Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.11.2009, 20:20   #141
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
... ali za to nismo krivi mi nego oni koji su nas razjedinili...
Ja nisam ni rekla da ste krivi "vi" ili "oni". Samo kažem da je tako i da mi se to nikako ne sviđa. Da ne zalazimo u izvore te budalaštine, m?

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
Nikako mi se nije svido kontekst ove recenice, znam da je off ali sam morao da kazem.
Ne znam za tebe, ali ja se i dalje sasvim lepo slažem sa svim normalnim ljudima, bez obzira na to da li se krste sa leva na desno ili sa desna na levo. To bi bio kontekst.
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ulmawen na korisnoj poruci:
Bokile (22.11.2009)
Stara 20.11.2009, 21:08   #142
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Onda sam ja mozda pogresno protumacio. Nije da ja imam nesto protiv nekog, ali neko postovanje mora da postoji. Priznajem mozda sam ishitreno reagovao i mozda su i mene neki pogresno shvatili, uopste nisam kukao kao emos nego sam lepo rekao sa mislim i stojim iza toga. U svakom slucaju nisam hteo nikog licno da uvredim nego da skrenem paznju svima.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 20:28   #143
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

E ovo je tema za plakanje i facepalm na četvrtu:
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=51312
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djordje Turjacanin na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (22.11.2009)
Stara 22.11.2009, 20:43   #144
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Covek je legenda, cudi me kako se nije pre eksponirao.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (22.11.2009)
Stara 22.11.2009, 20:51   #145
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Ko kaže da nije?
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (22.11.2009)
Stara 22.11.2009, 20:53   #146
ANGELDEAD
Veteran
 
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: Medju milion gamadi
Poruke: 515
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

hehehehehehehehehehehehheeh
kako si krenuo postacu poznat XD hehehehhehe

ja sam budala i veoma dobro se osecam, tesko me razumeti tako ne mojte se truditi XD
ANGELDEAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ANGELDEAD na korisnoj poruci:
Bokile (22.11.2009)
Stara 22.11.2009, 21:05   #147
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
ANGELDEAD kaže: Pregled poruke
hehehehehehehehehehehehheeh
kako si krenuo postacu poznat XD hehehehhehe

ja sam budala i veoma dobro se osecam, tesko me razumeti tako ne mojte se truditi XD
Nisi ti budala, ti si veoma mlada osoba koja ima dosta toga da nauči, i koju mnogi ne razumeju.I za Ajnštajna su mnogi govorili da je glup, pa vidi šta je postao (ne, to nije onaj fudbaler ).

Za početak mogao bi da malo poradiš na gramatici, i da više razmišljaš pre nego što nešto napišeš, to jest da sklopiš smislenu rečenicu.I da ne iznosiš svoje mišljenje za koje nisi 100000000% siguran da je tačno.Za početak.
I ako za nešto čuješ prvi put, koristi Google da saznaš šta je to.

Ne pokušavam da te blamiram ili nešto slično, samo ti dajem savet kako da ne postaneš meta posle svake poruke koju ostaviš na ovom forumu.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (22.11.2009)
Stara 22.11.2009, 21:37   #148
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
ANGELDEAD kaže: Pregled poruke
hehehehehehehehehehehehheeh
kako si krenuo postacu poznat XD hehehehhehe

ja sam budala i veoma dobro se osecam, tesko me razumeti tako ne mojte se truditi XD
Ti si optimisticki genije,i moj novi idol...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bokile na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (23.11.2009)
Stara 22.11.2009, 21:44   #149
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

LJudi XD XD XD XD. Novo ime mu je XDEAD. A eksponirao se još onm prije kao pokušaj traženja pomoći u cheatovanju u CS-u pa se onda govorio da će se ubiti. Sve u svemu on ponižava čitavo '95 godište u kojem sam i ja rođen. I za kraj XD
Inače, ne znam jeste li čuli za novu glasovnu promjenu i riječ.
U pitanju je "piracki" što je nastalo od: pirat+ski>piratski>piratcki(cicilarizacija)>pirack i(gubljenje suglasnika)
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djordje Turjacanin na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (3.9.2010)
Stara 22.11.2009, 22:14   #150
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Ma pustite čoveka vidite da je zbunjen...Mene stvarno iznenađuje ovaj sa fobijom od kompjuterskih virusa (inače ova fobija nema naziv).
Pa brate, moram 10X da kažem da je Avast Home i Malwarebytes sasvim dovoljna zaštita od virusa.Ne samo ja, već i ostali, a on i dalje tera po svom.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 22:33   #151
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

@Djordje

To je očigledno jedan mlad čovek impresioniran XD-om
ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku ivan90BG na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (23.11.2009), Bokile (22.11.2009), Equilibrium (22.11.2009), Psycho13 (22.11.2009)
Stara 22.11.2009, 22:55   #152
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
ANGELDEAD kaže: Pregled poruke
ja sam budala i veoma dobro se osecam, tesko me razumeti tako ne mojte se truditi XD
Nisi ti budala samo si ti jedan neinformisani klinac koji nedostatak onoga sto se naziva opsta kultura (a znati ko je Axl Rose, copyright i slicnih stvari nije nista drugo do opsta kultura) pokusava da prikrije recenicom da je budala i da mu se to dopada jer to smatra olaksavajucom okolnoscu.

