Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.4.2006, 21:35   #81
Pr3dat000r
Član
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Uvek pored kompa
Poruke: 113
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pr3dat000r
Određen forumom Re: UPDATE

Citat:
Vlaad kaže:
Igra izlazi krajem maja, a demo mozda vec ove nedelje.
Krajem maja??????

Ubicu se ne mogu toliko da cekam Vlaad kupi mi neki pistolj molim te da se ubijem!


Ne mogu da verujem bre!!!!!

Ubicu se!!!
Pr3dat000r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2006, 23:49   #82
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Heroes 5!

Ma samo da valja kad izadje, nije bitno kada. Cekam kvalitetan nastavak 3 vec 7 godina... Par nedelja ili meseci ne prave neku bitnu razliku...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 12:59   #83
Baka Bandit
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Srbija !!!
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
diablo_ kaže:
Ma bre bice *****ce kao i 4, zato ja nikada necu prestati da igram heroes 3.Samo imam jedan problem!Ima li neko od vas da mi posalje Shadow of Death i Armagedons Blade posto sam SOAD dao nekome i nikad mi nije vratio a AB nikad nisam igrao?
Mogu ja da ti posaljem samo mi daj adresu. Ali ima jedan mali problem sa AB dok igras u multiplejeru desava se da ispadne poneki put. Izgleda da ima neki bag.
Baka Bandit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 15:16   #84
Pr3dat000r
Član
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Uvek pored kompa
Poruke: 113
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pr3dat000r
Određen forumom Re: Heroes 5!

Ja mislim da ce heroes 5 biti odlicna i da nece biti glupa to je ista 3 samo nasminkana i uradjena u 3D tako da mislim da ce biti odlicna!
Pr3dat000r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 19:27   #85
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
Pr3dat000r kaže:
Ja mislim da ce heroes 5 biti odlicna i da nece biti glupa to je ista 3 samo nasminkana i uradjena u 3D tako da mislim da ce biti odlicna!
Posto smatram da trojka u odnosu na cetvorku ima velike mane verovatno necu biti previse odusevljen peticom.

Tacno je da ce biti bolja samo onoliko koliko je lepsa od trojke, a to mi nije dovoljno ako ce da zadrze gomilu glupih stvari ( a cini se da hoce ).
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 20:07   #86
Pr3dat000r
Član
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Uvek pored kompa
Poruke: 113
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pr3dat000r
Određen forumom Re: Heroes 5!

Jaoooo jedva cekam da izadje ne mogu da docekam.Dobro ipak kad se gleda to ce sad brzo jos 6 nedelja brzo ce.
Pr3dat000r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 21:12   #87
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
Marko Belsak kaže:
Posto smatram da trojka u odnosu na cetvorku ima velike mane verovatno necu biti previse odusevljen peticom.

Tacno je da ce biti bolja samo onoliko koliko je lepsa od trojke, a to mi nije dovoljno ako ce da zadrze gomilu glupih stvari ( a cini se da hoce ).
U potpunosti delim tvoje misljenje... Heroji 4 su bili bio korak u pravom smeru.

Velika je steta sto je sacica talentovanih developera bila primorana da radi u nemogucim uslovima, te da izbaci nezavrsen proizvod na trziste. Prvenstveno mislim na nepostojeci AI, dok verujem da je combat skill mogao biti izbalansiran jednom jedinom zakrpom (smanjiti defense bonus, te podici cenu ili ograniciti upotrebu immortality potiona, recimo).

Umesto da ispravi greske svojih prethodnika, Ubisoft i Nival su odlucili da ne rizikuju, pa je peti nastavak baziran na trecem (koji je, svidjalo se to nekome ili ne, bio i ostao kultna igra za vecinu fanova).

Sa druge strane, ne zelim da budem negativan... Godinama visim na netu, cekajuci nastavak svoje omiljene strategije i udarajuci "refresh" svakih petnaest minuta. Sad kad su konacno tu, vise volim da trazim dobre strane "carevog novog odela":

1) Skills and abilities funkcionisu kao u Herojima 4, cak bolje...! Nema beskorisnih vestina (Eagle Eye ili Mysticism), nema gluposti kao sto je barbarian hero koji baca mass slow, niti istih osobina sa drugacijim imenima kao u prethodnom nastavku.

