Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.9.2010, 23:17   #81
PerFeX.007
Član
 
Član od: 30.8.2010.
Lokacija: kompjurerska stolica
Poruke: 49
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PerFeX.007
Određen forumom Re: League of Legends

dobro eto ako volite da cujete dota je bolja i sada idite sa ove teme i ne trolujte...Dota je samo mod i ovo je od creatora dote....Tebi posto se nesvidja napusti temu i cao..Nemoj ovde smarati!!!
PerFeX.007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2010, 8:39   #82
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

izvinite sto sam vas smarao,ne znam zasto sam uopste potrosio 2 minuta vremena pokusavajuci da se raspravljam sa par ljudi koji ocigledno nemaju blage veze o igrama
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2010, 11:06   #83
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Lepo je znati da i u danasnjem svetu postoje moderni inkvizitori

"You disagree with me? DIE, DIE, DIE!!!"
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2010, 19:43   #84
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
talenat kaže:
ne znam zasto sam uopste potrosio 2 minuta vremena pokusavajuci da se raspravljam sa par ljudi koji ocigledno nemaju blage veze o igrama
Citat:
Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
lol bi mogao da bude bolja igra od dota-e jedino ako bi dota nestala sa zemlje nekim cudom
Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
zalosno je porediti lol i dotu,dota to kao igra ne zasluzuje
sve igre klonovi dota-e su napravljeni sa ciljem da se noobovima uzmu pare i to je to
Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
haha pisete kako je ova igra bolja nego dota(i da znam da je dota samo mod,tj mapa za wc3) a onda meni pricate da trolujem
Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
to znaci da imate izuzetno razvijen ukus za igre
stvarno intelektualna rasprava, puna argumenata. Ti si naš idol, ajd' sad idi.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku noisy na korisnoj poruci:
PerFeX.007 (13.9.2010)
Stara 17.9.2010, 10:08   #85
Thuzar
Član
 
Član od: 16.6.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 104
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 32 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Verovatno jedna od najboljih online igara koje sam igrao (da da, ovde racunam i MMO-ove i online multiplayer sesije); igra je dosta bolja od HoN-a, koji je za mene nasminkani Defense of the Ancients.

Igra ima pregrst heroja, summoner spellovi i rune mogu biti od velikom znacaja prilikom organizovanih Ranked meceva na 30-om nivou, masteries su odlicni takodje - i sve to ne narusava preterao igru (osim ako igrate solo queue i niste talicni te uvek dobijate saveznike koji su totalni pocetnici/prvi put igraju heroja/zele da flameuju ili feeduju).

Igra vam se stvarno uvlaci pod kozu, i ako imate uslova da placate preko neta ubrzo cete se naci u njihovom shopu kako razgledate skinove, sampione (skinovi se mogu kupiti samo riot poenima, tj. za pravi novac dok sampione mozete kupiti i za rp i za ip (influence points) koje dobijate tokom meceva) pa cak i dodatne rune pageove za ostale buildove koje cete ispuniti runama (rune se kupuju iskljucivo influence poenima).

Nazalost, evropska verzija igre pati od samog pocetka sa losim serverskim menadzmentom (maintenance se radi vrlo cesto i zna da traje i po 10 sati; serveri laguju, pucaju etc.) i losom optimizacijom samog clienta i engine-a (klijent je radjen uz pomoc Adobe AIR-a koga takodje morate instalirati, a koji crpi dosta od procesorske snage zajedno sa clientom koji radi u pozadini a esencijalno ne sluzi nicemu, jer ne mozete pricati sa ljudima van igre posto ona pocne; FPS ingame se krece od 10-40 (retko) sto zaista zna da upropasti igru, i to na racunaru koji je itekako sposoban da tera cak i HoN (na najvecim detaljima (doduse bez DX10) bez seckanja i sa malim usporavanjima u timskim bitkama; inace racunar je P4 Northwood 2.8GHz u dual rezimu, 1.5GB RAM i x1650pro 512Mb grafa pa vi prosudite).

