Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.12.2005, 18:48   #21
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Talking Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

I ja sam imao problema Ludak od dilera mi obracunao PDV 28 umesto 18 posto.Naravno zapretio sam i malo *****o i nakraju se izvinuo i obracunao PDV 16 posto

P.S.Pretnja se isplati
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 18:55   #22
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Zakljucavam ovu temu dok se malo ne prociste neki postovi.Hvala na razumevanju.

EDIT : Ok, zavrseno.Molim da se ubuduce ne pominju imena firmi, bilo u pozitivnom ili negativnom kontekstu.Hvala.
danas 1:49
A sto?Mislis da lazem. Pa trreba ljudi da znaju koga da izbegavaju,lepo sam naveo ko me je hteo zavrtati a Lucifer-King je to isto potvrdio,kao i za dilera polovnih racunara isto je Simke potvrdio!
Nemojte bre da stite fenjerase,ali ja mislim da je veci problem u tome sto pricamo i o onim dilerima koji su profi,zato sto je to reklama a kod vas nema izgleda ni casu vode za dzabe da popijes!
Pogledajte forum Vrelih Guma na http://www.vrelegume.co.yu/forum
da li oni brisu ovakve teme,pa cak ih pospesuju da se vidi ko zna znanje a ko je tu samo da bi obrlatio kupce!Ali to vama ide na obraz!
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 19:09   #23
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

@Marko-L
Pitanje: Za šta služi zvezdica na tastaturi moderatorima?
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 19:25   #24
Serbianboss
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Srbija-Beograd
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Nije u redu da se ovako brisu imena firmi. Treba ljudi da znaju koje firme da izbegavaju ili ako vec odluce da odu u neku od pomenutih firmi da znaju sta ih ceka.
Serbianboss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 19:34   #25
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Kao prvo, nemoj da besnis, jer nisi u pravu.Evo dacu ti dva dobra razloga za to.Recimo, otkud ja znam da vas dvojica ne drzite prodavnice racunara, pa ste dosli ovde da pljujete po konkurenciji (ne kazem da jeste, vec da ja to ne znam).Druga stvar, ako neko resi da podnese tuzbu za klevetanje, nece niko od vas da se vuce po sudovima, nego neko iz SK-a.Trece, ono sto si napisao u prvom postu je cisto preterivanje.Mislim, ako si dobio pogresan skener, trebao si to njima da kazes i trazis da ti daju onaj sto si narucio, a ne da prihvatis ono sto ti se ne dopada, pa onda pljujes po njima.A i ono za audio kabl, pa sto ga nisi trazio ako ti treba.A mozda uz taj model CD-a koji si dobio i ne ide audio kabl, jesi li razmisljao o tome ? Pogotovo si pogresio ovde
Citat:
U roku od pet dana monitor je poceo da mesa boje,ali sam kasnije skontao da je to mozda zbog zvucnika,ali niko mi nije bio napomenuo da se to moze desiti,tako da je greska njihova!
Njihova greska zato sto ti ne citas uputstva ? Pa u svakom uputstvu za monitor pise da ne treba da se stavlja blizu zvucnika, jer moze da se razmagnetise, te prodavac uopste nije duzan da ti to posebno kaze, njegova dobra volja.Sta li cu sledece da cujem ? Da je prodavac duzan da ti dodje kuci i ukljuci ti komp u struju ? Ne kazem da nisi u pravu za neke stvari, ali u nekima opasno gresis, a to moze nekoga skupo da kosta.Prema tome, bolje da se prica bez imenovanja.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 19:42   #26
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Angry Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Ja sam iz BG-a, zamislite kakvi prevaranti!Slusajte ovo: Kupim komp i u roku od godinu i po dana 2 puta mi rikne napajanje. Nameste oni meni.Odnesem kuci posle mesec dana treci put!Opet ja odnesem, kod njih i pitam sta mu je, a oni ce pa riknulo ti napajanje moramo da ga posaljemo tamo odakle kupujemo da oni vide sta mu je(sad mu nije nista...)Zvacemo te kad bude gotovo!Cekao sam nedelju dana, kada mi je puko k... i otisao sam tamo!Pa jel gotovo, nije jos, pa jel postoji neko resenje da ne riknjava, pa postoji, kupi bolje napajanje.Kupim cooler master i umesto da mi uracuna cenu proslog napajanja pa samo da doplatim lik mi `ladno naplati punu cenu napajanja, a to sto je ovo sto je riknulo, i sto je pod garancijom to nikom nista!Ma da vam je... mater!Strasne stvari!A da ne pominjem da je to jedna od najjacih radnji u BG-u, ko da ce da propadnu za 2000 din.Njima to nije mnogo ali nekome jeste!E da znate sad sam se iznervirao sad cu da im posaljem mail ima da ih ispljujem.UH!!!
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 19:44   #27
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Napisaću par prevara pominjanog gospodina, u daljem tekstu: Mister Twister.

