Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.3.2010, 17:06   #21
Luka.zip
Starosedelac
 
Član od: 28.2.2009.
Poruke: 1.632
Zahvalnice: 129
Zahvaljeno 700 puta na 440 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Luka.zip
Određen forumom Re: nova graficka?

Upravo tako, evo recimo Gothic 3 koja nije tako nova igra, ume da se rasiri do skoro 2.5GB
Luka.zip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2010, 14:22   #22
Milan_Silni
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Lokacija: Ivanjica
Poruke: 96
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

Da razjasnim-ja sam mislio sada za 15-ak hiljada da napravim najbolje rešenje- a to je da zamenim grafičku- ako je moguće da nemanjam ni napajanje -ni da dokupljujem još 2GB- ali me pokolebalo to- jer mi flamingos reče da moram da zamenim prvo napajanje. naravno valjalo bi kada bi moglo da se tako dokupi jedno po jedno- i da se bude mirno- neki niz godina- Ja sam ipak pristalica onoga- ako neznaš šta je dobro-pogledaj šta je skupo- a navrzao sam se za ((izvikanog) CoolerMastera)) kao što reče sportista- samo što sam video da ga hvale po netu- inače nije mi to profesija i nerazumem se- naravno- a i više i neverujem ovima po radnjama- jer oni pojma nemaju da ukomponuju komponente- i samo te nateraju da bacis pare. Zato sam ovde i potražio pomoć i zahvaljujem se svima što su se uključili u diskusiju.
Ako nemože da se kupi grafička sada- onda mi recite jednu komponentu koju moram prvo da zamenim-ili napajanje ili kućiste ili mem,- najbolje mi je da idem redom i da to što kupim bude u nekom solidnijem kvalitetu da bih kasnije pridodavao jednu po jednu solidniju i kvalitetniju komponentu- sa kojom bi mogao da nemislim niočemu već da to šljka kao ludo. Naravno i hard diskove računajte u raspored- jer ovaj maxtor od 200GB ću da prodam a za sistem uzmem neki od 150GB i za podatke 2TB.
na pr ovaj VelociRaptor 150GB na 10000RPM ili neki na 15000RPM
http://www.itsvet.com/proizvod/weste...omp_hdd/26/999
Eto nadam se da me razumete- imam 15000- hoću da zamenim grafičku-kućište-napajanje-hard diskove i dodam mem- Jedno po jedno kojim redom- a da mi se to slaže sa ovim procesorom i pločom, procesor mislim da mi je ok ali ploču sam mislim zeznuo-ili nisam- mislim da sam trebao da uzmem malo bolju- mesečno bih mogao da izdvojim oko 15-ak hiljada budžeta.
Milan_Silni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2010, 12:33   #23
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

ja ti preporicujem da kao glavnu osnovu krenes od napjanja jer ce od napajanj da ti zavisi dosta,i trebas uzeti neko kvalitetno od recimo coraira cx400w kao najejeftinijeg resenja do cieftek cft 600w. i uzmes memoriju ako zelis,a kasnije dokupis grafu i ostalo sta si planirao
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2010, 13:45   #24
Nik86
Banned
 
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: BG-KV-Zurich
Poruke: 461
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 62 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

Ja mislim da treba prvo napajanje da promeni. Ja sam recimo uzeo kuciste Thermaltake sa providnom stranicom i neonkama i Xigmatek700W napajanje i bio sam zadovoljniji nego kad sam kupio ATI4870 grafulju. Za tu konfu ce sasvim lepo da bude i napajanje od 500W (OCZ, CM, Xigmatek, Corsair CX400 i jace verzije) znaci za napajanje oko 6000dindzi. Ostaje ti za grafiku 9000 pa ti izaberi tu ti je okvirno, 5670, 4830, 4850, 9800gt ali ni jedna od njih pa ni ati 5750 i 5770 nece da ti dozvoli da cepas sve na max u rezoluciji 1980x1200 ili koliko vec. O ram memoriji sad ne moras da mislis osim ako neces da se obezbedis za narednu godinu. Ja bih ulozio te pare u napajanje, ram i poceo da stedim za grafiku 5850 ili neki GTX400.
Nik86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2010, 23:57   #25
Milan_Silni
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Lokacija: Ivanjica
Poruke: 96
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

