Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.7.2020, 11:19   #301
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
Akumu kaže: Pregled poruke
Izbacili su gubljenje metaka kada se reload pritisne pre nego što je ispucan ceo šaržer, a baš sam se oduševio tim detaljem kad sam igrao. Bacanje koktela na 8:38 je komedija, nikako nije u duhu originalne igre.
Nisu izbacili, to zavisi od nivoa tezine I moda u kojem igras.

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Meh, ništa spektakularno. Mada, šta sam i mogao očekivati.
Ljudi odrade potpuni remake gdje igra izgleda bolje od 90% igara danas I nista spektakularno.

Poslednja ispravka: dex3108 (22.7.2020 u 11:27)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
bela lampa (22.7.2020), doctor (22.7.2020), evil_geko (22.7.2020), Koreli A. (22.7.2020), Lex987 (23.7.2020), Markius (22.7.2020), pike8 (22.7.2020)
Stara 22.7.2020, 12:06   #302
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ljudi odrade potpuni remake gdje igra izgleda bolje od 90% igara danas I nista spektakularno.
Grafika je zaista spektakularna, izgleda odlicno....

E sad, sto se igrivosti tice tu vec mislim da nije nista preterano spektakularno. Mislim da je ovo Mafia 3 engine, samim tim i napucavanje dosta podseca. Napucavanje u trojci stvarno nije lose, mada mi ovde nekako ne odgovara, pojma nemam zasto. Videcemo kako stvari stoje na vecim tezinama, ali mi se cini da je napucavanje isuvise brzo i haoticno, skakanje iz zaklona u zakon, neprijatelji kao muve bez glave. Narator kaze da Tomi nije obucen vojnik dok ovaj menja okvire kao specijalac, koristi levu i desnu ruku bez problema itd.. Tompson si u kecu morao pazljivo da koristis ovde mi se cini da samo rostiljas, bez prevelikog cimanja. UI je meni licno bezveze ali ce to verovatno moci da se ugasi.

Sta znam, meni licno onako, izgleda prelepo ali me nesto ne vuce previse na pazar.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
rendzer25 (22.7.2020)
Stara 22.7.2020, 12:52   #303
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Smorili su vise sa ovim cover sistemom, toliko mi je to postalo odbojno i monotono. Svaka igra ciji kobat sistem se na tome zasniva postaje jednolicna, odigras jednu odigrao si sve. I plus sto me to jako podseca na rail shooter-e. Dosadno za igranje a i za gledanje.

Evo vam dobar primer gde su isto u*****li igru sa tim, a to je Maks Payne 3. Zamislite na primer Control sa cover mehanikom, pa to bi bilo uzasno ili zamislite MP3 sa Control-ovim borbenin sistemom, igra bi bila duplo bolja.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
filpan (22.7.2020)
Stara 22.7.2020, 13:27   #304
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Cover sistem u igri koja puca na neki realizam apsolutno ima smisla. Ono što nema smisla je koliko glavni lik ume sa oružjem ovde, što reče neko kao specijalac...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Koreli A. (22.7.2020)
Stara 22.7.2020, 14:22   #305
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Da bas su igre koje su iz treceg lica, u kojima neprijatelji izlecu kao glineni golubovi u railshooteru, realisticne. Pritom se karakter lepi za razne povrsine i prakticno je neunistiv. Jako, jako realisticno.

Po meni je taj sistem izgubio simisao skroz, skoro svaka igra iz treceg lica to mora da ima kao neki standar i svaka lici jedna na drugu. Nema razlike uopste u mehanici, kao da igras sve jednu te istu igru. Ne vidim sta je tu toliko zanimljivo, da igras pucacinu u tako staticnoj varijatnti, zakucan za neko mesto i cekas da ti se protivnici pojave - vau kakva taktika, kakva realisticnos i autenticnost. Ma idi begaj bre, daj mi kontrole u moje ruke, znam gde cu da cucnem, gde cu da se sakrijem, gde da preskocim bez da me ne lepis za predefinisana mesta.

