Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.11.2022, 20:05   #381
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

al ko zna gde bi bio da si umesto igranja radio nešto drugo..
U svakom slučaju bolje je raditi nešto što voliš nego nešto što ne voliš
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2022, 21:04   #382
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
galebns kaže: Pregled poruke
Aha znaci taj sto zaradjuje 40 - 60 hiljada ne zasluzuje da se (kako god) igra jer ne ispunjava "standarde" (softs skill, jezik, itd.)?
Ajde bez ikakve ljutnje sagledaj realno situaciju.
Mozda je 40-60k bilo dovoljno za neki koliko-toliko pristojan zivot do pre 2-3 godine, u nekom manjem gradu ili manjem mestu u Srbiji.
U poslednje 2 godine, a pogotovo u 2022 je doslo do enormnih poskupljenja elementarnih stvari kao sto su hrana, gorivo, energenti itd.
Te pare nisu sto su bile do pre 2g.
Situacija se promenila i muskarci sa manjim primanjima rade i po 2 posla da bi obezbedili za domacinstvo.
Sta ti danas radis sa 50.000din? Jedes, placas racune i igras se?


Dolazimo do toga da je igranje luksuz danas, za ljude koji nemaju mnogo briga oko novca, mozda za skolarce i studente itd. ali vrlo lako to moze da ti produzi studiranje sa 4 na 8g

Povelo se pitanje o tome kako je igranje skup hobi.
Koliko god da ti se cini da je skup hobi finansijski, skuplji je vremenski.

Ti kao muskarac moras da zagines lepo, da ulozis u sebe, ako treba da radis po 15h par godina i napravis nesto za sebe i svoju sadasnju / buducu porodicu, pa se onda lepo igraj (kad zasluzis, bas tako).

A ako ti je vrhunac zivota da se uhlebis u drzavnoj firmi za 50-60k i da radis lagano, bez stresa i u 15h kuci do penzije, onda nemamo o cemu da diskutujemo. Kupi neku jeftinu polovnu konfiguraciju, obrci malo starije igre i uzivaj.
DBrave je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2022, 21:07   #383
tiho86
Veteran
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: NEO-TOKYO
Poruke: 588
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 224 puta na 135 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku tiho86
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Ja sam skoro uzeo neki i5 sa 750ti,i poceo da skidam sve nesto sto sam propustio i sto moze da se igra na 1080p.I bukvalno pocnem igru,igram 3,4 sata i deinstaliram.Glavnim "problem"mi je sto nikako ne mogu da se uzivim u igru.Nema onog osecaja da ste potpuno utonuli u igru,non stop mi je negde u malom mozgu da je sve igra.Lupam igram Alien Isolation,naleti Alien ja se ne uplasim jer sam svestan da je "napravljen"koliko to smesno zvucalo.Takodje primecujem da mi mnogo vise prijaju "walking simulatori"tipa dear esther,what remains of edith finch(igrica me oduvala),firewatch.
tiho86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2022, 21:17   #384
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.660
Zahvalnice: 1.649
Zahvaljeno 695 puta na 482 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
DBrave kaže: Pregled poruke
Ajde bez ikakve ljutnje sagledaj realno situaciju.
Mozda je 40-60k bilo dovoljno za neki koliko-toliko pristojan zivot do pre 2-3 godine, u nekom manjem gradu ili manjem mestu u Srbiji.
U poslednje 2 godine, a pogotovo u 2022 je doslo do enormnih poskupljenja elementarnih stvari kao sto su hrana, gorivo, energenti itd.
Te pare nisu sto su bile do pre 2g.
Situacija se promenila i muskarci sa manjim primanjima rade i po 2 posla da bi obezbedili za domacinstvo.
Sta ti danas radis sa 50.000din? Jedes, placas racune i igras se?


Dolazimo do toga da je igranje luksuz danas, za ljude koji nemaju mnogo briga oko novca, mozda za skolarce i studente itd. ali vrlo lako to moze da ti produzi studiranje sa 4 na 8g

Povelo se pitanje o tome kako je igranje skup hobi.
Koliko god da ti se cini da je skup hobi finansijski, skuplji je vremenski.

