Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.1.2012, 20:51   #3521
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spoiler za dugacka lista filmova:
Star Wars Episode 5: The Empire Strikes Back
Star Wars Episode 6: Return Of The Jedi




Odgledao sam i u DVD verziji i mada sam ocekivao da ce biti mnooogo bolje od ranijeg, nije bilo bas u potpunosti, ali naravno bolje je ovako. Posto sam odgledao ponovo sve delove, uverio sam se da mi se najvise svideo 5, a onda 6. i 3. deo (uz blagu prednost 3. delu) i konacno bih ocenio i malo ispravio ranije ocenjeno...

Ocena 1. dela 6,8/10,
Ocena 2. dela 8/10,
Ocena 3. dela 9/10,
Ocena 4. dela 7,5/10...
Ocena 5. dela 10/10,
Ocena 6. dela 9,5/10.


Warrior



Veoma dobra prica, gluma, emocije i one borbe (narocito na kraju) sve je tu, samo je izgledalo kao da je nesto falilo, a film je preporuka. Previse je ishvaljen i to je ok, ali nije bas toliko dobar da bi imao ocene preko 8...dosta precenjen film...

Ocena 7,5.


Peaceful Warrior



Toliko dobar film, a toliko lose ocenjen...previse potcenjen film, previse. Ovo je neverovatno...jedan od onih filmova sto vas inspirisu da nikada ne odustajete i najboljih filmova koje sam skoro gledao, bolji je od vecine ishvaljenih. Obavezno pogledati i najveca preporuka do sada. Gluma ostavlja bez daha kao i sam film. Inace je radjen po cuvenom romanu.

Ocena 9,5/10.


The Departed



Film, fantazija. Savrsen u svakom pogledu, a humor je kraljevski...gluma Leonarda ostavlja bez daha i ovo je film gde je najbolje glumio.

Ocena 9,5/10.


Blood Diamond



Odlican, odlican i odlican. Preporuka svakako. Sve je na mestu.

Ocena 8/10.


What’s Eating Gilbert Grape




Nevidjeno sam uzivao gledajuci ovaj odlican film. Na momente zanimljiv i smesan, ali i tuzan. Gluma mladog Leonarda je neverovatna...preporuka svakako...

Ocena 8,5/10.


The Aviator



Film je malo vise dugacak, ali nista strasno. Gluma DiKaprija...zar je treba komentarisati? Outstanding kao i uvek. Nisam navikao na ovakav tip filmova, ali je jako dobar, sve dolazi do izrazaja nakon prvih pola sata.

Ocena 8/10.

Poslednja ispravka: Iris (27.1.2012 u 22:13)
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
Belfegor (27.1.2012), Partybreaker (29.1.2012), Skenderevo (28.1.2012), stankovic82 (31.1.2012)
Stara 29.1.2012, 14:12   #3522
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Odgledao juce In Time i sta reci osim da mi je film i bukvalno ukrao jedno sat ipo vremena...

Radnja se odvija nekako prilicno sporo, bez ikakve dinamike, bez nekog preteranog zapleta i pored sasvim korektne ideje, sa tezistem na nekom moralnom momentu koji je opet sam po sebi prilicno tanko prikazan...

Ako nemate sta bolje da gledate - pogledajte, ali to bas u krajnjem slucaju!
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2012, 17:17   #3523
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Bad Teacher



Dosta zanimljiv film. Hahaha kakva je kraljica ova Diaz... Naravno, ako u filmu gledamo kvalitet neki, akciju, toga nema, ali ima dosta dosta humora, zanimljivosti, fora i jednostavno, ovaj film morate odgledati, ako volite komedije. Jedino me nervirao Justin Timberlake, gluma mu je stvarno...neobicna...nebitno, u svakom slucaju, velika preporuka. Smejanje je zdravo, tako da - veoma preporucujem.