To je u sustini i poseban zanr, takozvani "cover shooter". Sto Mafia nikada nije ni bila, nego klasicna pucacina iz treceg lica. Tako je trebalo da ostane! Pa zamislite da su Residen Evil 2 rimejk uradili kao neki cover shooter, na sta bi to licilo, kakva bi to fejl bio ne mogu ni da zamislim.

Cover sistem je sve samo ne "realistican" jer to je po meni kao auto aim, to je uvedeno jos u vreme prvog Xbox-a gde su klinci imali problema da sami pronalaze zaklon i slicno, pa im je ovim to mnogo olaksano. Ma Ok je sve to, ali meni je to jako jeftin pristup gde se igra bukvalno pretvara u kasican rail shooter cim karakter udje u cover. Division je tu po meni otisao najdalje, u pozitivnom smislu, jer su oni na razne nacine pokusavali da igraca nateraju da se krece, kako sa AI-em koji je flenkovao tako i sa onim brzim prebacivanjem sa jednog zaklona na drugi, prilicno elegantno i po meni najbolji cover sistem u igrama. Sve ostalo sto sam igrao je previse genericno i jedno te isto bez imalo inovacija.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 14:25   #306
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Mafia

GTA V ima cover sistem, a lik ne može da čučne... Nikada neću oprostiti to Rockstaru.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 16:06   #307
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Video


Cisto da se prisjetimo kako je ot izgledalo u originalu. Nostalgija je cudo Rolanje po livadi je ralisticnije od trazenja zaklona?
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
doctor (23.7.2020)
Stara 22.7.2020, 17:02   #308
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Nostalgija je cudo?! Masis poentu ba. Inace da si igrao keca kada je i izasao ne bi se posprdavao sad ovde.

Evo da ti pojasnim jos jednom, posto ne kontas, poenta je da je kombat sistem mnogo bolji i dinamicniji ako nema cover sistema, sve najbolje akcione igre ili pucacine generalno to potvrdjuju. Remedy je odlican primer kako su sa Control-om napravili instant hit bas zato sto su se vratili pravoj pucacini i uklonili cover sistem koji je ocigledno fejlovao u njihovoj prethodnoj igri Quantum Break. I ne radi se tu o realisticnosti, vec o fluidnosti, dinamici i slobodi prilikom izodjenja, realisticnost je upravo to da radis sta hoces a ne da ti se automatcki karakter lepi iza nekih paketica kao auto-aim.

Ovo je pogresna odluka i nije pravi rimejk po meni, dobili smo igru u skroz drugom zanru prakticno. NO dobro, ocigledno da to danasnji klinci koji su bukvalno odrasli uz cover sistem nece previse mariti za tim. Samo sto ovo nije veran rimejk keaca vec reskinovana dvojka. A i tesko je ocekivati da nesto ozbiljnije urade kada je to sasvim drugi tim. Warhorse studios je prava ekipa koja je radila na Mafia kecu i njihov Kingdom Come: Deliverance je pokazatelj da su zaista majstori svog zanata.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 17:14   #309
Markius
Veteran
 
Član od: 12.7.2007.
Lokacija: Požega
Poruke: 513
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 56 puta na 44 poruka
Određen forumom Mafia

Mm, nesam znao, zato su meni obe igre remek dela.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
Markius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 17:18   #310
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Ja sam igrao Mafia 1 kada je izašla i ne vidim čemu toliko gungule oko cover sistema? Dex je apsolutno u pravu za nostalgiju, nostalgia blinds.

Kakva crna dinamika gde sve trčkaraju na otvoren prostor, možda je dinamičnijie, ali je isto tako i smešnije, Mafia valjda treba da te uvuče u svoj svet nekom realistikom tog vremena, a ne da svi trče ka tebi na otvorenom kao jazavci. Zbog toga ovo ne može da se poredi sa Controlom nikako.

Ovih dana, ako se nekome nešto lično ne sviđa, odmah se cepa logikom "današnje klinačke gluposti". Ma dajte. Ja sam odveć mator gamer ali ne vidim sve tako crno-belo.

