Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.9.2013, 19:39   #201
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Znači, ja crkavam što ne mogu da igram igru, a vi krenuli svi redom da je pljujete?

A šta je sa nekretninama, kako se kupuju, može li to i sl?
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
Marko93 (15.9.2013)
Stara 15.9.2013, 19:43   #202
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
JzmA kaže: Pregled poruke
Dokle će ova priča da se vergla.
Do prekosutra kada ce da izadje original i bice "ma salili smo se, to vam je samo nauk da ubuduce ne skidate igre sa torrenta. Zar ste stvarno mislili da je GTA postao GTK (K za kutija)? A sad, evo prave stvari sa pravom fizikom." :
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 19:44   #203
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.151
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

^^

Uze mi rec iz usta,htedoh i ja to pitanje. Nego ne znam, jeste li primeti, kad padaju sa npr. bilborda, padaju odmah na vugla a ne na noge kao u IV-ci. Nije strasno ali eto jedan detalj
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 19:46   #204
Mls88
Član
 
Član od: 20.3.2013.
Poruke: 65
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 14 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Cinjenica je da su odvratno odradili voznju (skretanje, kocenje, pa cak i ubrzanje i sve sto je vezano za ponasanje vozila). I to je stvar za nevericu. Ne mogu jednostavno da shvatim ljude koji mogu da se sloze da je voznja ok i pritom im jos i svidja "Novi" stil voznje. Da uzmemo u obizr da su to vecinom GTA fanovi, jer da nisu ne bi se ni busali ovako po temama vezano za doticnu igru, dakle oni ljudi koji su igrali sve serijale od pocetka i znali kako je koj napravljen i kako je napredovao tokom godina. Ja licno GTA stvarno ne mogu da poredim sa ostalim igrama. Zato sam i ocekivao od njih mnogo i ocekivao da ce voznja, glavni adut igre, da bude besprekorno odradjena. A ne da nam serviraju Sleeping Dogs voznju u GTAV
Ljudi, realno ...
Mls88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mls88 na korisnoj poruci:
goranmax (15.9.2013)
Stara 15.9.2013, 19:50   #205
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
Mls88 kaže: Pregled poruke
Ja licno GTA stvarno ne mogu da poredim sa ostalim igrama. Zato sam i ocekivao od njih mnogo i ocekivao da ce voznja, glavni adut igre, da bude besprekorno odradjena. A ne da nam serviraju Sleeping Dogs voznju u GTAV
Ljudi, realno ...
E to je i mene razocaralo. Ja GTA igram svake godine, jednostavno od 2001 i GTAIII igram GTA u istoj kolicini koliko i Fifu i ostale sportove sa drustvom. Nisam u fazonu da predjem jednom i cekam 5 godina nastavak, nego udjem tako nekad bzvz i vozikam se gradom i sl.

Ne verujem da su oni pravili novi model voznje za GTA 5, verovatno je neki ''handling.dat'' tipa fajl promenjen da bi se dobio ovakav efekat i da to moze da se resi. E sad ne znam da li moze 'rucno' ili samo preko njihovog potencijalnog patch-a.

Ovo je za mene bila najiscekivanija igra ikad, valjda ce dload biti gotov sutra pa cu probati, ako je sve ovako kako izgleda leti s HDDa momentalno.
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 19:56   #206
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
... ne znam da li moze 'rucno' ili samo preko njihovog potencijalnog patch-a.
Vec sad moze da se pretpostavi da ako oni sami ne rese ovo, must have mod za PC ce biti "GTA V vehicle handling fix".
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 20:02   #207
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

To sigurno, samo voleo bih da rese vec na konzoli nesto.
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 20:05   #208
FreeMayk
Član
 
Član od: 18.2.2012.
Lokacija: Петровград
Poruke: 112
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 54 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
Kako je igrati sa Trevorom ? Pitam vas koji vec igrate
Spoiler za Trevor. :)
:
Veoma zanimljivo.
Mislim da je unikatan karakter. U gta fransizi nije bio slican. Totalni psihopata, kojeg manje vise svi izbegavaju. Mislim da je njegova prica tajna koja treba da nas iznenadi za razliku od ostalih karaktera.


Ja sam do sada presao oko 30% igre, a igram 2 dana. Sto se tice duzina i kvaliteta, R* ponovo nije omanuo.
Uskoro cu napisati svoj review i dati ocenu. Za sada nemam vremena, za duze tekstove.

P.S. Slobodno pitajte ako vas nesto interesuje, rad sam da odgovorim.

