Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.12.2009, 22:01   #21
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Zavisi kakve su bube, ako su in-ear onda se slabo cuje okolina i kada je mjuza tiha.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:02   #22
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Meni ce najteze pasti ono ogranicenje od 50 km/h u naseljenim mestima
Van naseljenih mesta ostaje isto (80/100/120)?
I da li su napravljene neke izmenu u vezi radarskuh kontrola, tipa da su zabranili "sacekuse" ili tako nesto.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:02   #23
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
Nicklord kaže: Pregled poruke
Ja ne slusam na 100 volume, ja slusam tek da cujem i sasvim dobro cujem sve okolo
Zakon nije napisan zbog tebe (dobro, delom jeste, ali ne bukvalno zbog načina na koji ti slušaš muziku) već da se zaštite pešaci od iznenadnih događaja koji mogu stravično da se okončaju, a koji bi se mogli izbeći ako im sluh "kupi" 3 sekunde da reaguju.

Ne mislite da su jedan ovako fin i obziran zakon koji pazi na ljude smislili naši? Prepisan je sa svih strana... Što je dobro, bar smo počeli da se ugledamo na druge u pametnim stvarima, a ne samo u glupostima. Možda je vreme da prestanemo kao nacija da se smejemo japancima što nose kacige kad voze bajs i razmislimo postoji li razlog što oni tako rade... Uostalom, u većini industrijskih zemalja roditelj bi bio kažnjen da pusti dete da se vozi bez kacige i druge zaštitne opreme, kako dati primer deci ako penzionere ne udarimo po džepu kao najveće krivce za "bezgrešne" zločine u saobraćaju?

E sad, primena... e, to je, u Srbiji, sasvim druga stvar... al' ako su ljudi počeli da se navikavaju na red u banci i pošti, uveren sam da za 10-20 godina dresiranja možemo biti kulturan svet.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:14   #24
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Meni ce najteze pasti ono ogranicenje od 50 km/h u naseljenim mestima
Van naseljenih mesta ostaje isto (80/100/120)?
I da li su napravljene neke izmenu u vezi radarskuh kontrola, tipa da su zabranili "sacekuse" ili tako nesto.
50 u naseljenim mestima je bilo i pre...

Ako se pandurska kola ne vide kad te zaustave zbog prebrze voznje, ne mogu da ti naplate kaznu
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:17   #25
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

^
Samo u nekim, gde je na tabli naziva mesta postavljen i znak sa ogranicenjem (uglavnom 50, a u nekim mestima, kao Irig recimo, cak i 40), ali po difoltu je 60.
Eh, sigurno je da ce se kola videti kad me zaustave, problematicno je ono iskakanje iz zbunevlja sa tiganjem, par puta su me prepali. Inace, u nekim zemljama EU, kad se vrsi radarska kontrola policija je OBAVEZNA da postavi tablu par km ranije sa sve rotacijom i upozorenjem da se vrsi radarska kontrola (ovo ne vazi za autoputeve, tamo te snimi kamera i mozes da se slikas).
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:23   #26
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

A čitam i da su panduri išli na seminare gde su ih učili kako da pravilno popunjavaju nove prijave tako da valjda više neće da 0.9 promila zaokružuju na 0.10

Elem, samo se pazite dok prođe ova medijska halabuka oko novog zakona, za 2-3 meseca će sve da se vrati na staro (nepoštovanje propisa i podmićivanje policije).

EDIT: @Shlaymi
Da video sam neki info pre neki dan iz Nemačke, kao snime te kad si ušao na autoput, snime te kad si izašao, izračunaju prosečnu brzinu kretanja na osnovu razlike u vremenu i ako je preko ograničenja, eto ti kazna na kućnu adresu
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:27   #27
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

[QUOTE=Shlaymara;923135]^
tamo te snimi kamera i mozes da se slikas/QUOTE]
Zanimiljiv sklop rečenice
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:29   #28
pedjastudio84
Veteran
 