Ocena 7/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2012, 23:31   #3524
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Big Year



Cim sam video poster da glume Owen Wilson, Jack Black i Steve Martin morao sam da odgledam ovaj film.
Ocekivao sam urnebesnu komediju s obzirom kakva je glumacka postava, medjutim sam umesto toga dobio sasvim drugo a to su putopisi severne amerike.
Sto i nije lose, posto sam ja uzivao u svim tim lepim predelima.
Dakle ko je ljubitelj lepih predela,pejzaza i pre svega ptica ovo je film za vas.
Moja ocena je 5/10.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2012, 0:46   #3525
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
Odgledah nedavno Immortals http://www.imdb.com/title/tt1253864/

Nisam ocekivao nista sem surove akcije ali moram reci da sam opet duboko razocaran. Kao prvo mislim da su promasili sve i jednu stvar iz istorije i mitologije koju su mogli. Grcka religija je u filmu ocigledno pobrkana sa hriscanstvom jer je njena predstava katastrofa "Necemo se mesati u afere smrtnika" rece covek koji je po stvarnoj mitologiji silovao sve i jednu zenu koju je video a potvrdi njegova kcerka koja je izazivala ratove svakih pet minuta, tu nesto ne valja Kad bih ulazio u detalje bio bi ovo duuug post tako da cu napomenuti samo jednu strasno nervirajucu stvar da Grci koriste gladijuse, Grci nisu imali maceve koji su izgledali onako, ono je pljunuti gladijus iz kasne republike, Grcki macevi su bili ili zakrivljeni ili suzeni na sredini, nisu izgledali onako, da ne pominjem da su u tom periodu morali biti od bronze.

Gluma se nemoze ocenjivati jer ovde nema sta da se glumi, sta god mislili o glumcima iz ovog filma, da su ne znam kakvi ovde ne bi imali sa cim da rade. Takodje opet gomila token minority crnaca, to sto danas imamo jednog Skorcijanidisa to ne znaci da je svaki pet Grk u 13. veku pne bio crnac.

I nakraju ono zbog cega sam se debelo razocarao, borbe ima srazmerno malo i nije nimalo zanimljiva, ona scena sa bogovima i titanima mozda malo vadi prosek ali je ostalo jako lose, a ja sam ocekivao unapredjeni "300" sa fokusom na breathtaking peglanje a dobio cetiri-pet scena borbe diskutabilnog kvaliteta.

Subjektivno -10/10
za review.

Dodao bih samo, najgori scenario i najgori tekst dodeljen glumcima ikada...
Godinama nisam pogledao losiji film...
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2012, 1:09   #3526
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pa šte ste vi očekivali, dokumentarac? Što se mene tiče, film ima mnogo mana, ali me apsolutno baš briga da li su koristili iste mačeve kao pravi Grci. Mada je sve u svemu OK, ništa posebno.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2012, 3:55   #3527
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Pa šte ste vi očekivali, dokumentarac? Što se mene tiče, film ima mnogo mana, ali me apsolutno baš briga da li su koristili iste mačeve kao pravi Grci. Mada je sve u svemu OK, ništa posebno.
Nije problem u tome sto nije istorijski tacan film. 300 je bio takav pa je bio OK film (iako je strip naravno mnogo bolji), ovde nisam ocekivao nikakav dokumentarac. Ali i pored toga film je toliko tupav i glup da ja reci nemam. Jedan od gorih koje sam gledao.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2012, 23:27   #3528
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
Engleska verzija prvog dela triologije Milenijum. U pitanju je mracni triler cija se radnja desava na malom privatnom ostrvu u Svedskoj, koje je odvojeno od grada jednim kratkim mostom. Ostrvo je u posedu imucne porodice koja unajmljuje finansijski i karijerno unistenog novinara da istrazi slucaj devojke ubijene pre 40 godina.

Mnogo sam ocekivao od njega, ljudi su ga dosta nahvalili. Na kraju mogu da kazem - odlican film. Nije "the best of" ali da je kvalietet - kvalitet je.

Lokacija i fotografija su fantasticni, Svedska u najboljem (najgorem) izdanju. Scenario je odlican, gluma takodje. U svakom slucaju, 2 i po sata koja su mi drzala paznju do samog kraja bez problema.

8/10 - i naravno preporuka.
Odgledah i ja film. Genijalno.
Spoiler za .:
Svidja mi se sto nisu preterali sa "hakerskim sposobnostima" Lisbeth. Ipak je koristila stvarcice koje su manje-vise poznate svakome od nas. Naravno skidanje vise miliona dolara sa tudjeg racuna je malo vise Holivudski.
Onako detaljna scena silovanja je za moj ukus bila nepotrebna i neukusna ali je zato gledanje osvete bilo nesto najsladje sto sam ikada video na filmu.
Prica je odlicna i u pocetku malo konfuzna jer se u dva minuta gledalac upoznaje sa dosta likova pa je morala da radi pauza i premotavanje unazad.
Lisbeth mi se opasno svidela jer sam oduvek gotivio zene u tom fazonu.
Obavezno moram pogledati originalnu Svedsku trilogiju Milenijum.