Moram napomenuti da je u pitanju dobar programer, poznavalac hardvera i softvera jedan od pionira centralne bačke što se tiče računara a zašto vara odgovor je najverovatnije u sveri psihologije.

Neke od prvih za koje znam:

A.
Prodao je kao nov računar 386/33 jednom poznatom anesteziologu za oko 3.500 DM.
Šta je sve bio problem:
Procesor je bio na 25 MHz
HDD je imao bad sektore
Štampač je bio korišćen i nije bio model iz dogovora, već lošiji.
Plus još neke stvari, više se ne sećam.
Da je prošlo bio bi dobar 750 DM na toj trgovini, tako smo tada izračunali.
Kad je bilo gusto sve je stavio novo osim štampača koji je doneo ponovo korišćen kao dok ne donese novi, koji nikad nije doneo. Moram priznati da je taj drugi bio bolji korišćen nego novi iz dogovora.

B.
Prodao je mom komšiji i drugaru ''nov'' računar, PIII.
Monitor Nec star tri do pet godina.
5,25'' HDD koji se u tom momentu nije prodavao minimum tri godine plus izrovan ko njiva.
Ploču g6 korišćenu oho-ho, zakleo bih se da je bila za PII, nije radilo jedno ležište od memorije ...
Neki skrnavi procesor
Sve u svemu krš pa krš ali cena primamljiva.

Prvo sam otkrio HDD, normalno već pri prvoj instalaciji. Diplomatski (da ne padne rujna krvca, znajući da je nervčik) sam vlasniku savetovao da zovne Mister Twistera i da ga zamoli da mu zameni uz doplatu HDD za veći i da slobodno kaže po čijem savetu.
Doneo je odmah novi uz neku smešnu doplatu, koliko za gorivo i sve je bilo OK.
Ostale greške sam kasnije ustanovio i ponešto se promenilo i popravilo.

Ponosnom vlasniku računara sam mnogo kasnije saopštio kakvu vrednu zver od diska je imao u računaru, tokom jeseni dok smo u dvorištu pili kafu slušajući ga kako priča da bi bilo dobro da ima neki rešo napolju. Naravno da sam ga peckao kao je trebalo da zadrži onaj hard, jer molim te lepo liči na rešo i dobro se greje. Tada je hteo da ide da ga linčuje.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 20:02   #28
zleetherius
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 169
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Hacker#1, the shmeker kaže:
Ja sam iz BG-a, zamislite kakvi prevaranti!Slusajte ovo: Kupim komp i u roku od godinu i po dana 2 puta mi rikne napajanje. Nameste oni meni.Odnesem kuci posle mesec dana treci put!Opet ja odnesem, kod njih i pitam sta mu je, a oni ce pa riknulo ti napajanje moramo da ga posaljemo tamo odakle kupujemo da oni vide sta mu je(sad mu nije nista...)Zvacemo te kad bude gotovo!Cekao sam nedelju dana, kada mi je puko k... i otisao sam tamo!Pa jel gotovo, nije jos, pa jel postoji neko resenje da ne riknjava, pa postoji, kupi bolje napajanje.Kupim cooler master i umesto da mi uracuna cenu proslog napajanja pa samo da doplatim lik mi `ladno naplati punu cenu napajanja, a to sto je ovo sto je riknulo, i sto je pod garancijom to nikom nista!Ma da vam je... mater!Strasne stvari!A da ne pominjem da je to jedna od najjacih radnji u BG-u, ko da ce da propadnu za 2000 din.Njima to nije mnogo ali nekome jeste!E da znate sad sam se iznervirao sad cu da im posaljem mail ima da ih ispljujem.UH!!!
pa sta ti hoces? na onaj komp
Citat:
Intel pentium D 820(2x 2800 Mhz)
3gb ddr3 533(nabavio sam preko)
FX 6800 GT pci-e
sb Audigy 4
chieftec big tower 400w
Sky star 2
pixma stampac
zvucnici Logitech z5500
Hard disk:
2.1 TB (6x 350 gb Maxtor)
2x Pioneer DVD RW 110
10xusb 2.0
monitor koji ne koristim
Projektor Canon xeed sx50(skuplje od celog kompa)
Satelitski internet 10 mb/s.
i ti kupujes bugarsko napajanje? ne razumem sta si hteo da postignes ako ti napajanje nema dovoljno ni za hard. naravno da ce da crkne. cudo samo da ti hardver nije crko . (ima vremena)
zleetherius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 20:05   #29
sim.a
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 152
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

