Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.1.2008, 19:38   #1
micko76
Član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Vr
Poruke: 52
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Problem sa mrezom

Računar je barebone ASUS P2-P5945G.Ubačen je procesor,memorija,hard i sve u svemu izgleda i radi odlično kao kancelarijska mašina, ali ogroman problem je što nikako ne mogu da poteram mrežu. Naime po instalaciji OS-a sve izgleda u redu, mrežna karta (integrisani realtek) ne pokazuje nikakve probleme, ali kada podesim parametre konekcije (u firmi se koriste statičke IP adrese za mrežu) konekcija samo šalje ali ne prima pakete. Kabl je sigurno dobar jer sam ga čupao iz mog comp-a na kome savršeno radi.Kada sam probao sa drugom mrežnom karticom (ubo sam je u PCI slot) dobio sam isti rezultat.Parametri konekcije koje sam ubacio(maska,gateway, DNS server) su ispravni,svi ostali računari rade sa njima. Ima li neko ideju šta ovde koči stvari ?
micko76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Cena Google AdSense reklama (najvece i najnize) freeminder Internet usluge 19 28.2.2007 23:06
Smeshan problem sa Winamp-om Predrag Stankovic Aplikativni softver 5 25.1.2007 14:01
Problem sa OpenGL-om Milos Darmanovic Grafika 3 15.1.2007 0:07
Fiziološki problem sa nekim FPS endžinima? Corwin O igrama uopšte 19 1.10.2006 9:00
Problem Sa Grafikom Branislav Živaljević Grafika 14 4.2.2006 17:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com