Član od: 4.3.2009.
Lokacija: X:15 Y:22 Z:10
Poruke: 625
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 193 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Sta reci? Ali zato moze u livadu pored puta.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	91 puta
Veličina:	65,0 KB
ID:	32276  
pedjastudio84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:30   #29
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
EDIT: @Shlaymi
Da video sam neki info pre neki dan iz Nemačke, kao snime te kad si ušao na autoput, snime te kad si izašao, izračunaju prosečnu brzinu kretanja na osnovu razlike u vremenu i ako je preko ograničenja, eto ti kazna na kućnu adresu
A sta ce to nemcima? Kod njih nema ogranicenja brzine na autoputevima, ako auto moze, mozes da ides i 2 maha .
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:43   #30
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
A sta ce to nemcima? Kod njih nema ogranicenja brzine na autoputevima, ako auto moze, mozes da ides i 2 maha .
Ali zato imaju autobahn policiju u odnosu na koju ovi naši plavci izgledaju ko plek orkestar ispod Pančevačkog mosta Prosto bi se iznenadio kada bi saznao kakve sve kontrole vrše i šta sve od "gedžeta" imaju sa kojima reckaju vozače u Flensburgu (centar saobraćajne policije u Nemačkoj gde se evidentiraju svi poeni).
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:48   #31
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
pedjastudio84 kaže: Pregled poruke
Sta reci? Ali zato moze u livadu pored puta.
Zaustavna traka služi za zaustavljanje i privremeno stacioniranje vozila koja usled kvara ii nekog drugog opravdanog razloga moraju da se isključe iz saobraćaja. A to svakako ne podrazumeva zaustavljanje da skokneš do trafike po cigarete ili da tetki kupiš lek
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:49   #32
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Pa dobro, ne kazem da vlada totalna anarhija, nego da mozes da ides kojom god hoces brzinom, mada postoji neka preporucena brzina, cini mi se 130 na sat. Ali takvo nesto je misaona imenica za nase autoputeve. Nasi autoputevi su kozje staze za nemacke autoputeve (a i vecinu evropskih).
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 22:50   #33
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Gledao sam prije na N-24 oni te zaustave i obavjeste te da će ti stići kazna (da se ne iznenadiš) ali ne uzimaju pare.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 23:12   #34
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

U članu 330. predviđena je kazna zatvora od najmanje 15 dana, zaštitna mera zabrane upravljanja motornim vozilom od najmanje 8 meseci i 14 kaznenih poena za vozača koji (čini jedno od navedenih protivpravnih ponašanja):

upravlja vozilom bez vozačke dozvole one kategorije kojom upravlja, osim u slučaju kada je vozačkoj dozvoli istekao rok važenja,
upravlja vozilom pod dejstvom alkohola više od 2,00 mg/ml, kao i instruktor vožnje, lice koje nadzire vozača sa probnom vozačkom dozvolom i ispitivač na praktičnom delu vozačkog ispita kada učestvuje u saobraćaju,
odbije da se podvrgne utvrđivanju prisustva u organizmu alkohola i/ili psihoaktivnih supstanci pomoću odgovarajućih sredstava (alkometar, droga test i dr.), odnosno stručnom pregledu iz člana 280. stav 4. ovog zakona, kao i instruktor vožnje, lice koje nadzire vozača sa probnom vozačkom dozvolom i ispitivač na praktičnom de-lu vozačkog ispita kada učestvuje u saobraćaju,
je isključen iz saobraćaja, a zatečen je u upravljanju vozilom za vreme trajanja tog isključenja,
upravlja vozilom u vreme trajanja isključenja tog vozila iz saobraćaja,
upravlja motornim vozilom, odnosno tramvajem, za vreme trajanja zaštitne mere, odnosno mere bezbednosti zabrane upravljanja motornim vozilom,
se na putu u naselju kreće brzinom koja je preko 70 km/h veća od dozvoljene,
se na putu van naselja kreće brzinom koja je preko 80 km/h ve-ća od dozvoljene, kao i vozač iz člana 45. stav 1. tačka 4) ovog zakona, koji se na putu van naselja kreće brzinom koja je preko 70 km/h veća od dozvoljene,

