Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.3.2007, 22:27   #1081
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Ne bi bilo lose ni da se napravi neki game kviz (znam da ima kviz,ali starih igara) sa novijim igrama ne mora ni da bude vezan za igre ali nesto u vezi kompova.



Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
A i Holodoc bi imao više posla.

Test Play je sasvim dobro namešten i nema smisla da se nešto novo dodaje osim ako ne iskoči neki novi žanr...



verujem da ima dosta posla i da ga odlicno radi ali kada bi se to napravilo dolazilo bi vise ljudi i bilo bi extra(i sad je extra)
culer je offline  
Stara 10.3.2007, 22:32   #1082
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
culer kaže: Pregled poruke
Ne bi bilo lose ni da se napravi neki game kviz (znam da ima kviz,ali starih igara) sa novijim igrama ne mora ni da bude vezan za igre ali nesto u vezi kompova.
Pa ti daj neki predlog a ne "'ajde smislite nešto!"
Citat:
culer kaže: Pregled poruke
verujem da ima dosta posla i da ga odlicno radi ali kada bi se to napravilo dolazilo bi vise ljudi i bilo bi extra(i sad je extra)
Kakve to veze ima sa dolaskom ljudi?! Uostalom, kako si mislio da to izvedemo? Recimo Doom je i horor i FPS. Šta onda? Da ga držimo u dva posebna podforuma? Dok ti još nisi bio član, raspravljalo se o tome i odlučeno je da ovakav izgled foruma Test Play predstavlja najbolji kompromis. Ne znači to da će on zauvek ostati takav, ali tvoji predlozi imaju mnogo "rupa", tako da ćeš morati da smisliš nešto bolje.
Rocker je offline  
Stara 10.3.2007, 23:34   #1083
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Pa ti daj neki predlog a ne "'ajde smislite nešto!"

Kakve to veze ima sa dolaskom ljudi?! Uostalom, kako si mislio da to izvedemo? Recimo Doom je i horor i FPS. Šta onda? Da ga držimo u dva posebna podforuma? Dok ti još nisi bio član, raspravljalo se o tome i odlučeno je da ovakav izgled foruma Test Play predstavlja najbolji kompromis. Ne znači to da će on zauvek ostati takav, ali tvoji predlozi imaju mnogo "rupa", tako da ćeš morati da smisliš nešto bolje.
gledaj hteo sam da kazem da bi takav kviz privukao dosta ljudi ,ne pricam za podforum o horor igrama,a kad smislim nesto bolje javljam
culer je offline  
Stara 12.3.2007, 3:34   #1084
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Гремлини? :d Или сам можда само поспан... Обратите пажњу на број порука...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	wtf.jpg
Viđeno:	68 puta
Veličina:	33,3 KB
ID:	6673  
Carl Jonson CJ je offline  
Stara 12.3.2007, 6:16   #1085
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Nadam se da pisem na pravo mesto.... Malopre sam postavio topic koji je za cilj imao da ispita forumase koji igraju WoW, na kojim "realm"-ima (serverima) to cine, medjutim jedan od moderatora je zakljucao temu, uz obrazlozenje da tema o WoW vec postoji, i uputio me na nju...E sad, tamo, na vec postojecoj temi o WoW je pravi haos, i toliko je pretrpana da na njoj tesko mozete doci do bilo kakvih saznanja koja vam trebaju, i velika je sansa da vase pitanje prodje neopazeno...Kako i nebi bila pretrpana sa obzirom na sirinu i kompleksnost igre.... Realmi, fakcije, rase, klase, profesije, kvestovi.... tu dolazimo do mog pitanja. Postoji li neka sansa da se tema WoW prosiri u smislu posebnih odeljaka za teme koje se ticu upravo gore navedenih segmenata igre? Ipak je WoW prevelik za samo jedan topic....Kao kada bi sve o hardveru stavili u jednu temu i dali joj ime "Kompjuter"....
dzangrizalo je offline  
Stara 12.3.2007, 6:21   #1086
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Probaj, ipak. Zacudices se rezultatima. Samo jasno formulisi pitanje jer ako je nesto komplikovano za skontati, onda ces ostati bez odgovora. Ja bih ti pomogao ali eh, dial up...
glitch je offline  
Stara 12.3.2007, 10:46   #1087
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
dzangrizalo kaže: Pregled poruke
Nadam se da pisem na pravo mesto.... Malopre sam postavio topic koji je za cilj imao da ispita forumase koji igraju WoW, na kojim "realm"-ima (serverima) to cine, medjutim jedan od moderatora je zakljucao temu, uz obrazlozenje da tema o WoW vec postoji, i uputio me na nju...E sad, tamo, na vec postojecoj temi o WoW je pravi haos, i toliko je pretrpana da na njoj tesko mozete doci do bilo kakvih saznanja koja vam trebaju, i velika je sansa da vase pitanje prodje neopazeno...Kako i nebi bila pretrpana sa obzirom na sirinu i kompleksnost igre.... Realmi, fakcije, rase, klase, profesije, kvestovi.... tu dolazimo do mog pitanja. Postoji li neka sansa da se tema WoW prosiri u smislu posebnih odeljaka za teme koje se ticu upravo gore navedenih segmenata igre? Ipak je WoW prevelik za samo jedan topic....Kao kada bi sve o hardveru stavili u jednu temu i dali joj ime "Kompjuter"....
Hmm...mislim da je trebalo da se putem licne poruke javis moderatoru koji ti je temu zakljucao,a ne da to odmah bacas na javnu raspravu
DeCoy je offline  
Stara 12.3.2007, 13:21   #1088
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
dzangrizalo kaže: Pregled poruke
Nadam se da pisem na pravo mesto.... Malopre sam postavio topic koji je za cilj imao da ispita forumase koji igraju WoW, na kojim "realm"-ima (serverima) to cine, medjutim jedan od moderatora je zakljucao temu, uz obrazlozenje da tema o WoW vec postoji, i uputio me na nju...E sad, tamo, na vec postojecoj temi o WoW je pravi haos, i toliko je pretrpana da na njoj tesko mozete doci do bilo kakvih saznanja koja vam trebaju, i velika je sansa da vase pitanje prodje neopazeno...Kako i nebi bila pretrpana sa obzirom na sirinu i kompleksnost igre.... Realmi, fakcije, rase, klase, profesije, kvestovi.... tu dolazimo do mog pitanja. Postoji li neka sansa da se tema WoW prosiri u smislu posebnih odeljaka za teme koje se ticu upravo gore navedenih segmenata igre? Ipak je WoW prevelik za samo jedan topic....Kao kada bi sve o hardveru stavili u jednu temu i dali joj ime "Kompjuter"....
Dobra ti je ideja, s obzirom na to da imaš i argumente. Ako već postoji samo jedna tema o WoW-u (mada nema samo jedna, al' 'ajde), onda bi ista trebala pomno da se prati i održava od strane moderatora. A pošto to nije slučaj... Inače, sve ovo gore si trebao napisati u temi koja ti je sad zaključana - da odmah na početku raščistiš zašto otvaraš novu WoW temu i koja je njena "uža specijalnost/namena".