Od mene preporuka i ocena 9/10.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 0:06   #3529
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Odgledah i ja film. Genijalno.
Spoiler za .:
Svidja mi se sto nisu preterali sa "hakerskim sposobnostima" Lisbeth. Ipak je koristila stvarcice koje su manje-vise poznate svakome od nas. Naravno skidanje vise miliona dolara sa tudjeg racuna je malo vise Holivudski.
Onako detaljna scena silovanja je za moj ukus bila nepotrebna i neukusna ali je zato gledanje osvete bilo nesto najsladje sto sam ikada video na filmu.
Prica je odlicna i u pocetku malo konfuzna jer se u dva minuta gledalac upoznaje sa dosta likova pa je morala da radi pauza i premotavanje unazad.
Lisbeth mi se opasno svidela jer sam oduvek gotivio zene u tom fazonu.
Obavezno moram pogledati originalnu Svedsku trilogiju Milenijum.


Od mene preporuka i ocena 9/10.
Ja sam u medjuvremenu odgledao svedsku verziju filma. Moram reci da je odlicna, ali mi je za nijansu vise legla engleska...

Spoiler za 123:
scena silovanja u svedskom filmu nije toliko brutalno odradjena, ali isto tako nije ni osveta brutalno uradjena. A u engleskoj verziji sam se bukvalno (jeste ruzno al ajd) nasladjivao tetoviranjem, i presretanjem kasnije u liftu.
Slazem se i sto se tice Lisbeth, i tu opet mi je bolje legla Rooney Mara nego Noomi Rapace. Nekako je PREVISE ostra i umobolnija originalna Lisbeth. Videces ako pogledas sta mislim.
Kraj je malko drugaciji, globalno prica se isto zavrsava, ali odnos izmedju Mikaela i Lisbeth nije isti u oba filma. I tu mi se vise dopada "realniji" zavrstak engleskog filma.


Eto, kad bih bacio ocene ENG vs SWE bilo bi npr: 8,2 vs 7,8

napominjem da jezik nije igrao ulogu u tom okrsaju, volim da gledam "strane" filmove sta vise, trebalo bi ovih dana da odgledam kad stignem i druga dva dela.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 2:35   #3530
Sheldon Cooper
Član
 
Član od: 26.10.2011.
Poruke: 43
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 17 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Одгледах V for Vendetta малопре, још сам под утиском, и вероватно би све што кажем да било прилично субјективно.

Прво, Натали одлична, Хуго такође јако добар, остале улоге и нису толико вредне помињања. Због горепоменуте
субјективности нећу да износим неко мишљење, дефинитивно препорука за филм јер је изузетно квалитетан и носи поруку коју свако другачије може да схвати.
Оно што ми је потребно су мишљења других, било овде или на пм, шта год је у складу са правилима форума.
И да, без упоређивања са стрипом и слично, пошто сам прочитао бар 10 коментара који кажу да је да у поређењу са стрипом крш.
Sheldon Cooper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 10:57   #3531
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Sheldon Cooper kaže: Pregled poruke
Оно што ми је потребно су мишљења других
Pretražiš temu pa pročitaš: http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=409
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 20:29   #3532
Sheldon Cooper
Član
 
Član od: 26.10.2011.
Poruke: 43
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 17 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
iris kaže: Pregled poruke
И добијем пост у коме се каже да је филм из 2006. године и да је добар.
Не замерам ништа оном ко је то написао, али сам ја питао за нечије схватање филма.
Sheldon Cooper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 21:18   #3533
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ti si tražio mišljenje... Ima i drugačijih, koja eksplicitno porede strip i film, ali si rekao da takve ne želiš.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2012, 22:34   #3534
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Na B92 trenutno jedan veoma dobar film...

