Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.3.2013, 11:56   #1
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Јуче сам бацио скоро 3000 на ове слушалице. За те паре сам очекивао да добијем слушалице чији квалитет звука је сразмеран са ценом. Међутим, осећај звука је као да припадају ценовном рангу до 10 евра а не 25 евра. Свака песма звучи као да им је квалитет осакаћен.

Једине позитивне стране су јако добра звучна изолација од спољне средине и добар бас. Ако вам је ово битније од квалитета звука, слушалице су као створене за вас. У супротном, треба их избегавати.

Мени ће додатни проблем да буде замена, из разлога што продавац не дозвољава да се испробавају бубице. Јер јелте, није хигијенски. Мрзи га да узме мало алкохола и дезинфикује гумице на слушкама . Ако му је толико стало до хигијене. И због тога су ми руке везане. Једноставно, када се купују слушалице оне се морају пробати, јер није сваком добар звук од истих слушалица. Ако опет ми не буду дозволили да испробам бубице, захтеваћу да ми врате новац.

Иначе бубице сам испробао на два компа, три телефона (Самсунг Вејву, Нокији е63 и ц3) и мп3 плејеру. И квалитет високотонаца је за мене једно велико разочарење. Бубице су гласне ту нема дилеме, али сам квалитет звука је лош и није чист. Ето један "мали ревју" од мене. Има доста позитивних коментара за њих, али мени се не допадају.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2013, 16:14   #2
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Јуче сам бацио скоро 3000 на ове слушалице. За те паре сам очекивао да добијем слушалице чији квалитет звука је сразмеран са ценом. Међутим, осећај звука је као да припадају ценовном рангу до 10 евра а не 25 евра. Свака песма звучи као да им је квалитет осакаћен.

Једине позитивне стране су јако добра звучна изолација од спољне средине и добар бас. Ако вам је ово битније од квалитета звука, слушалице су као створене за вас. У супротном, треба их избегавати.

Мени ће додатни проблем да буде замена, из разлога што продавац не дозвољава да се испробавају бубице. Јер јелте, није хигијенски. Мрзи га да узме мало алкохола и дезинфикује гумице на слушкама . Ако му је толико стало до хигијене. И због тога су ми руке везане. Једноставно, када се купују слушалице оне се морају пробати, јер није сваком добар звук од истих слушалица. Ако опет ми не буду дозволили да испробам бубице, захтеваћу да ми врате новац.

Иначе бубице сам испробао на два компа, три телефона (Самсунг Вејву, Нокији е63 и ц3) и мп3 плејеру. И квалитет високотонаца је за мене једно велико разочарење. Бубице су гласне ту нема дилеме, али сам квалитет звука је лош и није чист. Ето један "мали ревју" од мене. Има доста позитивних коментара за њих, али мени се не допадају.

Знаш како, немамо сви исти, рођењем дат, чујни/слушни апарат. Оригинал примерак тих слушалица звучи више него пристојно, тако да, имаш права на своје мишљење и утисак, али треба бити опрезан са изношењем снажног утиска, поготово јер је у питању добро познат модел који смо многи користили.. Иначе ти препоручујем оне праве, "велике" слушалице, једном када савладаш страх од околине, уживаћеш у правом звуку, мало је "бубица" које могу да надмаше велике "драјвове".. Sony има сасвим пристојне моделе за 4-5 хиљада.. И да, ВЕОМА зависи са чим упарујеш слушалице! Ниједан мобилни телефон који сам испробао нема задовољавајући звук ни за оне најјефтиније слушалице, све то звучи још горе како се иде са скупљим и скупљим моделима...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2013, 16:45   #3
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Ухм... јеси ти сигуран да си добио прави примјерак, да није нешто "осакаћен", са неком фабричком грешком, шта ли?
Ја нисам користио бог зна шта од аудио опреме, али до сад шта сам користио није могло да се пореди са овим cx 150.
Као што си рекао, изолација и бас су одлични.. међутим, ја апсолутно немам проблема са "чистоћом" звука, слушао неки big beats као Prodigy, или метал солаже, звук је једноставно екстра, чује се апсолутно више "тонова" и звукова него на било којима бубицама из неког ранга 5-30е које сам ја пробао у животу.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 10:35   #4
DaAli
Član
 
