Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.7.2012, 0:08   #1
**FaCa**
Član
 
Član od: 25.10.2008.
Poruke: 123
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom POMOC- Racunar se sam ugasi

Imam problema sa racunarom koji se sam gasi. To mi se nije desavalo do danas, ali nakon nekog vremena mi se pojavi poruka pre gasenja u belom prozoru i pise nesto ending program i krene se puniti u ugasi se. Posle ga upalim i normalno sve radi. Ali ono sto mi je zapalo je to da mi je danas tastatura neko vreme mesala slova, ukucam slovo U napriper, a on mi otkuca U6. Takodje kada pritisnem taster SHIFT kompjuter se ugasi a to se nije desavalo Deluje mi da je taster SHIFT zaglavljen ali ne mogu ga odglaviti,pokusao sam vaditi i vracati dugme ali nista. Pored svega ovoga danas mi se jednom desilo da se strelica na ekranu pocela sama kretati na sve strane,nisam je mogao kontrolisati. Ali to mi se jednom desilo za ceo dan. Da li je ovo prouzrokovano kvarom tastature ili necim drugim ? Hvala unapred.
EDIT- Da napomenem jos da mi se kompjuter poceo sam gasiti od kada je tastatura pocela da riknjava a polio sam je slucajno vodom pa zato je mesala slova..bar ja mislim.

Poslednja ispravka: **FaCa** (26.7.2012 u 0:16)
**FaCa** je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2012, 1:07   #2
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: POMOC- Racunar se sam ugasi

Citat:
**FaCa** kaže: Pregled poruke
Imam problema sa racunarom koji se sam gasi. To mi se nije desavalo do danas, ali nakon nekog vremena mi se pojavi poruka pre gasenja u belom prozoru i pise nesto ending program i krene se puniti u ugasi se. Posle ga upalim i normalno sve radi. Ali ono sto mi je zapalo je to da mi je danas tastatura neko vreme mesala slova, ukucam slovo U napriper, a on mi otkuca U6. Takodje kada pritisnem taster SHIFT kompjuter se ugasi a to se nije desavalo Deluje mi da je taster SHIFT zaglavljen ali ne mogu ga odglaviti,pokusao sam vaditi i vracati dugme ali nista. Pored svega ovoga danas mi se jednom desilo da se strelica na ekranu pocela sama kretati na sve strane,nisam je mogao kontrolisati. Ali to mi se jednom desilo za ceo dan. Da li je ovo prouzrokovano kvarom tastature ili necim drugim ? Hvala unapred.
EDIT- Da napomenem jos da mi se kompjuter poceo sam gasiti od kada je tastatura pocela da riknjava a polio sam je slucajno vodom pa zato je mesala slova..bar ja mislim.
pa probaj neku drugu tastaturu.. ako nije ona onda su neki virusi..
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2012, 9:40   #3
worldwideweb
Član
 
Član od: 16.5.2010.
Lokacija: Omicron Persei 8
Poruke: 379
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: POMOC- Racunar se sam ugasi

Mislim da to gasenje nema veze sa tastaturom (mozda,ali vrlo mala verovatnoca) jer sam i ja imao "zalivenu tastaturu" koja je sama kucala Mozda sam sistem nije ok jer se i meni vise puta desava da eksplorer na sedmici krahira bez nekog normalnog objasnjenja iako nemam viruse. Ako skeniranje pokaze da nema virusa mozda bi formatiranje pomoglo.
worldwideweb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2012, 10:56   #4
**FaCa**
Član
 
Član od: 25.10.2008.
Poruke: 123
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: POMOC- Racunar se sam ugasi

Citat:
sidewinder989 kaže: Pregled poruke
pa probaj neku drugu tastaturu.. ako nije ona onda su neki virusi..
Danas sam upalio tastaturu i ne gasi se vise na SHIFT , radi normalno.Videcu da li ce tako do kraja. Poz
**FaCa** je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Treba mi pomoc :/ Racunar ne moze da mi vidi drugu particiju buraZZer Kvarovi 56 20.8.2013 14:54
Nemoguce pokrenuti racunar nexonja Kvarovi 2 9.1.2011 21:07
molim pomoc za jedan hardverski problem. Hitno! bluefenix Kvarovi 8 15.7.2010 1:21
Novi Racunar v.02 Aljosa Šta da kupim? 8 21.1.2008 13:16
novi racunar zeljkoBG Šta da kupim? 7 6.11.2005 0:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com