Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.5.2015, 12:10   #481
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
Znaci gledao si filmove? Gura sve bez problema i do kraja?
Ja sam tetki kupio Bear,al nesto nisam zadovoljan kako radi.Naime kad prebacis na kanal,prvih 4-5sekundi ide usporeno i uopste nisu sinhronizovani slika i ton,posle pocne dobro da gura.Njoj ne smeta,mene iritira.Sad ne znam do cega bi moglo biti.Inace,nisam zadovoljan ni slikom,nekako mi IPTV i dalje ima bolje slike i od digitalnih risivera i od kablovskih operatera
Da gled'o i gledam sve, i sto vredi i ne vredi. Sve bez stajanja, i kocenja, ,a od prevoda šta nalazim. Za sad mi ništa nije odbio. X264,xvid,720p, itd.Mislim opet bolje i sto ne vredi od vilmova nego sto ne vredi od političara, a od ukupnog ih broja 1. . Čovek se ne skida ni sa jednog od gore navedenih kanala.

Sto se tiče brzine menjanja kanala tu nema pomoći, bar za sad. Kod svih koje sam podesio po komsiluku oko 10-ak, svi sporo menjaju, ali nema asimhronizacije. Možda je kod tetke do lošeg signala. Jedino sto sam primetio je da svi do jednog brze menjaju kanale na cp +/- nego kada direktno prebacis sa kanala na kanal.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 20:45   #482
dufko
Član
 
Član od: 29.3.2008.
Lokacija: Silbaš
Poruke: 50
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku dufko
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
Znaci gledao si filmove? Gura sve bez problema i do kraja?
Ja sam tetki kupio Bear,al nesto nisam zadovoljan kako radi.Naime kad prebacis na kanal,prvih 4-5sekundi ide usporeno i uopste nisu sinhronizovani slika i ton,posle pocne dobro da gura.Njoj ne smeta,mene iritira.Sad ne znam do cega bi moglo biti.Inace,nisam zadovoljan ni slikom,nekako mi IPTV i dalje ima bolje slike i od digitalnih risivera i od kablovskih operatera
Uh, ja sam verenicinoj babi kupio Bear D202, to je ne viđeno g*vno od resivera .. Sve što podesiš nestane kad ga ugasiš, pa ga baba ne gasi ... A inače sam imao i sa Falcom resiverom problem, nije hteo da isključi LCN ...

Inače, sve koje sam do sada imao, bilo da su T ili T2 su imali taj neki lag od par sekundi usled menjanja kanala, osim Amiko Combo Mini, kod kojeg leti ko na TV-u. Doduše i koštao je poprilično ...

A što se tiče gašenja, moja baba već godinu dana ne gasi Prosto 5400T2 i radi k'o blesav, kod tasta i tašte neki Synaps DVB-T se ne gasi već 2 godine a kod mojih je prethodno radio jedno 3 bez prestanka ...

Samo jedan je crkao, jedan Vivax i to se razleteo, kod gore pomenutih tasta i tašte je udario grom u šipku antene, sve je bilo isključeno iz struje ali je antena ostala uključena u resiver - od resivera i skart kabla ostali samo dugmići
I od pločice u anteni, razdelnika, kabla, TV-a ...

A njihov zet, tj ja, ih je samo mesec dana pre toga ubedio da stave antenu na krov, umesto da bude u tavanu
dufko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 21:48   #483
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 548
Zahvalnice: 353
Zahvaljeno 183 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Citat:
dufko kaže: Pregled poruke
osim Amiko Combo Mini, kod kojeg leti ko na TV-u. Doduše i koštao je poprilično ...
Zete,zete.... dobro nisi tasti predlozio da licno drzi stub sa antenom Nego,moze li par recenica o ovom uredjaju (Amiko Combo) .Todos je isto skrenuo paznju na njega,pa me bas zanima kakvim se pokazao u praksi.Jesi li ga testirao na multimediju?
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku PinociO na korisnoj poruci:
ColdBoot (31.5.2015), dufko (3.6.2015), JohnnyNT (31.5.2015)
Stara 31.5.2015, 22:25   #484
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
Zete,zete.... dobro nisi tasti predlozio da licno drzi stub sa antenom
. E, nasmeja me do suza...
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ColdBoot na korisnoj poruci:
dufko (3.6.2015)
Stara 31.5.2015, 22:49   #485
lobanja
Veteran
 