se u zoni „usporenog saobraćaja“ kreće brzinom koja je preko 50 km/h veća od dozvoljene,
se u zoni „30“ i zoni „škole“ kreće brzinom koja je preko 60 km/h veća od dozvoljene,
noću upravlja vozilom na neosvetljenom delu puta, a nema uključeno nijedno svetlo za osvetljavanje puta niti prednje pozicio-no svetlo,
ne zaustavi vozilo ispred pešačkog prelaza na kome se nalazi najmanje jedan pešak, kada mu je svetlosnim saobraćajnim znakom ili znakom ovlašćenog službenog lica prolaz zabranjen,
se ne zaustavi pred prelazom puta preko železničke pruge ukoliko je uređaj za zatvaranje saobraćaja spušten ili je počeo da se spušta, ili ako se daju svetlosni ili zvučni znaci koji upozoravaju da će taj uređaj početi da se spušta, odnosno da se prelazu puta preko železničke pruge približava voz, u slučajevima kada se u vozilu prevozi dete mlađe od 12 godina, ili upravlja autobusom kojim se prevoze putnici, odnosno drugim vozilom kojim se vrši javni prevoz putnika,
kao učesnik saobraćajne nezgode u kojoj je neko lice zadobilo telesne povrede, odnosno poginulo, ili je nastala velika materijalna šteta, nije zaustavio vozilo, odnosno nije obavestio policiju i ostao na mestu nezgode do dolaska policije i završetka uviđaja,
instruktor vožnje koji obavlja praktičnu obuku kandidata za vozače za vreme trajanja zaštitne mere, odnosno mere bezbednosti zabrane upravljanja motornim vozilom, odnosno koji je izgubio pravo upravljanja motornim vozilom određene kategorije, odnosno kome je vozačka dozvola oduzeta.


Ne znam da li da se sam prijavim ili da batalim voznju i nastavim da se slepam busem... xD

Nadam se samo da nece praviti sacekuse iz nekog zbunja i grmlja. Inace smo stvarno naj***li.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 23:27   #35
Rasa
Član
 
Član od: 23.4.2007.
Lokacija: Zubovac - Ribarska banja - Kruševac
Poruke: 410
Zahvalnice: 110
Zahvaljeno 89 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rasa Slanje poruke preko Skypea korisniku Rasa
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Mene najvise pogadja onaj zakon da nosis kacigu kad vozis bicikl, pogotovo u mom malo gradicu gde te svako zna, znaci popadali bi od smeha kad bi me videli. Pre cu ici peske da protegnem noge nego da vozim bicikl sa tim na glavi, stoji mi ko piletu s**e. Ako budem prinudjen negde na brzinu da odem biciklom, ima da stavim fantomku na glavu pa onda kacigu, i da se nadam da me ne zaustave zbog neke pljacke banke koja se dogodila u medjuvremenu. STRASNOOO.
Ili da stavim onu kacigu sto nose motoristi da mi niko ne vidi lice.
Mada nece mene dirati, zivim blizu takozvanog pendrek cityja gde logicno zive panduri pa ih sve znam, makar cu do radnje ili druga moci da ze odvozam?
I kakve ironije, bas planiram ovih dana da kupim sluske za telefon, kad ono gle iznenadjenja Peruzzi me docekao sa "divnim" iznenadjenjem.
cc
Smatram da je to jako koristan propis sa kacigom. Gledao sam par testova i nikad svojem dete ne bih pustio da vozi biciklu bez kacige. Ja sam takodje koristim kacigu i protektore na bicikli ali to je vec druga prica(off-road downhill) i vrlo dobro znam sta kaciga znaci.
Rasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 23:41   #36
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Zaustavna traka služi za zaustavljanje i privremeno stacioniranje vozila koja usled kvara ii nekog drugog opravdanog razloga moraju da se isključe iz saobraćaja. A to svakako ne podrazumeva zaustavljanje da skokneš do trafike po cigarete ili da tetki kupiš lek
Tesko da ces to kupiti na autoputu Zakon je teska nebuloza, o tome nema govora. Nista ni starom nije falilo, problem je u izvrsiocima.

Evo pazite situaciju: vozim ja i ogranicenje 60, posto je put isao na nizbrdo i imao sam suvozaca (pa se zapricali, jeli) malo sam prekoracio brzinu. Zaustavlja me radarska kontrola i pise mi kaznu od 2000 dinara, zbog brzine od 68 KM/h. Dok on mene tako pljacka, prozuji neki besni Audi brzinom od 160+ KM/h. Zasto njega nije zaustavio? Ko zna cije je dete, mora posao da sacuva.

