Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.3.2013, 15:53   #1
klarez
Član
 
Član od: 23.3.2013.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 63
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Procesor na 100%

Pozdrav i hvala svima koji mi odgovore... ima jedno 20-tak dana kako mi procesor prilikom startovanja racunara u task manager-u pokazuje zauzece 100%...to traje oko 5 min (gore dole koji minut nisam precizno merio) ...i posle vrednost opada na normalu...iskljucio sam neke programe da se ne aktiviraju prilkom podizanja sistema...RAM mi je zauzet oko 1 gb...( reko bih i dalje mnogo) kad pogledam u task manager-u ,kliknem na show processes from all users u pocetku mi svchost dostize velike vrednosti a kasnije kad opadne zauzece procesora veliku vrednost ima system idle processes... reko bih da mi je problem u svchost da bi trebalo da se skine neki update za windows ali nisam siguran pa reko ajde da pitam...koristim windows 7 ultimate i AVG ...trebalo bi uskoro i da reinstaliram windows ...konfiguracija laptopa mozete videti kad kliknete na moje korisnicko ime( mada pretpostavljam da to vec znate...inace prvi put sam na ovom forumu )...
klarez je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com