Srecom, za igru stize poveci patch uskoro koji ce uraditi revamp grafike i engine-a, dodace novu mapu i jos neke funkcije. Community najvise brine zbog daljeg buffovanja grafike ali developeri kazu da ce zapravo igra raditi mnogo brze i bolje sa ovim revampom i da nece menjati minimum sistemske zahteve.

Po mom misljenju igra bi postala planetarni fenomen ukoliko bi se:

-uveo bolji nacin za implementaciju clienta u samu igru, nesto poput HoN-a da mozemo da cetujemo in-game sa svim nasim prijateljima
-uvelo pravljenje klanova. Ono za sada postoji samo na papiru i ukoliko bi zeleli da napravite klan (da vam stoji ime klana kao prefiks) morali bi ste da napravite novi acc, sto je potpuno nelegitimno s'obzirom da ste mozda pazarili nesto na prethodnom acc-u i nabacili dosta igara iza sebe (pokupovlai heroje, rune, skinove i sta sad? Da sve propadne zato sto ne mozete da napravite klan? pfff). Privremeno resenje je stavljanje imena klana u statusnu traku, ali nadam se da ce se ovaj problem takodje resiti na nacin koji je prikazan u HoN-u.
-igra dobro pokazala na WCG-u ove godine u Los Andjelesu, gde je najavljena kao promo naslov
-developeri potrudili da ostanu vise doslovni onome sto kazu, i popravili svoj odnos prema community-ju.

Posle Season One ekspanzije doslo je i do Baby Boom-a u Evropi sto se tice ove igre, i momci imaju vise posla nego sto su se ikada nadali (kazu da im novac kaplje poprilicno na racun, ali i da imaju problema sa finansijskim sektorom firme zbog sve te ujdurme i servera koji imaju los softver i infrastrukturu koja ne moze da podrzi toliki broj igraca-> cesti padovi i opravke istih)

Sve u svemu za svaku preporuku, ali nadati se noob islandu na pocetku (dobro je odigrati nekoliko partija practice in the beginning, i naravno za svakog narednog heroja koga pazarite isto: prvo u practice da vidite kako se snalazite pa onda u normal). Nakon sto steknete prijatelje sa kojima se "kontate" u igri bicete vrlo zadovoljni igrom i onim sto ona moze da ponudi, pogotovo po pitanju interesantnih meceva i preokreta koji vas cekaju a koji su sastavni deo igara ove vrste i jednako (ako ne i vise) brutalni i brzi poput onih u DotA-i.
Thuzar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Thuzar na korisnoj poruci:
Bokile (20.8.2011), NjegovaWisost (17.9.2010), Soho (17.9.2010), zomg (25.9.2010)
Stara 17.9.2010, 12:59   #86
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
zalosno je porediti lol i dotu,dota to kao igra ne zasluzuje
sve igre klonovi dota-e su napravljeni sa ciljem da se noobovima uzmu pare i to je to


Ne znam zašto se javljaš. Meni je recimo HoN bolji LoLa, a tek sto puta od Dote. Ali nikad ne pljujem, i ne raspravljam se (barem ne toliko).

Svako neko igra ono što voli i mirna Bosna. Sigurno 800 000 ljudi koji su dali novac za HoN nisu budale. Niti (vjerovatno) isto toliko onih koji igraju LoL.

BTW, Thuzar, svaka čast. Tako se piše post.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2010, 13:40   #87
Trauma
Član
 
Član od: 16.9.2010.
Poruke: 118
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 13 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Jako dobar post,svidja mi se.Od juce sam i ja poceo da igram LoL.Malo se pogubio u vremenu i prostoru ali snalazim se.
In game nick je HellK1d pa ko oce da zajedno rokamo neka se javi u igrici.Pozdrav
Trauma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2010, 13:47   #88
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Sa kojim herojima igrate? Ja uglavnom sa DPS tipa Ashe, Sivir, Tryndamere...
Jedini tenk sa kojim igram je Shen. I rammus razbija ali nemam dovoljno IP-a.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2010, 14:05   #89
Trauma
Član
 
Član od: 16.9.2010.
Poruke: 118
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 13 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ja koristim Olaf-a.Tek sam 2 lvl i jos eksperimentisem.
Trauma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2010, 17:29   #90
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ja sam danas kupio Garen-a i prezadovoljan sam, on kao da je stvoren za tower diving. Uvek ga budzim kao tenka, moze da trpi jako puno dmg-a i mnogo je dobar za harassing u pocetku. U poslednje vreme igram vise tenkove: Rammus,Mordekaiser itd..

