Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.8.2020, 0:04   #141
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Meni upravo zabavno kad nemam pojma sta ocekujem, pa uspe da me iznenadi... Ono znam koji je fazon igranja, i to mi dovoljno...Ovaj video mnoooogo otkriva...
Otkriva isto koliko i neki trejler. I pored toga je igra uspela da me iznenadi sa mnogim stvarima.
Ovo je jedan od onih naslova koji možeš da gledaš ceo walkthrough, al tek kad sedneš da igraš možeš da ga osetiš. I toliko ću reći o ovoj igri
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Shonkas (29.8.2020)
Stara 29.8.2020, 1:37   #142
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Pa jesi li ga osetio?
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Zli Zoe na korisnoj poruci:
Bascelik (4.9.2020), BiTrAtE (18.10.2020), djuras (2.9.2020), Markius (31.8.2020), Mocko (3.9.2020), Shonkas (29.8.2020), Skenderevo (30.8.2020), Stenmark (1.9.2020), tommy gun (29.8.2020)
Stara 29.8.2020, 13:56   #143
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Death Stranding

tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2020, 22:39   #144
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Mali info od mene, igra je počela da me smara za medalju, steam pokazuje nekih 18h igranja. Najverovatnije ću da je batalim i priču odgledam na yt. Ne znam na kojim drogama je bio Kojima kada je pokušavao kurirsku službu da prikaže kao nešto cool ali meni nije leglo uopšte.

Posle mgs5 gameplay-a ovo je po meni epic fail.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2020, 16:29   #145
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Mali info od mene, igra je počela da me smara za medalju, steam pokazuje nekih 18h igranja. Najverovatnije ću da je batalim i priču odgledam na yt. Ne znam na kojim drogama je bio Kojima kada je pokušavao kurirsku službu da prikaže kao nešto cool ali meni nije leglo uopšte.

Posle mgs5 gameplay-a ovo je po meni epic fail.
Do kog si poglavlja stigao?
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2020, 22:32   #146
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Mislim da je poglavlje Amelie, sad treba da idem u onaj Port Knot City. U principu su me vrteli u krug između tačke A, B i C i smorili me samo tako.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2020, 1:23   #147
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Mislim da je poglavlje Amelie, sad treba da idem u onaj Port Knot City. U principu su me vrteli u krug između tačke A, B i C i smorili me samo tako.
Tek kad dođeš u Port Knot, igra se zaista otvara, i daje ti neke nove opcije.
Šta znam, ono što si već video dosad, u suštini samo se produbljuje - možda te posle uhvati i zadrži (kao mene, evo na 77. satu, privodim kraju glavnu priču), možda ne

Fascinantno mi je koliko je Kojima uspeo u nečemu što bi mi delovalo nemoguće, da mi je neko rekao ideju: da sam koncept fetch questa, naširoko naveliko omražen (i ja imam lično izuzetnu odbojnost i prezir prema ovom tipu misija), dakle da on to uzme i proširi na dobar deo igre - i da ga učini svežim i zanimljivim: samo to po sebi je vredno divljenja

Rewarding sistem je takođe odličan ovde, a i to bi skapirao tek posle trećeg poglavlja, kad krene da pristiže nova oprema. Bukvalno zbog ovog sam jurio 5 zvezdica na svim lokacijama (fale mi 3-4 do sad, ima nekih zaebanih al kod njih postoji caka).
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Mandragora (3.9.2020), pentraksil (4.9.2020)
Stara 3.9.2020, 12:05   #148
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Iskreno nema potrebe ubedjivati tako ljude koji u startu ne provale i ne dozive igru na pravi nacin. MIslim da ne postoji momenat u igri koji je pretvara u nesto totalno drugo, da bi sad oni rekli "e to je to sto sam ocekivao". Znate, to su ljudi koji su navikli da igraju Call of Duty (Kuzmanovic je odlican primer, svakom COD-u je dodelio 9, a DS je napljuvao kao da se radi o najgoroj igri ikada), takvi ne mogu da skapiraju da je eto neki AAA studio napravio survival/walking simulator/adventure game.

Ne mogu da se pomire sa tom cinjenicom da ovo nije akciona igra, niti je takva reklamirana. Ako od cokolade na kojoj pise "ukus jagode" ocekujes da ima ukus lesnika normalno je da ces da se razocaras, ali je ovde jos ludje sto iako na omotu pise da je sa ukusom jagode oni su kupili tu cokoladu u nadi da ce da ima ukus "mlecne sa lesnikom" i onda se bune zasto nema taj ukus koji oni vole. Jednostavno ovo nije igra za svakoga, ponajmanje za COD fanbojeve kakav je gosn Miodrag.