http://www.itsvet.com/proizvod/chief...rsupply/48/241
a da uzmem ovo za svaki slučaj od 700W- i dokupim sada još 2GB mem- treba li neka druga mem.-vidim da i tu ima nekih razlika u performansama-ili da uzmem istu kao što je ova moja koju već imam -a ovo za 700W-ko zna kasnije mozda ispadne nešto- pa da opet menjam?!
a pre je bilo reči o SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X ali
sada vidim da mi svi predlažete da kupim ovu SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB GDDR5.
Znači ova 5850 bi sa ovim napajanjem 700W i sa 4GB mogla da otvara malte ne sve igre i ostale stvari i kako ja -rekoh- da bi voleo u ovoj max hd rezoluciji- 1920X1080.
Hoću li ja moći sam da zamenim napajanje ili ću morati da nosim u servis- nisam neki duduk i nepismen- ako je nešto logički da se uradi ukapiraću valjda uz vašu pomoć. memoriju znam da ubodem hahahaha.
Milan_Silni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2010, 0:02   #26
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

mozes sa tim napjanjem i daklokujes lepo proc i sve da nasviras i da ima lufta sa sa hd5850,sto se rama tiche uzmi onu koju vec imas najbolje. Sto se gaming experience-a tiche u tandemu hd5850 i 4gb rama jedu sve zivo i nema sta neces igrati na u najvisim detaljima..Sto se montiranja napajanja tiche veoma je jednostavno s tim sto kod modluarnog napjanja stavljas samo kabove koji su ti potrebni i onoliko koliko imas uredjaja da spojis,sve je oznaceno na njemu vec koji gde ide,i na plocu nemzoes da pogresis,24pinski atx konktor ubodes u najveci slot odmah pored cpu socketa,grafi dodas maleni 6pinski konektor,onda onaj dodatni konektor 4pinksi valjdakako li vec imas u blzini cpu soketa..
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2010, 0:08   #27
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: nova graficka?

ma stace ti tako jako napajanje,dovoljno ti je isto to samo od 600w...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2010, 0:41   #28
Milan_Silni
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Lokacija: Ivanjica
Poruke: 96
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

ma neka nije neka razlika u parama- izmedju 600 i 700 a mozda zatreba. Ok pa eto da uzmem onda sada to napajanje i 2gb pa kasnije da uzmem ovu grafičku- Strah me -neće se to valjda istopiti u ovom limu-codegen 6102-C9
dok posle neskupim finansije za neko kućište- ako ono posle ide po redu.
Milan_Silni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2010, 0:51   #29
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

nece da se istopi al pitanje je dal ce hd5850 da stane u njega..bice tesno dosta..
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2010, 14:54   #30
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: nova graficka?

Citat:
Milan_Silni kaže: Pregled poruke
ma neka nije neka razlika u parama- izmedju 600 i 700 a mozda zatreba. Ok pa eto da uzmem onda sada to napajanje i 2gb pa kasnije da uzmem ovu grafičku- Strah me -neće se to valjda istopiti u ovom limu-codegen 6102-C9
dok posle neskupim finansije za neko kućište- ako ono posle ide po redu.
Bice tesno,a mozda i ne stane,zato ti blago meni nosi komp sa sobom pa u radnji neka ti namestaju...Evo ja moje moram da menjam iz tog razloga a i zato sto cu staviti water hladjenje...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2010, 23:32   #31
Milan_Silni
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Lokacija: Ivanjica
Poruke: 96
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

joj sada i vodeno hladjenje- pa nisam do pre negde ni znao da je to i moguće- i neznam u stvari ni kako funkcioniše- jeli tu uvek mora da ima neki dotok vode koji cirkulise tj protočne vode ili je to regulisano na drugi način. pa kako mi vi pričate onda bi morao da promenim raspored i umesto grafičke prvo uzmem neko kućište pa bi me zanimalo koje bi od boljih bilo ok za ovu konfiguraciju koju planiram- ja sam bio planirao COOLER MASTER HAF 932 RC-932-KKN1-GP ali pretrpeo sam kritike pa me zanima koje kvalitetnije umesto ovoga bi mi vi predložili- i mislim da nebih to vodeno- ako negrešim.
Milan_Silni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2010, 23:40   #32
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: nova graficka?