To sto ti ne znas te pojmove u stvari nije nista strasno jer si ti jos prilicno mlad i imas vremena da naucis puno toga - problem kod tebe je sto nemas uopste volje i zelje da ista naucis (procitavsi nesto, googlajuci etc) vec se ti ponosis time sto ne znas takve stvari i jos sam za sebe kazes da si budala i da ti tako nesto odgovara, kao sto ti odgovara da lupas svasta k'o Maksim po diviziji. A verovao ili ne stvarno mi je zao kad vidim nekog tako mladog bez zelje ista da nauci, jos govoreci za sebe kako je budala i ponoseci se time.

A mozda u stvari i nisi mnogo pogresio kada si rekao ono gore jer kao sto stara poslovica kaze "cega se pametan stidi budala se ponosi".
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (23.11.2009), ANGELDEAD (23.11.2009), Bokile (22.11.2009), Djordje Turjacanin (23.11.2009), DonCorleone91 (22.11.2009), Eni (23.11.2009), JohnnyNT (23.11.2009), todos (23.11.2009), Vulee (23.11.2009)
Stara 23.11.2009, 18:17   #153
ANGELDEAD
Veteran
 
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: Medju milion gamadi
Poruke: 515
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

potpuno si upravu, veoma sam lijen i veoma mi je tesko pokrenuti telo da nes uradim.
Iskoristavam sve kako bih dosao do smijeha i do neceg zanimljivog, ali vidim da je ovde vama glavna tema "opsta kultura" tako da on moje zabave ovde nema nista.

@Djordje Turjacanin sto se tice CS-a sad igram bez cita, ako primjetim citera, kazem mu nekoliko puta da izgasi cit, ako ga ne izgasi on i ja palim i nastavljamo igrati (kad on ode ja gasim i cit i igram normalno) ako ne verujes ae 1 vs 1 (naci cu malo vremena, posto sam mnogo na samp-y)
a "iks de" mi se nekako uvuklo u zivot i tako mi se zavrsava svaka 2/3 recenica (mozda bi sa time trebao prestati)

@JohnnyNT kao sto rekaoh ja sam lijeno stvorenje koje trazi zabavu
Nisam zbunjen, zasto bih bio, sve mi je jasno. (osim programiranja u Qbasic koje ucin na dodatnoj iz infos-a

@Bokile2000 ja genije mogu biti samo za urnebes i za probleme ni zasta vise.

Nadam se da su moje recenice ovog puta proste johnny
ANGELDEAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ANGELDEAD na korisnoj poruci:
Bokile (24.11.2009)
Stara 23.11.2009, 18:35   #154
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Odlično.Eto, vidiš da možeš da sastaviš post da bude razumljiv, a da ne lupneš nešto i da ne budeš posle predmet ismevanja i sprdanja.
Ima ovde i prostoproširenih rečenica, nisi ti glup, već si mnoooogo lenj.I ja sam, al ti si više.

Možeš ti naučiti šta god hoćeš, samo treba da uzmeš tutorijal i uz nečije savete da učiš, ali se izvlačiš da ne možeš zbog lenjosti.Baš se pitam kako si smogao snage da napišeš post bez grešaka i lupetanja.

Nemoj potcenjivati sebe, već uz malo više samopouzdanja može biti nešto od tebe, pa imaš tek 14 godina pobogu čoveče.Mućni glavom malo.Upotrebi taj mozak

Što bi dopustio da te nazivaju budalom kad to nisi


EDIT: E da, i batali taj XD.Malo je......znaš...
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 18:41   #155
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.723
Zahvalnice: 4.563
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Druže angeldead:
Izgleda da nisi loš drugar, ali i izgleda da si težak građanin, što u principu i nije tako loše. Samo treba malo da spustiš loptu, prvo razmisliš pre nego što nešto kažeš. Proveriš sam da li to što si rekao može da napravi nečiju neodmerenu reakciju. Vidiš na ovom sajtu ima i klinaca koji ništa ne razumeju, a sve znaju, ali ima i fosila, recimo kao ja npr. koji mnogo zna, ali slabo šta razume. Tako da s' obzirm na sve navedeno ne treba da se ljutiš što izazivaš reakcije umerenih i razumnih ljudi koji dobronamerno skreću pažnju na neodmerene izjave.
p.s. al' sam ga zamrsio bre!!!
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 19:31   #156
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke

