Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.4.2010, 1:24   #1
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Ograničavanje brzine neta

Imam jedan problem koji se zove... MOJA SESTRA

Imam internet 1 mbit i sve lepo radi, ne mogu da se požalim. Ali kada sestra dođe kući i sedne za komp tu nastaju moje noćne more. U isto vreme ona četuje na fejsu, priča na skype i to video call, malo gleda i msn i pusti u pozadini jedno 4-5 you tube klipova da se učitava. Kada pustim Jdownloader on izvlači jedva nekih bednih 10-15 kb po sekundi.

Da li ima neki program ili način da joj ograničim brzinu (može i link do neke strane), ne da potpuno zabranim, samo da joj ograničim. Inače nema dve blage veze oko kompova tako da mi nije bitno koliko je program lak za isključivanje, samo da radi i da mene ne zeza.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li postoje da se kupe regulatori brzine brandzaman ŠDK - Ostale komponente 5 30.4.2009 10:38
Ograničavanje brzine Interneta pri korišćenju switcha Nightshade Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 24.2.2009 12:18
Novo povećanje brzine ADSL-a, januar 2009. donator99 Internet usluge 190 4.1.2009 14:09
Brzine USB Flash diskova Dusan_BG Nosači podataka 4 10.1.2008 18:02
Preuzimanje knjiga sa neta Maksim Gorki Zanimljive Web lokacije 5 13.3.2007 1:52


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com