Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.9.2020, 9:58   #21
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Ponoviću po 100ti put:

Zašto morate da igrate novu igru Day 1 pored sigurno desetina ako ne stotina ispeglanih igara koje čekaju da ih instalirate ponovo?

Čemu taj mazohizam stavno mi nije jasno...
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2020, 12:36   #22
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Uopste mi nije jasno kako je jedna od osnovih gameplay feature prosla QA greenlight za release.
Znaci crown authority law(najvazniji zakon mozda i vise od successiona) uopste ne radi
Kako ne radi? Nisam igrao sa carstvima i kraljevinama, volim da pocinjem od manjih pa nisam mnogo eksperimentisao


Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Ponoviću po 100ti put:

Zašto morate da igrate novu igru Day 1 pored sigurno desetina ako ne stotina ispeglanih igara koje čekaju da ih instalirate ponovo?

Čemu taj mazohizam stavno mi nije jasno...

Ima dosta razloga, ja mislim da nema tu nicega toliko nejasnog. Razumem za neke igre koje su bukvalno neigrive, ali nisam primetio neke vece probleme osim nekih sitnica (ne kazem da ih nema).

Ja znam da ima ljudi koji cekaju neku kompletnu ediciju godinama, po meni je recimo mnogo bolje igrati igru na pocetku (naravno postoje izuzeci) i lagano gledati kako se razvija, dobija nove opcije, prosiruje se itd. Svaki novi pec ili ekspanzija donosi novu zelju za igrom. Ima i ljudi koji zele da igraju od pocetka, lakse im je tako, kao meni recimo. Resavanjem i otkrivanjem problema lakse se uhodavam u igru.
Takodje, meni se trenutno igra ovakav tip igre i uzivanje je mnogo vece nego sto cu igrati neku "ispeglaniju" igru na silu kada mi se trenutno ne igra. Uostalom, po meni problemi igre nisu uopste toliki da zahtevaju mazohizam.

Licno razumem i ljude koji cekaju ali i ljude koji bi igrali odmah.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2020, 13:12   #23
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Odlaganje igranja CK 3 nema smisla. Igra nema priču nego ja svaka kampanja sandbox. Znači danas igram Irsku, za par meseci kada naštancuju DLC-eve igraću nešto na Balkanu a za godinu dana verovatno neku veliku zemlju ili neku egzotiku bogu iza nogu.

Jedino što ne igram čim izađe su RPG-ovi jer tu jeste važno da se bagovi ispeglaju pre počinjanja. Ali i tu imam izuzetke kao što je Wasteland 3 koji je sasvim ok za sada.

Ni meni nije jasno šta konkretno kod crown autority law-a ne funkcioniše ?
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2020, 14:37   #24
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Citat:
director kaže: Pregled poruke
Odlaganje igranja CK 3 nema smisla. Igra nema priču nego ja svaka kampanja sandbox.
Samo sto bih ja rekao da igra itekako ima pricu koju sam krojis Od raznoraznih spletki, problema, resenja, interesantnih likova itd. Prica vredna prvih par sezona GOT-a . Igra i jeste velikim delom RPG

Ali se slazem da je ovo igra koja se pocinje i igra konstantno, godinama, svaki put drugaciji utisak i bice nadogradnji i ispravki sledecih nekoliko godina....tako da ti neki problemi ne narusavaju toliko utisak.
Ni ja stvarno nisam do sad naisao na neki veliki problem.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2020, 17:25   #25
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Da li je probao neko igru? Koliko je pristupacna za nekoga ko nema prethodnog iskustva sa Paradox strategijama?
Pristupačna je, naravno realitvno i u poređenju sa prethodnim. Nije toliko do boljeg tutorijala, koliko do obilja tultipova i podsetnika i kasnije tokom igre. Neke stvari koje ni ne objasni tutorijal, kasnije tokom igre izađu.

