Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.6.2009, 14:36   #1
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Jade Dynasty

Ok pregledao sam i nisam nigde nasao nesto vise o ovoj igri...izvinjavam se unapred ako sam nesto prevideo.

Elem 15. juna tekuce godine pustena je open beta US i EU verzija Zhu Xian mmorpg-a kineskog Beijing entertainmenta (Perfect World) pod imenom Jade Dynasty publishovana od iste americke firme koja je odradila i Perfect World International. Prvi utisci su...vec vidjeno sa ponekim dodatkom. Graficki i tehnicki deo igre je ok (isti engine kao Perfect World kome su dodali poneki eyecandy efekat) i lepo izgleda. Postoje 3 servera od kojih su 2 u US i jedan u EU. Serveri su podeljeni na channels, a svaki je PVE ili PVP predodredjen. U startu nema izbora rasa samo humans i chars customs je prilicno siromasan u odnosu na PerfectWorld. Nema izbora klasa u pocetku vec se na 15. nivou bira izmedju 5 skola (klasa). Klase su Vim (warrior-tank), Jadeon (wizard), Skysong (healer), Lupin (rogue-assassin) i Modo (warlock). Igra pruza mogucnost koriscenja LEGALNOG bota u igri! Naravno sa izvesnim ogranicenjima, ali je bot. Questovi su ok (pomalo grindoliki ali boze moj) i ima ih dosta. Igra nema manual stats points kao PW i ide se cisto na skill build (po 1 skill poen po nivou). Da ne duzim vise probajte...(za pomoc whisp RazoR ili Animah)...

PS. Ko je igrao PWI moze sa istim acc i na JD...

Officialni sajt http://jd.perfectworld.com/

Klase (skilovi) http://www.youtube.com/watch?v=k3g27nGaUlc
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2009, 16:23   #2
VLADA.R.
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 177
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

E vidi sad... instal sam ovo, ali blage veze nemamsta treba da radim. Igra se cini ok, nista slicno nisam igrao pa mi je skroz *****... Kako da te nadjem tamo pa da mi objasnis neke stvari, ako ti nije mrsko? tnx u napred
VLADA.R. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2009, 23:54   #3
K0sta
Novi član
 
Član od: 2.3.2009.
Poruke: 28
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Ma potpun Perfect World klon, isto kao ether saga. Samo malo grafiku promene.
K0sta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2009, 14:32   #4
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
VLADA.R. kaže: Pregled poruke
E vidi sad... instal sam ovo, ali blage veze nemamsta treba da radim. Igra se cini ok, nista slicno nisam igrao pa mi je skroz *****... Kako da te nadjem tamo pa da mi objasnis neke stvari, ako ti nije mrsko? tnx u napred
E vidi rado ali nisam u mogucnosti da ovih dana igram pa necu moci da ti pomognem.Nisam siguran sta mislis pod tim "sta treba da radis"...
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2009, 15:42   #5
VLADA.R.
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 177
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
E vidi rado ali nisam u mogucnosti da ovih dana igram pa necu moci da ti pomognem.Nisam siguran sta mislis pod tim "sta treba da radis"...
Kontam one kvestove, to odradim, ali ne znam kako da dobijem jace oruzije i ostale stvari. Vidim ima nesto i da se kupi, ali nemam novca za to... i jos po nesto mi nije jasno, sta treba od onih stvari sto skupim da ostavim, sta da prodam, dobijam malo novca za to...
VLADA.R. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2009, 14:43   #6
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
VLADA.R. kaže: Pregled poruke
Kontam one kvestove, to odradim, ali ne znam kako da dobijem jace oruzije i ostale stvari. Vidim ima nesto i da se kupi, ali nemam novca za to... i jos po nesto mi nije jasno, sta treba od onih stvari sto skupim da ostavim, sta da prodam, dobijam malo novca za to...
Uh pitanje je opsirno, a bogami i odgovor na to sve. Ovako znaci onaj deo sa questovima i equipments ti je jasan. Tokom igre dobijaces refining talismans kao i jos poneke vrste talismana koji ti daju odredjene atribute. Zaboravih ime NPC koji to radi (u pocetnom gradu je sa desne strane stashkeepera), ali za odredjenu svotu novca ti odradi refining opreme koja zatim dobija jachi base def ili atack. Ali pazi...ako refining ne uspe postoji mogucnost da slomis (unistis) to sto pokusavas da refinujes! Zato postoje neki itemi iz item mall-a koji ce moci i od igraca da se kupe koji ce ukoliko refining ne uspe spreciti unistavanje itema i spustiti mu refine za 1 nivo. Ukoliko refining uspe oruzje ili armor menja boju i statse. Znaci isplati se. Sto se tice onih stvari koje dobijas tokom questovanja to su uglavnom materijali za pravljenje oruzja i armora. Bilo bi too long i to da ti objasnjavam pa ti savetujem da procitas in-game HELP u samoj igri.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2009, 14:37   #7
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Jade Dynasty

