Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS

Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS Ponuda mobilnih telefona, tarifni paketi, usluge, kvalitet, podrška, servis...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.6.2016, 21:34   #1
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Telenor Banka

Treba da menjam telefon pa sam malo švrljao po poslovnicama i razgledao šta se nudi. Ono što sam video je da postoje dodatne pogodnosti za uzimanje telefona preko Telenor banke. Plus, ja sam do sada koristio prenesi i surfuj basic a sada je sa nekim popustom jeftiniji prenesi i surfuj standard!?

Daklem, ako otvorim račun u Telenor banci i uzmem starter paket, plaćam 500 kinti i to je to. Sa tim računom ja mogu da uzmem telefon na 24 rate bez kamate, plus mi se paketi u telenoru od 1400+ rsd umanjuju za 30%, pa tako pomenuti račun od 1495 rsd za prenesi i surfuj standard izađe nekih 1050 rsd.

Na ovaj način mi se za realno manje para otvara prostor za neki telefon koji možda ne bih ni pogledao da se ne opečem. Ako ne grešim

Da li je neko od vas već uzimao telefon na ovaj način, preko telenor banke? Šta vi mislite o ovome?
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2016, 11:41   #2
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Telenor Banka

Mojoj kevi su za coolpad modenu hteli da prodaju na taj fazon. 24 rate, jeftiniji paket i sve to sto ide uz kupovinu preko telenor banke. Njoj u sustini kada bi se sve sabralo ii oduzelo, bi izaslo +300 dinara na pretplatu ( telefon otplacuje svaki mesec trajanja ugovorne obaveze), dok je ovako, uz nizi paket, telefon isplatila za 6 meseci.

Ako tebi tih par stotina dinara gore nije problem, i planiras na rate da uzimas telefon, uzimaj

Inace, imam samo reci hvale za telenor banku.
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NIx Car na korisnoj poruci:
banca (23.8.2016)
Stara 6.7.2016, 12:44   #3
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Telenor Banka

Da ali,postoje dva "paketa" racuna ubanci. Ima jedan gde placas otvaranje racuna i dobijas kreditnu karticu gde odrzavanje placas 300 kinti mesecno, a ima i obican gde placas samo 500 otvaranje racuna i to je to. Preko banke placas telefon na 12 ili 24 rate, kako ti odgovara i banka ti samo za to sluzi. Meni u principu ta kreditna kartica ne treba. Ako bih i otvarao racun u banci, to bih uradio samo da bih uzeo telefon na vise manjih rata. Na taj nacin mogu sebi da priustim realno skuplji telefon a da ga puno neosetim.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2016, 18:55   #4
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 994
Zahvalnice: 313
Zahvaljeno 298 puta na 196 poruka
Određen forumom Re: Telenor Banka

Ja sam uzeo telefon na taj način pre dve godine, otvorio račun u telenor banci... mislim da je bila neka fora da prvi mesec plaćam taj paket od 300 din. mesečno, kako bih iskoristio neku promociju pa da se odmah nakon toga prebacim na besplatno održavanje (ima opcija preko sajta). Odgovara mi da plaćam račune preko telenor banke, uplatim novac bez provizije i plaćam iz fotelje
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2016, 17:23   #5
Pele10
Veteran
 
Član od: 28.8.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 1.356
Zahvaljeno 92 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Telenor Banka

Drug uzeo u januaru LG Spirit preko TB, rata 700-800. Bas dobar stvar za TB. Sad kad gledas mob gledas ratu za isti preko TB, uzmes paket koji hoces i kad otplatis ga preko TB pre isteka ugovora od 24 meseca mozes da uzmes drugi mob. Dobra stvar.
Pele10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2016, 23:25   #6
banca
Novi član
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Cisto da se i ja prikljucim pohvalama.Ja kupujem preko Telenor banke na ebay,aliexpress bez problema cak i refund radi bez greske....

A sto se tice uzimanja samog telefona to je licna stvar tj kalkulacija!

Citat:
Pele10 kaže: Pregled poruke
Drug uzeo u januaru LG Spirit preko TB, rata 700-800. Bas dobar stvar za TB. Sad kad gledas mob gledas ratu za isti preko TB, uzmes paket koji hoces i kad otplatis ga preko TB pre isteka ugovora od 24 meseca mozes da uzmes drugi mob. Dobra stvar.
Da i mesecna pretplata je umanjena za 30%

Poslednja ispravka: DeCoy (23.8.2016 u 23:50) Razlog: multiposting
banca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2016, 2:32   #7
Pele10
Veteran
 
Član od: 28.8.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 1.356
Zahvaljeno 92 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Telenor Banka

Jeste taj popust ok na papiru. Uzeo je neki paket 1500+ mesecno, smanjen uz popust 1200+, ali opet placa 1500 mesecno. Zato sto je taj popust vracen na punu cenu mes. pretplate preko PDV-a koji je napravljen tako da oni ne gube 30%.
Pele10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com