Član od: 18.5.2008.
Poruke: 864
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 135 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Ja sam poprilicnu glavobolju imao sto se tice ovih dvb-a,totalno sam zaboravio da ce da ugase signal pa sam zadnji dan proveo citajuci razne forume i gledao sta da pazarim. Na preporuku ovog foruma (recenzije koje je ostavio drug clan) i pozitivnih kritika koje sam procitao ispod te recenzije pazario sam Horizons A115 za 4k nakacio na logu na stari CRT samsung o sve je fukcionisalo kako treba,nema zujanja za koje sam procitao da se svaki 5 korisnik zali.Cita sve formate koje sam mu gurao i probao sam opciju snimanja na stari vip fles od 4gb.
Moje jedino zamerka je stalno citanje flesa sto sigurno nije dobro po njega i i sto sam nije sam sortirao kanale po brojevima nego ih je razbacao po celom skektru.

Posle par dana sam kupio jos jedan dvb Bear DTV-202(2590dinara)(CRT Samsung) koji je sa nekom sobnom antenom uspoe da nadje 11 kanala na digitalnom opsegu,sto me je porpilicno iznnadilo sobzirom da je na analognom signalu mogao da nadje 3 sa snegom. Inace nikakava ocekivanja nisam imao za ovaj model sobzirom da sam kod ortaka video onaj ORION koji je stalno ledio i zamrzavo sliku. Softver se razlikuje od pomenutog supljeg modela,sortiranje je automatski obavioi ,meni je dosta uporcenj i opcilano dosta osakacen za nekim finim podesavanjima.Nisam pokusao USB tako da nemam pretstavu kako seponasa u tom segmenu

Poredici oba modela bear je tolko jeftinije i ne precizno napravljen da je ono bolno kolko se vidi da je jeftin i da su ga sklapali mali zuti u podrumu bez svetla. Potrosnja je kod Horizons A115 je 6w dok je kod Bear DTV-202 je 10w

Oba modela imaju uzasan daljiski slicne konstrukcije i probao sam frekvencije se ne poklapaju tako da nemogu da se koriste na razlicitim modelima. Takodje cinimi se da kod Bear modela mora vise akrobacije u usmeravanju daljiskog jer mu je opseg manji detekcije ic-a
lobanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 23:01   #486
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Ја јуче поново прикључио рисивер (онај што сам се жалио да зуји на старом Самсунг ЦРТ телевизору), и - нема зујања. Али код рођака једног (око 5км од мене ако нешто значи информација), почео да зуји (различит модел и произвођач).

Е да, неко је саветовао да смањим звук на тв а да појачам на уређају, али није упалило.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 23:30   #487
rellik
Veteran
 
Član od: 29.6.2007.
Poruke: 941
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 421 puta na 229 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Kako bi nama bilo zanimljivo bez famoznih stb uredjaja
rellik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2015, 23:47   #488
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Ја јуче поново прикључио рисивер (онај што сам се жалио да зуји на старом Самсунг ЦРТ телевизору), и - нема зујања. Али код рођака једног (око 5км од мене ако нешто значи информација), почео да зуји (различит модел и произвођач).

Е да, неко је саветовао да смањим звук на тв а да појачам на уређају, али није упалило.
Kod mene isto na starom crt universumu zuji kad je pojačano preko pola na tv-u, kad ga smanjim i pojacam stb tog zujanja nema. Na poslu imamo total, a skart nam pravi baba-rade sa tim zujemjem pa smo ga bacili i kupili drugi...al zahebali smo se ,nije do kabela no do smog skart ulaza na tv-u. Previše je komotan pa sam kabel posle nekog vremena sam izadje i nema dobre kontakte.

Naravoučenije

Kada vam zuji tv ne bacajte skart kabel nego pokušajte da ga dobro ustekate u tv i malo razmrdate gore-dole. Ustedecete 250rsd.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2015, 0:07   #489
Stella Rossa
Član
 
Član od: 2.8.2010.
Lokacija: Nederland
Poruke: 475
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 62 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Koji sam ja specijalac..... tek sam danas provalio da mi tv ima DVB-T tjuner
Stella Rossa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2015, 0:14   #490
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

@zajchik imao si sreće, kod mene isto i sa scart i sa kompozitnim (tj. činčevima, tj. RCA).