Neki sistemi ostaju kompleksni i teški za povatati, ali zaista više nije strašno.
Naravno da će početnik doživljavati katastrofe, ali bože moj, ja sam nekada kao klinac muku mučio sa civ3 recimo i danas novojlije u tom serijalu ne mogu povatati sve od jednom, a tamo je recimo sve pristupačnije i jednostavnije.

Slobodno probaj, igra sa nekom manjom nacijom, uz to da obezbediš saveznika u nekoj velikoj obližnjoj sili, za početak zaista nije prekompleksna. Pre svakog rata dobro proveriti saveznike neprijatelja (jer ce ih pozvati u rat i ovi ce se odazvati), stanje tvojih saveznika i verovatnocu da brzo i lako dopreme vojsku (da nisu predaleko, da nemaju svojih ratova).

----
Što se mene tiče, sjajan igra. Ima nešto bagova (izletela jednom u desktop, desilo se da mi se vojska posle rata ne popunjava sve dok ne podignem armiju pa je ponovo raspustim), no ništa strašno. Sadržajno je pristojna. Optimizacija je bolja rekao bih nego kod Imperatora.

Voleo bih da postoji način organizovanja delovanja savezničkih armija, umesto što i dalje lutaju i vršljaju po bojištima kako ko hoće, to je prvo što bih voleo da se promeni.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SchizoidMan na korisnoj poruci:
Leonida (6.9.2020)
Stara 7.9.2020, 0:07   #26
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Citat:
SchizoidMan kaže: Pregled poruke

Voleo bih da postoji način organizovanja delovanja savezničkih armija, umesto što i dalje lutaju i vršljaju po bojištima kako ko hoće, to je prvo što bih voleo da se promeni.
Slazem se, mada mi se cini da ipak bolje reaguju nego ranije. (uglavnom) prate tvoje trupe kada zapocinjes kada si glavni vinovnik ratova a kada su u pitanju njihovi onda moras ti da ih ganjas Mada mora to mnogo bolje, u vecini slucajeva se drze zajedno ali ponekad se razmile kao mravi, odjednom i bez razloga.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2020, 9:22   #27
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Da li je neko probao da igra Veneciju?

Drndao sam sa Irskom i trenutno klikćem Rašku, ali me interesuje mehanika republike. Igra mi se Raška, lepo sam počeo, pa ako uzmem Veneciju zaludeću se kao majmun i bataliti Rašku.
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2020, 18:43   #28
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Citat:
sonebrate kaže: Pregled poruke
Da li je neko probao da igra Veneciju?

Drndao sam sa Irskom i trenutno klikćem Rašku, ali me interesuje mehanika republike. Igra mi se Raška, lepo sam počeo, pa ako uzmem Veneciju zaludeću se kao majmun i bataliti Rašku.
Ne mozes da igras sa republikama jos uvek. Tako da, cepaj Rasku
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
sonebrate (7.9.2020)
Stara 7.9.2020, 19:47   #29
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Kakvi bijednici i propalice!!!
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2020, 21:13   #30
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

@pentraksil

Crown authority ne radi bukvalno. 3 prilike mi count claim ode van kraljevine kod nekoga drugog iako to ne bi trebalo da se desava ni na high a kamoli na absolute. A druga stvar sto ne smije da se desava su vassal wars i vazali da napadaju druge a to se desava konstantno meni, uopste ne kapiram zasto. To me itekako **** zato sto gubim levies non stop.

Jos jedna bzv stvar je sto ne mozes posebno da dizes levies ili man at arm itd, nego mozes sve. Tipa ocu mercenary company sa katapultima, ali ne moze
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2020, 7:34   #31
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Levies ne gubiš. Menjaju se tvoji odnosi sa vazalima a time i broj vojnika koje dobijaš od njih. Ako zumiraš mapu videćeš da tvoji lični levies imaju konstantan broj non stop. Jedino ako gubiš developmet levels u kneževinama ili ako si izgubio neki bonus ali te stvari su retke i ne događaju se non stop.

