Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.4.2007, 12:03   #101
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
i da koga si vodio sa sobom najvise, i koje se magije najvise koristio, sta si izabrao,klasican fighter ili si vise koristio silu?
Vodio sam najvise razne dzedaje jer su ostali bili poprilicno beskorisni u borbi, mada sam zbog price vukao i Cartha i Canderousa. Wookija sam koristio samo na njegovoj planeti, Mission samo na pocetku, droida T3-M4 skoro nikad a HK-47 samo na Tantuini jer mi je bio mnogo slab.

Igrao sam soldier/guardian kombinaciju (dakle tenk) sa visokim persuasionom, od defanzivnih force immunity i force armour a od ofanzivnih stun (razvijen do kraja), force lightning i supress force - (dakle sve da sto brze rasturim tudji force, da se obezbedim i da ga istranziram) Na kraju sam imao dual lightsaber kombinaciju, star forge robes i sith masku.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 12:05   #102
Damirius
Član
 
Član od: 17.4.2007.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 36
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Kec je vise razradjen i ima neke planete koje mi se vise svidjaju i lepo doprinose atmosferi igre itd. Naprimer Dantooine u dvojci je u najmanju ruku jadan iako ima zanimljive opcije za prelazenje planete da se tako izrazim. StarWars je svet vec odradjen za milion kombinacija i maltene beskonacnost, tako da je dosta laksi posao za razvojni tim. Izgleda ipak da su igre morale da trpe vecu dozu linearnosti nego sto treba, bar meni je ovo ipak najveca zamerka. Jos u dvojci kao da je isecena prica, nekako se preglupo i prebrzo zavrsava taman kad sam mislio da ce biti tu jos posla. Lep detalj u dvojci je taj sto dark/light side ima vecu ulogu i na ostale oko vas itd. Takodje u kecu mi nekako deluje kao da dark nije normalan put za jednog igraca ako radi neke stvari logicno, a logicno ne znaci da ste vi light. Takodje kreia ima neke zanimljive podatke o samoj sili i neka razmisljanja koja su sasvim ok. Dok naravno ne poludis od njenog smaranja, na kraju u svakom slucaju previse pocne da smara
Damirius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 14:16   #103
wraith
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 89
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Dvojka nema kraj. Pa ipak je prica korak dalje od klasicno naivne SW bajke iz prvog dela - sve sto ima u kecu videli smo u filmovima, a bogami ono sto smo videli u dvojci nema ni u jednom SW filmu. A sto bi vracali likove? I kuda bi se taj Revan razvijao dalje od Jedi/Sith Mastera?

Likovi iz drugog dela su meni mnogo uverljivii nego infantilni i iskliseizirani likovi poput Cartha (klise ogorcenog vojnika), Mission (klise rogue), onaj Wookie kome sam vec ime zaboravio a koji igra neku modernu varijantu Tarzana, ona macka-jedi koja i nema nista karakteristicno i naravno tragicno-melodramaticna Bastila koja toliko puta (neuverljivo) promeni stranu da nikom nije jasno sta je na kraju... Jedini autenticno zanimljivi likovi iz keca su HK-47, Canderous i donekle Jolee.

Sa druge strane imamo mnogo boljeg Wookija, onog lika sa celicnom rukom, Visas Marr, boljeg droida (T3-M4), solidnu Handmaiden , odlicnu Kreiu a ostali imaju neku dozu originalnosti ako bas nisu sasvim originalni.
O ne, dvojka ima kraj samo je malo previše nejasan!

Po pitanju priče se slažemo! Svaka čast Obsidian-u!!

Bilo bi lepo da se pojavljuju likovi iz keca zato što se dvojka direktno nastavlja na kec! Što se tiče Reaven-a, prilično je naivno objašnjenje njegovog izostanka!