moze li meni neka pomoc oko questova znam.da su roze "tacke"pocetak questova a zelene zavrsetak.a dal ima nesto tipa GPS do zelene tacke ili koliko metara jos treba do tog mesta i sl. .i kako se uopste zaradjuju pare a da nije kupo-prodaja.i kako se ljubimac "hvata" .Hvala
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2009, 22:40   #8
Dr.X
Član
 
Član od: 12.8.2006.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Evo ja sam poceo pre neki dan da igram i moram reci da mi se za sad svidja...skoro kao sto mi se PW svidjao...mada samo prisustvo bota mnogo olaksava levelovanje.

SAVET :

Jednom u 24h onaj chika u prvom gradu zvani Tanis Ka ce ti ponuditi "god blessing" koji kad prihvatis dobijas 2x XP na 2 sata i jos 2 potiona koji bustuju defence i attack. Ovi potioni imaju efekat koji traje 8 sati. Dok si pod dejstvom potiona mozes da slobodno koristis auto attack tj da "botujes" I to na "ljubicastim mobovima" tj mobovima koji su veci lvl od tebe. Jednostavno kad dobijes blessing, popijes ta 2 potiona, odes na mesto koje si prethodno izabrao i lepo ukljucis svoj esper (ona stvarcica koja ti omogucava botovanje) i lepo udaris alttab i odes da radis sta god dok tvoj lik grinda 8 sati.

Kad buffovi isteknu mozes da radis questove i da se zabavljas i istrazujes kako hoces, ali dok su buffovi tu, botovanje je THE BEST nacin da skupljas XP.

Inace community forum na oficijanom pageu igre ima i vise nego dobre opise sta kako gde kad zasto itd itd itd

E, da...obavezno igrajte na PVE relmu jer ako botujete na PVP relmu jedva ce da doceka neko da vas rokne...relmove mozete menjati stalno i lik vam ostaje. Naravno izaberite Shura server koji je jedini u EU.

Ne znam koliko cu ovo igrati...videcemo...


X
Dr.X je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2009, 17:40   #9
Stepski Vuk
Član
 
Član od: 16.8.2009.
Lokacija: MIA
Poruke: 159
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 117 puta na 82 poruka
Thumbs up Re: Jade Dynasty

Evo igram već tri dana i sviđa mi se. Jako liči na PW ali ima i neki svoj posebni šmek.
Ima li možda već neka naša guilda ili su već svi odustali?

Poslednja ispravka: Stepski Vuk (16.8.2009 u 18:02)
Stepski Vuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2010, 14:34   #10
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Ima li nekog da igra ovo?

Ja planiram da ponovo krenem,hoce li josh neko?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2010, 14:38   #11
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Ima li nekog da igra ovo?