Citat:
Mls88 kaže: Pregled poruke
Cinjenica je da su odvratno odradili voznju (skretanje, kocenje, pa cak i ubrzanje i sve sto je vezano za ponasanje vozila). I to je stvar za nevericu. Ne mogu jednostavno da shvatim ljude koji mogu da se sloze da je voznja ok i pritom im jos i svidja "Novi" stil voznje. Da uzmemo u obizr da su to vecinom GTA fanovi, jer da nisu ne bi se ni busali ovako po temama vezano za doticnu igru, dakle oni ljudi koji su igrali sve serijale od pocetka i znali kako je koj napravljen i kako je napredovao tokom godina. Ja licno GTA stvarno ne mogu da poredim sa ostalim igrama. Zato sam i ocekivao od njih mnogo i ocekivao da ce voznja, glavni adut igre, da bude besprekorno odradjena. A ne da nam serviraju Sleeping Dogs voznju u GTAV
Ljudi, realno ...
Da li si igrao igru?
Prvo, GTA 4 voznja mi je bolja od ove iz GTA5.
Ali voznja uopste nije losa. Dosta je bolja od SA, a dosta slicna IV. E sada sto je za niansu brza i sto ima nekih nedostataka, ne znaci da je djubre koje treba izbegavati.
I pored primetne razlike, uzivanje je voziti sva vozila u ovoj igri, ne brinite.

Poslednja ispravka: FreeMayk (15.9.2013 u 20:13)
FreeMayk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FreeMayk na korisnoj poruci:
Žexonije (15.9.2013)
Stara 15.9.2013, 20:06   #209
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Ubacili ste mi tracak sumnje da ova verzija sto je sirom igraju mozda neka alpha verzija. Zna li neko uopste odakle je potekla i zasto je procurela ?
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 20:25   #210
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
FreeMayk kaže: Pregled poruke
Ali voznja uopste nije losa. Dosta je bolja od SA, a dosta slicna IV. E sada sto je za niansu brza i sto ima nekih nedostataka, ne znaci da je djubre koje treba izbegavati.
I pored primetne razlike, uzivanje je voziti sva vozila u ovoj igri, ne brinite.
Ja ne znam o cemu pricas, jeste da sam igru probao na sat - sat i po kod druga ali pored onoga sto sam izveo sa Comet-om za to vreme, onaj Saints Row je simulacija voznje. Pa automobili uopste nemaju inerciju, tezinu, kao da vozis kutiju na tockovima (pardon, sinama), a kako tek prianjaju na podlogu pa to je neverovatno. Pretpostavljam da kada se budu upgradeovali sa svim poboljsanjima verovatno ce moci i da se leti sa njima.
Disproporcija u odnosu na ostatak igre, prostranost, raznovrsnost, detaljnost, osecaj prilikom puskaranja a la Max Payne 3 ... je apsolutno neverovatan.
Nije da je bilo ko trazio da se vrati "plivanje" iz IV-ke ali ovo nije jedan korak unazad nego 10.
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku goranmax na korisnoj poruci:
Mls88 (15.9.2013)
Stara 15.9.2013, 20:25   #211
Mls88
Član
 
Član od: 20.3.2013.
Poruke: 65
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 14 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

@FreeMayk
Drugare, nema potrebe da igram, video sam dovoljno tj svaki dan gledam i ne verujem. Ja nemam nijednu drugu primedbu sem na voznju. Dace sila da je istina to sto govorite vezano za trenutnu igru, da ce 17. biti drugacije, ali i dalje mislim da je to to. Prosto, onakva grafika, vozila izgledaju fenomenalno i kad ga onda vidim da skrene tako celim autom odjednom u srtanu pokvari mi sve! Zaleti se na autoput, gas do daske i onda zakoci kao da je isao 15km/h.
Ja barem tako to vidim.
Mls88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 20:32   #212
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Ajde bre šta ste digli frku, pa običan handling mod će sve srediti u PC verziji.
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 20:55   #213
mIs4
Novi član
 
Član od: 3.9.2013.
Lokacija: Vranje
Poruke: 19
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Svi ste hvalili igru i bili oduševljeni njome dok nije leakovala. Sada je pljujete ko da je nešto najgore što je zadesilo istoriju gejminga. Srediće se to, ne verujem da će R* dozvoliti da ostane ovako. Za PC će se to sigurno srediti. Ako ne oficijalnim fixom, onda nekim modom koji će ljudi napraviti.
mIs4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 21:08   #214
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Sad sam se malo duze vozikao i skoro da je nemoguce izgubiti kontrolu nad automobilom. Pomjerao sam gljivu desno-lijevo i cim pustim auto se ustabili. Takodje izbacili su mogucnost da se cuje muzika sa radija kad izadjemo iz auta, radio se automatski gasi. Takodje je automobil moguce voziti sa probusenom gumom bez problema, jedino sto automobil uspori ali i dalje je moguce upravljati sa automobilom bez ikakvih problema.

