Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.4.2008, 0:52   #401
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Zato da nisam znao da je to strajo rekao bi da je rakin jer se ponasa drsko, sa neartikulisanim zvucima na ts-u i istim komentarima i pre svega nezreo.
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 0:55   #402
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

OMG WTF LOL?!
Nezrelo... izvini ja ovo shvatam malo ozbiljnije nego ostali, a koja je svrha TSa ako cu samo ja da pricham o.O A i igra nam je da se ******h... UVEK na istu foru SVE urade... bez page-a, smokeya i dada nema leba... Da vidish lepo kako deremo kad odemo na TS, pa lepo dogovorimo taktiku, pa se lepo pomazhemo i svo vreme prichamo i pravimo nove taktike i pwnamo sve redom... taj JSO od kojeg ste (smo) izgubili smo odrali sa 10 razlike ko iz shale...
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 2:17   #403
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Pa nije ti ovo Hardcore clan... ovo je casual clan gde smo dosli da imamo dobru zabavu pre svega, pa dobro nije nam islo danas, nismo imali ekipu, sta da se radi, mislim nadji neko resenje a ne da se deres na ts. A pod nezreo se podrazumeva sto si izasao iz klana kada su stvari posle nagore, samo dokazuje tvoju ozbiljnost koju ti tako dobro objasnjavas... u ostalom tvoj zivot, tvoj izbor, slobodan si ko konj na livadi...
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 10:18   #404
Dimebog
Novi član
 
Član od: 5.4.2008.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Ja te stvarno ne krivim sto si izasao. Ali nije bas u redu da zakazes war, onda izgubimo par partija, i ti odjedris negde a mi ispadnemo budale. To bas nije lepo jer smo stavili svoje obaveze po strani da bismo te ispostovali a ti zapalis negde. Kao kad dobijamo ti si srecan, ako gubimo, ti napustis war, i jos najbolje od svega - svi drugi su ti krivi. JSO ima samo jednu je***u taktiku, i to smo shvatili odmah. Sto nisi isao pored B, i drzao frag u ruci samo da ga bacis kad cujes da pocne da postavlja. Toliko jednostavno eto. Posle kad si poceo da besnis ja sam poceo to da radim ali ne mogu sve sam. Ja mogu da skinem njihov snipe, ali fizicki treba vremena dok odem do tamo, a neko mora da ih spreci da postave bombu. Stvarno ne vidim gde sam bio kriv. Takodje ne vidim da nam je taktika bila losa sem sto ste bili uzasno spori. Cak da smo igrali 100% stihijski, mogli smo da ih dobijemo - ja sam u proseku imao dva kill-a po rundi. Da su svi imali u proseku po dva kill-a, ne bismo morali ni da im defuzujemo bombu... Kad si izasao dobili smo ih istu partiju, i zamenili smo strane, jos neko je izasao, i dobili smo ih jos dve i to 3v5.

I na kraju. Ja sam ti lepo rekao da uzmes snipe i da cekas na spawnu i da im smaknes njihov cim se pojavi. Tako ja ne bih morao da obilazim pola mape nego bih mogao na nesto pametnije da potrosim vreme. Tek toliko! I ti si odmah poceo da besnis nesto. Koja bi bila razlika da sam ti preko TS rekao da uzmes snipe? Ti bi me kao poslusao?

E, 'bez page-a, smokeya i dada'. Pa jel ti mislis ceo zivot da se shlepash na ta tri igraca? Pa vidis dada i nije u klanu. Odigrao je jedan war UKUPNO sa nama i otisao. I ti vec znas da nam bas on treba..... Page je odigrao dva ili tri, i to kad smo igrali protiv NNN i JSO. Saberi se malo. Ako ti se ne svidja da gubis, a ti nemoj da zakazujes war. Ili zakazi samo za tebe i tvoje drugare page-a, smokeya i dada. Takodje i za ligu. Ko ti je uopste rekao da nas prijavis? Vecina nas nije ni znalo. Niti nam iko govori kad je war za ligu da bismo znali. Ne mozes da ocekujes da ce svi biti tu 24/7 cim ti kaze 'ulazi na war!' jer nas ovde ima i odraslih i zaposlenih, i ljudi koji moraju u napred da planiraju vreme. Toliko o tome.

