Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Opisi, recenzije i testovi

Opisi, recenzije i testovi Ovde šaljite sopstvene opise, recenzije i testove hardvera. Neka ono što ste poslali bude vaše autorsko delo - nemojte kopirati tuđe tekstove sa drugih sajtova i časopisa.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.3.2010, 17:09   #1
qwerty
Član
 
Član od: 7.2.2007.
Poruke: 213
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 79 puta na 40 poruka
Određen forumom TV Mobile T737B

TVmobile T737B



Do sada sam imao sve neke nokie, samsunge, se i sta ti ja znam. Vremenom sam poceo da uvidjam da je kupovina skupih i novih modela bacanje para, za vecinu ljudi, pa i za mene. I slucajno, sasvim slucajno sam bio u prilici da drzim u ruci neku kinesku kopiju iphona, na svega par minuta. Sutradan sam vec imao svoj T737B.
Glavna stvar koja me je privukla kod kineza je sto daju telefon sa wi-fi ispod 100 evra, cena koja je granica jeftinih telefona po mom misljenju. Iskreno, ja bih radije uzeo neki poznatiji brend telefona, zbog servisne podrske za te pare, ali resio sam da probam i rizikujem. Najvise sto sam mogao da izgubim je 90 evra koliko me je telefon tacno kostao...
Pored wifi telefon ima i:

Dva sim slota(kartice rade istovremeno)- nisam od onih ljudi koji nose 2 telefona, ali evo ubacio sam i drugu karticu, da koristim blagodeti malo mts-a malo telenora - najbolje dodje onima koji imaju poslovni i privatni broj ili stekerima koji ne zele da propuste akcije ni jedne mreze...

Televizija-glupa, staromodna, ali istovremeno i dobra stvar. Hvata RTS1, RTS2, Avalu, Fox, Pink, B92 i ostale regionalne i lokalne TV stanice. Fullscreen moguc, autorotacija slike je veoma lepa stvar. Ima opciju snimanja TV programa.

FM radio-klasika, super prijem, sam pretrazi i memorise 20 stanica koje kasnije mozete da nazovete njihovim imenima, jelte. Radio moze kda se postavi i kao zvuk alarma. Ima opciju snimanja(formati: AMR,WAW,AWB). Takodje moguce je zakazati snimanje radio programa u zeljeno vreme. Bla bla bla

Bluetooth- lepo radi, bez problema sa prepoznavanjem uredjaja kakvih ima kod nokie recimo. Zanimljiva opcija je Remote control recimo u okviru koje mozete da izaberete izmedju opcija: Desktop(upravljate misem, imate levi klik,desni klik, enter, alt+tab, Esc, (windows)start dugme, kao i strelice)
Media player – levi, desni klik, play, stop, next, prev, mute, fullscr,volume up down
Presenter- prilagodjeno za potrebe koje prezentacije namecu.

YouTube – postoji predefinisan u telefonu, ali ja nisam uspeo da ga pokrenem. Vidim po netu da ljudi gledaju YT na ovakvim telefonima, pa nam ostaje da sam ja plitak malo… Ja ovaj tel vidim kao super stvar za gledanje YT klipova, daleko zgodniju od laptopa.

• E sad, vredno pomena je i sledece: Imate opciju firewall-ova za pozive I poruke, kreiranje red liste, blackliste… automatsko odbacivanje poziva nepoznatih brojeva, biranje nacina na koji ce pozivi biti odbaceni…mozete da zakazete vreme ili nekoliko zadatih termina u toku dana kada sve ove zabrane I ogranicenja vaze/ne vaze… I to za svaku karticu ponaosob. Obilje kombinacija. Ako nekog zanima detaljnije o ovome neka me kontaktira.

Kamera ocaj zivi, 0.3 (VGA 640x480). Imate dual senzor, tj. Kamera napred i pozadi. Ima opcije slikanja I snimanja video zapisa. Vredno pomena ovde je mogucnost koriscenja u f-ji web kamere.

Flashlight-prosta ali veoma funkcionalna stvar, (de)aktivira se drzanjem srednjeg tastera. Eh kad bi svi telefoni imali ovo.

Wi-Fi – odlicno hvata mreze, imate opciju da zapamtite AP-e I da im odredite prioritete za konektovanje. Nikakve zamerke.

