Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.5.2012, 22:04   #2401
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Secam se opisa ove igre u drugom broju sveta kompjutera od kad sam poceo redovno da ih citam. 1/2000. Kad neko spomene Omikron, ja se uvek setim slicice iz SK sa Dejvidom Bouvijem, koji je valjda bio neko bozanstvo/masina u toj igri.
Nisam znao da su to oni radili...
Lol, isto tako, prva godina studija, prvi brojevi sveta kompjutera i Omikron i David Bowie. Nikada je nisam odigrao nazalost.
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 18:46   #2402
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

http://www.hcl.hr/vijesti-heavy-rain...u-6580-21.html
Kako ce ovo da gazi jos su prikazali onu Karu
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2012, 18:33   #2403
Miki_Hakasn
Novi član
 
Član od: 4.5.2012.
Lokacija: Donja Komuna
Poruke: 27
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Imam dobru ponudu za PS3 od 60 gb, mogu da odem i da je isprobam licno.
Jer taj covek nabavlja svakakvu robu, o cemu da vodim racuna?

Ako ustanovim da ima stari firmware mogu da updatuje?
Ako je hakovana, jel moze da se odhakuje ?
Taj covek mi je rekao da je testirao tako sto je pustio DVD film , radio je, i isao je na net i to je radilo.

Ja mogu da pozajmim igru od druga neku i da pokusam kod njega?
Sta bih jos trebao da proverim?
Molim za pomoc, jer je zaista dobra ponuda.
Miki_Hakasn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2012, 18:46   #2404
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Miki_Hakasn kaže: Pregled poruke
Imam dobru ponudu za PS3 od 60 gb, mogu da odem i da je isprobam licno.
Jer taj covek nabavlja svakakvu robu, o cemu da vodim racuna?

Ako ustanovim da ima stari firmware mogu da updatuje?
Ako je hakovana, jel moze da se odhakuje ?
Taj covek mi je rekao da je testirao tako sto je pustio DVD film , radio je, i isao je na net i to je radilo.

Ja mogu da pozajmim igru od druga neku i da pokusam kod njega?
Sta bih jos trebao da proverim?
Molim za pomoc, jer je zaista dobra ponuda.
Cim je dobra ponuda i HDD od 60GB mogu da se kladim da je imala YLOD. Ako je to slucaj, ne uzimaj da ti je daje ni za 10e. Zasto? Zato sto ne vredi ni dinar jedan, nece da ti radi. Imao sam iskustva sa YLOD-ovanom konzolom i mogu samo da ti kazem da su to muke nevidjene.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2012, 22:17   #2405
Miki_Hakasn
Novi član
 
Član od: 4.5.2012.
Lokacija: Donja Komuna
Poruke: 27
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Cim je dobra ponuda i HDD od 60GB mogu da se kladim da je imala YLOD. Ako je to slucaj, ne uzimaj da ti je daje ni za 10e. Zasto? Zato sto ne vredi ni dinar jedan, nece da ti radi. Imao sam iskustva sa YLOD-ovanom konzolom i mogu samo da ti kazem da su to muke nevidjene.
Dobro uvek ima negativnih iskustva.
Nego pitam covek je trgovac, pouzdan , prodao je na desetine Xbox360, laptopova, zasto bih me zeznuo, njemu se to ne isplati jer ce da ga bije los glas. Njemu roba dolazi preko grane na kilo, kog je porekla me ne zanima. Dobra je ponuda jer je gola konzola, i malo je ostecena od transporta. Ali moze moj, mogu da zivim sa tim, taman da napravim neki mod da imam sta da radim.

Mene zanima, da je dovoljno da se istestira tako sto cu da igram igricu kod njega, idem na net ili sta god?
Ako bih to mogao neko lepo da mi kaze, bio bih mu zahvalan.

Poslednja ispravka: Miki_Hakasn (3.6.2012 u 22:52)
Miki_Hakasn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2012, 23:34   #2406
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Miki_Hakasn kaže: Pregled poruke
Dobro uvek ima negativnih iskustva.
Nego pitam covek je trgovac, pouzdan , prodao je na desetine Xbox360, laptopova, zasto bih me zeznuo, njemu se to ne isplati jer ce da ga bije los glas. Njemu roba dolazi preko grane na kilo, kog je porekla me ne zanima. Dobra je ponuda jer je gola konzola, i malo je ostecena od transporta. Ali moze moj, mogu da zivim sa tim, taman da napravim neki mod da imam sta da radim.

