Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.12.2006, 5:19   #301
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Znaci moram samo prespavati u toj kuci.Ne mogu da vjerujem.
Sto se tice Kukija reci cu ti da imas jos more questova od obicnih ljudi koji znaju biti veoma zanimljivi mada to ti je cisto radi same igre.Inace i nema bas nekog smisla posto si sve glavno odradio.
JA SAM U IGRI UPRAVO DOSTIGAO MAX LVL I TO 47.U STAVARI MAX LVL U IGRI JE 49, ALI GA JA NISAM MOGAO DOSTICI JER SAM NA POCETKU UZEO HOROSKOPSKI ZNAK STEED KOJI TI DA ODMAH +20 NA BRZINU I TAKO SAM ONEMOGUCEN ZA TA DVA LEVELA.
Sada odavno vise nema smisla da se borim sa bilo kim pa recimo oblivion kapije zatvaram koristeci windwalk ili jednostavno protrcim kraj svih.
Jedan tip u vezi sa igrom od mene.Kako nabildati npr ilusion na 100 brzo.Fino sam uzeo npr magiju charm koja najmanje trosi mane(willpower mi je stotka) i onda sam je poceo bacati na nekog lika.Zatim sam zaglavio taster c i otisao da jedem, brijem se,tusiram...Povremeno sam samo dolazio do compa da bih prisnuo ok kad bih dogurao do veceg zvanja i tako sam posta tu master.lol
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2006, 5:23   #302
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Moram posebno postaviti ovo pitanje posebno da se ne bi stopilo sa prethodnim tekstom.Mislim da sam se po 1. put zaglavio, a da nije bag u pitanju.Zavrsavam glavnu pricu i dobio sam kljuc od rusevine Sancre Tor.Tu treba da uzmem armor od samog Tiber Septima.Medjutim on je zasticen magicnom barijerom koju treba nekako da neutralisem.Znaci kako da ugasim tu barijeru???????????????????
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2006, 20:33   #303
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

I ja sam tu zapeo. Trebao bi da nadjes zaobilazni put do tamo. On je negde sa strane u onome hodniku pre nego sto udjes u grobnicu. Pogledaj uz zidine pokraj vode. Tu bi trebao da bude ali nisam siguran jer sam tu prestao da igram komp....
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2006, 20:36   #304
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

@Kuki Jel neko naisao na neko cudoviste u vodi koje zivi negde ispod Anvila?
Neznam za to, ali imas ogromnu slotherfish kod Bravila cini mi se. Nisam siguran javicu ti kada proverim.
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2006, 7:58   #305
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
Ne$A kaže:
I ja sam tu zapeo. Trebao bi da nadjes zaobilazni put do tamo. On je negde sa strane u onome hodniku pre nego sto udjes u grobnicu. Pogledaj uz zidine pokraj vode. Tu bi trebao da bude ali nisam siguran jer sam tu prestao da igram komp....
Ma skontao sam odmah drugi put kad sam uzeo da igram.Nije tako ko sto kazes.Fora je da ubijes 3 skeletora ciji duhovi onda oslobode prolaz.Znam za ogromnu slaughterfish kod Bravila.Veoma me istraumirala prvi put kad sam je vidio, ali sam je ipak ubio.
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2006, 15:33   #306
Night Hawk
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 602
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Da li je nekako moguce napuniti charge na oruzju kada se istrosi ?
Night Hawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2006, 16:11   #307
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Odeš u neku radnju gde se prodaje magična oprema i napuniš. Recimo u Mystic Emporiumu u Imperialnom gradu, kod one žene.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2006, 17:33   #308
Night Hawk
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 602
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Tek sam poceo da igram Oblivion pa ne znam neke bitne stvari
Night Hawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2006, 20:19   #309
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ovde imaš dosta vodiča:

http://www.gamefaqs.com/computer/dos...me/924363.html

Nemoj čitati opise i rešenja questova da ne kvariš ugođaj ali je korisno pročitati uvodne delove koji objašnjavaju mehaniku igranja, ako se ranije nisi sretao sa Elder Scrollsom.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2006, 21:15   #310
Djuka
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Užice
Poruke: 163
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
Night Hawk kaže:
Da li je nekako moguce napuniti charge na oruzju kada se istrosi ?
Takodje, obavezno obilazi rusevine i skupljaj Varla stone-ove. Pomocu njih takodje mozes da napunis oruzije. U rusevinama takodje imas Veklynd (tako nekako) stone-ove, pa nemoj da ih pomesas sa Varla. Varla vredi 1000 Septima, a ovi drugi tricavih 50. Mada, i oni su korisni, jer sa njima mozes da dopunis manu.
Djuka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 9:18   #311
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Pazi ovako...Mislim da ti je je najbolje da izucis malo mysticism ability pa da onda prvo recimo otkines protivnika pa onda bacis na njega magiju soul trap i dokusuris ga u odgovarajuce vrijeme svojim oruzjem.On kad pogine ispustice dusu koju apsorbujes sa onim plavim magicnim kamenjem za enchantovanje opreme.Naravno pune se oni koji su prazni i od snage protivnika zavisi koliko se se ti stounovi napuniti.
p.s. ovo sto sam rekao je najjednostavniji i najkonvencionalniji nacin da izregulises tu problematiku
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2006, 23:39   #312
Night Hawk
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 602
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Jedna dobra fora :
Idite u kamp Kvatch. Nadjite okra Batul Gra Sharob koji kupuje oruzje. Morate se nalaziti na konju i mozete mu non stop prodavati oruzje koje imate u ruci. Pisace vam da ne mozete da prodate to oruzje ali ce vam se pare dodavati svaki put kada pokusate da ga prodate.
Night Hawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2006, 3:06   #313
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ok. Imam par pitanja. Resavam prvo sporedne zadatke pa onda cu tek da predjem na main.

1. Dark brotherhood - Listener
Arena - Grand Champion
Mage Guild - ArchMage
thieves Guild - ...
Fighters guild - ... (jos nisam stigao na max level)
moze li se u jos kojoj frakciji dalje napredovati? posto sam clan i Bladesa, nekih knight-ova itd.
2. Koliko dodjavola ima onih Oblivion kapija??? Na svakom koraku su mi a ja ih zatvorio samo 3. Mrzi me!
3. gde mogu naci onih 10 artifakta koje se nalaze po A... rusevinama? Nasao sam samo jednu a precesljao sam mali milion tih rusevina. (quest gde nabavljamove predmete za onog lika u imperial City-ju)
4. Ne kupujem nekretnine. imam kucu u brumi i Anvilu i to mi je dosta lvl. sam 15 a imam preko 50k zlatnika! Za sta mogu da trosim ove pare i moram li da skupljam svo enchantovano oruzije koje pronadjem (posto imam fobiju da mi nece biti dosta para i da ce mi neko dobro oruzije promaci ili ce mi trebati za neki quest)!
5. I jos jedno pitanje: Da li se nekome desilo da mu zakuje quest za theves Guild kad moram da uzmem onaj prsten od Countess Allesia Varo (valjda). Naime je saznam da ona skida prsten samo kad se kupa i kad spava ali ona ne ustaje iz stolice u trpezariji!!! danonocno sedi tamo i jede! i ne mrda! Kada pokusam da je odzeparim prsten joj se ne nalazi u inventoriju!



moze li mi bilo ko pomoci!!!!??
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2006, 14:26   #314
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

U lopovskom gildu postanes guildmaster tjst. Gray Fox.
A za fighters guild nisam siguran ali znam ovo - kada ti se ucitava igra (dok prelazis iz prostorije u prostoriju, dok ulazis u kuci itd) uvek pise neka zanimljivost. Primetio sam da pise nesto za najveci rank u Fighters Guildu mislim da je knight ili champion nisam siguran.
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2006, 14:36   #315
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
F@n@T!c_KV® kaže:
2. Koliko dodjavola ima onih Oblivion kapija??? Na svakom koraku su mi a ja ih zatvorio samo 3. Mrzi me!
Ima ih previše, a sve se zatvaraju kad završiš glavni quest. Prema tome gledaj prvo da ga završiš pa tek onda ostalo.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2006, 23:18   #316
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

ljudi sta da kazem krenuo sam da igram oblivion od pocetka 3 put
nego imam problem za#ebao sam se pri izgradi custom klase , a mrzi me ponovo da krenem imam vec 7h igre.
znam da sam pre skidao ima da se ukuca u konzolu nesto i mozes sve da menjas, rasu,klasu,birht sight i ....
aj ako neko zna da mi da link..
pozz


i jos jedno pitane sta mislite naravno da je najbolje da se napravi custom class
ali da li je bolje da se stavi primari nesto sto se lako budzi atletics,blade,marksmanship...
ili nesto stho ide malo teze kao speechcraft, alchemey

naravno lik mi je neki izrod arc-fighter- sa elementima mage-a i thifa
koji miks cudan ali jako efikasan
zamislite samo heavy armor, sunjes se trceci (vec si expert) ispali strelu critical x puta,2 strela, 3 strela onse priblizi ti jednu magiju i udarac i mrtav je..
ha ha lol.
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2006, 7:42   #317
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