Od ovog novog zakona se niko nece ovajditi, a najvise cemo da nastradamo mi, obicni (siromasni) vozaci. Glavni adut im je smanjenje nesreca, a 90% nesreca izazivaju otuzni vozacki uslovi, nepostojanje signalizacije i neobelezenost puteva.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 23:58   #37
zoca
Član
 
Član od: 2.5.2009.
Poruke: 204
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 64 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Elem, samo se pazite dok prođe ova medijska halabuka oko novog zakona, za 2-3 meseca će sve da se vrati na staro (nepoštovanje propisa i podmićivanje policije).
Bas se digla halabuka oko ovog zakona,decoy je 100% u pravu
Gde bre zivite,te ova kazna ovoliko te slusalice preko pesackog....
Policija vec trlja ruke i razmislja u napred, ako mu kazem da je kazna 3000 on ce da ponudi meni i kolegi 1500,zadovoljan vozac zadovoljni mi..
Ovo sam doziveo bar 10 puta sa burazerom,stoje parkirani sa strane i pozovu te da sednes kod njih u pezoa i dogovoris se oko kazne.
Mrcvare te po pola sata dok im ne ponudis mito,kad ponudis pustaju te za minut..
Digla se dzeva ko da smo Nemci pa ce odma svi da se drze zakona ko pijan plota,sta vam je ljudi...
zoca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 0:17   #38
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Gledao sam emisiju na lokalnoj televiziji u Čačku, gde je gost bio načelnik policije. I da razjasnimo oko kacige. Ne treba ni kaciga ni prsluk za bicikliste, već samo prednje i zadnje svetlo. To je to. On je čak rekao da nikog neće kazniti što se tiče hitne pomoći u Moravičkom okrugu, jer po njemu od te pomoći nema ništa. Niko to nikad ne koristi, i rekao je ako neko zbog toga bude kažnjem da će on lično da refundira taj trošak. Takođe PPA nije obavezan u putničkim automobilima.
Što se tiče iskakanja policajaca iz vrzina, toga će biti. Moj primer kada sam ja obilazio traktor na punoj liniji, ali je nisam prešao i nisam dao migavac jer se i ne daje u takvoj situaciji. Takođe sam tad napravio prekšaj jer mi je ker sedeo na prednjem sedištu, valjda nije bio vezan. Onda mi je tražio PP aparat kome je istekao rok za kontrolu punjenja nekoliko dana,(kombi vozilo). Pisao mi je za pojas iako sam bio vezan, jer je to bilo najmanje moguće za platiti.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 1:09   #39
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Mene najvise pogadja onaj zakon da nosis kacigu kad vozis bicikl, pogotovo u mom malo gradicu gde te svako zna, znaci popadali bi od smeha kad bi me videli.
A sta ako kao biciklista ne postujes saobracaj i ako te neka kola lupe (ne daj Boze) minimalnom brzinom i ti padnes i dobijes lakse povrede glave zato sto ne nosis kacigu? Ko treba da plati kaznu, ovaj sto te udario? Znam iz iskustva jednog prijatelja, samo sto "pacijent" nije vozio bajs, vec motor (kaciga iskusno u ruci). Naravno pacijent, koji ne nosi kacigu i napravio je prekrsaj, trazio je odstetu prijatelju, jer ga je zivotno ugrozio, dobio ko od sale na sudu 500 ili bese 1000e, moram da pitam prijatelja.

Ista stvar za pesake i slusalice/telefon... ne cujes sirenu, neko te pukne i taj neko kriv i onda puca pare na takve bolide. Nece moci bato

Meni je zao sto nisu uveli i minimum EURO 3 motore... ljudi voze svasta sto ima 4 tocka, pa i konje sa prikolicama i traktorcice kroz Beograd. Da se sklone svi krsevi sa ulica, pa nece vise biti ni zagusenja u saobracaju.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 1:19   #40
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Novi saobraćajni propisi

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Nadam se samo da nece praviti sacekuse iz nekog zbunja i grmlja. Inace smo stvarno naj***li.
A sta su do sada radili?

Ceka nas Evropa na srpski nacin
Od standardne opreme u kolima (trougao, prva pomoc...) treba ce nam i flasa viskija i njeguski prsut!
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji novi servis na Internetu biste vi želeli? Branislav Gavric Brbljaonica 12 17.11.2009 22:33
Windows mi ne prepoznaje novi hard disk Win32 Kvarovi 14 25.8.2009 22:28
Prebacivanje particije "C" na novi hard disk MI66 Nosači podataka 5 15.5.2009 14:32
Travian srpski server (početak s1) B@NE Mrežne igre 107 8.2.2009 20:24
Novi Proc ManojlaNS ŠDK - Osnovne komponente 7 27.8.2008 10:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com