Akcelerometar – moze se koristiti za promenu pesme, wallpaper-a, TV I FM stanica, rotaciju slike TV-a I slike, za igre. Iako veoma korisna stvar, dok ste u pokretu sigurno ne zelite da imate ovo ukljuceno za promenu pesama ili radio stanica recimo. Primetio sam da opera ume da se zbuni ponekad s ovim pa landscape prikazuje u portret i obrnuto. Da se razumemo - to je ono kad protresete telefon i menjate pesmu

JAVA- sve vec vidjeno, mogucnost instaliranja novih aplikacija postoji dakle. Preinstalirani su eBuddy, Google maps, OperaMini 4 i nekoliko igara. Postoji tona igara I programa napisanih za ovu platformu, znaci – nema zime. 240x320 touch screen games je ono sto trazite.

Sve ovo radi out-of-the-box, dakle bez ikakvih podesavanja, instaliranja…. Moj OS je Win7. Uz telefon sam dobio i 2 baterije (cime sam takodje bio odusevljen). Dobija se I kabli za povezivanje sa PC, koji je istovremeno I kabli za punjac. Zgodno resenje(oni trose manje naterijala, ja imam vise mesta u fioci, manje delova=manja mogucnos da se nesto pokvari). Konekcija ca PC-jem iz prve, bez dodatnih instalacija. Prepoznaje dva promenjiva diska, memorijsku karticu – koju sam takodje dobio uz fon, I memoriju samog telefona 70 MB. Kada spojite T737b sa PC-jem imate opcije: Mass storage, WebCam, COM port, PictBridge.
Meni telefona ima 3 ekrana 4x4 ikonica, s tim sto imate i 5. Red ikonica koje su staticne. Lepo resenje i veoma se brzo pristupa svemu sto zelite. Cak, po meni, moglo je to is a manje ikona. Pozadinu menija nije moguce menjati, uvek je crna. Pozadina se tek vidi kada zakljucate tel(a to cinite pritiskanjem malog taster na vrhu, i automatski se zakljucava na zadati vremenski interval). Za otkljucavanje i gasenje telefona imate iPhone-ov Slide to unlock.
Zvuk prilikom razgovora je dobar, nije ekstremno dobar niti los. Zvuk koji daju zvucnici prilikom slusanja radia i mp3 plejera je previse ostar, obiluje visokim tonovima za moj ukus, ali je upadljivo glasan. Da kazem da vam je stylos istovremeno i TV/FM anatena, kada se izvadi i sklopi, jasno.
qwerty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku qwerty na korisnoj poruci:
Hephaestus (21.3.2010), Lich_king2 (22.3.2010), Partybreaker (22.3.2010)
Stara 21.3.2010, 17:10   #2
qwerty
Član
 
Član od: 7.2.2007.
Poruke: 213
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 79 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Kineski dual SIM telefon T737B user review[WiFi, TV, FM, TouchScreen, Accelereometer]

Nedostaci: Potrudicu se da napisem i najsitniji - nema tihog profila bez zvukova i vibracije, ne mogu se postavljati photo(i video) caller ID (mada mozete kontakte dodeljivati grupama kojih ima 5, u okviru kojih se moze postaviti posebno zvono i slika), nepouzdan (mlada stvar na trzistu su ovi kineski telefoni), garancija mesec dana (u neku ruku macka u dzaku), nedostatak landscape moda prilikom kucanja SMS-a, nema handwriting u SMS-u iako ga ima u podesavanjima, nemogucnost postavljanja custom zvuka za poruku(za zvono moze bilo koji mp3), ne cita office i pdf dokumente po defaultu, potrebno je puno vremena i zivaca da konfigurisete email, YouTube(koji ja jos nisam uspeo da pustim u pogon) i GPRS i MMS.
Dobre stvari: niska cena, veoma funkcionalna naprava,ultimativna igracka “za sve pare”. Slika, snima video zapis, snima TV i FM, wifi je tu za casual surf I proveru emaila(moze da se namesti POP3 i IMAP4, frenkventnost provere poste kao i preko cega ide wifi ili gprs), cim stavite slusalice u njega odmah prebacuje zvucni profil na “headset”, prisustvo akcelerometra, 2 baterije. Meni je pozitivna stvar recimo bila i otklanjanje gorenavedenih nedostataka, zabava za geekove, mada za vecinu ljudi ne.