JA SAM PRESAO SVE SPOREDNE I GILDOVSKE KVESTOVE, A NAISAO SAM SAMO NA 3 KAPIJE.kAD ZAVRSAVAS GLAVNE ZADATKE ONE SE POJAVLJUJU, ALI NE PRESTAVLJAJU PROBLEM KAD IMAS ILUSION 75 I MAGIJU GHOUSTWALK...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2006, 19:19   #318
Sky Angel
Novi član
 
Član od: 31.12.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Ljudi,treba mi pomoc oko onog zadatka sa kucom u Anvilu.Ja ubijem sve duhove,dovedem onog da mi otvori onaj prolaz u zidu,a onda mi onaj mrtvac trazi da mu prikacim ruku (?) ili tako nesto.Kako???Pomoc...
HITNO!
Sky Angel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2007, 15:59   #319
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
F@n@T!c_KV® kaže:
Ok. Imam par pitanja. Resavam prvo sporedne zadatke pa onda cu tek da predjem na main.

1. Dark brotherhood - Listener
Arena - Grand Champion
Mage Guild - ArchMage
thieves Guild - ...
Fighters guild - ... (jos nisam stigao na max level)
moze li se u jos kojoj frakciji dalje napredovati? posto sam clan i Bladesa, nekih knight-ova itd.
2. Koliko dodjavola ima onih Oblivion kapija??? Na svakom koraku su mi a ja ih zatvorio samo 3. Mrzi me!
3. gde mogu naci onih 10 artifakta koje se nalaze po A... rusevinama? Nasao sam samo jednu a precesljao sam mali milion tih rusevina. (quest gde nabavljamove predmete za onog lika u imperial City-ju)
4. Ne kupujem nekretnine. imam kucu u brumi i Anvilu i to mi je dosta lvl. sam 15 a imam preko 50k zlatnika! Za sta mogu da trosim ove pare i moram li da skupljam svo enchantovano oruzije koje pronadjem (posto imam fobiju da mi nece biti dosta para i da ce mi neko dobro oruzije promaci ili ce mi trebati za neki quest)!
5. I jos jedno pitanje: Da li se nekome desilo da mu zakuje quest za theves Guild kad moram da uzmem onaj prsten od Countess Allesia Varo (valjda). Naime je saznam da ona skida prsten samo kad se kupa i kad spava ali ona ne ustaje iz stolice u trpezariji!!! danonocno sedi tamo i jede! i ne mrda! Kada pokusam da je odzeparim prsten joj se ne nalazi u inventoriju!



moze li mi bilo ko pomoci!!!!??
1.Sto ti je to bitno.Saznaces kad sve odradis.Mala pomoc-kada dobijes zadatak mislim u Chorolu ili u Cheydinalu u Fighters guildu da ispitas neka ubistva u nekoj pecini u kojoj prebivaju neki trolovi koji cine ta ubistva sigurno ces naici na bag.Zadatak se ne moze zavrsiti, ali ti mozes ici dalje.Sve sto treba da uradis je da se obratis onom dark elfu sto ga izbace iz FG.Naci ces ga u njegovoj kuci u Chorolu...
2.Nemoj se obazirati na oblvion kapije jer se one genericki pojavljuju neprestano.Ja sam ih zatvorio preko 30.Jedino ako mozes da koristis invisibility pa da se prosetas i uzmes sigil stone.Inace ne moras uopste da ih zatvaras osim ako neces da pokupis taj sigil stone kojim mozes enchantovati opremu.
3.Ovo ti je pitanje besmisleno.To niko ovdje ne moze da ti odgovori.Ako ti trebaju radi onog kvesta sa onim dark elfom onda jbg lagano obilazi svaku na koju naidjes ili probaj da ga opljackas.On ih drzi u vitrini...
4.Je bes nekretnine.To ti je malo para, ali ne za neki recimo mac jer ces uvijek naci bolji sam.Uglavnom sve sto prodaju od opreme je budjavo i mozda ti pomogne samo u pocetku.Evo ti jos jedna mala pomoc-
Idi u kamp Kvatch. Nadjite okra Batul Gra Sharob koji kupuje oruzje. Morate se nalaziti na konju i mozete mu non stop prodavati oruzje koje imate u ruci. Pisace vam da ne mozete da prodate to oruzje ali ce vam se pare dodavati svaki put kada pokusate da ga prodate...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2007, 16:07   #320
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

4.Mozes i da odes u Skingrad i nadjes barona koji vlada tim gradom.Probaj da zavrsis kvest koji ti on da i za uzvrat po obavljenom kvestu ce ti ponuditi 10 000 zlatnika.Ti ih uzmi i ponovi tu radnju uzimanja koliko oces puta s tim sto kad jednom to prekines neces vise moci dobiti nista.
5.U kom gradu se nalazi Countess Allesia Varo?Je li to onaj kvest kad treba da upadnes na zurku?
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
elder scrolls, oblivion, tes


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com