Citat:
Milan_Silni kaže: Pregled poruke
joj sada i vodeno hladjenje- pa nisam do pre negde ni znao da je to i moguće- i neznam u stvari ni kako funkcioniše- jeli tu uvek mora da ima neki dotok vode koji cirkulise tj protočne vode ili je to regulisano na drugi način. pa kako mi vi pričate onda bi morao da promenim raspored i umesto grafičke prvo uzmem neko kućište pa bi me zanimalo koje bi od boljih bilo ok za ovu konfiguraciju koju planiram- ja sam bio planirao COOLER MASTER HAF 932 RC-932-KKN1-GP ali pretrpeo sam kritike pa me zanima koje kvalitetnije umesto ovoga bi mi vi predložili- i mislim da nebih to vodeno- ako negrešim.
pa imas vodeno hladjenje koje ni ne moras da dosipavas vodu recimo corsair h50(nije bas vodeno,preciznije tecno hladjenje kod koga se radijator hladi 12 cm ventom i dva creva idu do bakarnog kulera koji naleze na cpu)...dok ova ozbiljnija imaju vodenu pumpu,gde moras da posle nekog vremena dosipas vodu,al ovaj cors je dovoljan s obzirom na cenu 6000 din,a bolj ije od bilo kog vazdusnog kulera,niti se na njega navata prasina,nit ista...zato je on dobar izbor...kvalitetnije mozes recimo da gledas http://www.gigatronshop.com/products...product/4120/8
ili http://www.gigatronshop.com/products...roduct/18374/8 ...ja bih isao na antec...a sad videh ti rece 932 a ne 922 onda mozes http://www.gigatronshop.com/products...uct/18383/8,al opet i antec je super za te pare,a zar ti nije glupo da bacis 15 000 din za kuciste,za to se moze uzeti dobra grafa...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 19:59   #33
Milan_Silni
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Lokacija: Ivanjica
Poruke: 96
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

danas mi tip iz prodavnice tj radnje za sklapanje i prodaju- kaže da kupovina ove grafičke SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB GDDR5 koju planiram- apsolutno ništa neznači jer mi je matična ploča loša i da ništa nebih dobio- čaki ni ovu SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X koju sam prethodno hteo da nabavim- kaže mi- isto ti je slaba ti ploča. Ispade samo mi procesor valja - kako on kaže. A ploča mi je GIGABYTE GA-M720-US3
http://www.itsvet.com/proizvod/gigab...mboard/16/1272. Nemora valjda da i nju menjam- ako moram- koju mi predlažete da bi bila ok za ove grafičke.
Milan_Silni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 20:03   #34
Luka.
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2009.
Lokacija: City of Compton
Poruke: 1.275
Zahvalnice: 271
Zahvaljeno 275 puta na 235 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

Potpuno netacno,maticna je ok,dosta bi dobio
Luka. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 20:09   #35
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: nova graficka?

ma zasto slusas te prodavce?!mi bi ti rekli da nesto tu ne valja.verovatno su ti pominjali pcie x1(to kao nije brzo,neces iskoristiti grafu,samo izmisljaju),kao fora treba ti 2.0,jel to?
procesor ti je dovoljno jak za 5850(uz overklok od 3.6 ghz)ima da je iskoristis do kraja..
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2010, 20:24   #36
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: nova graficka?