Po čemu su likovi iz drugog dela uverljiviji?
Po čemu je Visas Marr interesantna? Na čijoj je zapravo ona strani? Mislim da bi bilo bolje da je ostavljena opcija da je ubiješ kao što možeš Juhani u prvom delu!
U čemu je T3-M4 bolji od onog iz keca?
Jeli tebi Goto-ov droid interesantan?
Hanhar je tebi interesantniji od Zalbara? Ta i jedan i drugi izigravaju Tarzane!
Po čemu je Handmaiden solidna? Od koristi je koliko i Juhani iz prvog dela...a nju barem možeš srediti!
Dalje, sirotog Bao Dura grize savest zbog Malachor-a V!? ....on se izgleda nadao da će tokom rata saditi lale!
A tek Aton i Mira....
Canderus je u oba dela ok. Kreja i HK-47 su orginalni!

A što se tiče keca, Carth jeste ogorčen vojnik,pa šta sa tim? U svakom ratu se pojavljuju takvi vojnici! Jeli tebi interesantniji Aton?
A koliko je to puta Bastila promenila stranu? Na kraju je ostavljena opcija da je središ! Nju barem možeš da zezaš tokom zajedničkog puta!
Mission su mogli malo bolje da odrade ali i ovako nije ništa gora od likova iz dvojke!

Jeli neko našao nešto o trećem delu?
wraith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 14:22   #104
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

U stvari i pojavljuju se neki likovi iz keca.

U zavisnosti da li izaberes da je Raven bio zenski lik (prvi dijalog sa Attonom prakticno setuje sta se desilo u proslom delu, da li je Raven bio DS ili LS i da li je musko ili zensko), negde na kraju Telosa ces da se sretnes sa Carthom koji ce da te pita da li se secas nesto o Ravenu (ili slicno).

Takodje, potupuno je ocigledno ko je Mandalore...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 14:50   #105
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
wraith kaže: Pregled poruke
O ne, dvojka ima kraj samo je malo previše nejasan!

Bilo bi lepo da se pojavljuju likovi iz keca zato što se dvojka direktno nastavlja na kec! Što se tiče Reaven-a, prilično je naivno objašnjenje njegovog izostanka!

Po čemu su likovi iz drugog dela uverljiviji?
Po čemu je Visas Marr interesantna?
U čemu je T3-M4 bolji od onog iz keca?
Jeli tebi Goto-ov droid interesantan?
Hanhar je tebi interesantniji od Zalbara? Ta i jedan i drugi izigravaju Tarzane!
Po čemu je Handmaiden solidna? Od koristi je koliko i Juhani iz prvog dela...a nju barem možeš srediti!
Dalje, sirotog Bao Dura grize savest zbog Malachor-a V!? ....on se izgleda nadao da će tokom rata saditi lale!
A tek Aton i Mira....
Canderus je u oba dela ok. Kreja i HK-47 su orginalni!

A što se tiče keca, Carth jeste ogorčen vojnik,pa šta sa tim? U svakom ratu se pojavljuju takvi vojnici! Jeli tebi interesantniji Aton?
A koliko je to puta Bastila promenila stranu? Na kraju je ostavljena opcija da je središ! Nju barem možeš da zezaš tokom zajedničkog puta!
Mission su mogli malo bolje da odrade ali i ovako nije ništa gora od likova iz dvojke!
Kraj je isecen a o ono sto smo videli svakako nije pravi kraj.
Koje objasnjenje? Ako mislis na ovo za razvijanje besmisleno bi bilo poceti nastavak kao lik 20 i nekog nivoa? Sta bi sa njim radio?

Bolje su karakterno razradjeni i malo su mracniji.
Meni se Visas dopada jer je misteriozna i neobicna.
Vise podseca na R2D2 iz filmova jer ima neku ulogu u prici dok je onaj iz keca prosto kupljen u prodavnici.
Nije ali o njmu nisam ni pricao.
Da ali Hanhar je negativniji i brutalniji sto se meni vise dopada od onog nedefinisanog Zalbara.
Solidna je ako lik i ima vise zanimljive konverzacije sa njom. Juhani ti samo prica onu njenu smornu pricu i to je to.