2) Specijalnosti heroja su ponovo tu, mada mnoge opet neizbalansirane ili jednostavno dosadne.

3) Stvorenja nisu samo zbir cifara, jer sva imaju svoje specijalnosti (racunajuci i neunapredjene jedinice, sto nije bio slucaj ni u Trojci).

4) Iako sam bio vatreni zagovornik 2D, priznajem da Heroji u 3D izgledaju predivno.

5) Ghost mode je jedna od novina koje mi se najvise svidjaju! Potezne strategije, a narocito ortodoksne poput Heroja, nikad nisu bile dovoljno popularne u onlajn multiplejeru, iako je njihova draz bas u tome. U ghost mode-u igraci igraju sa svojim "duhom" (nesto kao thieves iz Disciples 2) dok cekaju svoj red... Kad vec nismo dobili simultane poteze kao u Age of Wonders.

Na zalost, heroji vise nisu u borbi nego su vraceni iza borbene linije odakle samo pomazu svojim trupama.

Nismo dobili ni mnoge inovacije koje je WoG uveo (komander, iskustvo za stvorenja, rusenje gradova itd).

O zeljama fanova kao sto je interaktivno okruzenje mozemo samo da sanjamo...

Izgleda da verzija 1.0 nece sadrzati editor, koji ce biti dostupan za download kasnije, zajedno sa zvanicnim zakrpama i mapama. Steta.

Opet, vidim da su Rusi vec poceli da moduju demo...!
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 21:31   #88
chuck
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Lokacija: village of Gray Maelstrom, central Serbia
Poruke: 113
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku chuck Slanje poruke preko MSN-a korisniku chuck
Određen forumom Re: Heroes 5!

cuo sam da nece biti onih heroja iz trojke... sta cu da radim bez Thanta i Sandra?
chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 21:42   #89
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
chuck kaže:
cuo sam da nece biti onih heroja iz trojke... sta cu da radim bez Thanta i Sandra?
Nece biti NIJEDNOG starog heroja.

Medjutim, sudeci po concept artu, Gelu ce se vratiti u Heroes Online (MMORPG?).
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 23:23   #90
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Heroes 5!

Nisam pratio razvoj Heroja 5 u poslednjih par meseci, tako da nisam bas upoznat sa nekim detaljima. Valjda mi je problem sto su me najave nekih stvari toliko razocarale da sam izgubio zelju da se dalje informisem. U par stavki ono sto mi najvise smeta je:

1. Unapredjivanje jedinica. Mozda ovo dodaje raznovrsnosti i nekim taktickim varijantama u ranim stadijumima igre, ali na duze staze postaje samo opterecujuce i komplikuje igru a da nicemu stvarno ne doprinosi.

2. Napad-uzvracanje jedinica. Sistem je po meni savrseno finkcionisao u cetvorci (istovremeni napad-uzvracanje, iz izuzetak first strike i negate first strike). Sada vracaju sistem iz trojke uz neke dodatke koje nisam bas shvatio. Zasto? kada imate sistem koji je svetlosnim godinama ispred onog u trojci. Setite se samo ove situacije: Imate jedinicu sa najvecom inicijativom na bojistu ( ili nemate sto je potencijalno veoma lose ). Ona igra prva. Naravno stavljate vecinu svojih jedinica na wait. Cekate kraj runde i kad treba da igra vasa najbrza jedinica bacate mass slow, ili jos lepse mass haste. U sledecoj rundi skoro sve vase jedinice igraju pre svih protivnickih. Patuljci pretrcavaju celo bojiste i udaraju zmajeve koji tek posle udarca uzvracaju, a zatim to isto na zmajevima ponavljate sa jos tri jedinice kojima nije nikakav problem da pridju preko celog bojista. Sto me dovodi do trece stavke

3. Magije. O mass slow ( haste ) ne vredi ni trositi reci. Zato cu skrenuti paznju na recimo blind koji traje 20-30 krugova. U sprezi sa resurect ovo je savrseno funkcionisalo, pogotovo protiv neutralaca. Pri kraju bitke, kad preostane samo jedna grupa bacite blind i narednih 20 krugova natenane ozivite svu vasu vojsku. Biseri su svakako i town portal kojim birate grad u koji idete ( ili jos bolje u istom krugu pokupite vojsku iz svih svojih gradova ). Onda, tu su uvek popularni fly i dimensional door kojim manje mape prelazite u istom krugu - po dijagonali naravno. Sve ovo ne bi bilo toliko strasno da znate ko i posle kog nivoa heroja moze da nauci ovakve magije. Neko dobije u gradu town portal i dimensional door, a neko sipak.