Ti kao muskarac moras da zagines lepo, da ulozis u sebe, ako treba da radis po 15h par godina i napravis nesto za sebe i svoju sadasnju / buducu porodicu, pa se onda lepo igraj (kad zasluzis, bas tako).

A ako ti je vrhunac zivota da se uhlebis u drzavnoj firmi za 50-60k i da radis lagano, bez stresa i u 15h kuci do penzije, onda nemamo o cemu da diskutujemo. Kupi neku jeftinu polovnu konfiguraciju, obrci malo starije igre i uzivaj.
Ma ne ljutim se, da su to male pare za zivot danas ne sporim, niti sam to komentarisao, nego je tako receno da onaj ko toliko zaradjuje ne zasluzuje da se igra. Mislim, ako ce neko s tolikom platom da da 500 ili 1000e za igranje, njegova stvar. Da li je to pametno ili ne je drugo pitanje ali opet njegova stvar.
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2022, 21:29   #385
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Nije rečeno da ne zaslužuje, nego da bi možda bilo pametnije da deo vremena provedenog u igranju uloži u sebe umesto da se igra i konstantno krivi druge jer nema para. Ovo je moje iskustvo sa nekoliko ljudi koje lično poznajem.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2022, 21:52   #386
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.660
Zahvalnice: 1.649
Zahvaljeno 695 puta na 482 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

U pravu si, receno je "ni ne treba da se igra" umesto ne zasluzuje, ali se opet svodi na isto. Zasto se igras a imas slabo placen posao? Tako moze da se pita i zasto pusis skupe cigarete a imas slabo placen posao? Zasto vozis auto a imas slabo placen posao, itd. Mislim, suditi tako o ljudima je malo bzvz, nisu svi sposobni da dodju do dobro placenog posla, neko mozda nema ni zelju da radi 15h sati dnevno ali ima zelju da se igra. Secam se 90-tih, gomila vrsnjaka je rintalo preko nedelje kao konj da bi za vikend mogli kupiti Marlboro cigare i platiti pice u izvikanom kaficu. Svako je slobodan da zivi kako zeli, ko sam ja da mu govorim kako da zivi?
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2022, 21:55   #387
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

bolje i igre nego pivo ispred prodavnice
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
player1 (20.11.2022), Skenderevo (25.11.2022)
Stara 20.11.2022, 22:34   #388
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.046
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 985 puta na 619 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Ja ovde jedino sto sam mogao da zakljucim da prema stavovima pojedinaca,, pojam gaming podrazumeva iskljucivo visoko-budzetno setup okruženje i AAA gaming na karticama od nekoliko stotina evra. Nikako drugacije ?!

Jednom rečju, svašta.
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2022, 23:09   #389
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.252
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 1.131 puta na 842 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Neke stvari su mi mnogo jasnije posle citanja vasih poruka napisanih na prethodne dve strane.
Cini mi se da je Filipan burazer od Petra Pana.
Citat:
Growing old is mandatory, growing up is optional.
Dekser bi u svakoj temi nasao nacin da se pohvali sa SteaDex-om i da ga nahvali.
Moram malo da se salim ali nisu sve stvari za salu.
@Dex Drago mi je da si potrosio novac na nesto sto te cini srecnim.
@water wizard
Pre dve godina sam kupio bio spreman da potrosim 60-70 hiljada na nove komponente.
Skoro sve sam kupio za 40 hiljada ali nisam nasao gpu jer je tada pocela nestasica.
Od tada sam promenio posao i plata mi je sada 30% veca ali ne pada mi na pamet da bacim para na novi gpu jer cene nisu realne.
Izbegavam da kupujem polovne komponente a jos uvek igram indie igrice.