I da, ovo je pravi remake, gde rade stvari "from the ground up", to što neki od vas hoćete je remaster. Originalni kec će uvek biti tu ako vam se ovo ne sviđa, easy as that.

Ja bih radije da se remake-ovima pokušava nešto novo, pa makar i failovalo, nego da se prerađuje jedno te isto i ide na kartu nostalgije.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku evil_geko na korisnoj poruci:
doctor (23.7.2020), Koreli A. (22.7.2020), Lex987 (23.7.2020), nameless1 (23.7.2020)
Stara 22.7.2020, 17:23   #311
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Mafia 1 nije imala cover sistem ne zato sto je ciljala da ga nema nego zato sto u to vrijeme vecina igara nije imala zbog tehnickih razloga. MAfia 2 je radjena od strane istih developera i imala je cover sistem. Takodje cover sistem nema veze sa dinamikom igre Max Payne 3 mozes da igras bez njega ako hoces. Takodje i Mafia DE mozes da igras ako hoces, ko te tjera da ides u zaklon, trci okolo i pucaj do mile volje. Ovo nije shooting gallery kao Doom i Control gdje je citav gameplay loop biti u pokretu konstantno. Mafia vise tezi realizmu i zato cover sistem ima vise smisla. I takodje da si igrao Mafia III znao bi da nema auto cover-a nego moras da pritisnes dugme. Igra ti daje slobode koliko hoces.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
doctor (23.7.2020), Koreli A. (22.7.2020), Lex987 (23.7.2020)
Stara 22.7.2020, 17:30   #312
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Ne mozgu se uporediti ne dve igre vec dva vremenska perioda. Na primer, tada je character bio pokretljiviji, gimnasticniji, pa si mogao da pucas i trcis, malo salto levo, malo salto desno i izbegnes metak. Danas ako igre teze realizmu, narocito u realisticnom okruzenju (nemojmo o Control igri koja ina SF elemente) kao sto je Mafia, cover sistem je neophodan. Mislim, uzmi pistolj pa sam izadji na ulicu i napucavaj se krimosima/pandurima bez da se zaklonis iza necega, tako i u igri, pecen si za par sekundi.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zli Zoe na korisnoj poruci:
Koreli A. (23.7.2020)
Stara 22.7.2020, 17:35   #313
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
What was interesting about the original Mafia game is that it came out shortly after the beginning of the big rush for open world games, which started with Grand Theft Auto III. While Mafia had some fairly open areas, it wasn't quite an open world game--and it didn't try to be. With this Definitive Edition, was there any thought to try and expand upon the exploration of Lost Heaven?

Honestly, not really. We wanted to keep true to the spirit of the original, which is this kind of linear, mission-based narrative-driven experience. That's really what we've stuck to, but with that said, though, there are some opportunities for exploration, and I think we call it out, even in that A Trip to the Country mission [which we showed off in the Gameplay reveal video]. There are several collectibles and things like that hidden in there. So, we treat the city as a character in its own right for all the Mafia games, but it really does serve as a kind of a backdrop to these missions. So it's more accurate to the original in that way, but I think for the fans who know the franchise, there's going to be many references in the narrative itself that they'll be able to point to. But like in the original, you can still play in Free Ride and the Test Drive modes, but now with the various new vehicles.
https://www.gamespot.com/articles/ma...e/1100-6480008
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 17:40   #314
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mafia

Ne treba sad ni preterivati, nije to bas sada ne znam ni ja koliko drugacije pa da se prica o nekom drugom zanru (ovo je pucacina iz treceg lica kao i original). To sto ima par dodatih mehanika mislim da nije toliko strasno. Cover sistem uopste nije toliki bauk ako se odradi kako treba.