Uzgred, temu si grozno i šturo formulisao i nisi se potrudio oko nje ni ič. Tj. otvorio si je nekako od bede.

Citat:
Carl Jonson CJ kaže: Pregled poruke
Гремлини? :d Или сам можда само поспан... Обратите пажњу на број порука...
Isključen je brojač poruka u Brbljaonici.

Poslednja ispravka: Magneto (12.3.2007 u 13:42)
Magneto je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Magneto na korisnoj poruci:
Carl Jonson CJ (12.3.2007)
Stara 12.3.2007, 14:34   #1089
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Hmm...mislim da je trebalo da se putem licne poruke javis moderatoru koji ti je temu zakljucao,a ne da to odmah bacas na javnu raspravu
A sta to ima da se krije? ( copyright Brankica Insajder )
Kaiser Soze je offline  
Stara 12.3.2007, 14:46   #1090
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Moj predlog je da se forumu smanji sirina, da se izbaci stavka moderator i da se polje za naziv grupe smanji za 50px, i da se iskoristi jos 20px ( na rezoluciji 1024x768 ima praznoga uz desnu ivicu ) time bi se omogucilo da se uz desnu ivicu doda par stvari.
1. Anketa
2. Reklama
3. Poslednje poruke u temi
Naravno ovo samo da bude za index foruma, za ulazak u pod grupe i teme nije potrebno.
Kaiser Soze je offline  
Stara 12.3.2007, 14:49   #1091
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
Moj predlog je da se forumu smanji sirina, da se izbaci stavka moderator i da se polje za naziv grupe smanji za 50px, i da se iskoristi jos 20px ( na rezoluciji 1024x768 ima praznoga uz desnu ivicu ) time bi se omogucilo da se uz desnu ivicu doda par stvari.
1. Anketa
2. Reklama
3. Poslednje poruke u temi
Naravno ovo samo da bude za index foruma, za ulazak u pod grupe i teme nije potrebno.
Pa to bi dovelo do kataklizme svetskih razmera.