Nesto od ovoga ce mozda i popraviti, ali bojim se da ima previse stvari u trojci koje se moraju izmeniti, a koje nece uraditi.

Na kraju, ma kako se ja bedno osecao dok cekam heroje 5 ima i jedna dobra stvar po mene. Igru cu svakako odigrati, a posto su mi ocekivanja na min igra moze da mi samo bude bolja od onog kako je zamisljam.
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 11:11   #91
Baka Bandit
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Srbija !!!
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
Vlaad kaže:
Ceka li jos neko sa nestrpljenjem Heroje 5 ???



Izlaze tek na prolece 2006...

(U medjuvremenu, pogledajte kako su razni ilustratori videli nova stvorenja... )
Hvala za adresu, slike su perverzija
Baka Bandit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 21:07   #92
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
Marko Belsak kaže:
1. Unapredjivanje jedinica. Mozda ovo dodaje raznovrsnosti i nekim taktickim varijantama u ranim stadijumima igre, ali na duze staze postaje samo opterecujuce i komplikuje igru a da nicemu stvarno ne doprinosi.
Obecali su da ce upgrade stvarno unaprediti jedinice, ali i da ce biti znatno skuplji nego u H3. Valjda ce to malo popraviti stvari...

Citat:
2. Napad-uzvracanje jedinica. Sistem je po meni savrseno finkcionisao u cetvorci (istovremeni napad-uzvracanje, iz izuzetak first strike i negate first strike). Sada vracaju sistem iz trojke uz neke dodatke koje nisam bas shvatio. Zasto? kada imate sistem koji je svetlosnim godinama ispred onog u trojci. Setite se samo ove situacije: Imate jedinicu sa najvecom inicijativom na bojistu ( ili nemate sto je potencijalno veoma lose ). Ona igra prva. Naravno stavljate vecinu svojih jedinica na wait. Cekate kraj runde i kad treba da igra vasa najbrza jedinica bacate mass slow, ili jos lepse mass haste. U sledecoj rundi skoro sve vase jedinice igraju pre svih protivnickih. Patuljci pretrcavaju celo bojiste i udaraju zmajeve koji tek posle udarca uzvracaju, a zatim to isto na zmajevima ponavljate sa jos tri jedinice kojima nije nikakav problem da pridju preko celog bojista.
Sto se tice uzvracanja, vratili su se na H3. Jedino ce Sukubusi imati ranged retaliation.

Znas da su ubacili initiative bar i square grid...?

Citat:
3. Magije. O mass slow ( haste ) ne vredi ni trositi reci. Zato cu skrenuti paznju na recimo blind koji traje 20-30 krugova. U sprezi sa resurect ovo je savrseno funkcionisalo, pogotovo protiv neutralaca. Pri kraju bitke, kad preostane samo jedna grupa bacite blind i narednih 20 krugova natenane ozivite svu vasu vojsku. Biseri su svakako i town portal kojim birate grad u koji idete ( ili jos bolje u istom krugu pokupite vojsku iz svih svojih gradova ). Onda, tu su uvek popularni fly i dimensional door kojim manje mape prelazite u istom krugu - po dijagonali naravno. Sve ovo ne bi bilo toliko strasno da znate ko i posle kog nivoa heroja moze da nauci ovakve magije. Neko dobije u gradu town portal i dimensional door, a neko sipak.
Nazalost, debili su vratili Dimension Door i Fly, sto ce im - vise nego ista drugo - pokvariti igru.
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2006, 20:30   #93
Eddie
Član
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 482
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Eddie Slanje poruke preko Skypea korisniku Eddie
Određen forumom Re: Heroes 5!