Ja sigurno ne idem da pljujem Euro Truck Simulator jer nema friziranja, budzenja spoilera, nema nitro pogona i policajaca koji te jure. To je igra za relaksaciju, sednes vozis, kreiras svoju destinaciju i cilj ti je da stignes tamo gde si zamislio. Toliko o tome. I u besmislu ima smisla.

Poslednja ispravka: Vlajk@ (3.9.2020 u 12:18)
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
BiTrAtE (18.10.2020)
Stara 4.9.2020, 0:20   #149
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Mislim da je poglavlje Amelie, sad treba da idem u onaj Port Knot City. U principu su me vrteli u krug između tačke A, B i C i smorili me samo tako.
Dolazak u Port Knot je jedan od najkul delova igre, a tek kasnije počinju dobre stvari. Ok ako ti se ne sviđa ne treba igrati na silu, ali stvarno loš izbor za prekid.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2020, 0:48   #150
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Ajd probaću još malo, možda se zainteresujem posle tog dela.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2020, 2:15   #151
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

87 sati - pređena igra; ostalo još par tvrdoglavih preppersa da pokupim 5 zvezdica.
Zaista izuzetna igra, i pored nekih frustracija zbog načina na koji je priča ispričana (previše ekspozicije kroz dijaloge, loše napisani mejlovi koji bi trebalo da grade backstory likova i pozadinska dešavanja), i dalje je ultra zabavna i zanimljiva, sa dosta neočekivanih obrta, pogotovo na kraju - iako ga preteraše sa sinematicima, krenuo oko 9-10 misleći da sam pri kraju, tek sada završio

Baš bih voleo da vidim još ovakvih igara, koje imaju ogroman budžet i mogu da urade svašta nešto novo i zanimljivo, a bez tendencije da jure što veću masu igrača.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2020, 2:21   #152
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Ajd probaću još malo, možda se zainteresujem posle tog dela.
Ne treba siliti, svakako probaj jos malo pa ako te povuce onda sve OK ako ne to je to Jer dosta ljudi kaze kako im je nakon Amelie igra mnogo bolje legla...sad, kako za koga.

Zaista nije za svakoga i opet ponavljam, nema to veze sa tim da li si COD igrac ili volis sve odmah itd. Jednostavno je specificna i ne odgovara svakome. Jedna od igara koju ces da obozavas ili jednostavno zamrzis u potpunosti
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2020, 12:33   #153
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke

Zaista nije za svakoga i opet ponavljam, nema to veze sa tim da li si COD igrac ili volis sve odmah itd. Jednostavno je specificna i ne odgovara svakome. Jedna od igara koju ces da obozavas ili jednostavno zamrzis u potpunosti
Da slazem se, nije za svakog, takodje mislim da nije fer da SK urednistvo dodeli da igru opisuje lik koji se jasno deklarise kao jedan od najvecih mrzitelja Kodzime, covek koji maltene javno poziva na njegovo maltretiranje. Ja takvu neprofesionalnost nisam mogao da zamislim od strane SK-a.

Zato sam i napravio to poredjenje u prthodnom mom postu, pa ne moze takva neka osoba da bude objektivna. Ja vecu ostrascenost i gadjenje prema nekog game developeru nisam video.

Pa sta je taj Kodzima toliko lose uradio za gaming industriju da se toliko omalovazava i prezire?! Nije mi jasno zaista! Da nije slucajno uveo lootbox-ove, da nije slucajno stancao igre na godisnjem nivou i tako muzao fransize, prodavo skinove za vise stotina evra, da nije prodavao razne DLCove za novac vredan jedne full igre, da nije mozda zagovarao "game as a service" model kako bi muzao pare, da nije radio igru 10 godina i onda izbacio polu gotov neoptimizovan proizvod po ceni od 60e... Mislim mogu da navodim do sutra razne primere koje skoro svi AAA studiji danas praktikuju i na cemu baziraju njihov poslovni sistem.

Covek je makar pokusao nesto originalno da napravi u ovako odvratnom ekosistemu tripl eJ industrije. Nesto za sta skoro ni neki indi studio ne bi imao dovoljno hrabrosti i rizika.