Mene zanima, da je dovoljno da se istestira tako sto cu da igram igricu kod njega, idem na net ili sta god?
Ako bih to mogao neko lepo da mi kaze, bio bih mu zahvalan.
Slusaj, znam u cemu je fora i ja sam uleteo u istu semu. Dovlace konzole koje su pretrpele YLOD preko granice, kupe ih tamo za mizarne pare, dovuku ih ovde, poprave uz pomoc toplog vazduha (mogu samo i sa fenom da se poprave) i onda konzola radi. Radi mesec, dva, tri... ali nikad duze od sest i onda crkne. Ti se pitas u cemu je problem, odes na net, vidis YLOD problem (SONY kopija RROD-a), cesta pojava kod starijih modela koji nisu pravljeni u Japan-u (mada i oni crkavaju). Zato ga ne bije los glas. Prodaje tako i RROD-ovane kutije na istu foru. Mislim budi realan, nemoj da se zaletis ko ja, ko ce da ti proda konzolu koja sad kosta oko 25 000 dinara za mizarne pare, manje od 100 evra cak i bez gamepada, a da valja?

Pazi ja cu da ti kazem par stvari, ti ih proveri i videces da te ne lazem. Prvo konzola je debeljko, 60GB HDD, prvi model koji nema PS2 podrsku. Polomljena je u transportu pa nikako ne mozes da vidis dal je otvarana, to obavezno nekako proveri. Jos jedna bitna stvar je buka ventilatora. Odes kod njega i kazi moram da proverim. Nabavi neku igru i igraj je barem pola sata, ne manje. Po mogucstvu neku zahtevniju. Ako se bude cuo ista glasnije od tvog kompa, mada primetices kad pocne da se cuje kao fen, nemoj ni slucajno da uzimas. Na kraju vidi koji je model, proveri na netu da li je taj model sklon ka YLOD-u. Ako jeste, ne uzimaj. Jos nesto mozes da uradis, ljudi koji popravljaju YLOD obicno zalepe nalepnicu ili markerom obeleze konzolu, odmah ispod prve maske koja se skida odvijanjem jednog srafa. Stavljaju je zbog kvazigarancije. U istu semu je uleteo i moj drugara, ali kad smo kod njega skinuli tu prvu masku odmah je ispod bila nalepnica i ispisano YLOD, popravio bla bla, datuma tog i tog.

Dajem ti drugarski savet, mani se corava posla. Sakupi kintu ako zelis PS3 pa je uzmi legalno sa garancijom i to SLIM model, ili nadji polovan SLIM model. Nisu sad vise toliko skupe, dok ti nabavis sve ima da te ispadne polovina cene nove konzole i skoro cela SLIM polovne. U potpunosti te razumem, mislim i ja sam se zaleteo na istu foru, PS3 ima odlicne exkluzive koje vredi odigrati cak i ako konzola crkne ko meni (ne kajem se), ali moze da ti crkne a da ne odigras nista. Pazi.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Miki_Hakasn (4.6.2012)
Stara 4.6.2012, 0:42   #2407
Miki_Hakasn
Novi član
 
Član od: 4.5.2012.
Lokacija: Donja Komuna
Poruke: 27
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Slusaj, znam u cemu je fora i ja sam uleteo u istu semu. Dovlace konzole koje su pretrpele YLOD preko granice, kupe ih tamo za mizarne pare, dovuku ih ovde, poprave uz pomoc toplog vazduha (mogu samo i sa fenom da se poprave) i onda konzola radi. Radi mesec, dva, tri... ali nikad duze od sest i onda crkne. Ti se pitas u cemu je problem, odes na net, vidis YLOD problem (SONY kopija RROD-a), cesta pojava kod starijih modela koji nisu pravljeni u Japan-u (mada i oni crkavaju). Zato ga ne bije los glas. Prodaje tako i RROD-ovane kutije na istu foru. Mislim budi realan, nemoj da se zaletis ko ja, ko ce da ti proda konzolu koja sad kosta oko 25 000 dinara za mizarne pare, manje od 100 evra cak i bez gamepada, a da valja?