Hmmm...ne znam zasto vas toliko nervira d.door,fly i town portal?Pa koliko ti treba heroja i vremena da skupis vojsku iz 10 i vise grada?Svo vreme bi setao heroje izmedju gradova.Meni bi to bilo cisto smaranje!
Bez tih magija mapa (xl) se ne bi zavrsila bez 6 sati,pogotovu u multiplayeru.
A i uzvracanje!?..po nekima bi trebalo da sve jedinice budu po istom kalupu.
A zaobilazite i faktor srece u igri.Ako bi svi unapred znali koje ce magije 4.nivoa dobiti onda ispada da igramo sah!..bez dooobrih magija 1.nivoa koje vam idu na zivce (niste rekli sta mislite o jacima),samo udri niko ne uzvraca,..pravi dosadni sah!
Eddie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2006, 20:55   #94
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Heroes 5!

Ne igraju se uvek XL mape. Ako igras mape sa manje gradova manje su sanse da svi dobiju dobre magije. Tada ce oni kojima je horoskop dobar tog dana, dobiti dimensional door ili town portal, a oni bez njih ce proklinjati zlu srecu.

Nego, nije samo pitanje sta ces dobiti u gradu. Da vam ispricam moju prvu multiplayer partiju heroja 3 ikad. E, tako znaci, seli nas cetvorica u hot seat, i nasli neku finu mid. mapu - onako simetricnu cisto da niko ne bude ostecen. Svako je imao grad u cosku i svoju pocetnu teritoriju pa nije moglo da bude konflikta rano u partiji. Pored grada svako je u svom delu mape imao i jedno mesto gde su neutralci cuvali neki od onih najacih artefakata. Zadesilo se da je kod mene bio archmages hat ( znate ono - mozete da bacate sve mag. 5. nivoa ).

I, sta se desilo kada sam ga uzeo. ( Bilo je to vrlo rano u partiji - tek smo sagradili zgrade za jedinice 7. lvl. tih dana ) Desilo se da sam napravio tri skoka dimensional doorom, pojavio se ispred protivnickog heroja i zapoceo bitku. Armije su nam bile iste snage, heroji istog nivoa slicno razvijani. Naravno posle 2 implosiona on je morao da se povuce. I on je imao artefakt koji je uzeo na svom delu, ali mi nije mogao nista pomoci.

Eto toliko o balansiranosti i tome da neke magije i mozda nisu presudne.
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2006, 21:26   #95
Usamljeni Revolveras
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Wild West
Poruke: 167
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
Sarmatian kaže:
Pa svakakve... Kod nas piraterija cveta, niko ne kupuje originale. Od kopije oni nemaju nikakvu zaradu. Zakljucak 1: Ne uzimaju istocne evropske trziste u razmatranje u onoj meri u kojoj uzimaju zapadno kada prave proizvod na kojem treba da zarade. Ne prave oni igru da bi se ti igrao vec da bi uzeli pare.
Cinjenica je da se zapadno trziste daleko vise odusevljava napadnom 3d grafikom nego istocno. Ako pogledas mape koje su pravljene za heroje 3 videces da su najveci broj mapa (i najbolje) pravili rusi, poljaci, bugari pa cak i nekoliko nasih likova. Naravno da se igraju svuda u svetu ali u mnogo vecoj meri u istocnoj evropi, nego u zapadnoj ili u americi. Zakljucak 2: Heroji 5 koji bi bili slicni 3, vise bi odusevili igrace istocnih zemalja nego zapadnih sto dovodi do - pogledaj zakljucak broj 1.

Naravno ovo je samo moje misljenje... Slobodno me ispravi ako mislis da gresim.
Pa mozda si ipak u pravu.
Usamljeni Revolveras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2006, 23:27   #96
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Heroes 5!

Da li je neko skinuo DEMO?
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2006, 0:07   #97
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
Marko Belsak kaže:
Ne igraju se uvek XL mape. Ako igras mape sa manje gradova manje su sanse da svi dobiju dobre magije. Tada ce oni kojima je horoskop dobar tog dana, dobiti dimensional door ili town portal, a oni bez njih ce proklinjati zlu srecu.