Jeste. Carthov lik mozes videti u svakom drugom holivudskom filmu.
Dvaput i to neuverljivo. Kao Malak je przio par dana pa je postala ubedjeni sithovac, a jos gore je kad je ti iskasapis pa onda prizna da je bila u krivu. Ma daj...
Meni je Mission smor.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku The mighty Boo na korisnoj poruci:
Belfegor (30.4.2007)
Stara 30.4.2007, 14:54   #106
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Damirius kaže: Pregled poruke
Kec je vise razradjen i ima neke planete koje mi se vise svidjaju i lepo doprinose atmosferi igre itd. Naprimer Dantooine u dvojci je u najmanju ruku jadan iako ima zanimljive opcije za prelazenje planete da se tako izrazim.

Jos u dvojci kao da je isecena prica, nekako se preglupo i prebrzo zavrsava taman kad sam mislio da ce biti tu jos posla.
To je tacno.

Sta kao? Pa prica jeste isecena, ima gomila neaktiviranih fajlova u instalacionom folderu zato sto je Lucasarts zbrzao Obsidian pa su ovi morali da seku igru - zato i pricamo o ovom modu.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 18:20   #107
wraith
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 89
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
U stvari i pojavljuju se neki likovi iz keca.

U zavisnosti da li izaberes da je Raven bio zenski lik (prvi dijalog sa Attonom prakticno setuje sta se desilo u proslom delu, da li je Raven bio DS ili LS i da li je musko ili zensko), negde na kraju Telosa ces da se sretnes sa Carthom koji ce da te pita da li se secas nesto o Ravenu (ili slicno).

Takodje, potupuno je ocigledno ko je Mandalore...
Cartha srećeš posle okršaja kod Telosa ako setuješ da je Reaven bio na svetloj strani... i nema veze da li je male ili female!
Ukoliko Reavn-a setuješ na male pojavljuje se i Bastila kod Cartha, a kad skupiš dovoljno influence poena kod T3 on ti prikazuje njenu poruku!
A Bastilin holgram nalaziš na Koriban-u ukoliko setuješ da je Reaven prešao na tamnu stranu sile!!
wraith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 18:32   #108
wraith
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 89
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Kraj je isecen a o ono sto smo videli svakako nije pravi kraj.
Pa dobro a koji je kraj?

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Koje objasnjenje? Ako mislis na ovo za razvijanje besmisleno bi bilo poceti nastavak kao lik 20 i nekog nivoa? Sta bi sa njim radio?
Reaven odlazi da se sukobi sa pravim Sithima i to sam! Malo je glupavo!
Nisam ni mislio da igrač vodi Reaven-a!

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Vise podseca na R2D2 iz filmova jer ima neku ulogu u prici dok je onaj iz keca prosto kupljen u prodavnici.
Kao prvo to ti je isti droid a kao drugo i u kecu ima svoju namenu!
A jeli po tebi i on karakterno razređeniji i mračniji nego u prvom delu?

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Da ali Hanhar je negativniji i brutalniji sto se meni vise dopada od onog nedefinisanog Zalbara.
Stvar ukusa!

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Solidna je ako lik i ima vise zanimljive konverzacije sa njom. Juhani ti samo prica onu njenu smornu pricu i to je to.
Ta i jedna i druga su smorovi ali Juhani barem možeš ubiti!

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Jeste. Carthov lik mozes videti u svakom drugom holivudskom filmu.
Dobar je Carth, nemoj tako!! A tebi je bolji Aton... hm, pa da sa njim možeš igrati paazak!

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Dvaput i to neuverljivo.
Nije tačno! U zavisnosti od toka dijaloga Bastila može da nepromeni stranu, tj. da ostane Sith i da je ubiješ!