I da ljudi umro je poglavar Srpske pravoslavne crkve, covek koji ju je obnovio i proveo kroz najteze trenutke, i koji nije ostavio dostojnog naslednika nego neke ljude kojima je politicka moc jako vazna, a vi se zalite sto su vam ugasili HRT i FoxLife na tri! dana! Ponekad me je sramota skim delim vazduh. I najtvrdokorniji ateista bi morao bar da oda postovanje velikom i dobrom coveku koji je mnogo u cinio za sve svih vera, a ne da se buni zbog ovakvih gluposti.
Ovo sto si rekao je sasvim na mestu, ALI je ova smrt debelo politicki iskoriscena. U redu je dan zalosti, u redu su 2 dana zalosti, cak i 3 ali cetiri? Covece, ovde zive muslimani, agnostici, ateisti, ti stvarno mislis da je 4 dana zalosti potrebno? On kao covek je zaista bio neverovatan, ali je ovo preterivanje. Osim toga, politicari gotovo da su ovo jedva docekali da se raspravljaju ko je veci Srbin, ko ga je vise voleo i cenio i tako dalje. Bude li neko na izborima koristio njegovo ime u kampanji ili na mitinzima, ja necu glasati za tu osobu, a svi znamo ko ce prvi to da uradi. Sada stranke hoce da se dodvore gradjanima da su oni ti jer su voleli patrijarha...
Ovo je kao za Titovu sahranu. Samo fali da neko kaze ''I posle Pavla, Pavle''. Neka mu je pokoj dusi i nadam se da ne gleda u sta se njegova smrt pretvorila.
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 19:33   #157
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Au todose jesi ga zamrsio ni sveti Petar neće da skonta šta si htio sa onim skonta, zna.
NEgo ANGELDEAD eto vidiš da se sve može. Ako si samo ovakav na netu to ajde i nekako ali ako si takav i u real-life e onda to nije u redu nikako. Prestani da misliš da ništa ne znaš i da će neko o tebi briunti čitavog života i o tome da si ti budala. Pošto vidim da si i ti '95 godište kao i ja preporučio bih ti da prestaneš da se glupiraš i izbacuješ "duhovite" komentare i sl. i dokazuješ svoje (ne)znanje i malo se prebaciš na školu i da počneš misliti o srednjoj školi a ne da udaraš gluposti ko Maksim po diviziji i da počneš razmišljati kao normalan čovjek/momak/dječak i prestaneš se glupirati.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 21:17   #158
ANGELDEAD
Veteran
 
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: Medju milion gamadi
Poruke: 515
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Sumnjam da cu moci da budem bolji, posto je moj razred bas nemiran i ono sto sam ja sinoc pricao je NULA sta moji drugovi i drugarice iz razreda pricaju i rade u skoli.

@Djordje Turjacanin: Mislio sam da upisem Informatiku (to mi je u susjednom gradu, nije mi problem putovati svaki dan), ali nisam jos zvanicno odlucio, malo me odvlaci Qbasic (odnosno skriptanje/programiranje, to mi bas nesto ne ide narucito)
Da li ima neka tema gde to mogu malo nauciti na sk-y??? (znam ono osnovno, ali vec one teze, ni da krenem)
ANGELDEAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 21:37   #159
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Osjecam da treba da se umjesam
Znas sta anglehead,ti si "opcinjen" losim primjerima i mislis da i ti treba da budes takav...covjek treba da siri svoju misao i stalno da napreduje i da se usavrsava. Ne osjecas se fino definitivno fino niti si budala (necu zalaziti u to sta ti mislis a znam da si definitivno zapao u "romanticarsku fazu")
Moras da porazmislis malo bolje i rascistis sam sa sobom par stvari i krenes u svoju ussavrsavanje...bez ucenja i znanja nemas kud.Popravi stvari dok mogu da se poprave inace.....
zvuvim pomalo ko nekakav djed () ali dobro meni niko nece i ne smije zamjeriti
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 21:44   #160
ANGELDEAD
Veteran
 
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: Medju milion gamadi
Poruke: 515
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

imamo isti problem i ja gresim sa C i V, mesam ih.
Tacno je to da moram uciti, ali opet problem sa lenoscu, ali proci cu ja
jeste trebam se usavrsavati ali kako ko ce me slusati, kad svi moji drugovi teraju po svome?
ANGELDEAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Z-DAY uživo iz Njujorka Cyb0rg Brbljaonica 94 6.5.2009 21:11
Šta znači biti beta tester antivirusa? Guterill Zaštita 3 3.6.2008 17:19
Parčence duše - prateća tema uz: http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12858 Simke Brbljaonica 392 1.6.2008 23:55
Biti ili ne biti (ukljucen u struju)? ixnay Prenosni računari 13 7.3.2007 9:39
2D cool GIF(T)S bobi Grafički softver i radovi 9 12.5.2006 20:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com