P.S. 100
Dio37 je offline  
Stara 12.3.2007, 15:02   #1092
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Zasto bi?
Kaiser Soze je offline  
Stara 12.3.2007, 15:47   #1093
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Gdje da se ucita toliko cudo na dial upu...
Dimo je offline  
Stara 12.3.2007, 15:48   #1094
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
A sta to ima da se krije? ( copyright Brankica Insajder )
Nista se ne krije, to je samo da ne bi smarao ostale svojim kukanjem.
Posle desetog puta, postane malko dosadno i iritirajuce.
VojaM je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
DeCoy (12.3.2007), La.Prestige (3.10.2008)
Stara 12.3.2007, 16:28   #1095
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Hmm...mislim da je trebalo da se putem licne poruke javis moderatoru koji ti je temu zakljucao,a ne da to odmah bacas na javnu raspravu
Hehe...De Coy me ocigledno uopste nije razumeo. Cilj posta koji sam stavio ovde uopste nije bio da omalovazim rad momka koji je temu zakljucao, tim pre jer me je momak kulturno uputio na temu o WoW-u koja vec postoji ovde na forumu... E sad dalje, Magneta uopste ne razumem....Sta sam sturo formulisao? Lepo sam dao predlog da se pokrene jedna generalna tema WoW, koja ko svoje podsekcije sadrzi sledece teme: Fakcije (alijanasa i horda), rase (human, gnom, ork....), klase (warrior, mage, warlock....), profesije (blacksmithing,enchanting, mining...), kvestovi (po regijama)....Ostalo je na moderatorima i administratorima, oni neka osmisle kako to mogu da ostvare u okviru svojih mogucnosti. E sad ovo je samo moj predlog, dakle predlog jednog laika koji ne zna nacin na koji forum funkcionise pa tako nije upucen ni u njegovu ostvarljivost, tako da nema razloga za ljutnju ako sam slucajno naveo nesto neostvarljivo....Samo mislim da tema WoW treba vise mesta i reda. Poz.
dzangrizalo je offline  
Stara 12.3.2007, 16:36   #1096
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
dzangrizalo kaže: Pregled poruke
Lepo sam dao predlog da se pokrene jedna generalna tema WoW, koja ko svoje podsekcije sadrzi sledece teme: Fakcije (alijanasa i horda), rase (human, gnom, ork....), klase (warrior, mage, warlock....), profesije (blacksmithing,enchanting, mining...), kvestovi (po regijama)....Samo mislim da tema WoW treba vise mesta i reda.
Na žalost, to se neće dogoditi, zato što je ovo forum koji se svim temama bavi podjednako, pa i WoW-om. Tema WoW toliko je velika da bi mogao da se osnuje forum koji se bavi samo time, a takvi specijalizovani forumi odavno i postoje. Ljubitelji WoW-a sigurno prate tu temu pomno, tako da verujem da će ti odgovoriti na pitanje ukoliko je ono smisleno i nije ponovljeno.
Chivan je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Chivan na korisnoj poruci:
dzangrizalo (12.3.2007)
Stara 12.3.2007, 17:07   #1097
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Gdje da se ucita toliko cudo na dial upu...
Ako mozes da cekas da ti non-cache forum ucita za 1 minut, mozes da sacekas jos 15 sekundi. Mislim da to nije toliki problem.
Kaiser Soze je offline  
Stara 12.3.2007, 17:58   #1098
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
Ako mozes da cekas da ti non-cache forum ucita za 1 minut, mozes da sacekas jos 15 sekundi. Mislim da to nije toliki problem.
Svaki sekund je bitan.Da si na dial upu,razumio bi
Inace,tvoj predlog nije los,medjutim pitanje je kako bi izgledao home page foruma kad bi se natrpalo sve to sto si predlozio.Ne vidim razlog da se mjenja ovakav raspored,maltene je savrsen,a i ljudi su se navikli vise.
Dimo je offline  
Stara 12.3.2007, 19:28   #1099
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
dzangrizalo kaže:
E sad dalje, Magneta uopste ne razumem....Sta sam sturo formulisao?
Što volim kad ljudi čitaju poruke s potpunom i iscrpnom nepažnjom, pa to je čudo jedno.

Ako pročitaš moju poruku još jednom, uvidećeš da se "šturost & ostalo" odnosi na tvoju TEMU, a ne na poruku u ovoj temi, u kojoj si (što sam takođe napisao gore) bio daleko jasniji, koncizniji i argumentovaniji.
Magneto je offline  
Stara 12.3.2007, 19:38   #1100
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Magneto kaže: Pregled poruke
Što volim kad ljudi čitaju poruke s potpunom i iscrpnom nepažnjom, pa to je čudo jedno.

Ako pročitaš moju poruku još jednom, uvidećeš da se "šturost & ostalo" odnosi na tvoju TEMU, a ne na poruku u ovoj temi, u kojoj si (što sam takođe napisao gore) bio daleko jasniji, koncizniji i argumentovniji.
Aha, to....Nisam te razumeo...Sorry, my bad...
dzangrizalo je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
forum, forum sk, predlozi, sugestije, svet kompjutera


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Promena izgleda SK foruma Ivan-94 Forum o forumu 449 26.10.2011 21:13
Forum apgrejdovan na verziju 3.8.2 - bagovi, utisci, predlozi M.C. Forum o forumu 195 7.11.2010 1:04
Pretplata (aprililililililililililili....) GoranSTX Forum o forumu 342 5.4.2007 0:45
Avatari illidan Forum o forumu 57 17.1.2007 14:15
Predlozi i sugestije za SK ezenkiel O SK-u uopšte 1 6.10.2006 1:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com