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Kao Malak je przio par dana pa je postala ubedjeni sithovac, a jos gore je kad je ti iskasapis pa onda prizna da je bila u krivu. Ma daj...
Nisi pažljivo igrao, najveći uticaj na Bastilin put ka tamnoj strani jeste ono što je iskusila kad je spasavala Reaven-a! Nadalje i sama je bila slab karakter, Jolie to spominje kasnije u kecu a takođe i Kreja u dvojci.... a to možeš zaključiti i iz same konverzacije sa njom!!

Ta sa HK-47 nikad nije dosadno!
wraith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 18:52   #109
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
wraith kaže: Pregled poruke
Pa dobro a koji je kraj?

Kao prvo to ti je isti droid a kao drugo i u kecu ima svoju namenu!
A jeli po tebi i on karakterno razređeniji i mračniji nego u prvom delu?

Ta i jedna i druga su smorovi ali Juhani barem možeš ubiti!

Nije tačno! U zavisnosti od toka dijaloga Bastila može da nepromeni stranu, tj. da ostane Sith i da je ubiješ
Nisi pažljivo igrao, najveći uticaj na Bastilin put ka tamnoj strani jeste ono što je iskusila kad je spasavala Reaven-a! Nadalje i sama je bila slab karakter, Jolie to spominje kasnije u kecu a takođe i Kreja u dvojci.... a to možeš zaključiti i iz same konverzacije sa njom!!
To cemo videti ako izadje ovaj mod a mozda i necemo.

Ne, objasnio sam da mi je simpaticniji npr. zbog onog spasavanja na pocetku. Jednostavno mi deluje vise kao R2D2, tvrdoglav i hrabar (koliko jedan obican robot to moze biti jelte).

Znas poenta igre (bar meni) nije u mogucnosti ubijanja likova koji ti se ne dopadaju.

Moze ali to nije bitno, cela promena meni jednostavno ne pije vodu. Deluje mi isforsirano i prebrzo.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 22:42   #110
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Lightbulb Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Vodio sam najvise razne dzedaje jer su ostali bili poprilicno beskorisni u borbi, mada sam zbog price vukao i Cartha i Canderousa. Wookija sam koristio samo na njegovoj planeti, Mission samo na pocetku, droida T3-M4 skoro nikad a HK-47 samo na Tantuini jer mi je bio mnogo slab.

Igrao sam soldier/guardian kombinaciju (dakle tenk) sa visokim persuasionom, od defanzivnih force immunity i force armour a od ofanzivnih stun (razvijen do kraja), force lightning i supress force - (dakle sve da sto brze rasturim tudji force, da se obezbedim i da ga istranziram) Na kraju sam imao dual lightsaber kombinaciju, star forge robes i sith masku.
kombinacija je ubitacna, fora je sto si bio light a koristio si ofanzivne dark magije, dual lightsaber kao i sith maska MNOGO bolje sluze ako si dark, probaj pa ces videti
za wraith-a:
dvojka NEMA jasan kraj, mislim ako si ga razumeo (rekao si da postoji i da je nejasan) ti nam pojasni! mislenje o ikovima pokazuje zahvalnice ispod Boo - ovih komentara!!!
a o trojci se zna sledece http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12815&page=3
mozda ima i nesto novo?
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 3:13   #111
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Pa nema nikakve razlike izmedju light ili dark force powersa osim koliko kostaju. Ako si consular, o tome ne moras da brines...

Kako je consular u dvojci preteran lik, pa to je neverovatno...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 9:22   #112
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Lightbulb Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Pa nema nikakve razlike izmedju light ili dark force powersa osim koliko kostaju. Ako si consular, o tome ne moras da brines...