Ovo za MaA si u pravu ali tu imaš workaorund dok to ne reše. Kada digneš svu vojsku, odradiš Split i u drugu grupu prebaciš koga hoćeš da ostaviš dignutog a ostale raspustiš.

Sa ovim oko crown autority ja nemam ni jedan od tih problema. Kod mene sve funkcioniše ok, trenutno sam na absolute i sada konačno ne ratuju sa nikim tako da ću sada da skraćujem glave ovima što su se raširili kao kuga.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2020, 11:08   #32
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Ljudi imam mali problem, naime igram onaj start iz 867 kao Alfred of ze Wessex i brat mi je Petty King a Friend Uthred ;D (jeste, znam, svidja mi se: "The Last Kingdom"). Elem, problem je u tome sto smo zena i ja bili krajnje aktivni i sa svojih 39 ljeta imam dve cerke i cetiri sina. Nazalost oboleo sam od tumora i preminuo. Eh. Osvojio sam lepo parce zemlje, citav jugozapad Engleske je moj medjutim posto je zakon nasledjivanja na Tribal nivou, Crown Authority je na prvom nivo i niti ne moze da se mrda, barem ne za buducih 321.godina sve moje Titule su ravnomerno rasporedjene mojoj deci i moj naslednik, sa kojime sada igram, je nasledio samo dve County a to mu dodje petina armije koju sam posedovao...

Sada gledam koje su mi opcije. Nisam Cultural head, to je moj brat koji drzi 18 zemalja Anglo-Saxon kulture dok ja drzim svega 8 a nesto mi govori da se u njegovih 18 ubrajaju i mojih 8, pa da stavim da se izucava Crown Authority a verovatno kako nisam kralj, cak i da izucim, necu to moci ni da diram.

Dakle sta coveku preostaje u ovakvoj situaciji. Da li da nastavim da igram kao sin i poosvajam teritoriju brace ILI da krenem ponovo ali da ovoga puta ne zenim i udajem decu sem ako nije direct Hair? Pa ono i kada se razdeli sve mozda se oni onda ne budu zenili/udavali pa kada pomru sve ostane deci moga glavnog sina?

Primetio sam da mi se ljudi sa dvora, vitezovi, ne zene. Da li je to namerno ili jednostavno mi se tako potrefilo. Mislim ne bunim se ja da im biram supruge jer onda mogu da izaberem neke koje ce biti dobre uciteljice za decu. Zao mi je sto njihove supruge ne mogu da stavljam kao savetnike jer se nalaze neke sa prilicno za*****im statsima za razliku od ovih sonja sto sada rade kao savetnici.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2020, 12:22   #33
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Primetio sam da mi se ljudi sa dvora, vitezovi, ne zene. Da li je to namerno ili jednostavno mi se tako potrefilo. Mislim ne bunim se ja da im biram supruge jer onda mogu da izaberem neke koje ce biti dobre uciteljice za decu. Zao mi je sto njihove supruge ne mogu da stavljam kao savetnike jer se nalaze neke sa prilicno za*****im statsima za razliku od ovih sonja sto sada rade kao savetnici.
Ako je kao u dvojci (trojku jos nisam probao), onda je sve ok. Nikad se clanovi court-a ne zene/udaju sami.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2020, 13:29   #34
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Deca nakon 4.godine ili 6.godine dobiju prvi personality perk pa onda na osnovu njega imaju afinitet prema dva skill e sada, fora je da se izabere Guardian za poducavanje koji ima visoku vrednost u tom skill-u koji je izabran za dete pa onda ono dobija Education Trait a level tog trait-a (koliko ce onih zvezdica da ima) zavisi od skill guardiana koji ga je poducava, sto veci skill veca sansa da trait ispadne bolji? Ili sam ja tu nesto zbrckao?
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2020, 17:22   #35
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Dzabe pocinjes ponovo ako zelis da zadrzis apsolutno sve. Ti ces se mozda fokusirati na jednog naslednika ali tog naslednika ne cuva nista od bolesti, ubistva i ostalih posasti srednjeg veka Tako da ne vredi i neces bas mnogo dogurati ako igras tako.