Član od: 4.5.2006.
Lokacija: Autonomna Oblast - Mun Ze
Poruke: 97
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Hm, evo ja posjedujem jedan primjerak istih već skoro dvije godine i imam totalno drukčije mišljenje...
Sem činjenica da je bas malo prejak za moj ukus (na šta sam se već naviknuo), da je rasipanje zvuka minimalno, te sam skoro pa gluv na spoljašnje zvuke, ako više pojačam (na šta sam se naviknuo) i da mi se odlijepio Sennheiser znak tamo gdje se kablovi od bubica spajaju (što još nisam prežalio ), ja drugih zamjerki nemam. Zvuk je čist, bez smetnji i definitivno u mom slučaju ove slušalice nemaju konkurenciju u tom cijenovnom rangu...
Polazeći od mog ličnog iskustva i iskustva drugih, mogu samo konstatovati da je naslov teme malo "prejak", no svakako svi imamo pravo na svoje mišljenje.
Nadam se da ćeš nekako riješiti svoj problem sa slušalicama i da ćeš naći one koje ti odgovaraju.
DaAli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 15:43   #5
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Ја сам се баш покајао што сам их купио. Чак и на компу, сам чачкао еквилајзер, не би ли наместио некако чистији звук. Онај звук од бубњева "ццццццц" је баш пригушен и слабо се чује. Кад пустим рецимо од Ганс енд Роузиса, Ју куд би мајн или неку другу, само се изнервирам. На мојим великим Вејв слушалицама је много лепши и чистији звук.

Осећај звука је као да су слушалице подешене да раде овако:



А требало би да је овако:



Доста је пријатније и чистије, него када је пригушено оно "цццццццц". Мени једино преостаје добра звучна картица, ако већ слушалице траже квалитетан извор звука. Али звучна ми не треба. Мени требају слушке за телефон а не за комп.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 17:35   #6
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Ja koristim te slushalice dobre 2 godine na SansaClip playeru, a probao sam ih i na bar 10 razlichitih telefona i nigde zvuk chinela (ccccccc ) nije bio prigushen, niti bilo koji drugi visokotonci ili visoko-srednji tonovi (recimo neki Slashov solo). Isti utisak ima i bar petoro ljudi sa foruma koje sam naterao da ih kupe, poshto sam ih kupio na slepo, pa nije bilo nikoga ko bi mogao da mi napuni glavu utiscima, jer ih niko nije ni imao.

Bash je taj balans ono shto ih izdvaja od recimo CX300 modela ili jeftinih slushalica, koje imaju dosta "muljaviji" zvuk. Sva je prilika da nisi dobio dobar primerak, a ima i alternative.

Alternativa je - sudeci po tvom donjem ekvilajzeru, da volish previshe jake visokotonce (chinele), bash kao shto neko voli previshe jak bass i tako slusha muziku. Ovo je ekstremno podeshavanje ekvilajzera. Ove, ili bilo koje frekvencije na vishe od +1/2, a i to je mnogo, toliko ekstremno da meni ovakvo pojachavanje chinela na ekvilajzeru kuci, na solidnom setupu totalno upropasti pesmu, a imam osecaj da nije previshe prijatno ni po sluh na duzhe staze. Ne postoji nikakva shansa ni da je zvuk chistiji ovako nego na defaultu. Isto vazhi za sve frekvencije, jer je ovo veshtachko pojachavanje izlaza i mozhe samo da bude gore od originala.

Dakle, rekao bih da je stvar do tvog sluha i da ti ne odgovaraju slushalice zbog toga. Zakljuchak - NE, ovo nisu slushalice na kojima visokotonce mozhesh ludachki da pojachash i da ochekujesh da cesh se bukvalno najezhiti svaki put kad neko raspali po chinelama. A ceniti o "kvalitetu" je neshto potpuno drugo.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 17:49   #7
shin-bojan
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 359
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 76 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shin-bojan
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Bash je taj balans ono shto ih izdvaja od recimo CX300 modela ili jeftinih slushalica, koje imaju dosta "muljaviji" zvuk. Sva je prilika da nisi dobio dobar primerak, a ima i alternative.
CX300 je skuplji model, zar ne?
U poredjenju sa CX150, CX300-II ima primetno bolji zvuk.
shin-bojan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 17:59   #8
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

^Obichan CX300, CX300-II nisam chuo, mada mi se chini da ih Partybreaker ima. U vreme kupovine je CX300 bio primetno skuplji od CX150, a loshiji, ali mislim da ih vishe i nema na trzhishtu. Dao sam poredjenje sa njima zato shto ih je manje-vishe svako chuo. Glavna razlika su ti neuporedivo bolje razdvojeni tonovi.