Citat:
Milan_Silni kaže: Pregled poruke
danas mi tip iz prodavnice tj radnje za sklapanje i prodaju- kaže da kupovina ove grafičke SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB GDDR5 koju planiram- apsolutno ništa neznači jer mi je matična ploča loša i da ništa nebih dobio- čaki ni ovu SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X koju sam prethodno hteo da nabavim- kaže mi- isto ti je slaba ti ploča. Ispade samo mi procesor valja - kako on kaže. A ploča mi je GIGABYTE GA-M720-US3
http://www.itsvet.com/proizvod/gigab...mboard/16/1272. Nemora valjda da i nju menjam- ako moram- koju mi predlažete da bi bila ok za ove grafičke.
Ja imam tu maticnu i zadovoljan sam.Znam da je bolje da sam uzeo 770-ticu,ali nisam imao kesa jbg.Uglavnom taj lik te nalagao verovatno samo da bi uzeo kes od tebe.Ta maticna je sasvim ok.5850 ti je mnogo dobra grafa i bolja ti nece trebati,ali pre napajanja ne vredi kupovati.Od napajanja se krece(samo ja budala krecem od grafe,a zadnje mi napajanje na umu).Procesor malo kloknes,925 je ok za clock.I zadnje stavis jos 2 GB rama.Ima sve da ti radi odlicno na max u toj rez.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Milan_Silni (6.4.2010)
Stara 2.4.2010, 20:39   #37
wolf 87
Član
 
Član od: 11.4.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 353
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 56 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolf 87
Određen forumom Re: nova graficka?

Citat:
Milan_Silni kaže: Pregled poruke
danas mi tip iz prodavnice tj radnje za sklapanje i prodaju- kaže da kupovina ove grafičke SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB GDDR5 koju planiram- apsolutno ništa neznači jer mi je matična ploča loša i da ništa nebih dobio- čaki ni ovu SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X koju sam prethodno hteo da nabavim- kaže mi- isto ti je slaba ti ploča. Ispade samo mi procesor valja - kako on kaže. A ploča mi je GIGABYTE GA-M720-US3
http://www.itsvet.com/proizvod/gigab...mboard/16/1272. Nemora valjda da i nju menjam- ako moram- koju mi predlažete da bi bila ok za ove grafičke.
Slaba maticna kaze?Ma nije negoDa slucajno nije preporucio(onako znalacki)neku maticnu od ~150e sa kojom bi nesto dobio?
Da sam na tvom mestu iz principa u toj radnji ne bih uzeo ni prazan CD,a kamoli nesto skuplje.Ako nesto ne mogu svarim to su ovakvi trgovciZa perfomane ti je bitan CPU,a ne maticna.
wolf 87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku wolf 87 na korisnoj poruci:
Milan_Silni (6.4.2010), RUSuper (2.4.2010)
Stara 2.4.2010, 20:49   #38
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: nova graficka?

Citat:
wolf 87 kaže: Pregled poruke
Slaba maticna kaze?Ma nije negoDa slucajno nije preporucio(onako znalacki)neku maticnu od ~150e sa kojom bi nesto dobio?
Da sam na tvom mestu iz principa u toj radnji ne bih uzeo ni prazan CD,a kamoli nesto skuplje.Ako nesto ne mogu svarim to su ovakvi trgovciZa perfomane ti je bitan CPU,a ne maticna.
cpu i graficka,i meni nije jasno stvarno,strasno sta sve rade...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NIDZA bOj na korisnoj poruci:
Milan_Silni (6.4.2010)
Stara 2.4.2010, 21:58   #39
alcapone
Član
 
Član od: 6.2.2010.
Lokacija: Cuprija
Poruke: 39
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

Prodavci izmisljaju svasta samo da bi uzeli pare,ovaj forum treba konsultovati pre svake kupovine racunara definitivno.
alcapone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2010, 0:05   #40
sportista
Starosedelac
 
Član od: 24.11.2009.
Poruke: 1.745
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 616 puta na 467 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

