Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Nosači podataka
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Nosači podataka Hard diskovi, optički uređaji (CD/DVD), flash diskovi, floppy...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.3.2011, 22:32   #1
XtremeCrazy
Novi član
 
Član od: 20.2.2011.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Kingston data traveler problem!

Imam problem sa Kingston Data traveler 1GB. Kad ga prikljucim na racunar pokaze mi -Windows has stopped this device because it has reported problems (Code 43). Probao sam na razlicitim racunarima i OS, uvek isto. Je l' mu ima pomoci?
XtremeCrazy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2011, 16:05   #2
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Kingston data traveler problem!

idi na my computer,desno dugme misa pa odaberi propertioes,onda dobaeri hardware odeljak,pa izaberi device manager. Naravno za vreme ovoga neka ti je fleshka ubacena,i dva puta u device manageru klikni na aj deo i izbacice ti stablo sa listom uredjaja koje posedujes.Ako je uredjaj nepoznat od strane windowsa i drajvera,imace zutu ikonicu pored sebe uzvicnik,desno dugme na njega pa odaberi properties. otvorice ti se prozor sa propeties dijalogom videces kod greske u device status odeljku tog dijaloga. Izadji iz svega toga i vrati se na pcoetak gde je taj uredjaj sa zutim uzvicnikom desno dugme na njega i odaberi opciju uninstall driver,restartuj pc i pusti ga da sam uspostavi vezu sa drajverom i pronadje taj uredjaj i nadmao se uspesno ga verifikuje.

E sad probaj reisntalaciju drajvera za chipset mozda bi pomoglo. Ukoliko ne pomogne taj flesh je ostecen
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa novim HDD-om WD Caviar Green WD15EARS (potrebna strucna pomoc) dzambo Kvarovi 18 27.2.2011 2:41
Data recovery napravio problem Iwan88 Kvarovi 5 10.4.2010 11:51
Problem sa TASKBAROM Dapper Operativni sistemi 6 11.12.2008 17:01
Kingston 4GB Data Traveler Ilke Nosači podataka 22 14.4.2008 21:24
Problem sa Kingston Data Travelerom I, 1 GB model mad_skillz Nosači podataka 5 5.12.2007 8:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com