Kako je consular u dvojci preteran lik, pa to je neverovatno...
pa na to sam i mislio, trosio bi mnogo manje sile na dark magije
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 11:34   #113
grdja
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 452
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Nosiš dva lightsabera, i advanced speed i flurry of blows, a lightsaberi imaju kritikal chance od 17-20. Vrlo zabavno. Force storm tek ponekad kad se smorim da brzo očistim sobu.
grdja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 23:26   #114
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Vao vidi ti ovu temu... ja nisam presao kotor 1 jer nisam mogao da ubijem onog nekog ragnok-a i smorio se... a igra me je odusevila, onda sam posle godinu da na nabavio kotor 2 i presao za 4 dana konstantnog igranja... ispale su mi oci, a sad me je ova tema naterala da pocnem opet da trazim kotor1 pa da probam opet posto sam 2. deo presao kao iz sale ali nisam bas shvatio pricu mnogo mi je bilo zamrseno... a da kako se igra onaj glupi pazak? i kako ste ubili onog ragnok-a? Bez sifara normalno
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 1:12   #115
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
<Rio_da> kaže: Pregled poruke
Vao vidi ti ovu temu... ja nisam presao kotor 1 jer nisam mogao da ubijem onog nekog ragnok-a i smorio se... a igra me je odusevila, onda sam posle godinu da na nabavio kotor 2 i presao za 4 dana konstantnog igranja... ispale su mi oci, a sad me je ova tema naterala da pocnem opet da trazim kotor1 pa da probam opet posto sam 2. deo presao kao iz sale ali nisam bas shvatio pricu mnogo mi je bilo zamrseno... a da kako se igra onaj glupi pazak? i kako ste ubili onog ragnok-a? Bez sifara normalno
Mislis na Rancora, ono cudoviste u kanalizaciji? Ono sto Luk Skajvoker ubija zamkom u Povratku Dzedaja? Pa ako Luk Glavni Smeker Skajvoker nije mogao da ga ubije 1 na 1 kako mislis da ces ti moci?

Salim se, treba da stavis poison grenade i njegovu omiljenu klopu u onu hrpu leseva. Pridjes lesevima, kliknes na njih, give item poison grenade pa onda tu njegovu omiljenu klopu (ili miris, sta je vec) i to je to...

Mozda mozes i steltom da se provuces pored, nisam probao...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 1:38   #116
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
grdja kaže: Pregled poruke
Nosiš dva lightsabera, i advanced speed i flurry of blows, a lightsaberi imaju kritikal chance od 17-20. Vrlo zabavno. Force storm tek ponekad kad se smorim da brzo očistim sobu.
Takodje!!! Bio sam sentinel - watchman, flury i speed!!! Daje ti 2 napada vise po rundi (nisam siguran, odavno igrao). Samo sto sam nosio 1 lightsaber. I kao sentinel sam imao 3 skilla da budzim skroz i ostale dosta... Malo featova i moci, ali ko ih sisa. Iako sam bio dobar, dunem jedan lightning i svi padaju. A imao sam mnooogo force-a...
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 10:44   #117
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Salim se, treba da stavis poison grenade i njegovu omiljenu klopu u onu hrpu leseva. Pridjes lesevima, kliknes na njih, give item poison grenade pa onda tu njegovu omiljenu klopu (ili miris, sta je vec) i to je to...
Ja sam stavio frag granatu na hrpu i on je progutao. Rezultat je bio .
Bilo ga je na sve strane.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 13:04   #118
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Lightbulb Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Ja sam stavio frag granatu na hrpu i on je progutao. Rezultat je bio .
Bilo ga je na sve strane.
kako morbidan um!!!!
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 14:48   #119
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
kako morbidan um!!!!
Hej pre toga me je pojeo tri puta, situacija je pozivala na drasticnu akciju
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 17:23   #120
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Da to sam i uradio stavio sam neki nesto sad sam i zaboravio da li je bio otrov ili granata i cekao ali nista samo smaze i nista mu se ne desi... majku mu cim nabavim krenucu opet...
@Sarmatian da je Luk imao sablju samo bi ga iseckao
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, kotor 2, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com