Pazi ja cu da ti kazem par stvari, ti ih proveri i videces da te ne lazem. Prvo konzola je debeljko, 60GB HDD, prvi model koji nema PS2 podrsku. Polomljena je u transportu pa nikako ne mozes da vidis dal je otvarana, to obavezno nekako proveri. Jos jedna bitna stvar je buka ventilatora. Odes kod njega i kazi moram da proverim. Nabavi neku igru i igraj je barem pola sata, ne manje. Po mogucstvu neku zahtevniju. Ako se bude cuo ista glasnije od tvog kompa, mada primetices kad pocne da se cuje kao fen, nemoj ni slucajno da uzimas. Na kraju vidi koji je model, proveri na netu da li je taj model sklon ka YLOD-u. Ako jeste, ne uzimaj. Jos nesto mozes da uradis, ljudi koji popravljaju YLOD obicno zalepe nalepnicu ili markerom obeleze konzolu, odmah ispod prve maske koja se skida odvijanjem jednog srafa. Stavljaju je zbog kvazigarancije. U istu semu je uleteo i moj drugara, ali kad smo kod njega skinuli tu prvu masku odmah je ispod bila nalepnica i ispisano YLOD, popravio bla bla, datuma tog i tog.

Dajem ti drugarski savet, mani se corava posla. Sakupi kintu ako zelis PS3 pa je uzmi legalno sa garancijom i to SLIM model, ili nadji polovan SLIM model. Nisu sad vise toliko skupe, dok ti nabavis sve ima da te ispadne polovina cene nove konzole i skoro cela SLIM polovne. U potpunosti te razumem, mislim i ja sam se zaleteo na istu foru, PS3 ima odlicne exkluzive koje vredi odigrati cak i ako konzola crkne ko meni (ne kajem se), ali moze da ti crkne a da ne odigras nista. Pazi.
Hvala puno na drugarskom savetu, ako je ne proda u medjuvremenu, jer mi dao nedelju dana fore da skupim pare. Uradicu upravo to, mlatim neku igru kod njega i gledam simptome. Ali sada si me uprpao scenarijima, sta sve ljudi nece da rade...
Problem je cena kao uvek , ne mogu ja da stedim, jer nemam odakle. Ja bih kupio tako golu konzolu, jer imam jednu PC palicu koja radi za ps3, imam i hdmi kabl, imam i komponentni. Ne trebaju meni original palice od 3000+ na limundu. Kad bih je i hteo kupio bih to postupno, mnogo mi da dajem sada 200 evra za polovni ps2 slim, makar imao i 10 igrica i 2 palice...
Miki_Hakasn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 1:24   #2408
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Miki_Hakasn kaže: Pregled poruke
Hvala puno na drugarskom savetu, ako je ne proda u medjuvremenu, jer mi dao nedelju dana fore da skupim pare. Uradicu upravo to, mlatim neku igru kod njega i gledam simptome. Ali sada si me uprpao scenarijima, sta sve ljudi nece da rade...
Problem je cena kao uvek , ne mogu ja da stedim, jer nemam odakle. Ja bih kupio tako golu konzolu, jer imam jednu PC palicu koja radi za ps3, imam i hdmi kabl, imam i komponentni. Ne trebaju meni original palice od 3000+ na limundu. Kad bih je i hteo kupio bih to postupno, mnogo mi da dajem sada 200 evra za polovni ps2 slim, makar imao i 10 igrica i 2 palice...
Sta da ti kazem, istu sam logicki zakljucak izveo i ja. I ja sam imao gamepad koji radi na PS3 i sve kablove, sa likom sam se pogodio samo za konzolu. Evo napisacu ti ovde, cena joj je bila 80e pre godinu dana. Za slicnu kintu sam prodao moj voljeni PS2 i uzeo PS3. Na kraju sam ostao i bez jednog i bez drugog zbog usijane glave i manjka prijateljskih saveta.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Miki_Hakasn (4.6.2012)
Stara 5.6.2012, 2:11   #2409
Valhalla
Novi član
 
Član od: 22.2.2011.
Poruke: 27
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Imam jedno pitanje.Imam ortaka koji moze iz USA da mi donese igrice za PS3,e sad znam da su igre region free i da mogu da rade ali sam nasao negde na netu da nije moguce uraditi update ovde ako su igrice iz USA,da li je to tacno?I da li bi radio online na takvim igricama?
Valhalla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2012, 2:32   #2410
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Valhalla kaže: Pregled poruke
Imam jedno pitanje.Imam ortaka koji moze iz USA da mi donese igrice za PS3,e sad znam da su igre region free i da mogu da rade ali sam nasao negde na netu da nije moguce uraditi update ovde ako su igrice iz USA,da li je to tacno?I da li bi radio online na takvim igricama?
Koliko ja znam, PS3 igre su RF. Dakle mozes ih kupiti gde hoces i igrati gde hoces. Nisam siguran.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Valhalla (5.6.2012)
Stara 5.6.2012, 3:23   #2411
Valhalla
Novi član
 