Moderan gaming je gubljenje vremena koje zahteva dosta novca i slobodnog vremena a verovatno je hobi koji najvise ima uticaja na vas zivot.
U ovoj temi jedna grupa ljudi napise zbog cega im se nove igrice ne svidaju a duga grupa pocne da ih citira i drzi im predavanja o prednostima sedenja uz kompjuter.
Malo je verovatno da ce covek imati osecaj da je gubio vreme posle gledanja filma, tv serije ili utakmice a posle popodneva ili noci provedene uz komp ce se osecati pregazeno.
Tesko da ljudi potrose samo dva sata dnevno na prelazenje AC, GTA, RDR i drugih open world igrica.
Pre dve stranice sam napisao da je gaming skup hobi i da ne nudi nista novo sto ce naterati coveka da izdvoji novac na preskup racunarski hardver.
Nadam se da ce par clanova foruma shvatiti da je gaming postao preskup i da se dosta ljudi naslo drugi nacin da se opusti i potrosi vreme posle posla.

@Elvir
Malo je cudno da ne mogu da pokrenem sa mojim gpu-om novi Monkey Island ili da igrica Somerville ciji gameplay traje samo par sati zahteva 12gb prostora na hdd-u jer se na prvi pogled cini da igrice ne zahtevaju "jaci komp". Znam da je moj gpu bas star ali prethodnih godina sam pokrenuo mnogo lepse igrice.

Poslednja ispravka: Acanen (20.11.2022 u 23:19)
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
DaniloNS (20.11.2022)
Stara 20.11.2022, 23:20   #390
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Možda si čuo za nešto što se zove DirectX i njegovu verziju 12 koju tvoj GPU ne podržava?
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
player1 (20.11.2022)
Stara 20.11.2022, 23:57   #391
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Čudan post doctor. Beskorisno? Moj život se sa tobom ne slaže.

Uz igre sam naučio da koristim računar, internet, programe, engleski jezik, izvežbao strpljenje i koncentraciju. I sad 25 godina kasnije mogu da zaradim više od igranja igara i pravljenja videa o njima nego od svog obrazovanja od 18 godina.

Baš čudan komentar...
Isto ali mi smo mi takvi u manjini. Ja sam naučio jezik, ušao u game dev, odatle u development generalno, itd i na kraju se usrećio. Ali danas bi mi daleko pametnije bilo da treniram umesto da igram igre ali ja često idem linijom manjeg otpora...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2022, 0:49   #392
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

E da, deo zasićenosti igrama i svime oko njih čini i to ludilo koje se pojavi svaki put kada izađe neka igra - da li radi na ultra 4K 8K, koliko FPS ima, kakve su linije i da li ih ima... Mrzim teme o nasviranim igrama zbog toga, ljudi se samo time bave u 90% slučajeva kad izađe nešto.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2022, 1:07   #393
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Igram igre od 1996e i jedino vreme kada sam bio "konkurentan" jeste tokom 90ih i ere pentium keca. U proteklih 12 godina sam od first week / month igara igrao Witcher 2, Skyrim, Diablo 3, Dark Souls 3, Elden Ring, Doom 2016 i Doom: Eternal sto mu dodje nova odmah sad AAA igra na dve godine. Jeste bolje da ucis nesto pametno umesto da pikas kolodjuti, al' opet bolje da pikas kolodjuti nego da budes alkos na spidu.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
DaniloNS (21.11.2022)
Stara 21.11.2022, 1:25   #394
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

ta 6850 je izašla 2010 godine
https://www.techpowerup.com/gpu-spec...n-hd-6850.c255
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2022, 11:40   #395
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.046
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 985 puta na 619 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Akumu kaže: Pregled poruke
E da, deo zasićenosti igrama i svime oko njih čini i to ludilo koje se pojavi svaki put kada izađe neka igra - da li radi na ultra 4K 8K, koliko FPS ima, kakve su linije i da li ih ima... Mrzim teme o nasviranim igrama zbog toga, ljudi se samo time bave u 90% slučajeva kad izađe nešto.
AAA Pc/konzolne igre su poslednjih decenija postale vizuelno-multimedijalni konzument u kojima igrač sve više izostaje iz interakcije. Na kraju dana, ja ne krivim toliko kompanije jer njihov devolping je dirigovan/zavistan direktno od ukusa i potrebe gejmera jer BTW oni su ti koji ce taj proizvod na kraju kupiti.