Sve u svemu odredjene stvari vezane za voznju su otisle korak nazad. I preporuka moja vam je nemojte gledati kroz dvoglede nemate sta vidjeti osim low res tekstura.
Bzvz mislim drago mi je sto je voznja jednostavnija i sto su automobili stabilniji ali to sto su izbacili bas svaki element realisticnosti ubija malo draz za voznju (obozavao sam u GTA IV te segmente kad vam je guma muerte i kad drljate po drumu a sve varnici) pa dobro ako je samo voznja dva koraka u nazad a sve ostalo dva unapred onda i nije lose

Citat:
mIs4 kaže: Pregled poruke
Svi ste hvalili igru i bili oduševljeni njome dok nije leakovala. Sada je pljujete ko da je nešto najgore što je zadesilo istoriju gejminga. Srediće se to, ne verujem da će R* dozvoliti da ostane ovako. Za PC će se to sigurno srediti. Ako ne oficijalnim fixom, onda nekim modom koji će ljudi napraviti.
Isto kao sto su "sredili" i za IV-ku ono "plivanje" od voznje...a posebno ce ispraviti za PC...ako dobijemo port u rangu MP3 treba da pevamo I niko ne pljuje igru nego se iznose ocigledni nedostaci...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 21:09   #215
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
mIs4 kaže: Pregled poruke
Svi ste hvalili igru i bili oduševljeni njome dok nije leakovala. Sada je pljujete ko da je nešto najgore što je zadesilo istoriju gejminga. Srediće se to, ne verujem da će R* dozvoliti da ostane ovako. Za PC će se to sigurno srediti. Ako ne oficijalnim fixom, onda nekim modom koji će ljudi napraviti.
Pazi, niko ovde ne pljuje igru. Cak, po svemu sto se moze videti zakljucak je da je fantasticno odradjena ali s obzirom da voznja cini bar 90% aktivnosti koje ce svako od nas raditi prilikom igranja, ta stavka je vrlo bitna. Stvar je u tome sto je to moglo i moralo bolje cak iako su hteli da voznja bude manje realisticna. Ovo sto imamo sad je meni cak i smesno.
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 21:14   #216
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
Ubacili ste mi tracak sumnje da ova verzija sto je sirom igraju mozda neka alpha verzija. Zna li neko uopste odakle je potekla i zasto je procurela ?
Report: Rockstar investigating early copies of Grand Theft Auto 5

http://www.joystiq.com/2013/09/15/re...nd-theft-auto/
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 21:17   #217
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

^Samo istrazuju kako je igra procurela pre zvanicnog datuma, niko ne kaze da nije finalna, i naravno da jeste finalna..

Otkud vam ta ideja uopste.. Zasto bi proizvodili gomile diskova sa igrom koja nije finalna.. glupost..
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 21:22   #218
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Isto kao sto su "sredili" i za IV-ku ono "plivanje" od voznje...a posebno ce ispraviti za PC
Pa sredjeno je za PC, postoji dosta dobrih handling modova.

SPOILER

Spoiler za sneg:
sneg


izgleda da je 'snezni deo' dostupan i u free roam, ovo nije prva misija gde je michael bio celav i mladji, lik koji je postavio ovo kaze da je potrebno kupiti kartu na aerodromu kako bi se tu doslo

Poslednja ispravka: BrutaLiS (15.9.2013 u 21:42)
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 21:41   #219
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
Pa sredjeno je za PC, postoji dosta dobrih handling modova.

Spoiler za sneg:
sneg


izgleda da je 'snezni deo' dostupan i u free roam, ovo nije prva misija gde je michael bio celav i mladji, lik koji je postavio ovo kaze da je potrebno kupiti kartu na aerodromu kako bi se tu doslo
Uf, ovo je prava SPOILERCINA !
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2013, 21:47   #220
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Mnogo hejtera ovde. Samo da ih vidim kad igra izađe.
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Porsche na korisnoj poruci:
nexexcalibur (16.9.2013)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pioneer DEH-2200UB auto CD player problem toxic Foto i audio/video 4 25.11.2010 16:42
Auto Fan Control za HD4770? dzonihsv Aplikativni softver 3 1.8.2009 22:44
NFSMW, vaš auto hacker_aca Simulacije vožnje 52 27.7.2008 11:16
Samsung 740BF i ''auto'' dugme Pivalica Grafika 2 5.1.2007 13:59
Grand Theft Auto : Counter Strike dodgeme Akcione igre 0 16.5.2006 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com