član od: 4.2.2010.
Lokacija: Valenwood
Poruke: 131
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Veruj mi, u HoS-u ćeš uživati još jačim intenzitetom nego što si uz Divlji gon. Kao što neko gore reče, odrađen je isto kao one kratke priče iz "Mača sudbine" ili "Poslednje želje". Ma neopisivo remek delo, poljski domaći zadatak svim izvikanim money grabbing američkim kompanijama.
BLACKICON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku BLACKICON na korisnoj poruci:
Dovahkiin (9.11.2015), maxiMD (11.11.2015), nesudjeni clocker (9.11.2015), pentraksil (9.11.2015), zokocx (9.11.2015)
Stara 9.11.2015, 1:59   #5393
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

poceo sam juce da igram.. igrao sam nekih 5 sati..da me je neko pitao.. ja bi reko da nije proslo ni 2 sata
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2015, 2:04   #5394
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Upravo zavrsih Heart of Stone. Koja igretina...

Sutra cu verovatno da bacim jedan kriticni review (ako stignem), za igru u celini, posto ionako svi znaju sta je dobro, pa nema razloga da to ponavljam, a nije lose spomenuti sta je moglo biti bolje (po mem misljenju).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2015, 17:12   #5395
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

imam problem u igri.. stigao sam do pecine gde treba da iskoristim witcher senses da nadjem nesto vezano za ciri.. nasao sam 3 simbola, i ubio sam ona dva duha.. ali nemogu da pridjem do simbola zbog ove vestice ovde xD ne da mi da klinknem E na to.. nzm sta da radim :P

EDIT: ova linija sto mi pokazuje na mapi, nije nista.. tamo nema nicega..3 puta sam proveravao.. i samo ova ptica na zidu svetli crveno :/
EDIT2: nvm, ja sam idiot
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2015, 17:18   #5396
Al Capone
Član
 
Član od: 24.11.2014.
Poruke: 361
Zahvalnice: 449
Zahvaljeno 174 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Spoiler za koliko se secam:
treba da skocis dole u bunar
Al Capone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2015, 17:43   #5397
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Al Capone kaže: Pregled poruke
Spoiler za koliko se secam:
treba da skocis dole u bunar
Jeste
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2015, 17:35   #5398
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Upravo zavrsih Heart of Stone. Koja igretina...

Sutra cu verovatno da bacim jedan kritični review (ako stignem), za igru u celini, pošto ionako svi znaju šta je dobro, pa nema razloga da to ponavljam, a nije loše spomenuti šta je moglo biti bolje (po mem mišljenju).
Kritički pogled na Witcher 3

Witcher 3 je fantastična igra! Ali kao neko ko je proveo silne sate uz nju ne mogu da ignorišem neke mane.
Svrha ovog opisa je da bacim moje impresije "na papir". Ko zna, možda još nekome budu zanimljive.

Krenuo bih od prve velike izmene u trojci: Witcher 3 je open world. Nažalost, kao i druge moderne open world igre, pati od trivijalnosti sadržaja kojim je taj otvoreni svet ispunjen. Subjektivno gledano, dosta ljudi gotivi i takav sadržaj, ali ja nisam među njima. Kao neko ko ima tries' i kusur godina, i ne više toliko slobodnog vremena, nije mi više bitno da igra može da se igra "preko 100 sati", nego da svaki sat, koji odlučim da provedem uz igru, bude što kvalitetniji. Sa te tačke gledišta, i uz to da sam ove godine igrao i Dragon Age: Inquisition, koji pati od istog problema (i to u mnogo goroj meri), veoma mi bode oči kada vidim nagomilan "filler" sadržaj.

Da se razumemo, ništa ne fali imati takav sadržaj u igri. Pitanje je mere, tj. balans između kvalitetnijih deonica, i opcionih delova na koje razvojni tim nije utrošio previše vremena. Ovde mislim da je Witcher 3 u globalu podbacio. Dok neke lokacije deluju izbalansirano po ovom pitanju, kao npr. White Orchid, ili oblast istočno od Novigrada iz Hearth of Stone ekspanzije, neke druge kao jug Velena ili vodena prostranstva Skeleških ostrva nemaju ništa vredno pomena sem da popune mapu opcionim "filler" sadržajem.

Kada sam igrao starije RPG naslove bez "open world" kovanice, uvek sam imao volju da ih pređem 100%. Svaki kvest, side, quest itd... I uvek je bilo zabavno. Sa ovim novim "open world" talasom sada uglavnom preskačem saržaj koji znam da je "filler", što nikako nije plus za neku igru. Ako je igra zabavnija ako se neki njeni delovi ne igraju, onda što su uopšte potrošeni resursi da ti delovi budu deo igre. Nadam se da odgovor nije da su oni tu, samo da bi marketing mogao da se hvali kako je igra dugačka.

Još jedan problem sa dugačkim igrama punim "filler" sadržaja je što iste istroše igrača posle jednog prelaza što je prava šteta za RPG igre. Dobar RPG se treba igrati više puta, a to je jedino moguće ako igra ne dosadi još u prvom prelazu.