U Subotici imate pravi rat medju prodavcima racunara jer su oni imali dogovor da se u reklamama daju cene sa PDV-om ili opisom robe ali nece svi da se pridrzavaju toga. Tesko da je bolje i u drugim mestima.
sim.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 20:24   #30
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
zleetherius kaže:
pa sta ti hoces? na onaj komp i ti kupujes bugarsko napajanje? ne razumem sta si hteo da postignes ako ti napajanje nema dovoljno ni za hard. naravno da ce da crkne. cudo samo da ti hardver nije crko . (ima vremena)
Pa valjda si procitao da imam jos jedan komp.Na njemu crkava ko ludo a nema zasto.Na ovom zmaju mora da radi za te pare, ali na ovom crkava bez razloga.Inace jeste bilo fush napajanje ali je bilo 400w.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 20:27   #31
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
zleetherius kaže:
pa sta ti hoces? na onaj komp i ti kupujes bugarsko napajanje? ne razumem sta si hteo da postignes ako ti napajanje nema dovoljno ni za hard. naravno da ce da crkne. cudo samo da ti hardver nije crko . (ima vremena)
Jos nesto.U tekstu pise da sam komp kupio pre godinu i po dana.Slozicemo se da tada nije postojao dualcore d820...Pozz
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 20:31   #32
zleetherius
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 169
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

a koliko ti puta mesecno qpujes komp?
zleetherius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 23:41   #33
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Evo dacu ti dva dobra razloga za to.Recimo, otkud ja znam da vas dvojica ne drzite prodavnice racunara, pa ste dosli ovde da pljujete po konkurenciji (ne kazem da jeste, vec da ja to ne znam).
Ovaj razlog ti je dobar ali sledeci:

Citat:
Druga stvar, ako neko resi da podnese tuzbu za klevetanje, nece niko od vas da se vuce po sudovima, nego neko iz SK-a.
Pa da ste lepo postavili u pravilniku (mada ga nisam citao) koriscenja foruma da za svako klevetanje i uvredu prema nekom snosi posledice taj clan foruma, mozda nebi morao ovako da brises odgovore tj. da ih prepravljas!

Da li si se nekad zapitao da li je neka dnevna novina ili televizija snosila zakonske posledice zbog toga sto su preneli izjavu nekog lika kako pljuje drugog! Ja bogme nikad! Uvek mozda,ali VELIKO MOZDA snosi ono lice koje je to izjavilo,a medij kao medij je tu samo da prenese tu informaciju!