Eto, pokusao sam da vam malo priblizim ne samo ovaj model, nego i sve prisutnije kineske mobilne telefone na nasem trzistu. Veliki broj modela u tom cenovnom rangu ima isti hardver, sem dizajna kucista, tako da ovaj opis mozemo slobodno relativizovati malo, nece biti strasno. Generalno, ja sam veoma zadovoljan onim sto imam za 90 evra. U trenutku kupovine ovaj telefon imao je istu cenu kao i: Nokia5200, Sony Ericsson W350, Samsung J700 (navodim radi poredjenja, ako neko ovo bude citao za koju godinu)….
Molim vas ako planirate komentare- <ubaciti brend ovde> je bolji/a! – napisite i zasto i koji to model.


Dodatak:
Zamerka za poziciju memorijske kartice, telefon mora da se ugasi da bi se izvadila. Kretanje kroz menije i slicne stvari ide tecno, nema kocenja.
Ja ne koristim blagodeti sinhronizacije, ali sam probao da vidim hoce li da radi.
http://www.china-mobile-phone.com/service/download.htm
Taj program (za sinhronizaciju) je pisan za XP, ali radi besprekorno na Win7. Probao sam sa sinhronizacijom poruka. Lagano za snalazenje i sve radi.
Zanimljivo je mozda navesti da imate opciju snimanja razgovora, i to radi bez problema. Takodje, simpatican detalj je mogucnost pustanja pozadinskih zvukova tokom razgovora. Imate 10 predefinisanih(npr. saobracaj, restoran, ulica...) i 10 slobdnih mesta da stavite vase.
Baterija: Dva dana(i noci). Ako samo pricate i saljete po koji SMS moze i preko 3 dana. Ako se igrate ili gledate tv - par sati.
Video: Pozitivan utisak. Moguca je reprodukcija formata flv, 3gp, mp4. Ostale nisam probao. Titlovani mp4 me je prijatno iznenadio, veoma lepo se sve to vidi.
Spoiler za Titlovani mp4:
Ne zamerite mi sto sam nevest u fotografisanju.


Slike u nekom narednom postu.
Pozdrav

Poslednja ispravka: qwerty (21.3.2010 u 18:30) Razlog: dopuna
qwerty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku qwerty na korisnoj poruci:
mciggzy (21.3.2010), NjegovaWisost (22.3.2010), Željko (21.3.2010)
Stara 21.3.2010, 17:47   #3
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Kineski dual SIM telefon T737B user review[WiFi, TV, FM, TouchScreen, Accelereometer]

Ja sam majci kupio jednu varijantu koja je 95% ista kao tvoj mobilni. Po istoj ceni. Lepo izgleda, lici na HTC Diamond, i ima sve sto ona koristi (skoro nista. Super je telefon ko ima 2 kartice definitivno. Ali kameru kao da nema. GPRS sam odustao da konfigurisem posle 1h

Ali za zahtevnije korisnike je po meni ipak premalo. Ok, ima WiFi...lepo Ali je po meni bolji polovan n73 za 70E (koji nema WiFi, ja sam ga prodao pre godinu za 100E, u super stanju)... ili polovnu N958GB za 150E koliko sam prodao koja je ipak zver za ovo. Slike su kao na digitalnom, ima WiFi i Symbian. (ja sam presao na Android pa mi je i ovo malo


Zato kazem, za zahtevnije korisnike. Anycool su perfektni za te pare stvarno, i svaka preporuka osobama kojima treba ovo sto je qwerty lepo opisao. Prica o vecem zracenju i slicnim glupostima je demantovana na drugoj temi o kinezima.
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2010, 18:01   #4
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: Kineski dual SIM telefon T737B user review[WiFi, TV, FM, TouchScreen, Accelereometer]

Odlican opis, samo si ga trebao staviti ovde:
http://www.sk.rs/forum/forumdisplay.php?f=122
Verovatno ce ga moderatori preseliti.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2010, 14:40   #5
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Kineski dual SIM telefon T737B user review[WiFi, TV, FM, TouchScreen, Accelereometer]

Kinezi bi bas stalno da kopiraju softverski izgled telefona. A spoljasnji mi lici na ZuneHD
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2010, 16:37   #6
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Kineski dual SIM telefon T737B user review[WiFi, TV, FM, TouchScreen, Accelereometer]

Kad covek vidi sta se sve dobije za 100 evra, mora da se zapita koliko para mlatie Nokia, Apple, HTC i slicni proizvodjaci...
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2010, 21:49   #7
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Kineski dual SIM telefon T737B user review[WiFi, TV, FM, TouchScreen, Accelereometer]

Veoma lep opis, hvala što si nas upoznao sa ovim specifičnim telefonom.