Kad smo kod open worlda, dolazim do druge boljke igre, a to je leveling sistem protivnika. Mnoge open world igre, kao i ne open world igre koje imaju dosta nelinearnosti, potežu "level scaling" protivnika kao rešenje problema da igraču posle nekog vremena ne postane dosadno jer je deonica previše laka, ili da ne upadne u osinje gnezno jel je deonica previše teška za igračev nivo, što se često desava kod igara otvorenog tipa, kada sadržaj može da se degustira po bilo kom redosledu. Naravno lose, implementiran scaling dovodi do sveopste dosade, jer igrač gubi utisak da napreduje tokom igre, jer je sve na istom nivou kao igrač.

Witcher 3 i nije i jeste takva igra. Oblasti imaju protivnike fiksnog nivoa. Ali svako čudovište ima svoju varijantu bilo kog nivoa. Postoji drowner 5. nivoa kao i drowner 25. nivoa. Suštinski, to je ideničan protivnik sa različitim zdravljem i snagom napada. Naravno, isti ti protivnici imaju i "boss" varijatu, koja se ni po čemu ne razlikuje.

Pošto igra nema level scaling, ono što će najčešće da se dešava u ranoj igri je da će Gerlt greškom da upada u oblasti koje imaju protivnike višeg nivoa, pa će da bude opšta bezanija, jer je nemoguće proceniti nivo protivnika, pre nego što se priđe dovoljno blizu da se uđe u borbeni domet. A pošto svaki protivnik u igri može da bude bilo kod nivoa, nemoguće je proceniti po tipu protivnika da li je u pitanju opasno cudovište ili ne, jel jelte i jedan Drowner može da bude levelovan i opasan. Lično, meni ubija imerziju da svaka kreatura u igri može da bude bilo kod nivoa, jer se to praktično svodi na čitanje brojača nivoa umesto na prepoznavanje samih neprijatelja protiv kojih se Geralt bori.

U kasnoj igri dolazimo do suprotnog slučaja, gde dolazi do opšte dostade, jer će gomila oblasti imati čudovišta previše niskog nivoa u odnostu na Gerlata. Ovo takođe dovodi do ulenjivanja samog igrača kako igra odmiče, igorisanja bombi i napitaka itd... Posle toga Heath of Stone ekspanzija mu dođe kao hladan tuš gde je sav sadžaj oko 30-40 nivoa, gde ništa ne strči previše od igrača, i odjedamput igra deluje dosta teža i u globalu bolja, jer drži igračevu pažnju. Sama ekspanzija najbolje demonstrira zašto je sistem koji se koristi u osnovnoj igri loš, i zašto ekspanzija u ovom domenu kvalitativno odskače od osnovne igre, jer je sav sadržaj prilagođen igraču preko 30 nivoa, čineći gejmplej interesantnim.

Uz sve ovo treba pomenuti i nagrade koje se dobijaju kada se istražuje "filler" sadržaj. Dok ne postoji level scaling za protivnike, isto nije slučaj za opremu, tako da će uglavnom nagrade biti oprema koja je oko 5 nivoa ispod igrača, jednom rečiju "junk" koji je samo tu za prodaju. Ovo je još jedan razlog zašto je sav taj filer sadrzaj dosadan. Nagrada za njega se uglavnom svodi samo na pare, a još i ako su čudovišta previse niskog nivoa neće biti ni nagrade u dobijenom iskustvu.

Da se razumemo, ja ne smatram da su side questovi i witcher poternice filler. U pitanju je opcioni sadržaj koji je dovoljno razrađen da bude zabavan i interesantan, čak i ako ne bi imao nikakvu nagradu. Mada se može reći i da je deo witcher poternica isto filer jer su šablonizovane (istraži, ubi čudoviste, uzmi novac), srećnom ima i dovoljno onih koji su unikatne i ne potpadaju pod ovaj šablon. Ono što je pravi filer u igri su "points of interest", raščičkani znaci upitnika, kod kojih se nalazi uglavnom blago, nešto čudovista/bandita i retko "places of power" koji daju dodatne talent poene.


Mogao bi još mnogo toga da pričam o ovoj igri, ali već sam se temeljno raspisao, tako da je bolje da privedem tekst kraju. Zbog svega rečenog, ako bi trebao da procenim igru u odnosu na prethodni deo, rekao bih da mi se više sviđa ne-open world dvojke, mada potpuno razumem da je ovo subjektivna kategorija.

Poslednja ispravka: player1 (11.11.2015 u 18:29)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 10 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Al Capone (11.11.2015), Andross (11.11.2015), Dovahkiin (11.11.2015), Lex987 (11.11.2015), mesomebody (11.11.2015), nameless1 (11.11.2015), nesudjeni clocker (11.11.2015), pentraksil (11.11.2015), Shonkas (11.11.2015), stankovic82 (15.11.2015)
Stara 11.11.2015, 18:48   #5399
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ovaj tekst treba da ima naslov: ,,Smučili mi se fileri''.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Marko Radonjic na korisnoj poruci:
Dovahkiin (11.11.2015), Shonkas (11.11.2015)
Stara 11.11.2015, 18:49   #5400
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

@player1

Slazem se sa tobom u vezi open world igara, ali sta da se radi, to je danas popularno. Nisam nesto mnogo igrao TW3 (cekam da izadju dlc-ovi), a vec znam da mi neke stvari nece najbolje leci. Ali dobro, pokusacu da se fokusiram na glavnu pricu, sporedne kvestove i witcher ugovore, dok cu ostali sadrzaj staviti u drugi plan i baviti se njime dok mi je zabavno. Mislim da je to pravi pristup za ovakve igre..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com