Tema se zove da li su vas igre smorile ? Naravno da nisu! Jer nikada nije bilo bolje po pitanju izbora, dostupnosti, raznovrsnosti... i svako moze sebe da pronadje prema svojim potrebama i izabere svog favorita.
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2022, 13:12   #396
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Ne znam koliko su igre krive u celoj ovoj priči.Da li su igre smorile nekog bubuljičavca čija je gejming karijera tek u povoju ili nas koji smo u gejmingu od samog početka?Gejming ovakav kakav je danas zaista nije za svakog.Igranje igara u situaciji kada nemaš za neke druge, možda čak i osnovne potrebštine jeste luksuz, infantilnost, neozbiljnost ili šta već, ali kao što smo već rekli menjanje jedne zabave za drugu ili kritikovanje jednog pri čemu imaš ko zna koliko drugih poroka ili bespotrebnih hobija je smešno.Za mene se može reći da sam grafička *****, ali ako sam ja igrač još iz perioda kada su likovi i okruženje bili prosto mrlje i kockice na ekranu i ako sam se tada svaki put pitao kako će to da izgleda za nekih 10-20-30 godina ja svakako sada doživljavam višestruke orgazme gledajući novi Horizon ili Ragnarok. Čekajući Black Myth ili neke druge naslove.Kreativna blokada razvonjih timova jeste očigledna u poslednjih par godina, ali dajte, toliko i AAA i indi kvalitetnih naslova ima da je, po meni, ta priča zaista bespotrebna.Ako više vremena provodiš u kritikovanju gejming scene danas nego u igranju, nađi neki drugi hobi.Svoj komp sam dao klincu, pa dok sebi ne uzmem novi koristim vreme dok je on u školi da bi igrao ono što imam da igram na PC-u a kad je tu igram PS4.Neću da igram Ragnarok na toj četvorci jer mislim da je ipak za peticu i isto tako neću sebi sada da kupujem računar koji neće biti bar neka 3060ti konfiguracija.Za jedno i drugo treba trenutno puno para.Smorilo me je to, igre nikako...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2022, 15:56   #397
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.252
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 1.131 puta na 842 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Mislim da je pogresno sto uporedjujete alkoholicare sa gamer-ima jer te dve grupe ljudi nisu za poredjenje.
Svi smo izlazili iz kompjuterskih igraonica dimljeni kao haringe a cesto se prilikom duzeg boravka u njima piju energetska pica sto znaci da ne vode svi gameri zdrav zivot kao sto vi mislite.
Svako je barem bar jednom na fakultetu ljosnuo ispit zbog igrica ili poremetio ritam spavanja sto je uticalo na njegovo raspolozenje.
@water wizard
Naravno da znam koliko mi je star gpu jer sam ga kupio na zimu 2011 tzv. nazimce ako se dobro secam.
Pokusao sam da ga zamenim 2020 ali na jesen/zimu ga nije bilo na lageru u prodavnicama. Od Fifa 2017 nije moguce igrati Fifu sa mojim gpu-om.
Ocekivao sam da ce se cene vratiti na nivo iz prve polovine 2020 ali to se nije desilo. Nisam odigrao Desperados 3, Wolfenstein, Trine 4 i jos brdo igrica koje mogu da se igraju na 6850 pa mi se ni ne zuri sa kupovinom novog gpu-a.