Fokus igre je na dinastijama, ne samo na teritoriji....Najbolje je na to da gledas tako. Jeste da iritira pomalo, ali dok ne dodje klasican zakon za nasledstva zemlje ce se deliti na malo frustrirajuci nacin Moci ces pre toga (kada se malo razvijes) da postavljas i neke svoje zakone koji ce ti dozvoliti da zadrzis vecinu teritorija ali do tada najbolje da gledas na svoju dinastiju, ono sto imas i pokusas da zadrzis sto vise mozes na sto duze. Nije lose ni ako clanovi tvoje dinastije dobiju "nezavisnost" jer ces moci da udjes u savez a i imaces prilike da preuzmes teritorije ponovo preko drugih claim-ova itd.

Nije sve to tako crno, ali pokusaj da se fokusiras na svoje likove i dinastiju kao celinu, teritorije ce doci same cim ti dinastija ojaca (i naravno povuces prave poteze )
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2020, 19:21   #36
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Primogenitura je ubijena (odnosno to je late game nauka) tako da zaboravite na taj lagodni stil igranja iz 2. i 1. dela. Čak i onaj treći način koji vam daje pola titula je negde posle sredine igranja odprilike dostupan. Znači sada ćemo pola igre a možda i 2/3 igrati sa tim nasleđivanjima gde se zemlja deli na ravne časti svim naslednicima.

Tu postoji par stvari ali su sve vezane za absolute crown level. Tada možete sami da birate naslednika i da decu naterate da se odreknu nasledstva. Sad dok ovo pišem palo mi je napamet stara fora sa teranjem sinova u crkvu ali nisam to isprobavao . Naravno ako vam u takvoj situaciji umre naslednik ta deca se neće smatrati vašom porodiciom i ide game over tako da pažljivo sa tim radite. Najbolje je imati par ćerki u rezervi kod takvog kockanja
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2020, 22:24   #37
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Ma nek ide sve u persun i igra i &^!@#FG&RE!F*G^RF%^!^*F%Rg NA SVE RASEJTE BAGRO NEVASPITANA... 'terinu.

Jeste, nisam hteo da umrem od sugavog tumora pa sam ucitao raniju poziciju i nastavio da zivim do 51.g'dine ti sve kocke rng-a polupam... AAA! Naravno umro sam OPET. Ej bre 3500 levija sam mogao da dignem, SEDAM (i brojem 7) zamkova sam posedovao. Oslobodio sam se brata i postao nezavisni Vojvoda iliti Petty King kao i on jer sam osvojio titulu Duchy. Lupao sam vojske levo i desno. Bio na vrhu sveta... Zena mi je bila zmaj, davala bonuse za upiskiti se od srece. Svi me voleli samo su sevali +100 brojevi... I naravno da cu iznenada da umrem NI OD FCKING CEGA... Hvala RNG, hvala... Brojevi ti se sasusili... Kockice ti se u lopte pretvorile...

Posto sam nastancovao cetiri sina i dve cerke poceo sam sa naslednikom ali on je dobio Duchy u kojoj njegov otac, Bog da mu dusu presvetlu celiva, nije imao svoje posede u smislu zamkova koje je direktno kontrolisao, i dobio je County u kome se nalazio zamak odakle sam i krenuo da igram. Taj zamak je bio jedina "nekretnina" koju je on dobio. To sto je imao tu Duchy nije znacilo nista, mislim od +11 golda po mesecu spao sam na +2... Mislim... Ostale Titule su dobila braca. Na kraju sam ih sve pokorio. Izmlatio sam ih ko blesave svi su mi postali vazali ALI i dalje sam imao samo taj jedan zamak, samo tih +3 gold-a (malo vise jer su ipak ti vazali kao davali nesto). Ne kontam, onda kada sam prvobitno igrao kada sam osvajao, osvajao sam zamkove, sada kada sam osvajao ponovo isto nisam ih dobijao na licno koriscenje WTF?!

