Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2008, 14:18   #1
kukili
Član
 
Član od: 29.11.2007.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 58
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Switch to

posle instalacije samsung studia (skinuo sam poslednju ver sa njihovog sajta) dobijam error tj nece da se spoji sa telefonom i imam opciju switch to ili retry.i kad kliknem na switch to otvori mi start prozor.ali to nije sve prilikom rezanja dvd-a preko imgburn-a pre nego sto pocne da reze dobijem DeviceIoControl(FSCTL_LOCK_VOLUME) Failed! - Reason: Access is denied , i trazio sam po forumima i skinuo sam program process explorer i pratio upustva ali ne mogu da nadjem nista sto koristi moj dvdi rezac, mislim da su ova dva problema povezana ali ne znam sta je uzrok . imam vistu sp1 x64 .trazio sam ali da ja ne bih pogresio i morao da kupim novi dvd rw bilo bi lepo ako neko ima link za firmware optiarc dvd rw ad-5170a, hvala unapred
kukili je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2008, 15:41   #2
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Lightbulb Re: switch to

Evo ti link ali pazi sta radis. Postoje firmware posebno za pata a posebno za sata tako da pazis koji skidas. Ad-5170a bi trebalo da je pata. Najnovija verzija je 1.14 tako da bi bilo bolje da prvo proveris koja verzija je sada kod tebe i da li ima smisla fleshovati. Flesh dvd rezaca je mac sa dve ostrice.

http://us.sonynec-optiarc.eu/en/supp...ad-series.html

Bilo bi korisno i da procitas ovo da znas sta mozes da ocekujes ako nesto krene po zlu.

http://club.cdfreaks.com/f61/problem...-5170a-211027/

Procitaj i ovo. Postupak kako se flesuje. Savetuje se da je rezac prebaci u PIO mod kada treba da se flesuje. I na ovom linku ima firmware za tvoj rezac ali savetuje se da je koriste originali a ne neki doradjeni.

http://liggydee.cdfreaks.com/page/en/Optiarc-AD-5170A/

Savetujem ti da kopas jos malo kako se to radi ako neznas. U sustini neznam ni ja. Mozda ima nesto sto nije spomenuto na gornjim linkovima.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Telekom ADSL genius Internet usluge 4564 1.11.2022 11:03
3 GB switch? miquele Operativni sistemi 12 25.5.2008 17:19
ruter d-link dir-100 i switch starx Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 14.7.2007 20:45
Switch + Wireless Lord Elendil Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 18.5.2007 19:07
Sta je potrebno za kompletno povezivanje svega na poslu? flame Internet usluge 12 3.11.2006 16:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com