Meni je problem sto igra nekako deluje isuvise haoticno, akciono i brzo u odnosu na keca. Kec je nekako bio sporiji i napucavanje je imalo neku tezinu. Ne tezinu u smislu tesko je (iako igra jeste bila nesto teza), nego je borba imala gabarit, osecao si svaki metak, svaki pogodak, svaki pucanj i nekako je delovalo ozbiljnije i imerzivnije (daleko od realnog). Ovako iz ovog klipa mi se cini da je sve to mnogo brze i laganije, skakuce od mesta do mesta, okviri i oruzje se menjaju u sekundi, napucavanje (osim mozda pistolja) nema tu jacinu kakva su imala oruzja u kecu cini mi se. Naravno, ima jos do izlaska mozda ce se nesto i promeniti i drugacije je kada se licno odigra....Ali sumnjam da ce napucavanje imati taj gabarit keca.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 18:00   #315
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Mafia 1 nije imala cover sistem ne zato sto je ciljala da ga nema nego zato sto u to vrijeme vecina igara nije imala zbog tehnickih razloga. MAfia 2 je radjena od strane istih developera i imala je cover sistem. Takodje cover sistem nema veze sa dinamikom igre Max Payne 3 mozes da igras bez njega ako hoces. Takodje i Mafia DE mozes da igras ako hoces, ko te tjera da ides u zaklon, trci okolo i pucaj do mile volje. Ovo nije shooting gallery kao Doom i Control gdje je citav gameplay loop biti u pokretu konstantno. Mafia vise tezi realizmu i zato cover sistem ima vise smisla. I takodje da si igrao Mafia III znao bi da nema auto cover-a nego moras da pritisnes dugme. Igra ti daje slobode koliko hoces.
Tehnickih razloga?! Koji su to tehnicki razlozi, objasni mi molim te?

Igrati cover shooter bez koriscenja glavne mehanike je kao igrati Tetris a da ne okreces ni jednu figuru nego ih onako nasumice slazes. Kakva je to filozofija ja ne kapiram?!

I to sto pominjes da na MP3 dinamiku nije uticao cover sistem, pa ti onda ocigledno ne kapiras ili ne zelis da skapiras sta znaci biti dinamicna igra, kretati se - ne da se LETI ili TELEPORTUJE, vec da trcis normalno, sprintas, skaces, cucis, sve sam da radis a ne da pritisnes dugme i karakter udje u safe zonu - pa kakav je to skil, gde je tu izazov?!

Drago mi je da ti se sve ovo svidja, da si odusevljen i da se lozis.

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Mafia III znao bi da nema auto cover-a nego moras da pritisnes dugme. Igra ti daje slobode koliko hoces.
Upravo i pricam o tom cover sistemu gde moras da pritisnes dugme da bi usao u cover. Automacki poput onog u Metal Gear 5 je skroz kul i sasvim je dovoljan za te momente gde spijuniras i izvidjas, za napucavanje nije implementiran sto je pravi potez.

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ne treba sad ni preterivati, nije to bas sada ne znam ni ja koliko drugacije pa da se prica o nekom drugom zanru (ovo je pucacina iz treceg lica kao i original). To sto ima par dodatih mehanika mislim da nije toliko strasno. Cover sistem uopste nije toliki bauk ako se odradi kako treba.
Slazem se. Samo za dobar cover sistem treba da pored njega postoji jos nekoliko dodatnih fora koje ce ga uciniti zanimljivijim i plus da se AI uradi na vrhunski nacin, a to ovde nije slucaj.

Ok je imati cover sistem a da ga podrzava gameplay, ako je u pitanju klasicni metod kao sto je ovde gde se samo bacaju granate i puca onda je to prilicno dosadno i kad tad ce da smori, ali ako je to upakovano u nesto kompleksniji sistem kao sto je Division, Mass Effect gde pored toga postoje mnogi skilovi koje koristis i slicno, onda moze da bude zanimljivo na duze staze. Ali generalno cover sistem sam po sebi, ovako suv kao ovde, je prilicno zastareo i monoton. Ok ovde moze da se pomene i RDR2 koji je pored toga imao i taj slow motion momenat, gde si mogao na atraktivan nacin da uletis u fajt i da se osecas mocno kada raspalis headshotove. Ovde nemas nista "specijalno" da radis, niti je realisticno napucavanje vec klasicna limunadica, arkada.