Nego, nije samo pitanje sta ces dobiti u gradu. Da vam ispricam moju prvu multiplayer partiju heroja 3 ikad. E, tako znaci, seli nas cetvorica u hot seat, i nasli neku finu mid. mapu - onako simetricnu cisto da niko ne bude ostecen. Svako je imao grad u cosku i svoju pocetnu teritoriju pa nije moglo da bude konflikta rano u partiji. Pored grada svako je u svom delu mape imao i jedno mesto gde su neutralci cuvali neki od onih najacih artefakata. Zadesilo se da je kod mene bio archmages hat ( znate ono - mozete da bacate sve mag. 5. nivoa ).

I, sta se desilo kada sam ga uzeo. ( Bilo je to vrlo rano u partiji - tek smo sagradili zgrade za jedinice 7. lvl. tih dana ) Desilo se da sam napravio tri skoka dimensional doorom, pojavio se ispred protivnickog heroja i zapoceo bitku. Armije su nam bile iste snage, heroji istog nivoa slicno razvijani. Naravno posle 2 implosiona on je morao da se povuce. I on je imao artefakt koji je uzeo na svom delu, ali mi nije mogao nista pomoci.

Eto toliko o balansiranosti i tome da neke magije i mozda nisu presudne.
Moze i to da se desi... Samo ne znam ko je pravi medium mapu gde imas tako jake artefakte. Taj nije bas jako pametan. A da ne govorimo da si mogao da ih uzmes kada si tek izgradio jedinice 7 nivoa, to je prerano. Da ih je cuvala horda ili vise crnih zmajeva, mnogo bi teze bilo. Po meni ovo je vise primer lose mape nego sto je primer mane heroja 3.
Ali slazem se da te magije mogu da odluce pobednika. Ne dobijes earth magic i mozes samo da sedis i da places... Inace heroj maksimalno razvijen, ima sve ostale dobre osobine ali nemas town portal i na XL automatski nemas sanse protiv zivog igraca.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2006, 16:59   #98
Iluminator
Član
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 139
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes 5!

bas mi je zao, mnogo volim ovu igru, treci deo.
cetvriti je uradjen sa mnogo manje ukusa, to je ono sto najvise nervira kod njega. takodje, muzika je iritantna u pm.
Ono sto me posebno nervira je to sto se ne zna u koje (ne)istorijsko vreme se odvija radnja. U 3 je sve licilo na srednji vek, a ovde je opsti haos sto se toga tice.
Iluminator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 12:06   #99
chuck
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Lokacija: village of Gray Maelstrom, central Serbia
Poruke: 113
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku chuck Slanje poruke preko MSN-a korisniku chuck
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
Eddie kaže:
Ako bi svi unapred znali koje ce magije 4.nivoa dobiti onda ispada da igramo sah!..bez dooobrih magija 1.nivoa koje vam idu na zivce (niste rekli sta mislite o jacima),samo udri niko ne uzvraca,..pravi dosadni sah!
skroz se slazem!
chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 12:20   #100
chuck
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Lokacija: village of Gray Maelstrom, central Serbia
Poruke: 113
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku chuck Slanje poruke preko MSN-a korisniku chuck
Određen forumom Re: Heroes 5!

Citat:
Iluminator kaže:
bas mi je zao, mnogo volim ovu igru, treci deo.
cetvriti je uradjen sa mnogo manje ukusa, to je ono sto najvise nervira kod njega. takodje, muzika je iritantna u pm.
Ono sto me posebno nervira je to sto se ne zna u koje (ne)istorijsko vreme se odvija radnja. U 3 je sve licilo na srednji vek, a ovde je opsti haos sto se toga tice.
donekle si u pravu, ali cak i ja sto obozavam trojku, ne mogu da ne kazem da u cetvorci ima dosta sjajnih stvari... jedan od primera je magija martir(?)- stavim vampire da primaju damage umesto neke slabije jedinice, a oni se posle sami snadju . doduse malo sam se razocarao kad sam video da sacrifice ne radi na summonovane jedinice sto upropascuje ceo jedan niz strateskih mogucnosti, mislim, kad vec animate dead ne radi kao u trojci - ja ne volim da gubim jedinice! 10 kostura? oh mon dieux!
a sto se muzike tice, pa ima bas finih melodijica, ali najvise nervira onaj sto zavija u Preserve-u...
chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Heroes of Might & Magic IV Vlaad Strateške igre 15 18.2.2014 19:35
Heroes 3.5 - In the Wake of Gods mod Vlaad Strateške igre 99 27.2.2012 20:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com