Član od: 22.2.2011.
Poruke: 27
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam, PS3 igre su RF. Dakle mozes ih kupiti gde hoces i igrati gde hoces. Nisam siguran.
To znam da mogu da se igraju ali sam negde procitao da ne moze da se skine DLC u Evropi ako su igre iz USA,ne znam da li je to glupost ili stvarno?
Hvala na odgovoru u svakom slucaju.
Valhalla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2012, 11:14   #2412
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Update ce raditi igre ce raditi.
To za DLC je tacno. Ako imas US verziju igre, nece raditi DLC iz Evrope. Ali te nista ne sprecava da imas US account na konzoli i da kupujes DLC odatle. Tako ja radim za neke igre.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
Valhalla (5.6.2012)
Stara 6.6.2012, 21:05   #2413
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

25-минутни ,,гејмплеј'' нове игре Beyond. Што неко рече, када би успели да у овакву игру имплементирају и прави гејмплеј то би било заиста врхунски.

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=UHYUL_gA7pw


А ево и једног уништеног серијала за Виту. Не знам да ли је спин оф или шта, али је срамота да ова игра носи име једног великог Silent Hill-a...

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=8d6p644C9mU
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 2:24   #2414
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Quantic Dream bi bio jako uspesan u pravljenju interaktivnih filmova...posto su im igre sve samo ne igre.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2012, 3:45   #2415
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Quantic Dream bi bio jako uspesan u pravljenju interaktivnih filmova...posto su im igre sve samo ne igre.
Pa video igre su neka vrsta filmova, zasto interaktivni film onda ne bi bio igra? Igrac ipak ima kontrolu nad desavanjima, za razliku od filma.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2012, 23:12   #2416
Valhalla
Novi član
 
Član od: 22.2.2011.
Poruke: 27
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Nov sam sto se tice PS3.Ortak mi narucuje preko Amazona polovne igrice i sad opis kod jedne je "Comes complete. Online pass is not included. Disc has light scratches".E sad,kakav online pass,zar nije dovoljno samo original igra i psn acount?Mozda ima veze sto igu pravi EA Games?
Valhalla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2012, 2:51   #2417
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom

Pass za mrezno igranje oreko neta je ocito upotrebljen tako da ces moci samo singleplay. A taj disk ti je izgreban samo da znas.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku flamingos na korisnoj poruci:
Valhalla (28.6.2012)
Stara 27.6.2012, 23:27   #2418
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Izdržljivi su blurejevi jer imaju dodatni zaštitni sloj s donje strane, ako nije puno izgreban radiće ko nov.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
Valhalla (28.6.2012)
Stara 28.6.2012, 0:57   #2419
Valhalla
Novi član
 
Član od: 22.2.2011.
Poruke: 27
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Ma OK za to sto pise da je izgreban,nego je mene zbunilo ovo za online pass,jer sam mislio da igre za PS3 nemaju taj pass kao igre za PC nego je dovoljno samo da imas original igru i nalog na PSN.Hvala na odgovorima!
Valhalla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2012, 2:53   #2420
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom

Citat:
Valhalla kaže: Pregled poruke
Nov sam sto se tice PS3.Ortak mi narucuje preko Amazona polovne igrice i sad opis kod jedne je "Comes complete. Online pass is not included. Disc has light scratches".E sad,kakav online pass,zar nije dovoljno samo original igra i psn acount?Mozda ima veze sto igu pravi EA Games?
Neke igre zahtevaju on line pas neke ne zavisi od izdavaca ali nazalost sve je veci broj onih koje traze.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altafir na korisnoj poruci:
Valhalla (28.6.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
playstation 3, ps3


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Playstation 2 emulator NenadN Konzole 776 6.9.2014 23:04
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53
Playstation Store! jovus Konzole 8 30.1.2008 16:32
NTSC igre za Playstation 2 BOOGIEMAN Konzole 3 24.4.2007 16:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com