Poslednja ispravka: Vlajk@ (22.7.2020 u 18:14)
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 19:26   #316
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Malo je "novija" mafija od ove u igri, ali čisto da prekratite vreme dok ne izađe...

DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Shonkas (23.7.2020), Vlajk@ (22.7.2020)
Stara 23.7.2020, 13:00   #317
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Uopšte nisam iznenađen ovim što sam video, jer sam predviđao ovako nešto. Linearni GTA i to je to, sa originalnom igrom jedina veza je naziv igre, radnja priče i imena likova. I da se složim sa ovim:

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Meni je problem sto igra nekako deluje isuvise haoticno, akciono i brzo u odnosu na keca. Kec je nekako bio sporiji i napucavanje je imalo neku tezinu. Ne tezinu u smislu tesko je (iako igra jeste bila nesto teza), nego je borba imala gabarit, osecao si svaki metak, svaki pogodak, svaki pucanj i nekako je delovalo ozbiljnije i imerzivnije (daleko od realnog).
U originalu je na ovoj misiji u zasedi bilo 7-8 Morelovih ljudi, dobro skrivenih i ubojitih, a ovde izleću kao sa pokretne trake. U originalu si morao da se skrivaš da ne popiješ tri metka inače sve iz početka, a ovde te okupa sačmarom iz blizine i skine ti tek jednu osminu zdravlja koja se automatski oporavi (u originalu se oprostiš od života ako te zasačmare). Da ne pominjem da je u originalu na imanje došlo dva policijska automobila sa 6 policajaca, a ovde ih ima bar trideset u, takođe, dva automobila koja se parkiraju. Ne smeta mi ovaj cover sistem, ali Mafia je bila igra koja je nosila šmek zbog težine, načina igranja i same atmosfere, od čega ovde nema ni traga.
Ajde što sam znao da ovo neće biti ni blizu originala, ali da u 2020-oj imaš igru čije su facijalne animacije urnebesno loše, da lip-sync ne postoji, a glasovi su tek posebna priča. U originalu je Poli bio pravi "Joe Pesci wannabe" lik i glasovno i po stavu, a Sem nadobudni, uobraženi, ali iskusni i prevejan kreten, a ovde su obojica kao tinejdž moroni koji su tek ušli u organizaciju. O glasovima da ne govorim, prosto me je "bolelo" da ih slušam znajući kako su zvučali u originalu. Pa još ako su LGBT bratija...
Naravno, ne sumnjam ni da su vožnju urnisali kao i gejmplej. Kad se setim prve misije i krša koji se jedva penje uz most, jer ima mali nagib, a ovde će verovatno šibati jedno 100 na sat bez problema, dok će oni malo bolji furati do 300 na sat bez previše muke.
Uglavnom, ako ne postoje podešavanja koja će makar donekle da učine da liči na "onu staru" Mafiju, ovo je nešto što ću zasigurno izbeći u širokom luku. Priča i misije su mi poznate, ali mi još jedan linerani (loš) GTA klon nije ni najmanje zanimljiv. No, to je samo moje mišljenje.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2020, 15:53   #318
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Evo jos jedan primjer napucavanja

https://youtu.be/2XAkNjpd7eY?t=810

Osoba koja igra bukvalno koristi primitivni oblik cover sistema. AI neprijatelja nista posebno i slicno.

I kako mozes reci da nema atmosfere kada je audio-vizuelni dozivljaj misije koju su pokazali fenomenalan.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2020, 16:03   #319
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Mafia

Taj AI je za 2002. godinu bio fantastičan.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2020, 17:13   #320
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
https://www.youtube.com/watch?v=6Ng6Gc1Vn6g

^ Isti video, samo YouTube i 4K.
Ovi efekti vatre, munja, svetlucanja svega su totalni promasaj. Thompson deluje kao bacac plamena. Jesu li ti ljudi ikada izasli napolje i pogledali kako izgleda stvarnost? Sve je vestacko i nagruvano da svetluca, i to se gura u svaku igricu danas, a uz mafiju ni malo ne ide. Original deluje daleko realnije i prirodnije.
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com