Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.12.2018, 16:41   #21
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Monster Hunter World

Kasnije kad se uvezbaz lov nece trajati duze od 5 -10 minuta zavisno od oruzja i neprijatelja, 20ak minuta za elder dragon-e. Ali na startu da, tezak je smor pola sata lova bez pauze. Ja recimo (doduse posle 500 sati) igru upalim na pola sata i farmam t3 tempered elders (najtezi neprijatelji) i uspem da odradim 4-5 komada.

Dosta vremena oduzima trazenje, cudovista beze, odlete itd. naleti jos jedno-dva cudovista pa krene opsta makljaza i ti jednostavno moras da se pokupis itd. Kad naucis kako to da sprecis ovo, gde su cudovista na mapama itd. ide mnogo brze.

Sto se grinda tice za kraftovanje oruzja i oklopa stvarno nije strasno, treba ti samo jedan redak materijal za set oklopa od cudovista, i ako radis dobre misije koje imaju najveci nivo nagrade imas 15-20% sanse da dobijes, i mogucnost za vise rolova. Ako si dovoljno dobar da ih uradis u neoptimizovanom oklopu mozes da koristis set koji ovo duplira. Takodje svaki dan dobijas jedan tiket koji opet duplira sanse itd. Tu su i daily i weekly kvestovi koji daju tikete kojima mozes da kupis najredje materijale. Takodje za vecinu oruzja mozes da uradis downgrade sa 100% povracajem materijala.

Dekoracije su druga prica (gemovi sa dodatnim skilovima koje soketujes u oklop) i toliko su retki da ih prakticno ni ne farmas (sem kad bas sve ostalo obavis) kad neki padne obradujes se ako ti treba i ponovo pravis i optimizujes setove.

Svakako probaj ako je free vikend, igra je fenomenalna ali definitivno nije za svakoga.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2019, 0:50   #22
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Monster Hunter World

Na popustu 50% do 15 avgusta.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2020, 2:16   #23
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Monster Hunter World

Da malo dignem temu iz mrtvih....
Igru sam pazario pre par meseci (bio popust) ali posle nekoliko sati mucenja nisam mogao da nastavim. Nista nisam kapirao, igra me je preplavila informacijama, statistikama, stanicama, cudovistima, orudjima i cime sve ne. Igranje mi nije bilo bas najprijatnije jer sam imao osecaj da na silu radim sve. Igru sam obrisao i do pred Iceborne nisam je ni palio.....

E onda se priblizio datum izlaska za Iceborne, video da je svi opet hvale i rekoh da pokusam ponovo. I opet nisam nista kapirao, opet sve na silu...I onda negde nakon 20 sati igre....igra konacno klikne...I poceo sam nenormalno da uzivam

Igra je kod mene imala (kako ga ja zovem) Dark Souls efekat...Ne, igra nije ni nalik na DS, ali sam sa MHW imao isto iskustvo kao i sa DS kada sam ga prvi put igrao: gledao sam gomilu recenzija, citao gomilu tema i gledao gomilu klipova i streamova....I nista nisam kapirao niti shvatao najbolje. Igre nisu izgledale lose ali nisam video sta je tu toliko posebno. Kada sam poceo da igram isto sam bio u nebranom grozdju, sve nesto na silu nisam razumeo zasto igra ima to sto ima....I onda tek nakon nekoliko sati igranja na silu konacno ti klikne i mozes da uzivas.


Tako da, ako neko planira da pocne neka se ne odlucuje na taj korak ukoliko ne misli da " izgubi" desetinu sati kako bi mu konacno prirasla za srce. Nekome mozda klikne i ranije.

Iceborne igraca zasipa sa jos vise stvari i za sada je odlicna. Cudovista odradjena fantasticno.

Ima odredjenih problema kod nekih CPU ode do 100% i brise sejv. Tako da, pazljivo ako planirate da pazarite (skladistite sejv i probajte da ukljucite/iskljucite DX12)

Ja licno nikakvih problema nisam imao.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2020, 17:36   #24
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Monster Hunter World

mda Capcom politika da DLC prodaje po ceni AAA igre i uz sve to da kasni prilično za PC i ljudi o5 plaćaju i čekaju
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2020, 17:51   #25
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Monster Hunter World

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
mda Capcom politika da DLC prodaje po ceni AAA igre i uz sve to da kasni prilično za PC i ljudi o5 plaćaju i čekaju
Pa nije bas klasican DLC, u pitanju je poprilicno velika ekspanzija. Sadrzaja ima koliko i osnovna igra (plus dodatni pecevi nakon izlaska). A i daleko je 40 dolara od cene AAA igre. Za ovoliki sadrzaj nije mnogo.

Slazem se za PC i za cekanje, donekle sam razumeo za prvu igru ali za dodatak svakako ne. Plus, problemi sa optimizacijom kod nekih.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2020, 15:47   #26
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Monster Hunter World

MHW je imao preko 10 ogromnih DLC-eva potpuno besplatno, kolicina sadrzaja koju bi recimo Paradox naplatio jedno 2k evra Ne znam za ostale igre ali sto se MHW tice Capcom je stvarno bio darezljiv

Iceborne je vise old school ekspanzija nego DLC i kolicina sadrzaja opravdava cenu, pogotovu sto ce nastaviti sa dodavanjem besplatnog sadrzaja kao i u osnovnoj igri


Sto se odlaganja za PC tice 100% sam siguran da je zbog vece prodaje, vecina fanova migrira na PC sa konzola zbog besplatnog multija i boljih performansi, modova itd

Poslednja ispravka: Apostrof (22.1.2020 u 15:56)
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2020, 3:06   #27
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Monster Hunter World

^^


Novi update i DLC (besplatan koliko ja znam) ce izaci istovremeno, tako da se nadam da ce se izlasci sada ujednaciti
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2020, 8:36   #28
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Monster Hunter World

Spoiler za roadmap:





Tek u aprilu PC stize konzole, dotle ima bas dosta sadrzaja. Sve je besplatno, ili tacnije ukljuceno u onih 40e sto smo im vec dali
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
War Thunder Red Wing Mrežne igre 514 20.11.2020 13:59
Perfect World International! N.K.P.D. MMORPG igre 777 3.10.2017 23:21
Monster Hunter Portable 3rd _Grotesque_ Konzole 0 5.5.2011 12:42
Monster Hunter 3 renegade_of_funk Konzole 2 9.10.2008 8:52
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com