Ti si vec u dva navrata kao napustio klan. Niko se posebno nije zicnuo zbog toga, ali ako mozes malo manje buke da pravis pri tome? To niti ikome pomaze niti ti odajes utisak da si previse 'zreo' za svojih 14 godina...
Dimebog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 13:36   #405
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Nisam ni mislio izaci (ne iz klana nego iz mecha) nego je rekao Dr da ako ti se ne svidja idi (ili tako neshto...) i ja sam otishao...
Chekaj svi drugi su mi krivi?! Ja sam taj klan dobio sa page-om i dadom VELIKOM razlikom tako da o tome stvarno necu ni da pricham... a za frag, PA JA SAM SNAJPER JBT nemogu ja ici tamo i bacati! I nije da nisam skidao njihov snajper, a ti morash okolo teshko je baciti jedan frag (o_O)... Shta sam ja trebao rush da opalim bombu tamo o.O... I to nije samo ovaj war normalni klanovi imaju taktiku za svaki a nije taktika 2 na A i ostali na B -.-' i SVAKI put isto...I da smeta mi da izgubim sa 20 razlike to mi smeta... I ja sam ovo malo ozbiljnije shvatio i ako se dogovorimo trebalo bi isposhtovati...
Uostalom me ne zanima srecno vam bilo... ja cu nacu novi klan ne brinite se, nemogu se vishe truditi, kad je neko drugi organizovao war, shta bi oko TSa, ko prima nove chlanove (dobre, a ne svako djubre koje nadjemo)... Uostalom neznam shta cete ali ajt...
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 14:32   #406
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
Nisam ni mislio izaci (ne iz klana nego iz mecha) nego je rekao Dr. da ako ti se ne svidja idi (ili tako neshto...) i ja sam otishao...
Chekaj svi drugi su mi krivi?! Ja sam taj klan dobio sa page-om i dadom VELIKOM razlikom tako da o tome stvarno necu ni da pricham... a za frag, PA JA SAM SNAJPER JBT nemogu ja ici tamo i bacati! I nije da nisam skidao njihov snajper, a ti morash okolo teshko je baciti jedan frag (o_O)... Shta sam ja trebao rush da opalim bombu tamo o.O... I to nije samo ovaj war normalni klanovi imaju taktiku za svaki a nije taktika 2 na A i ostali na B -.-' i SVAKI put isto...I da smeta mi da izgubim sa 20 razlike to mi smeta... I ja sam ovo malo ozbiljnije shvatio i ako se dogovorimo trebalo bi isposhtovati...
Uostalom me ne zanima srecno vam bilo... ja cu nacu novi klan ne brinite se, nemogu se vishe truditi, kad je neko drugi organizovao war, shta bi oko TSa, ko prima nove chlanove (dobre, a ne svako djubre koje nadjemo)... Uostalom neznam shta cete ali ajt...
Cekaj stani pazi gledaj....ja nisam bio sinoc u igri,al kontam sta se desavalo...jbt Strajo ispade sad da ti je Dr rekao da skocis sa mosta ti bi to uradio!? Ipak si ti izasao iz igre jer si ti tako hteo,jer si se iznervirao i neces da gubis il sta vec...to sto si dobio taj klan sa page-om i smokey-om(a mislim da su ih svi bar jednom dobili),ne znaci da moras uvek da ga dobijes,a pogotovo ne sa drugom ekipom...
Kazes da svi normalni klanovi imaju taktiku...a jesi se zapitao sto mi nemamo...il treba da kazem da smo se bar 10 puta okupili na nasem serveru,i sta smo radili??? Predlagao si da se koljemo nozem...il si ti pocinjao da ubijas i tvoju ekipu...izabrali smo da je nasa tabla Crash ako se nevaram,i to si ustvari ti izabrao jer ti nju najbolje igras,zar ne? I niko ti nista nije rekao na to...sto onda nisi bio covek,pa rekao ajde ljudi na server,na tu tablu,ovako i onako se igra,tako cemo postaviti taktiku i sl...za TS se slazem sa tobom,ja sam da ga uvek koristimo,moze samo da pomogne...ja cu ti iskreno reci da zaista mislim da si se dosta trudio oko klana,i svakakve organizacije,i da si puno toga odradjivao...al moras malo da spustis loptu...to sto ces da se okrenes i da odes,i nadjes neki drugi klan,i sto te bole vise za sve ovde,vise govori lose o tebi,a mislim da nema potrebe da ostavljas takav utisak...a bices posteniji i bolji covek ako stisnes jaja,i resis nesporazume i probleme u ekipu,ili sa pojednicima...i pokusas da ispravis greske koje postoje,ili predlozis kako da ih resimo kao ekipa,i samim tim postanemo bolji...ja ne volim da kazem da je neko klinac,i ne mislim da si ti to...al jesi jos mlad,i ima jos dosta toga da naucis i u komunikaciji,i odnosu sa ljudima,i samo malo razmislis pre nego nekog napadnes,il bilo sta kazes!
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gagi_ns na korisnoj poruci:
Dr Zoidberg (23.4.2008)
Stara 23.4.2008, 14:41   #407
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Ma ljudi pustite ga neka ide, on je od onih koji ne prihvataju da ima boljih od njih....
Nego 'ocemo veceras na nas server da vidimo kako je igrati bez njega?
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 14:45   #408
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