CX300-II je sada druga cenovna klasa, za ochekivati je da su bolje.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 18:01   #9
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Na žalost, moraćeš da se pomiriš sa tim. Probaj da EQ-om (podesi ga slično kao na drugoj slici) da malo izvučeš priču, ali to je to. Eventualno, burn-in će smekšati taj bass koji je u početku prenaglašen i "pustiti" visoke da dođu malo više do izražaja.

Ni ja na CX400-II, koje su višestruko skuplje, nisam baš sasvim zadovoljan sa visokim tonovima, ali to su stvari na koje moraš da računaš kad kupuješ IEM iole prihvatljive cene.

EDIT: CX300-II sam imao (sad su negde kod SirDuck-a koji bezuspešno pokušava da ih oživi već godinama, pozdrav za njega ) i ni one nisu bile sjajne sa visokim i imale su dosta neumereniji bass od CX400-II. To je jednostavno problem sa tim tipom slušalica. Jedne od najboljih in-ear slušalice koje sam čuo su one koje se dobijaju uz Samung Galaxy S2. One imaju sasvim prihvatljive visoke, dobar soundstage i nisu skupe ako nađete nekog ko ih ne koristi uz telefon (drugar ih je uzeo za ~1500 din, "polovne").

Poslednja ispravka: Partybreaker (18.3.2013 u 18:10)
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 18:05   #10
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Чак сам и мењао гумице. Од најмање до највеће. На средњим је најјизраженији бас. На највећим гумицама је најизраженија гитара, а на најмањим је све јако лоше. А без гумица је као да сам купио најгоре бубице од кинеза . Закључак, дефинитивно бубице нису за мене. За мене је нешто овако:

Spoiler za ...:


Али реко иду топли дани, и нећу да ми се зноји глава када их ставим, зато сам и хтео бубице јер су дискретније и лакше за ношење.

Ево баш поредих слушке што иду уз телефон са це икс 150. Сенхајзер их је одувао у басу, јачини звука и изолацији. Али код ових што сам добио уз телефон је нешто чистији звук. Али су недовољно јаке и на њима јачи бас "крчи".

Данас сам хтео ићи да мењам бубице али ме мрзело да идем по оваквом времену.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 18:07   #11
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Gumice mogu malo da poboljšaju stvar, meni su one "stepenaste" ublažile bass na CX400-II, pa ako nađeš takve, probaj i sa njima, ali sam gotovo siguran da se ne isporučuju uz CX150.



Ovaj drugi sa leva par, taj ja koristim.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 18:11   #12
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Ne dobijaju se uz CX150, potvrdjujem.

I za in-ear modele vazhi isto shto i za ostale - koliko para, toliko muzike. Ako bi hteo da sve bude podjednako kvalitetno, onda jedino da jurish 2-way ili 3-way bubice (sa 2 ili 3 zvuchnika u svakoj), a to koshta mnogo.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 18:17   #13
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Jeste, ali ja se skroz slažem sa naslovom. CX serija se može nazvati kvalitetnom samo kad se poredi sa drugim slušalicama tog tipa. Bilo koji model iz MX serije će biti bolji što se tiče visokih (pa i srednjih) tonova uz korektan bass, a jeftiniji je duplo, pa i više. Tu nastaje zabuna, ljudi kupe nešto od 3k i više dinara i očekuju bum u odnosu na prethodne slušalice koje mahom ne prelaze 2 crvene i onda se razočaraju. Tako da je ovo poučna tema za sve koji će se potencijalno napržiti jer su konačno skupili pare za dobar zvuk i onda se ispostavi da nije baš kao što su zamišljali.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci:
Љуша (18.3.2013)
Stara 18.3.2013, 18:21   #14
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Citat:
partybreaker kaže: Pregled poruke
tu nastaje zabuna, ljudi kupe nešto od 3k i više dinara i očekuju bum u odnosu na prethodne slušalice koje mahom ne prelaze 2 crvene i onda se razočaraju. tako da je ovo poučna tema za sve koji će se potencijalno napržiti jer su konačno skupili pare za dobar zvuk i onda se ispostavi da nije baš kao što su zamišljali.
Са овим си све рекао. Очекивао сам још бољи квалитет од слушалица које коштају 1300 динара, а заправо сам изгубио.

Продавци не дозвољавају да се испробавају бубице и ту настаје највећи проблем. Ове од 1300 су баш по мом укусу, и мене су одушевиле када сам их пробао. Јак бас квалитетни високотонци, а изолација је мање више "слаба" у поређењу са 150. Ово последње за мене и није пресудно. Битнији је сами звук.

