Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.8.2011, 21:04   #1
SlepiBrat
Član
 
Član od: 25.6.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 44
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SlepiBrat
Određen forumom Destination Folder Access Denied

Pri pokusavanju da cut-ujem ili rename-ujem neki folder dobijam "Destination Folder Access Denied" i ispod toga "You need permission to perform this action" sto je po meni malo blesavo od windowsa jer sam ja admin. Naime pokusao sam da svima dam ista ovlascenja kao i meni medjutim i dalje nece, uspem da cutujem 10 foldera na jedno mesto, zatim tih deset ponovo, samo pola prodje, isto je i sa reimenovanjem cas oce cas nece. Dok recimo iz safe moda sve radi kako bi trebalo najnoramlnije, kao i sto je radilo do par dana. Ja sam sve zivo pokusao, ono na cega sumnjam je da me je neka aplikacija ubila u mozak, a jedino sto sam instal u zadnjih par dana je k-lite codec pack 7.6 i novi firefox. Posto mi se problema desava na sve tri particjie jedino ta stvar da me neka aplikacija zeza, dve particji su mi bile i sherovane, mislio sam da to nema veze, kada sam gasio sherovanje pisalo mi je da neko kopira nesto sa tih particija, sto je isto nemoguce jer sam tada bio u safe modu bez mreze, totalno sam sludjen i zbunjen! I da takodje nekad nece da obrise te fajlove, tj obrise ih i kad izadjem i vratim se u folder ono su ponovo tu, brisem na shif + del, a kad pokusam folder na shit + del kao da nista nisam ni stisno!

Elem Windows je Vista x86 sp2 sa poslednjim update, koja mi na ovoj masini bez i jedne greske, do ove sada radi savrseno vec 2.5 godina, antivirsu NOD 32 4 zadnjih 1.5 pre njega NOD 32 2, Windows firewall uljucen! Tako da mislim da je mogucnost nekog virusa jako mala. Hvala u napred svima na pomci! Zaboravih da napomenem da se samo o folderima radi!

Poslednja ispravka: SlepiBrat (21.8.2011 u 21:30)
SlepiBrat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 10:48   #2
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Destination Folder Access Denied

Probaj program "Unlocker", mozda ti pomogne. Cini mi se da je nesto ozbiljnije, ali ne skodi da probas.
Keki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Keki na korisnoj poruci:
SlepiBrat (22.8.2011)
Stara 22.8.2011, 14:28   #3
SlepiBrat
Član
 
Član od: 25.6.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 44
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SlepiBrat
Određen forumom Re: Destination Folder Access Denied

Kao i sto sam sam sumnjao k-lite je pravio problem, ali problem se nije resio uninstalom, naime ne znam da li neko korisit klite, kod ranijih verzija pitao je da li zeli da napravi asocijacije sa video i audio fajlovima da imaju preview u folderima, naravno da posle brisanja k-lite problem je ostao, ali instalirao sam stariju verziju u kojoj pita da li zeli da napravi te "veze" i naravno da sam rekao neka hvala, i naravno problem je nestao, sad sto sam izgubio pola dana na to, mozda je nekom puno, ali meni je sve bolje od reinstal windowsa, jer kao sto sam rekao imam mesec dana da ga podesavam ako obrisem. A sto se tice UAC to je uvek i iskljuceno, mada on takodje zna da pravi probleme! I da hvala ljudima na savetima, na kraju se ispostavilo da je problem neki prcmoljak, bar sam sredio malo startup programe i obrisao neke repove na koje sam isto sumnjao, znaci ne dajte kliteu da pravi asocijacije sa fajlovima u folderima, napravice *****e Tako da ako neko bude imao slicnih problema, evo ovde moze da zna sta da proba! Hvala svima jos jednom na vremenu! I btw i ja sam mislo da je nesto ozbiljno a ono "nista".
SlepiBrat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Igra li neko Hearts Of Iron 2 ? Auror Strateške igre 1451 9.11.2017 17:28
Access is denied Marlack Kvarovi 3 1.6.2009 15:31
access is denied TypeR Operativni sistemi 14 17.1.2008 12:07
Access is Denied Otherside Nosači podataka 3 21.12.2007 8:55
Problem: Access is denied. aXi_ Operativni sistemi 21 22.12.2006 0:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com