Citat:
Trece, ono sto si napisao u prvom postu je cisto preterivanje.Mislim, ako si dobio pogresan skener, trebao si to njima da kazes i trazis da ti daju onaj sto si narucio, a ne da prihvatis ono sto ti se ne dopada, pa onda pljujes po njima.
Skener je isti kao i taj Mustec (cak iste i cene) pa se nisam hteo drkati,ali mozda bi im to oprostio da nisu imali jos brljotina!
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 23:42   #34
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
A i ono za audio kabl, pa sto ga nisi trazio ako ti treba.A mozda uz taj model CD-a koji si dobio i ne ide audio kabl, jesi li razmisljao o tome ?
Da,eto ga sad! Najbolje je to sto sa tim Sony CD-ROM-om i Sony CD-RW-om ide audio kabl a oni maznuli oba (sljace se za neku sicu).Mislim netreba meni oba kabla ali ga brate mili stavi,nekaljaj obraz za pisljivih 100 dinara.
To ti je ista situacija kao sa likovima iz G***** iz V*****. Oni su stampace isporucivali bez USB kabla Ziva istina! Drug mi radio tamo,on zamalo nije ostao sokiran kada je to cuo!

Citat:
Njihova greska zato sto ti ne citas uputstva ? Pa u svakom uputstvu za monitor pise da ne treba da se stavlja blizu zvucnika, jer moze da se razmagnetise, te prodavac uopste nije duzan da ti to posebno kaze, njegova dobra volja.Sta li cu sledece da cujem ?
Jeli? A pored kojih smes a pored kojih nesmes? A kao nepostoje zvucnici sa oklopljenim magnetom inace pravljeni iskljucivo zbog toga!
VAZNO******
Da je bio ispravan monitor to bi resilo sklanjanje zvucnika od njega i obican Degaus ALI NIJE!CVRC! Tako nek jedu ono sto su skuvali!
Citat:
Da je prodavac duzan da ti dodje kuci i ukljuci ti komp u struju ? Ne kazem da nisi u pravu za neke stvari, ali u nekima opasno gresis, a to moze nekoga skupo da kosta.Prema tome, bolje da se prica bez imenovanja.
Pa kad neko da 5-6 prosecnih plata u Srbiji za nesto likovi dodju lepo ti prevezu,ispakuju,sve nameste pa onda nebi trebalo biti ni izuzetka sa kompovima a ovo sam mislio na TV,frizider,ves masinu ako kupis!

Sta da ti kazem,radi ti svoj posao i nebrini se!
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 8:55   #35
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Mister Twister.
Drugi deo.

Mene nešto nikada nije ozbiljno probao da prevari, jeste da je pokušao davno u nekoliko navrata ali sam ga oducio od toga.
Inace sa njim sam trgovao za opremu jer je definitivno imao najbolje cene.
Uvek sam uzimao nove stvari sa garancijom i nisam imao problema, znao sam i gde nabavlja robu.
Cak mi se uvek javljao i na mobilni telefon.

Jedan od trikova koji sam koristio u pocetku je bio da odem kod njega kuci i da ga nazovem sa njegovog kucnog telefona, sednem sa njegovom dragom i sacekam ga.

Drugi recimo trik je da mu nikad ne isplatim sve komponente ili pak ako platim ono što mi treba onda uzmem i nešto još za poneti. Mora on da bude u minusu i sve je pod kontrolom.

Mister Twister voli trange-frange, jednostavno obožava menjaže i tu je ekspert, tako i nalazi klijentelu.

Jedan od njegovih pokušaja da me zavrne je bio da HDD koji sam mu reklamirao zbog nestabilnosti, od ljudi kojima održavam racunar a koji su ga ranije kupili od njega, pokuša da vrati kao nov, formatiran. Kada sam mu pokazao papiric sa zapisanim serijskim brojem HDD umalo nije pao u nesvest.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 9:08   #36
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

@Marko-L
Citat:
Recimo, otkud ja znam da vas dvojica ne drzite prodavnice racunara, pa ste dosli ovde da pljujete po konkurenciji (ne kazem da jeste, vec da ja to ne znam).
Ali se da vrlo lako proveriti, pitaj VojaM on zna kako.

U ovom slučaju koji smo ja i Bole-M spominjali radi se o liku velikog formata što se tiče muvanja, pošalji pm Bole-M da ti kaže ime pa proveri u BGD i NS malo po veleprodajama. Znam šta ćeš čuti.

Ja ne posedujem bilo kakvu prodaju računara, da se ne mučiš tražeći.