@Stella Rossa

Pitanje je da li je to DVB-T2 tjuner
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
zajchik (1.6.2015)
Stara 1.6.2015, 11:08   #491
mesnank
Član
 
Član od: 22.4.2009.
Poruke: 150
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Citat:
Stella Rossa kaže: Pregled poruke
Koji sam ja specijalac..... tek sam danas provalio da mi tv ima DVB-T tjuner
Specijalac ili ne, DVB-T tjuner ti za naše kanale ne znači ništa, pošto je standard DVB-T2.
mesnank je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2015, 19:37   #492
Stella Rossa
Član
 
Član od: 2.8.2010.
Lokacija: Nederland
Poruke: 475
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 62 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Citat:
mesnank kaže: Pregled poruke
Specijalac ili ne, DVB-T tjuner ti za naše kanale ne znači ništa, pošto je standard DVB-T2.
Znam zato i kazem ubedjen sam bio da je sve ok i da ce raditi....
Stella Rossa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2015, 17:17   #493
dufko
Član
 
Član od: 29.3.2008.
Lokacija: Silbaš
Poruke: 50
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku dufko
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
Nego,moze li par recenica o ovom uredjaju (Amiko Combo) .Todos je isto skrenuo paznju na njega,pa me bas zanima kakvim se pokazao u praksi.Jesi li ga testirao na multimediju?
Uređaj je extra, prvo što mi se dopalo kod njega je daljinski koji je velik i pregledan, kao za TV a ne mali kakav ima većina STB-ova, mali je, može da se stavi i na neko skriveno mesto, da se zalepi iza TV-a i sl jer ima kabl sa senzorom za daljinski.

Može da se priključi na TV putem HDMI ili ima adaptere za činč i skart.

Prebacivanje kanala je kao na TV, sa nekim minimalnim zastojom, kod satelitskih kanala i kod lokalnog hrvatskog MUX-a bez ikakvog zastoja.

Što se multimedije tiče - on ima integrisan Youtube i još neke servise, može da se priključi na net putem UTP kabla ili da se na USB priključi wifi adapter. Ja sam probao putem kabla, internet radi ali Youtube ne radi, kaže mi da je Youtube postao da podržava ovaj uređaj. Moj neće da ažurira firmware ni putem FTP-a, ni putem sajta, tako da ga nisam ažurirao.

Sa USB-a sam puštao par filmova i klipova u mp4, avi, mkv formatu, sve je bilo bez problema. Filmovi idu do kraja bez problema.

Nisam nešto preterano čačkao ovaj uređaj jer je kod mojih roditelja a kad sam tamo oni gledaju TV non stop, sve im diraj - TV ne
dufko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dufko na korisnoj poruci:
PinociO (3.6.2015)
Stara 3.6.2015, 18:19   #494
rubiroza
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 37 puta na 32 poruka
Thumbs up Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

I ja imam Amiko mini Combo i super sam zadovoljan. Koristim ga za DVB-C na Radijus vektoru i za DVB-S jer još uvek imam satelitsku antenu na prozoru. Skenirao sam i probao da bez antene (samo uz pomoć prilično dugog antenskog kabla) pronađem i neki domaći digitalni kanal (DVB-T2), ali bez uspeha. A s obzirom da već imam kablovsku, glupo mi je da postavljam dodatnu antenu samo da bi gledao naše kanale.
Opšti utisci o Amiku su ok. Nikada se nije ukočio. Daljinski je fin, velik. Nije neka minijatura. Možda su mogli da stave još jedan priključak za antenski kabl. Ovako jedan priključak služi za satelit, a drugi za zemaljsku televiziju (DVB-C i DVB-T2). Ima samo jedan USB priključak i ne znam da li može da se koristi USB hub (priključio bih USB WiFi adapter, a želeo bih da imam prazno mesto za USB memoriju preko koje gledam filmove).
Nikada ga ne gasim jer samo tada prikazuje sat. U opšte se ne pregreva. Jeste da malo više košta, ali vredi svaku paru. Sve preporuke.
rubiroza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku rubiroza na korisnoj poruci:
dufko (4.6.2015), PinociO (3.6.2015), todos (6.6.2015)
Stara 3.6.2015, 21:17   #495
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Da li je neko probao da koristi neki univerzalni daljinac sa ovim set top boksovima (rogobatnog li naziva) tj. risiverima? Na mom ponekad moram (u stvari ne ja, već keva koja jedina i gleda tv) po nekoliko puta da pritisnem dugme da bi box registrovao komandu, pa sam mislio da nabavim neki kineski univerzalac.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
todos (6.6.2015)
Stara 3.6.2015, 21:38   #496
rellik
Veteran
 