Ja planiram da ponovo krenem,hoce li josh neko?
Čim nalevelujem kineza na decent level, dolazim A to mi trebalo biti pre prvog sledeće godine
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2010, 14:41   #12
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Čim nalevelujem kineza na decent level, dolazim A to mi trebalo biti pre prvog sledeće godine

extra....ima da rullamo
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 20:07   #13
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Znaci vise niko ne igra?Ja sam poslednji put igrao pre 3 meseca i mogu reci da se igra popravila sa ovim expanzijama u odnosu na pocetak,ali i dalje veliki minus je to sto nema klasicnih instanci,i ako neka postoji to je na 135+...svidja mi se to sto je levelovanje najlakse od svih PWE igara i sto postoji arena za pvp bez kazne...kad skupim malo vremena pokusacu da napisem kako se najbrze lvlovati i sta i kako raditi...igra ne zahteva vise od 2h dnevno,tako da bi voleo da sakupimo neku ekipu da se malo igramo sad za vreme praznika i odmora...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2010, 1:06   #14
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

64-65 Celan za sada, i ide ok ... došao do te tačke "2h na dan" i daje mi "2 levela na dan" xD Btw, možeš da mi središ neki klan sa alijascom; imam neke bedževe za taichi da zamenim, a treba mi clan/alliance membership <.<
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2010, 8:51   #15
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
64-65 Celan za sada, i ide ok ... došao do te tačke "2h na dan" i daje mi "2 levela na dan" xD Btw, možeš da mi središ neki klan sa alijascom; imam neke bedževe za taichi da zamenim, a treba mi clan/alliance membership <.<
pm RADDOSLAV ili Sharkey,a ako oni nece ubacicu te ja kod sebe u ally da odradis to
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2010, 18:47   #16
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Animusu jer si uspeo?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2010, 21:40   #17
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Animusu jer si uspeo?
I ne i da x.x' Tvoje nisam našao, ali upao slučajno u jedan Ally (mooon - precious), pa kopupio taichi-e. Mada kada si već tu, naleteo na neki clan Najjaci, i ally BALKANS mislim; jesu to neki poznanici možda? (znam samo da je Lepa gazdarica od Najjaci, ali nisam imao kontakata još) I jel vredi li muvati se među njih?
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2010, 21:47   #18
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
I ne i da x.x' Tvoje nisam našao, ali upao slučajno u jedan Ally (mooon - precious), pa kopupio taichi-e. Mada kada si već tu, naleteo na neki clan Najjaci, i ally BALKANS mislim; jesu to neki poznanici možda? (znam samo da je Lepa gazdarica od Najjaci, ali nisam imao kontakata još) I jel vredi li muvati se među njih?
ma kakvi,sve to novo,ovi moji su svi asc 135+...u pocetku me podseti na clan Balkan,al oni su bili prejaki i kad sam ja igrao,znaci ovo je neka kopija...msm mogao bi ti da udjes taman zbog zezanja...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2010, 21:52   #19
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
ma kakvi,sve to novo,ovi moji su svi asc 135+...u pocetku me podseti na clan Balkan,al oni su bili prejaki i kad sam ja igrao,znaci ovo je neka kopija...msm mogao bi ti da udjes taman zbog zezanja...
Možda je bio i Balkans, ali ally je imao "s" na kraju, ali opet, nisam zapamtio koj je clan bio lik (jbg, trčao na teleport za Sky Dweller q, a realm 15 xD). Nabacio aleksaSRB-u na FL iz najjači, ali videću da navatam Lepu za info. Koj je tvoj lik tamo bio btw, da se ne obrukam ako krenem konverzaciju o "poznanicima" xD

A i da, čuknuo 70 bez Mastera QQ
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2010, 22:06   #20
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Jade Dynasty

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Možda je bio i Balkans, ali ally je imao "s" na kraju, ali opet, nisam zapamtio koj je clan bio lik (jbg, trčao na teleport za Sky Dweller q, a realm 15 xD). Nabacio aleksaSRB-u na FL iz najjači, ali videću da navatam Lepu za info. Koj je tvoj lik tamo bio btw, da se ne obrukam ako krenem konverzaciju o "poznanicima" xD

A i da, čuknuo 70 bez Mastera QQ
prOfyLupin my nick(pitanje dal me se secaju)btw koji je aleksa lvl?bio je 30 kad sam presto B-)
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Jade Empire (PC) Defiant Role-Play 123 8.7.2016 16:00
Dynasty Street steve89 Male igre 0 1.11.2007 14:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com