Ne znam, prozdro bi jednu milku tristogramku sada ne bi ni trepnuo koliko sam se iznervirao... Razume da ne radim nesto kako treba ali opet... Uhhhhh...
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Arcibalde na korisnoj poruci:
batakpudla (13.9.2020)
Stara 13.9.2020, 9:56   #38
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Treba mi pomoc oko razumevanja mehanike osvajanja/nasledjivanja. Nisam toliko upucen u tematiku, ne znam da li je ovo oko Titula stvarno funkcionisalo ovako kako je predstavljeno u igri, meni, ako sam ukapirao kako treba (probably not), deluje prilicno konfuzno. Elem, hipoteticki:

-pocinjemo kao Count iz jedne County, osvajamo preostalih 6 County koje cine Duchy (cija Titula postoji posto sam na licnom primeru video da i kada uzmemo sve Titule koje cine Duchy ali cija titula nije napravljena ne mozemo da je napravimo jer je ista ili visa od Titule naseg Liege, medjutim ako je osvojimo onda postajemo nezavisni i u istom ranku kao i nas Liege) i onda dobijamo nezavisnost i svoju titulu Duke ili Petty King. Posto smo osvajali County po County dobijamo i zamkove na licno koriscenje u svakoj County ( da smo samo osvojili Titulu Duchy onda ne bi dobili licne posede u svakoj County jel tako?)

Tako zavrsavamo sa jednom Duchy Titulom i sedam County Titule (da, ne?) i sa sedam zamaka, onim pocetnim i po jednim iz svake County koji su u nasem licnom posedstvu, odakle vucemo levije. Imamo dva sina i umremo. Glavni naslednik dobija Duchy Titulu i Titulu pocetne County i u licnom posedu ima taj JEDAN zamak, pocetni, sa te pocetne County dok drugi sin dobija sest preostalih County Titula i ima u svom licnom posedu sest zamaka. Da li je tako? Ako jeste onda je taj drugi sin mnogo bolje prosao.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2020, 15:39   #39
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Ne bi trebalo da je tako. Čak mislim da bi, ako imaš 7 zamkova, prvi sin trebalo da dobije 4, a mlađi 3. Osim ako nije 6 njih u jednom county, a jedan u drugom.
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2020, 18:47   #40
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Vidi vraga ostao mi sejv neobrisan. Evo prntscr:
Spoiler za Slikica:


E tako, eto vidi se da je moj prvenac dobio Petty Kingdom Deheubarh i County Dorset, posto se u Dorsetu nalazi glavni zamak odakle se i pocinje. Ostalo, su dobila tri preostala sina. Prvi je dobio dve County skroz levo koje cine Duchy koju nisam napravio ali je igra napravila sama nakon moje smrti i dodelila mu je, znaci Duchy sa dve County koje je i cine, drugi i treci sin su dobili po dve County sa po dva zamka. I tako primarni sin je ostao sa Duchy titulom i County titulom sa jednim zamkom u svom posedstvu. BUkvalno je najbolje prosao drugi sin jer je pored Duchy titule dobio i dva zamka uz teritorije.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kings of Lorn: The Fall of Ebris Exia Akcione igre 5 9.6.2019 2:39
King's Bounty-Warriors of the North wega Strateške igre 110 20.3.2014 14:40
Cruader kings 2 Multiplayer Praventore Online susreti 2 9.3.2012 10:04
King's Bounty: Crossworlds Juraj Strateške igre 69 17.10.2010 14:39
King's Bounty: Armored Princess draske73 Strateške igre 312 13.2.2010 16:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com