Poslednja ispravka: Љуша (18.3.2013 u 18:41)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 18:24   #15
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Ovaj... a šta su 2 crvene? Kontam neka valuta dinara, ali koja tačno?
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 18:28   #16
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Zapravo, mogu za relativno male pare da se nadju itekako kvalitetne in-ear slusalice. Naravno, ako imate nekog da vam donese sa strane
Ja imam SoundMagic E10, koje kostaju ~40e, i mogu iz prve ruke da kaze, jer sam imao CX300, a probao i CX300-II i CX150 da su mnogo bolje u svim segmentima.
I cinela se bas cuje, i jos vrlo cisto
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shadowfax na korisnoj poruci:
Partybreaker (18.3.2013)
Stara 18.3.2013, 20:03   #17
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Љушо, оно што бих ти ја препоручио је да пробаш да нађеш некога у близини себе ко би могао да има те слушалице, и да их пробаш, чисто да видиш да случајно ти ипак ниси заб'о неки лошији примјерак..
Ако наилазиш по НБг-у ових дана, слободан сам да их упоредиш са мојима ако хоћеш.

Ја сам први модел овог cx 150 користио фазон око 7-8 мјесеци, када сам провалио да више не дају онакву снагу тона.. прво сам мислио да се трипујем, али није било тако.. појачане на макс на било ком компу/плејеру нису давале потребну јачину звуку.
Отишао сам, вратио их са гаранцијом, и кроз 15ак дана добио нове.
Није ми јасно шта се са онима могло тако десити "из чиста мира", али ето, дешава се...

Иначе, ево баш сам пустио Creeping Death од Metallica, прави треш метал, МНОГО звукова бубњева који раде малтене главни дио у овој пјесми... ја их све фино чујем, никакве сметње при том "цццццц" звуку, одјеку бубња, kick-u, snare-u, ништа.. ја све "нормално" чујем... чак ми ова пјесма далеко најбоље и звучи управо на овим слушалицама..
Е сад једино да ти баш имаш слушни апарат који се разликује од мог, или нешто треће.. али немам идеју..
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 20:40   #18
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
(sad su negde kod SirDuck-a koji bezuspešno pokušava da ih oživi već godinama, pozdrav za njega )
Hahah, tu su negde, otvorio sam ih, ali trebaju čelični živci da se ponovo zatvore.
Puko kabl na Y razdelniku, nije bilo druge.

Baš ću ovih dana da se poigram ponovo njima, dobro si me podsetio

PS: Ljuša, stvarno nisam čuo da se neko žalio baš toliko na kvalitet ovih slušalica. I ja ih imam, i kupio sam ih i devojci pre pola godine, i vrlo smo zadovoljni oboje. Možda si stvarno ubo još primerak. Ako si u BG-u javi pa možeš naći nekoga ko ih ima da uporedimo
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 21:03   #19
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Нисам из Бг-а :d. Не знам, можда ме запао лошији примерак. Даћу им још једну шансу сутра, пошто су ми остале на послу. Сад сам ове моје од телефона наместио тако да их не гурнем право у уво, него сам их гурнуо и укосио мало према леђима, и скроз другачији осећај . Небо и земља. Сутра ћу пробати исто то са це икс 150. Ако и то не успе онда враћам. Код ових мојих је доста битан угао под којим их наместиш. Ако их гурнеш мало, звук је јадан. Наместио пресет на нормал, еквилајзер на денс музику и осећај је . Надам се да ће ово све да упали са новим слушкама

Мислим да сам се залетео са це икс 150. Нисам дао шансу бубицама што сам добио уз телефон. Уопште нису тако лоше. Чак напротив . Само их треба наместити под "одговарајућим углом" . Једино им је мана што нису за комп, и на њему је звук никакав.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2013, 21:19   #20
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Ovaj... a šta su 2 crvene? Kontam neka valuta dinara, ali koja tačno?
Može li odgovor da znam na šta se misli pod ovim?
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Sennheiser ili... Sheeshmeesh Zvuk na računaru 10 30.4.2018 19:13
[Slušalice/mikrofon] Sennheiser PXC450 Deusdies Opisi, recenzije i testovi 0 10.1.2012 15:14
Veliki problem sa Transcend plejerom - Sennheiser sluške ne rade a druge rade kefalo Zvuk na računaru 7 3.2.2011 23:45
Sennheiser Mr Money Zvuk na računaru 1 26.1.2011 22:33
Sennheiser slušalice do 100 eura, gde i kako? maksbi Zvuk na računaru 3 1.2.2009 23:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com