Ja mogu da pricam o gaming zanrovima koji su mi omiljeni ali uglavnom nove naslove iz tih zanrova dobijam od indie kreatora igrica.
Svi kazu da je ovo zlatno doba platformskih igara ali na prste jedne ruke mogu da se nabroje naslovi koji su kvalitetni kao Rayman.
Uglavnom dobijamo igrice koje su dobre ali bi bile jos bolje da je u njihovu izradu ulozeno vise novca.
Somerville bi verovatno izgledao bolje da je bilo vise novca za izradu tog platformera a par dana posle izlaska igrice pojavila se inoframcija da je Thunderful preuzeo Jumpship.
U izradu klasicnih point & click avantura se ne ulaze kao nekad u Broken Sword, Deponia, Runaway i slicne avanturisticke serijale a novi Monkey Island je valjda dokazao da i na takvim igricama moze da se zaradi .
Iznenadio sam se kada sam saznao da ce EA sport-ova Fifa da promeni naziv a Nhl se odavno ne pravi za pc. Cini mi se da su i Nba live prestali da prave.
Znam da ni strategije i simulacije voznje nisu tako popularne sto znaci da je ovo odlican period uglavno za ljude koji igraju naslove iz akcionog podforuma ovog sajta i ne ocekujem da ostale zanrove cekaju bolja vremena.
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2022, 18:56   #398
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Nikada gameing nije bio ni jeftin ni skup... Koliko para toliko muzike.

Za mene lično grafičke kartice najvišeg ranga kao i uzimanje igara i konzola na dan izlaska bilo je i ostalo bacanje para za malo ćara. Sa druge strane kada imaš ozbiljan novac u šteku zašto ne bi investirao u hobi koji voliš?

Za šta god se odlučili shvatite da video igre mogu da se igraju i na mobilnim telefonima, tabletima, starim konzolama, CPU-ovima iz 2018.e, GPU-ovima iz 2016., na HDD-u a ne SDD-u... Ne morate potrošiti gomile novca ni na igre. Možete igrati besplatne igre sa EGS-a i ostalih servisa, kupovati za vrijeme Steam popusta koji idu i do 95% (kupio 55 igara za 7,5€ koje redovno igram i koje ću tek igrati), uzimati nešto starije naslove koje ste greškom propustili, pretplatiti se na Xbox Game Pass i/ili slične servise. Na kraju dana zašto se ne poslužiti i emulatorima (oba Super Mario Galaxy-a sam prešao tako, pa šta? ) ili piratima na kojima smo odrasli.

Kod gejminga se sve svodi na ljubav prema video igrama. Novcem za ozbiljnu hardversku priču samo ćete nabaciti "bonus" na svoju gameing bajku. Kao što će i dobro stojeći kolekcionar moći priuštiti neki skuplji original koji će ga usrećiti, što neće biti smisao kompletne priče. Kada nemate veliki budžet uzimaćete jeftinije. Neke platformere ili akcione igre. Ne baš ultra rijetke RPG-ove. Kolekcionar neće prestati biti kolekcionar zato što su neki naslovi preskupi. Siguran sam da mu to neće biti razlog za napuštanje hobija koji toliko voli.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zuti Bar na korisnoj poruci:
player1 (2.12.2022)
Stara 2.12.2022, 20:29   #399
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.240
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Ima i mnogo skupljih hobija, pa nisu na meti ljudi, a video igre mnogima smetaju.
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2022, 0:18   #400
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Malik Tintilinic kaže: Pregled poruke
Ima i mnogo skupljih hobija, pa nisu na meti ljudi, a video igre mnogima smetaju.
Naravno, šta reći o paćenicima koji utuku 10 hiljada eura na budženje automobila (spojleri, tjuning, ksenon svetla, itd...), kakva je tek to besmislica...
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dokle ce ljudi IGRE nazivati "igricama"? TomWaits O igrama uopšte 263 10.12.2012 21:01
Najbolje igre 2008. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 166 4.10.2009 17:32
Ultimate Fight igara - prva sezona Patton O igrama uopšte 102 9.5.2009 0:08
Video igre - uticaj na mlade i još ponešto Nenad Stevanović O igrama uopšte 116 10.3.2009 0:04
Najbolje igre 2006. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 73 1.7.2007 16:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com