Citat:
Milan_Silni kaže: Pregled poruke
danas mi tip iz prodavnice tj radnje za sklapanje i prodaju- kaže da kupovina ove grafičke SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB GDDR5 koju planiram- apsolutno ništa neznači jer mi je matična ploča loša i da ništa nebih dobio- čaki ni ovu SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X koju sam prethodno hteo da nabavim- kaže mi- isto ti je slaba ti ploča. Ispade samo mi procesor valja - kako on kaže. A ploča mi je GIGABYTE GA-M720-US3
http://www.itsvet.com/proizvod/gigab...mboard/16/1272. Nemora valjda da i nju menjam- ako moram- koju mi predlažete da bi bila ok za ove grafičke.

Ovo je jedna od onih glupih stvari mozes da cujes od prodavaca koji hoce samo da izvuku pare i nista vise,zato naivni ljudi kupe nesto sto prodavci nahvale i misleci da je to tacno umisle da imaju najbolju grafu/konfu u kraju,ne znajuci koliko je glupo to sto pricaju.A kad mi neko kaze da ima grafu 1gb,onda moras da mu kazes da tvoja ima 10gb da bi mu dokazao koliko je tvoja jaca od te njegove ''azdaje''.

A sto se tice tvog nadogradjivanja,ne slusaj te prodavce nemaju veze o onom o cemu prodaju (cast izuzecima),sa tom 5850 ces imati ogroman dobitak,i mnogo veci nego sa maticnom od 300e s kojom ne bi imao nikakav dobitak.
Ja bih tu prvo menjao napajanje na nekog Chifteca CFT600 ~7200,a ako hoces neko bas kvalitetno onda gledaj nekog Corsaira HX650 ili TX750 ~10000 ali mislim da ce ti ova napajanja biti apsolutno nepotrebna.I ja bi tu u ovom prvom upgrade dodao jos 2gb RAM,i to bi bilo to za pocetak.
A mogao bi u narednom periodu da planiras neki SSD na kojem ces drzati sistem i neki od 1-2tb za podatke.S tim SSD ce ti komp poleteti,i neki od 64gb ce biti dovoljan.Taj SSD bi po meni bio najbolje resenje jer ce dobiti na brzini a i SSD su buducnost.
I kuciste ne moras uopste da kupujes tako skupo ako hoces neko ozbiljnije kuciste imas Chiftec Dragon II za duplo manje od tog HAF 932 kosta ~7500.
A i Xigmatek Asgrd ~3500 ili TT soprano ~4500 bi sluzili svrsi.tako da je po meni ludost dati 15000 za kuciste kad i za manje para moze da se uzme kuciste istog ili bar slicnog kvaliteta,bolje te pare prebaciti na neku drugu komponentu.
I ta maticna je sasvim OK maticna za pare koje platis za nju ali isto tako nije nista posebno,daje performanse srazmerne svojoj ceni.Ali svakako nije bas najsrecnije resenje za Quad-Core proc a pogotvo za klokovanje istog tako da nemoj da se nadas nekom vecem klokovanju preko 3.4 ja ne bih ocekivao,pogotvo zato sto ovo nije BE proc.
A i za klokovanje ce ti trebati neki iole ozboljniji kuler od BOX-a kao na primer OCZ Vendetta 2 ili CM Hyper 212+ ~3000 pa preko Prolimatech Megahalems ~5000 do Corsair H50 ~6000-7000,pa ti izaberi sta ti najvise odgovara.
sportista je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sportista na korisnoj poruci:
Milan_Silni (6.4.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
graficka, kupovina


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
nova graficka ili jos ne? Kitara ŠDK - Grafika 4 3.12.2007 14:07
Graficka karta za Najnovije igre? yahhoo ŠDK - Grafika 32 26.11.2007 22:30
nova graficka Skols ŠDK - Grafika 3 7.9.2007 20:40
Nova graficka na staru plocu! DeCoy Šta da kupim? 27 8.7.2006 15:18
Nova Graficka onyx Grafika 5 10.5.2006 14:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com