@Soho

Rammus je po meni najbolji tenk u igri, ima armor buff, taunt, aoe dmg ma ludilo Najvise volim kad se sibam protiv Tryndamere i Master Yi, kad vide da im ne ide krenu da beze a ja im grunem taunt i pokidam ih xD
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2010, 18:52   #91
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ja sam danas prvi put probao Olafa. Mnogo gadan lik.
Iako je moj tim izgubio imao sam dobar skor iako sam prvi put igrao sa njim.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2010, 2:40   #92
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Lol da xD mrzim protiv njega da igram.. secam se jedne partije kad je imao oko 200 hp a ja pun i resim da ga napadnem i stoka naravno upali lifesteal i odvali me ko malo dete Tad nisam znao mnogo o olafu, za njegov passive - sto manje hp ima to brze udara xD
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2010, 11:21   #93
Lord Tryko
Novi član
 
Član od: 6.4.2010.
Lokacija: Niš
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Olaf mi nikad nije pravio problem... nijedan Olaf nije uspeo da dominira igrom u kojoj sam i ja bio, ako bude dobar svi ga focus, a ako ne onda ga samo zgazimo. Ja uglavnom igram kastere (Karthus, Veigar), omiljeni mi je Kassadin a volim i sa Akali da igram. Od tenkova samo Malphite a DPS mrzim da igram i osim Akali (koju buildujem kao DPS/burst hibrid) ne igram ni jednog DPS-a.
Lord Tryko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2010, 12:12   #94
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Koliko god je Olaf dobar meni je na prvom mestu Ashe. Sa njom igram najvise. Neki kazu da je za noobove ali nije bas lako biti dobar sa njom. Pogotovo kad igras sam u "sredini".
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2010, 1:20   #95
blackurizen
Član
 
Član od: 14.11.2009.
Poruke: 81
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

evo i ja da se javim

moj su -> Cho'Gath, Jax , Taric , Nunu i poneki put haemi.. nesto nesto

mrzim Twitch-a i WW-a to su heroji za nubove

nick mi je Urizenius ako neko zeli da me doda 24 lvl sam
blackurizen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2010, 17:10   #96
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ign OldGold, lv14
Do sada sam od heroja kupio: Heimerdinger, Sion, Master Yi. Većinu partija sam odigrao sa Heimerdinger-om ali u poslednje vreme igram sa Sionom ili sa nekim od free heroja.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 16:35   #97
egomatric
Član
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: League of Legends

odlicna igra, samo ima puno propusta koji se moraju ispraviti! jel zna neko mozda neki addon, malo da se sredi meni u samoj igri, da se izbrise ime iznad heroja koje zaklanja pola mape, i tako to.....

drugo, pod hitno moraju da promene 'inteligenciju' kulica, koje te nikad nece napasti dok ima kripova oko nje, ako ne udaras protivnickog heroja u njenom dometu! isto tako i samo jedna baraka u bazi je *****e, jer na nekom velikom nivou, posle tuce 5 na 5 na sredini mape, dovoljno je da prezive i 3 protivnicka heroja da za 30ak sekundi sruse bazu.... smara i zato sto se ne gube pare kad pogines, tako da 90% njih kao prvi item kupuju neki sto daje dodatni gold tokom vremena..... a i ova ideja sa herojima koji nemaju manu je totalni promasaj, (pogotovo sto je ideja igre da se razilikuje od dote i hona upravo po tome sto ce se magije bacati non stop, od 1og lvla).... oni su ubedljivo najjaci u igrici (mundo koji non stop baca onu sataricu, ili vladimir i njegov heal, itd itd)