Pad crnog jastreba

ako ima neko ko ga je propustio...brzoooo
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2012, 3:27   #3535
Shone_King
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 773
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 91 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Malopre sam odgledao film Real Steal , zaista odlican film http://www.imdb.com/title/tt0433035/ preporuka odgledati ga , moja ocena je 8.5/10 zaista preporucujem gledanje u FULL HD-u ko je u mogucnosti
Shone_King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2012, 13:46   #3536
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nemoj molim te, ne bih ga gledao ponovo ni u 600000p rezoluciji na bilbordu sve i da ga dzabe daju. Odgledao sam ga pre jedno nedelju dana u drustvu lepse polovine i oboje smo jedva cekali samo da se film zavrsi... Lepo je kolega forumas napisao:

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
...
P.S - upozorenje, posle svakih pet minuta javlja se nagon na povraćanje tako da ako nemate jači stomak spremite kofu.
Jeste ovo mozda deciji film ali mislim da su se cak i deca smorila sa tim pricama o Davidu i Golijatu, "budi uporan i uspeces" glupostima...

Da ne ispadnem troll, sinoc sam odgledao:

The Change Up

Simpaticna komedija, radnja je malo izlizana i klise ali su ova dvojica (Ryan Reynolds i Jason Bateman) dobro odglumili zamene. Bilo je momenata koji su me nasmejali ali bilo je i nekih scena... cudnih... nije bas klasicna komedija koja ce se svima svideti i definitivno nije porodicni film.

Ocena na imdb-u je primerena, nista specijalno, jedan od onih filmova za ubijanje vremena i opustanje.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2012, 14:20   #3537
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke

Jeste ovo mozda deciji film ali mislim da su se cak i deca smorila sa tim pricama o Davidu i Golijatu, "budi uporan i uspeces" glupostima...
A šta treba deca da gledaju i odakle ti znaš kako deca razmišljaju? I kako misliš da uspeš u nečemu ako nisi uporan? Volim kad neko napiše neku glupost samo da bi pokazao da ima svoje mišljenje
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2012, 14:44   #3538
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Opusti se druze, napisao sam "mislim" ispred, zar ne? Nisam napisao "deca su se smorila"... Istina je da ne znam stvarno sta danasnja deca imaju da kazu na taj film, da sam mladji (jedno 10 godina) verovatno bi mi se film i svideo (mozda) a nemam nista protiv ljudi kojima se ovaj film svidja bez obzira koliko su stari.

"I kako misliš da uspeš u nečemu ako nisi uporan?"

Diskutabilna je to tema...
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2012, 15:15   #3539
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
evanghelion kaže: Pregled poruke
A šta treba deca da gledaju i odakle ti znaš kako deca razmišljaju?:
Svi smo nekada bili deca, nije to bilo toliko davno da ne znamo kako smo razmišljali. Recimo, šta fali ovome?

A što se tiče toga šta deca treba da gledaju - to je već stvar mišljenja (i vapitanja), ali nekako ne mislim da je film o robotima-bokserima u kome glume mali emo klonovi Justina Biebera pravi role model za decu i mlade...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2012, 15:55   #3540
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Sheldon Cooper kaže: Pregled poruke
Оно што ми је потребно су мишљења других, било овде или на пм, шта год је у складу са правилима форума.
И да, без упоређивања са стрипом и слично, пошто сам прочитао бар 10 коментара који кажу да је да у поређењу са стрипом крш.
Ljudi koji su citali i vole strip ne mogu a da ne zamere bitne promene koje je uveo reziser/scenarista - ko god. Jedna dobra poenta je omasena, promenjena, a naziv je ostao isti. To je svakako lose

Ali generalno, meni je i pored toga film fino odradjen, to je zapravo jedina uloga Natali Portman gde ne zelim da ubijem ili nju ili sebe posle filma, a i Hugo je dobar.

Nervira me sto reziser nije imao mud* da neke stvari ostavi
Spoiler za spoiler:
(npr. morbidne halucinacije indukovane LSDijem onog inspektora)
ali sta je tu je. Watchmen je recimo mnogo vernije preneo sam strip na film, pa mi je kao celina losiji od Vendete jer je nekako zbrzan (sto je i logicno jer strip ima ako se secam 10 delova, a Vendeta 4).

I ako ti se stvarno svidelo, procitaj strip

Poslednja ispravka: Iris (1.2.2012 u 19:38)
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
Nash Knight (2.2.2012), Sheldon Cooper (1.2.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com