Mister Twisteru ne želim nikakvo zlo, imao sam prilike da mu ga nanesem, čak mi je nekako tragično simpatičan. On je loš najviše prema sebi, napisao sam da je sve u sveri psihologije. Moji prijatelji i ja nismo nikada imali nikakvih ozbiljnih problema sa njim.
To što on zavrće druge i što mu uspeva nije samo njegov uspeh u svakom slučaju.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 9:10   #37
Sasa
Darth Moderator
 
Avatar korisnika Sasa
 
Član od: 15.10.2005.
Lokacija: vaistinu konza
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 84 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Bole-M kaže:
Da,eto ga sad! Najbolje je to sto sa tim Sony CD-ROM-om i Sony CD-RW-om ide audio kabl a oni maznuli oba (sljace se za neku sicu).Mislim netreba meni oba kabla ali ga brate mili stavi,nekaljaj obraz za pisljivih 100 dinara.

To ti je ista situacija kao sa likovima iz G***** iz V*****. Oni su stampace isporucivali bez USB kabla Ziva istina! Drug mi radio tamo,on zamalo nije ostao sokiran kada je to cuo!
1. Racunarima ovaj kablic ne treba godinama, od pojave Windowsa ME i 2000. Ja kada pakujem racunar ne stavljam ga. Isto radi svako pametan.

+
2. Uz stampace se stanradno ne dobija i kabl, bilo LPT bilo USB.

=
3. dramis u oba slucaja, a krivo je tvoje neznanje.

Izvini, ali gresis
Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 9:35   #38
wanja
Novi član
 
Član od: 13.12.2005.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Sasa kaže:
1. Racunarima ovaj kablic ne treba godinama, od pojave Windowsa ME i 2000. Ja kada pakujem racunar ne stavljam ga. Isto radi svako pametan.

+
2. Uz stampace se stanradno ne dobija i kabl, bilo LPT bilo USB.

=
3. dramis u oba slucaja, a krivo je tvoje neznanje.

Izvini, ali gresis

Bash tako upravu si ako nekom prodash komp neprodajesh mu znanje uz isti
wanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 10:03   #39
sim.a
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 152
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

USB kabel nema uz stampac tj. kablova nema vec odavno. Taj sto se cudi sto nema kabel mogao bi da pogleda kutiju stampaca jer je tamo jasno napisano sta kupujes tj. sta je u kutiji. Ima i slike
sim.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 12:21   #40
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Ali se da vrlo lako proveriti, pitaj VojaM on zna kako.
Nemam nameru da proveravam.Uostalom, nisam se obraco licno tebi, al nebitno, jer nije bitno da li licno ti drzis prodavnicu racunara, ja sam to pomenuo vise hipoteticki, jer vec moze sutra da dodje neko ko drzi i kad vidi da je dozvoljeno pljuvati po nekoj firmi, i da to niko ne dira, sta njega sprecava da zamoli 5-10 ortaka da se registruju, malo propiskaraju po forumu, cisto da ne bude sumnjivo, i onda krenu pljuvacinu po konkurenciji.I ti kad vidis da 10 ljudi blati jednu firmu ti ces to verovatno shvatiti oybiljno, a ono skupili se ortaci.Bolje odmah da se resi svako pominjanje firmi i zdravo.
Citat:
U ovom slučaju koji smo ja i Bole-M spominjali radi se o liku velikog formata što se tiče muvanja, pošalji pm Bole-M da ti kaže ime pa proveri u BGD i NS malo po veleprodajama. Znam šta ćeš čuti.
Ama, zasto ja da proveravam nesto sto me uopste ne zanima.Ako hocete da pomognete ljudima i sprecite prevare, zna se kako se to radi.Lepo u policiju, pa prijavis.Sta mislis da cete dobiti time sto pljujete nekog na forumu, bez obzira koliko taj neko bio bezobrazan ? Koliko puta ste bezobraznog prodavca prijavili inspekciji ? Policiji ? Jednom ? Nijednom ? Da li ste uradili nesto konkretno osim vikanja "Uaaaa prevaranti" po forumu ? I ja sad treba da verujem da je vama kao stalo da jos neko ne bude prevaren.Svasta ce covek ovde da cuje.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com