Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.10.2015, 13:36   #281
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Da nisi isključio u nVidia kontrol panelu to?
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 14:09   #282
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ma jok, menjah drajvere i nece.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 14:43   #283
Nadvojvoda
Član
 
Član od: 10.9.2012.
Poruke: 73
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Meni gamepad i dalje zeza posle dva update zablokira pred kraj prve cetvrtine ili kasnije i moram vaditi iz kompa gamepad da ponovo proradi ??
Nadvojvoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 14:47   #284
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

A hebiga mozda nije do igre, mozda drajveri za gamepad nevaljasni il windowsu nesto fali.

Ja nigde da nadjem da neko ima problem kao ja sa AA, mozda se moj windows istripovao. Radilo je to pre hotfixa#2 a sad jok. Uglavnom nema sanse da reinstaliram zbog toga.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 15:36   #285
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Moram da upitam ljude koji su vičniji sa gejmpadom. Šta pomerate/pritiskate u ovakvim sizuacijama kao što su na ove dve slike i koje mene izluđuju.

Na prvoj vodim loptu sa Vestbrukom, Morou se otvara i utrčava u reket, ima prazan put do koša, pomerim pečurkicu ka njemu, pritisnem dodavanje i lopta, naravno, preleti njega i krene ka Fejvorsu (koji je "u liniji"), ispred koga je, naravno, protivnički igrač koji lagano uzima loptu.
Ili druga situacija, klasičan pikenrol, idem sa Vestbrukom u stranu i povlačim Dankana i Milsa za sobom, Dramond utčava sam pod koš. pomeram pečurkicu ka njemu, lopta krene tamo gde treba, ali njega ni najmanje ne zanima da je uhvati, već lopta nastavlja ka Kolisonu (koji je "u liniji"), te, naravno, završava u rukama protivnika.
Zbog ovoga se pribojavam za čvrstinu ovog Genius gejmpada...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	01.jpg
Viđeno:	61 puta
Veličina:	106,8 KB
ID:	53107   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	02.jpg
Viđeno:	44 puta
Veličina:	108,1 KB
ID:	53108  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 16:03   #286
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Desava se to nasty cesto,takva je igra...Toga ima i na fifi,jednostavno ponekad nece pass gdje ti oces
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 16:11   #287
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Nema tu resenja i meni se to cesto dogadja. Tako je u svakom izdanju. Ja gomilu lopti izgubim tako kad radim p'n'r i ovaj umesto otvorenom igracu prebaci i doda protivniku. Moras da uperis levu pecurku ka ovom sto se otvara pa ako ubodes dobro je.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 16:30   #288
Djuka 24
Novi član
 
Član od: 16.7.2012.
Poruke: 12
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
ivan.tatic kaže: Pregled poruke
KONACNO !!!

NBA 2k16 Keyboard Setup in-game

01. Go offline
02. Go to C:\Users\xxxx\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K16\controllers
(if there are some files - delete it)
03. Run NBA2k16
04. Run the Trainer (Run as Admin)
05. Press F7 while on the trainer
06. Go back to NBA 2k16, Go to Option then Edit your Controls on control configuration
07. Save it using Right Click of the mouse then select YES
08. Go to C:\Users\xxxx\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K16\controllers
(delete the file inside the controllers usually 0000-0000...... JSON File)
09. Exit the Trainer
10. Exit NBA2k16
11. Start the NBA2k16 without the trainer and Test if its working.