Član od: 29.6.2007.
Poruke: 941
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 421 puta na 229 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Nisam probao univerzalca, ali problem nije u stiskanju vies puta nego moras da ga drzis malte ne u ravni sa risiverom da bi reagovao. Zato sam ja i menjao dok nisam nasao neki sto reaguje iole normalno i ima normalan daljinac zbog mojih. Bojim se da ces tako morati da se zezas i sa univerzalcom, mada ako imas neki probaj.
rellik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2015, 22:45   #497
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Немам ја класични рисивер, на мом је (ИР) пријемник за сигнале са даљинца на каблу, и залепио сам га на ТВ, и у сваком моменту је "видљив" за даљински (ово убодем у сет топ бокс и прикачим на ТВ или где хоћу, а бокс гурнем иза телевизора):
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2015, 17:15   #498
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Opet ja sa sličnim pitanjem...

Da li je neko video neku listu u kojoj se može videti koje programe imaju u planu da emituju na svakom muxu? Nisam uspeo ništa da nađem. Konkretno me zanima 28. kanal(2 mux sa Avale). Kao da je predviđen samo za lokalne programe. Juče se pojavio kao 6.-ti neki KRTL.

Ne znam dal ima smisla da čekam još ili da pogledam IPTV ponudu, jer na lokalnim stanicama skoro da uopšte nema informativnog programa koji staramajku jedino i interesuje(sem Studija B).
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2015, 18:47   #499
dufko
Član
 
Član od: 29.3.2008.
Lokacija: Silbaš
Poruke: 50
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku dufko
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Pa ja ne znam da li će ljudima u Srbiji postati jasno da ne očekuju da će digitalizacijom dobiti kanale kao sa kablovske ili IPTV i da bude FTA tj za dž ...

Shvatite da će te imati sve one kanale koje ste hvatali antenom do sada + možda još neke lokalne koje niste mogli da uhvatite a tiču se područja vašeg predajnika.

Znači, npr, ja nisam mogao da gledam neke lokalne koji su najavljeni/počeli da emituju sa Čota a sada ću moći tj već mogu ... I to je to, imam osnovne nacionalne kanale + RTV 1 i 2 + još jedno desetak lokalnih kanala iz Južne i Zapadne Bačke, Srednjeg i Severnog Banata.

Ne razumem zašto ljudi svesno ili ne ulaze u trošak zvani IPTV ili Total ili SBB ili bilo koji kablovski operater - to se plaća mesečno i to ne ispod 1000 dinara, ugovori se pišu na 12, 24, 36 meseci a znam jako velik broj ljudi koji ima neki od ovih usluga i gleda RTS, Pink i Prvu!

To što ste dobili neki promo period mesec ili dva, tri za 1 din - to će proći! A za digitalni prijem treba samo jednom dati za STB i to je to ... Ako i počne da se naplaćuje pretplata pitanje je da li ćete je plaćati i kako će to izgledati, znamo već kako je bilo ... A sve jedno će te tu pretplatu imati i + račun za IPTV, SBB i sl ...

Znači, ljudi, prijateljski savet - ako imate babe i dede ili uopšte nekoga kome sem Dnevnika, Slagalice i Ezel, Male neveste, Granda ne treba ništa više, nema baš neka veća primanja - ne zalećite se u nepotreban trošak.

A možda i kod nas za par meseci proradi neki operater koji će putem te iste antene ponuditi isto programe kao na kablu (kao Evo TV u HR) pa se možda i cene smanje, ko zna ...
dufko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2015, 18:56   #500
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

^Dufko, zato što izgleda neće moći sa svakog muxa da se gledaju programi sa nacionalnom frekvencijom. Već 9 dana je tako. A neće baba da plaća, ja ću ako ne bude druge.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Digitalna televizija lukic1975 Video/TV softver 11 25.3.2009 22:46
Digitalna televizija Zokins Video/TV softver 1 4.10.2006 18:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com