Makar mu za tu ludost i hrabrost treba odati malo postovanja i respekta. ALi ne veliki gdin iz Sk redakcije, koji nije napravio ni jednu igru ikada, se nasao da pljuje po Kodzimi kao da je najveci idiot i kreten u univerzumu. Bravo care, legendo ti si najjaci lik u galaksiji. Peticija za spomenik jedan od 25m minimum.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
filnibg (19.10.2020), RedMantella (5.9.2020)
Stara 4.9.2020, 17:20   #154
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Da slazem se, nije za svakog, takodje mislim da nije fer da SK urednistvo dodeli da igru opisuje lik koji se jasno deklarise kao jedan od najvecih mrzitelja Kodzime, covek koji maltene javno poziva na njegovo maltretiranje. Ja takvu neprofesionalnost nisam mogao da zamislim od strane SK-a.

Zato sam i napravio to poredjenje u prthodnom mom postu, pa ne moze takva neka osoba da bude objektivna. Ja vecu ostrascenost i gadjenje prema nekog game developeru nisam video.

Pa sta je taj Kodzima toliko lose uradio za gaming industriju da se toliko omalovazava i prezire?! Nije mi jasno zaista! Da nije slucajno uveo lootbox-ove, da nije slucajno stancao igre na godisnjem nivou i tako muzao fransize, prodavo skinove za vise stotina evra, da nije prodavao razne DLCove za novac vredan jedne full igre, da nije mozda zagovarao "game as a service" model kako bi muzao pare, da nije radio igru 10 godina i onda izbacio polu gotov neoptimizovan proizvod po ceni od 60e... Mislim mogu da navodim do sutra razne primere koje skoro svi AAA studiji danas praktikuju i na cemu baziraju njihov poslovni sistem.

Covek je makar pokusao nesto originalno da napravi u ovako odvratnom ekosistemu tripl eJ industrije. Nesto za sta skoro ni neki indi studio ne bi imao dovoljno hrabrosti i rizika.

Makar mu za tu ludost i hrabrost treba odati malo postovanja i respekta. ALi ne veliki gdin iz Sk redakcije, koji nije napravio ni jednu igru ikada, se nasao da pljuje po Kodzimi kao da je najveci idiot i kreten u univerzumu. Bravo care, legendo ti si najjaci lik u galaksiji. Peticija za spomenik jedan od 25m minimum.
Da me ne razumes pogresno, nisam pomenuo COD kao odgovor na tvoj komentar, razumemo se u potpunosti

Nego se uvek pominje COD kada su uporedjivanja u pitanju pa i meni to prvo palo na pamet


Ja Kodzimu isto ne volim nesto preterano (niti ga mrzim) ali me to ne sprecava da uzivam u igri ako ima kvalitete.

A Kuzma je uvek bio Kuzma
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2020, 13:59   #155
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Jel probao neko novu verziju, koja se pojavila pre par dana ?
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2020, 14:04   #156
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.490
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Death Stranding

igra nije baš zamišljena da se igra čisto offline tako da se ja bar neću cimati
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Roronoa Zoro na korisnoj poruci:
Shonkas (17.10.2020)
Stara 18.10.2020, 15:13   #157
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Nisu ni DS 1,2,3, i Sekiro pa sam ih presao offline sa zadovoljstvom
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2020, 15:40   #158
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Skenderevo kaže: Pregled poruke
Nisu ni DS 1,2,3, i Sekiro pa sam ih presao offline sa zadovoljstvom
Nije baš isto... u DS igrama je to baš opciono, više dođe kao pomoć. Invazije znaju često da smaraju. Sekiro i nema onlajn aspekt.
Ovde je to bukvalno jedna od bitnijih tema same igre, a bez toga dosta toga postaje baš čist grind.
Gubi se osećaj zajedničkog dostignuća i rada na nečemu.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2020, 16:47   #159
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Ja koju god verziju da uzmem, samo offline ću i da igram, jeste Kojima zamislio to povezivanje ljudi i pomaganje, ali upravo to mi je i odbojno, ne želim svakakva pomagala razbacana na sve strane po mapi, to bi me smorilo.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2020, 20:35   #160
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Problem je što ne možeš da praviš neograničen broj struktura/objekata (doduše ne znam da li PC verzija možda ima neki hack u vezi s tim), tako da kad dostigneš limit, da bi napravio novu, moraš rasformirati neku drugu, što je još veći smor, a često i praktično nemoguće.

Strukture koje prave drugi igrači ne ulaze u taj limit.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls V - Skyrim Obtainer Role-Play 7987 2.1.2024 14:37
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Death Stranding mare037 Konzole 168 2.2.2023 15:28
Black Death GATTUSO88 Akcione igre 0 11.7.2011 23:18
Worked to death: Taiwan to probe high-tech sector Thaedass Brbljaonica 11 6.10.2010 13:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com