*if you want to edit again your keyboard control
start all over again from step 1.*

*make sure before editing the keyboard control
there is no usb gamepad cause you will encounter
blank keyboard control mapping in-game*


http://www.filedropper.com/3dmkeyboardsetup_1
http://www.megafileupload.com/5h39/3...board_setup.7z
http://s000.tinyupload.com/?file_id=03534163493476076156


Stignem do 7 koraka i kada hocu da sacuvam izadje mi nesto buttons cannot be left blank for any of the controllers,sta da radim?
Djuka 24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 16:47   #289
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Evo ovo iza table kako kunta Pekovic. Nije to samo on nego i ostali igraci. Cesto mi se ovo desava od ovog hotfixa.

aaaa
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 17:04   #290
Ludoviq_Diamantidis
Član
 
Član od: 26.11.2013.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Moram da upitam ljude koji su vičniji sa gejmpadom. Šta pomerate/pritiskate u ovakvim sizuacijama kao što su na ove dve slike i koje mene izluđuju.
Da...Iskljucivo pomocu Icon Pass-a, s tim sto u ovakvim situacijama treba biti dovoljno brz, kako ne bi doslo do presijecanja lopte. Znachi klikom na R1, i onda na dugme koje stoji iznad igraca koji utrcava pod kos. Srecno!
Ludoviq_Diamantidis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 17:14   #291
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Zadnja cetvrtina kao da je skriptovana svaki put. Ne mogu polaganje da pogodim i vodim 20 razlike i naravno cpu me stigne i prestigne.

Sta znace ove ikone?
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	123.jpg
Viđeno:	67 puta
Veličina:	103,4 KB
ID:	53111  

Poslednja ispravka: Sakiboj (10.10.2015 u 20:36)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 20:37   #292
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Evo ovo iza table kako kunta Pekovic. Nije to samo on nego i ostali igraci. Cesto mi se ovo desava od ovog hotfixa.
Još jedna od situacija kada igra ne dozvoljava da pobediš.
Ja sam tako počeo protiv Orlanda, dobijem ih 8 razlike prvu četvrtinu, počinje druga i odjednom moji igrači zaigraše kao da su prvi put izašli na teren. 5-6 napada za redom neki igrač Orlanda potpuno nebranjen na dva metra od koša, dok onaj koji bi trebao da ga čuva luta ko zna gde. Krenu li u polukontru, svi moji igrači se BUKVALNO zguraju pod koš, pa onaj ko je u polukontri mirno dođe na tri metra od koša i lagano šutira, jer ovi samo blenu i ne mrdaju.
Srećom, to mi se desilo samo 2-3 puta za ove dve nedelje, ali za svaki slučaj uvek sačuvam utakmicu na poluvremenu. Razumem da gubim zato što se igrač kojeg vodim loše kreće u odbrani, jer sam još uvek loš sa gejmpadom. Razumem da ne mogu da ubodem koš iz nekoliko napada zaredom, jer još uvek nisam dovoljno utreniran da svaki put i u svakoj situaciji pustim taster za šut na vreme. Ali kad vidim da, naprimer, Toni Parker ne punim, već laganim trkom obilazi Vestbruka dok ovaj stoji kao panj i ulazi pod koš dok ga dva moja saigrača belo gledaju dok šutira na pola metra od njih, e to već ne mogu da podnesem. Ili odbrana u kojoj igrači se nebranjeni šetaju i šutiraju sa dva-tri metra od koša. Istrpim takve gluposti u utakmici jednom, pa i dva-tri puta, nije strašno, ali kad krenu jedna za drugom, kao na traci, sledi Alt+F4, jedno petnaestak minuta smirivanja, pa onda od mesta gde sam sačuvao.

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Sta znace ove ikone?
Meni kad Durant ili Vestbruk odigraju par dobrih utakmica tu stoji crvena upaljena lopta. Ili odigram katastrofalno, pa se tu pojavi snežna pahulja. Uglavnom, ništa posebno...

Poslednja ispravka: NastyB (10.10.2015 u 20:45)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2015, 21:25   #293
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ja cesto ne mogu da odbranim nekog pleja kad krene 1 na 1 jer ovaj moj jako sporo ubrzava.