Samo ne uspevam da izguglam tačne specifikacije. Je l' kamera 0.3 ili 3MPx? I podatak za ekran varira od 2.8", pa do 3+ inča... Treće, da li si imao nekih problema pri korišćenju dve SIM kartice? Moj rođak je baš zbog toga uzeo kineski telefon (doduše Anycool) i baš se pati kad treba da koristi tu (ne)pogodnost telefona.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2010, 22:21   #8
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Kineski dual SIM telefon T737B user review[WiFi, TV, FM, TouchScreen, Accelereometer]

Odličan opis. Reci moderu da ga baci među osale reviewe.

Samo, kada si slikao tel, trebao si da isključiš blic. A ako je morao, bar da ga nakosiš da "glavi udar" blica ne bude direktan.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2010, 0:26   #9
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Kineski dual SIM telefon T737B user review[WiFi, TV, FM, TouchScreen, Accelereometer]

jel ovo anycool,softer ko onaj sa iphonea....
samo da ti kazem,2 ortaka koja su kupila telefon,oba su riknula posle 3 meseca,jednom tastatura,a nece da puni bateriju....
jel ovo kineski kinez ili original kinez?
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2010, 3:15   #10
qwerty
Član
 
Član od: 7.2.2007.
Poruke: 213
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 79 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

Citat:
federer kaže: Pregled poruke
Kinezi bi bas stalno da kopiraju softverski izgled telefona. A spoljasnji mi lici na ZuneHD
Spoljasnji je valjda kopija Nokia koncepta 5900
Citat:
Beagle kaže: Pregled poruke
Kad covek vidi sta se sve dobije za 100 evra, mora da se zapita koliko para mlatie Nokia, Apple, HTC i slicni proizvodjaci...
Upravo to.
Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Veoma lep opis, hvala što si nas upoznao sa ovim specifičnim telefonom.

Samo ne uspevam da izguglam tačne specifikacije. Je l' kamera 0.3 ili 3MPx? I podatak za ekran varira od 2.8", pa do 3+ inča... Treće, da li si imao nekih problema pri korišćenju dve SIM kartice? Moj rođak je baš zbog toga uzeo kineski telefon (doduše Anycool) i baš se pati kad treba da koristi tu (ne)pogodnost telefona.
Kamera je kod vecine kineza 0,3. Displej varira zavisno od toga ko ga pravi. Isti model, vise proizvodjaca, razne varijacije... Dve SIM kartice rade bez problema(probao sam razne kombinacije, posto na SIM2 slotu upraznjavam akcione kartice ali nisam probao sa Vip mrezom ni jedan broj) Mozda je malo smor kada zovem nekoga uvek pita sa koje kartice, pa imam jedan korak vise, ako si na to mislio?
Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
jel ovo anycool,softer ko onaj sa iphonea....
samo da ti kazem,2 ortaka koja su kupila telefon,oba su riknula posle 3 meseca,jednom tastatura,a nece da puni bateriju....
jel ovo kineski kinez ili original kinez?
Nemoj da se fokusiras na to sta na njemu pise tj. kako se zove. Za dodatna 2$ moze da pise NIDZA bOj na njemu ovde je akcenat na (multi)funkcionalnosti za minimalne pare. E sad, "jesmo li dovoljno bogati da kupujemo jeftino"? To ce jedino vreme da nam pokaze. Konzervativnost po strani. kocka bacena

Dobra stvar koju zaboravih da stavim u originalnom postu je mogucnost telefona da iskljuci sve tonove i prebaci se u tihi mod kada ga okrenete da displej gleda na dole. Cak i u toku poziva(ukoliko displej gleda navise) prebacice u silent kada ga okrenete. Mnogo dobra stvar, izvukli su maksimum iz Gsenzora.
qwerty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2010, 15:38   #11
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

a kako radi msn? a igre?
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2010, 16:14   #12
qwerty
Član
 