tako da sve u svemu, moze da se igra, iako me ne privlaci na vise od 2-3 partije dnevno (za razliku od dote pre 100 god, ili posle nje HONa), tako da sam tek lvl15, i pojma nemam sta se desava kad postanes lvl 20? dobijas nesto kao psr, k/d u HONu pa na osnovu toga se pravi matchmaking?
egomatric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 18:10   #98
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Što se tiče addona nemam pojma meni imena i health bar ne smetaju.

Ne bi se složio sa tobom u vezi jačine heroja što nemaju manu. Juče sam kupio Warwick-a i na lv18 sam naišao na Vladimira (lv18) išao je sam okolo da nam uništi kulu i 1v1 nije mi skinuo ni 30% healtha. Sve zavisi kako igrač igra sa herojem i kakav bild ima. Pre koji dan mi se desilo da sam igrao 5v5 protiv 5 tankera i mislio sam ovo je laka pobeda kad ono svi su imali preko 4000 healtha i armor preko 800 i kada ih je 5 u naletu sve gaze. U 2 napada su nas uništili.

Što se tiče gađanja kula to mi je OK jer ubrzava igru. Kada bi kule odmah gađale heroje natezao bi se sa jednom kulom pola sata. Što se tiče baraka i kada ste svi mrtvi kao što rekoh malo pre tako je urađeno da se ubrza igra a ne da partija traje 2h. Glupo bi bilo svi izginete 20m ispred baze pa će onda minioni da ih zadrže 1-2 min dok se vi ne respawnujete. Malo taktičnije igrajte povlačite se a ne svi u napad. Mada jako zavisi i sa kim igraš. Našao sam ekipicu od nas 5-6 i jako retko igram sa random ljudima.

Sačekaj lv30 pa onda igraj rank mečeve. Lv20 može arranged rank da igra a za solo ti treba lv30. Nije mala stvar imati 10 više masteries poena i sve rune tier 3 dok će tebi faliti 10 runa. E sada šta se dobija nemam pojma. Valjda se o tebi vodi detaljna statistika.

Što se mene tiče u igri jedino treba da izbalansiraju neke heroje.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 19:40   #99
Lord Tryko
Novi član
 
Član od: 6.4.2010.
Lokacija: Niš
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ma kakvi addoni, balansi i healt barovi, jedino što treba da poprave su serveri... sve živo im je offline 24/7 i pačuju na nedelju dana. Po meni je to jedini pravi problem, ostalo će lako. Mnogo su neodgovorni kao developeri, druge zamerke nemam.
Lord Tryko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 19:50   #100
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Nisu offline nego su im serveri krcati pa dok određen broj igrača ne izađe ne puštaju nove da ne bi bilo lagova

Citat:
We couldn't be more excited about the explosive growth we are currently experiencing in EU. The game is surpassing our original expectations for growth and we couldn't be happier that more and more of you are signing on to play League of Legends.
As previously mentioned a few days ago, we are going to begin proactively setting the server status to 'Busy' during peak hours in order to help manage the load on PvP.net. Players already logged in will be able to continue playing, but users trying to login to PvP.net may intermittently encounter the 'Busy' status. This is to help avoid server problems from arising for games already in progress.
We are doing this to ensure a good player experience for everyone. This is an interim solution as we work on adding more hardware, which is our first priority at this point in time.
Thank you for your patience!
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
igrice, league of legends, online, proxy

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stronghold Legends Belfegor Strateške igre 28 16.9.2016 14:16
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
GT Legends SV 84 Simulacije vožnje 20 13.9.2012 9:09
League Champions 2006-07 ONLINE SUSRET L@KY Online susreti 0 7.1.2008 22:46
Rise of Nations VS. Rise of Legends huligan Strateške igre 12 6.1.2007 23:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com