Evo to zalepljivanje i zaglavljivanje koje me strasno nervira. Cini mi se da nije bilo bas ovoliko u 2k15

superlepak


Go*no od igre, team chemistry 100, vodim 20es razlike i prestignu me u zadnjoj cetvrtini jer ovi moji retardi ni polaganje ne pogadjaju. Sudaranja, lepljenja jednih za druge, uzas. Mogu oni da se hvale sa ai-em al dzabe kad je sve ostalo sje*ano. Onda kad postines kos iz polaganja a igrac se zalepio za podnozje kosa i pola usao u njega i ne moze da izadje 2-3 sekunde a ovi vec na polovini. Ne znam kako je na konzolama ali ovo za pc je haos, ne preporucujem nikom jer ce se samo razocarati sa svim. Igra realno ne vredi vise od 10€. Voleo bih da prestanu da prave vise za pc, da se odmorimo od lazljivih gov*ara iz 2k.

Poslednja ispravka: Sakiboj (10.10.2015 u 23:09)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2015, 0:21   #294
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Go*no od igre, team chemistry 100, vodim 20es razlike i prestignu me u zadnjoj cetvrtini jer ovi moji retardi ni polaganje ne pogadjaju.
Savet - sačuvaš utakmicu na poluvremenu. Odmoriš malo glavu i nerve. Odigraš drugo poluvreme lagano i strpljivo.
Ja igram 4x8 minuta i ne samo što me ponekad nerviraju povremene sitnice, već i mačevanje sa gejmpadom, pa još silna koncentracija da ispratim igrača u odbrani kojeg čuvam (ja nikad ne branim plejeve, samo od SF pa naviše, sa stalno pritisnutim L1 i R1)... Tako da je normalno da koncentracija popusti, pa onda kreće srljanje, a još ako nisi napravio pauzu...
Probaj ovako i, veruj mi, biće drugačije.
Usput, kod mene se ovako nikad ne "lepe", osim kad pritisnem INTENSE D, pa ga igrač drži.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2015, 0:29   #295
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Nisam ni ja drzao nego trcao da mu presecem put i zalepi se. Stalno se tako sudaraju i lepe. Cak kad odradim polaganje sa nekim igracem, on se zakuca dole u kos i zalepi se i onda smesna slika 2-3 sekunde, pola je u temelju kosa a pola napolju. Samo kretnja saigraca je bolje uradjena a sve ostalo je pokvareno i ne radi uopste kako je najavljivano. Svake godine sve gore i gore, kao neki early beta test pa onda oni traze dxdiag pa ispituju, prodje 3 meseca dok poprave neke delove a cetvrtog je najaviti 2k17 i opet ukrug.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2015, 8:20   #296
ivan.tatic
Novi član
 
Član od: 8.10.2015.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Djuka 24 kaže: Pregled poruke
Stignem do 7 koraka i kada hocu da sacuvam izadje mi nesto buttons cannot be left blank for any of the controllers,sta da radim?
mapiraj SVE kontrole
ivan.tatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2015, 18:18   #297
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Nisam ni ja drzao nego trcao da mu presecem put i zalepi se. Stalno se tako sudaraju i lepe. Cak kad odradim polaganje sa nekim igracem, on se zakuca dole u kos i zalepi se i onda smesna slika 2-3 sekunde, pola je u temelju kosa a pola napolju. Samo kretnja saigraca je bolje uradjena a sve ostalo je pokvareno i ne radi uopste kako je najavljivano. Svake godine sve gore i gore, kao neki early beta test pa onda oni traze dxdiag pa ispituju, prodje 3 meseca dok poprave neke delove a cetvrtog je najaviti 2k17 i opet ukrug.
Slažem se da ima bagova ne zna se, ali meni se ne dešava to što i tebi, zaista. Ono što meni malo smeta jesu gejmplej greške koje se manifestuju u nekim utakmicama. Evo, do malopre sam igao sa Denverom, prva četvrtina oni vode 20:18, sve je u redu. Počinje druga, a sa njom i haos. U svakom njihovom napadu jedan moj AI saigrač kao muva bez glave izlazi gde mu nije mesto. Naprimer, Nelson vodi loptu, Vestbruk ispred njega, ja sa Morouom čuvam Foja, Mekgeri apsolutno nepotrebno izlazi na Nelsona, ovaj doda Faridu i on nebranjen postiže koš. Drugi, treći, četvrti napad...kad god krenu napred eto ti nekog iz centarske linije ili na igrača sa loptom ili na neko deseto mesto, pa se Farid i Nurkić siti nadavaše koševa nebranjeni. I ni tu ne islključujem, već postavim zonsku odbranu, a onda kreće još veća glupost - moji centri u odbrani se uopšte ne mrdaju. Čisto da ilustrujem sa ovim skrinom. Nelson vodi loptu, ja igram sa Kolisonom i pazim na Farida da ne uleće nebranjen (skroz levo na prvoj slici). Nelson dodaje Bartonu koji je na par metara od Adamsa, kreće ka košu, a ovaj se ni mrdnuo nije iako mu igrač prolazi pored nosa. I tako dva-tri puta i sledi Alt+F4. I blago smirivanje živaca. A onda opet...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	01.jpg
Viđeno:	26 puta
Veličina:	106,6 KB
ID:	53116  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2015, 18:30   #298
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