Član od: 7.2.2007.
Poruke: 213
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 79 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

Citat:
Sh0m1 kaže: Pregled poruke
a kako radi msn? a igre?
MSN radi dobro, ali ja koristim eBuddy(preinstaliran je na telefonu) koji objedinjuje nekoliko IM klijenata. Bas su ga dobro napravili: ima tabove, zvuk kad stigne poruka, moze da se posalje nudge, ima osnovne MSN smajlije, sve glatko radi.
Igre rade super ali moraju da budu touch screen. ukoliko nisu, postoje programi da se prilagode za TS(kako rade nemam pojma). Igrao sam Worms 2010, Asphalt4, Age of empires 2 i malo asassins creed...
qwerty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2010, 16:18   #13
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

Citat:
qwerty kaže: Pregled poruke
MSN radi dobro, ali ja koristim eBuddy(preinstaliran je na telefonu) koji objedinjuje nekoliko IM klijenata. Bas su ga dobro napravili: ima tabove, zvuk kad stigne poruka, moze da se posalje nudge, ima osnovne MSN smajlije, sve glatko radi.
Igre rade super ali moraju da budu touch screen. ukoliko nisu, postoje programi da se prilagode za TS(kako rade nemam pojma). Igrao sam Worms 2010, Asphalt4, Age of empires 2 i malo asassins creed...
plss mi reci na pm gde si kupio,ocu ja da ga uzmem ipak za neki dan
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2010, 1:08   #14
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

hahaha, ja sam morao da tražim po netu programe da rade ovo što ovaj telefon može iz prve. N82. Nemam nekog kesha da pređem na android pa bih mogao preći na kineza :P
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2010, 14:28   #15
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

jja ne mogu da ga nadjem u BG
ako neko nadje da ima u bg neki mi kaze
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2010, 21:14   #16
qwerty
Član
 
Član od: 7.2.2007.
Poruke: 213
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 79 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke
hahaha, ja sam morao da tražim po netu programe da rade ovo što ovaj telefon može iz prve. N82. Nemam nekog kesha da pređem na android pa bih mogao preći na kineza :P
samo da primetim da je tvoj sarkazam posao od pretpostavke da su android telefoni (babe) i kineski telefoni (zabe) - isto.
qwerty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2010, 22:15   #17
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

wtf. sarkazam?
Lijepo sam rekao
Citat:
hahaha, ja sam morao da tražim po netu programe da rade ovo što ovaj telefon može iz prve.
A u drugom dijelu poruke konstatujem da para nemam za android telefon, a ovaj ima brdo zahebancija iz prve, više od mog symbian-a, te bih ga mogao posedovati.
Moj telefon ima prednost samo zbog ngage-a koji više ne postoji.
Ne znam šta si ti skontao.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2010, 22:30   #18
Mean_Machine
Veteran
 
Član od: 21.1.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.037
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 49 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke
hahaha, ja sam morao da tražim po netu programe da rade ovo što ovaj telefon može iz prve. N82. Nemam nekog kesha da pređem na android pa bih mogao preći na kineza :P
Ajde strpi se jos malo. Ova godina je godina jeftinih Androida

Motorola i1, Kyrocera Zio, Huawei U8100 ce naterati druge da izbace jeftinije androide. Inace sva tri su kompatibilna sa 2.1 androidom.
Mean_Machine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2010, 23:57   #19
DylaN
Veteran
 
Član od: 25.12.2009.
Lokacija: Behind you
Poruke: 907
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 298 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

Jel ima igrice?
DylaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2010, 0:07   #20
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

Citat:
Dylan kaže: Pregled poruke
Jel ima igrice?
ima kolko znam
TS aka touchscreen igre rade samo 240x320 rezolucija
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dual sim, kineski, mob, review, t737b, test, tv mobile, user, wifi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MECHA ANIME - Razgovaramo o tome ... nesonjacc Kompjuteri i film 244 25.4.2021 23:34
Windows Mobile 6.1 Pro Fiky Programi za mobilne telefone 3 2.12.2010 21:04
DX11 Goes Mobile player1 Vesti 0 7.1.2010 21:26
Windows mobile 200x ??? salle Tekstovi u SK 19 8.9.2009 19:44
Mobile Fest 2008 (26. - 28. mart 2008.) Chivan Dešavanja i događaji 0 29.1.2008 13:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com