To je slicno nesto kao kod mene. Ili se ukopaju iza table ili izadju da brane nekog pleja.

Na kojim slajderima igras? Simulation ili neki custom?

Vidim da se zale po forumima da je all star nivo u 2k16 kao onaj hall of fame u 2k15 I jeste tu nesto sumnjivo, protivnici kao da dobiju neki buff u zadnjoj cetvrtini a ja neki debuff. U 2k15 all star mala beba, ovde ne mase. To je njihovo on the fly stelovanje sto kaze Leftos, ko zna sta drndaju pa s*****ju a nece da priznaju.

Ona antialiasing opcija, izgleda da ljudi za nvidia kartama to ne mogu da menjaju. Pitah na operation sportsu i jedan lik sa gtx 980 isto rece da mu je zamrcena opcija. Takodje na konzolama igra uopste nema ovoliko problema kao ova na pc-u.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2015, 19:26   #299
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
To je slicno nesto kao kod mene. Ili se ukopaju iza table ili izadju da brane nekog pleja.

Na kojim slajderima igras? Simulation ili neki custom?
Simulation, naravno.

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Vidim da se zale po forumima da je all star nivo u 2k16 kao onaj hall of fame u 2k15 I jeste tu nesto sumnjivo, protivnici kao da dobiju neki buff u zadnjoj cetvrtini a ja neki debuff. U 2k15 all star mala beba, ovde ne mase. To je njihovo on the fly stelovanje sto kaze Leftos, ko zna sta drndaju pa s*****ju a nece da priznaju.
Izgleda da su "zagrizli više nego što mogu da pojedu". Ali, zaista, otkad sam počeo da snimam utakmice na poluvremenu više nemam trunke problema sa 4/4. Samo koncentrisano i "hladne glave i nema problema.

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Ona antialiasing opcija, izgleda da ljudi za nvidia kartama to ne mogu da menjaju. Pitah na operation sportsu i jedan lik sa gtx 980 isto rece da mu je zamrcena opcija. Takodje na konzolama igra uopste nema ovoliko problema kao ova na pc-u.
Pa, kad im je PC tržište zadnja rupa na svirali. Nikako da vidim koliko ima korisnika na Steamu, osim da je svakog trenutka igra oko 5-6 hiljada ljudi...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2015, 20:03   #300
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

I ovaj myPark, pa tu nema nikad nikog. Ja ne znam dal to uopste i radi za pc ali i to kazu da ako hoces da igras myPark, kupi konzolu. Pa ako je tako sto uopste i pravili za pc, bolje da prestanu da vise.

Jel igras isto na all star ili pro tezini?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com