@Strajo:
Pa sto se tice primanja novih clanova nesto mi se cini da ih niko nije primio... Znaci jedino nove clanove ko je dovukao to si bio ti a i oni su odmah i otisli. Znaci nistmo dovlacili "djubre" u klan...

Sto se tice TSa bili smo ukljuceni i svi smo te culi. Jedino sto je neko (valjda ti) sve vreme vikao ALO ALO pa je to smetalo i nerviralo pa logicno da niko nije hteo da cepa usi dok neko urlice. Znaci da si koristio TS da pricas taktiku ili sta god nikom ne bi smetalo. A kad TS sluzi za ratne povike, dizanja adrenalina i izlive emocija, to cak i meni smeta pa verujem da isto vazi i za druge.

Sto se tice zakazivanja war-ova, ako se nikom ne igra nema war. Kad nam se igra uvek ima raspolozenih ljudi za war (ima bar 3-4 klana uvek online)...

I na kraju to sto ti dozivljavas kao "ozbiljno shvatanje" se pre moze definisati kao "emotivno shvatanje". Znaci ti si to doziveo kao neznam sta i zaboravio si da je to samo igra i zezanje. I kao u svakoj igri nekad se gubi nekad se dobija. A dobar provod i zabava je kad igras sa ljudima koji su ti prijatni. Ako tebi nije bilo prijatno, onda ok... razumem te. Ali da pravimo sad neku dramu oko toga je skroz bezveze, slozices se...

Znaci niko te ne tera iz klana al niko nece ni da te nesto moli da ostanes... Ja sam bas dobar drug (znamo se godinama) sa par ljudi iz SF klana i iz FREE klana i ladno mogu da odem kad mi se cefne. Nije poenta u tome. Sta me briga za to da se zove da sam u nekom klanu. Poenta je sto mi je lepo da igram sa Dr Zoidbergom jer je cool lik. Sa Maverickom mi je lepo da igram. I Didi mi je simpatican kad je u grupi kao i masteri... i Raven... jednostavno, ova grupa ljudi koja igra ponekad mi je ok i volim da igram sa vama. To je cela poenta.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
gagi_ns (23.4.2008)
Stara 23.4.2008, 16:48   #409
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Ovo moram da napisem ali nemoj da se naljutis, ovaj posledji pasus kao pricao celog tvog zivota
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 19:53   #410
masteri
Veteran
 
Član od: 17.1.2007.
Lokacija: Beograd, Mirijevo
Poruke: 1.044
Zahvalnice: 1.014
Zahvaljeno 231 puta na 107 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku masteri
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Ja se izvinjavam sto sam vas napustio u sred meca ali sam morao.
Ubuduce necu da igram u koliko ne budem bio siguran da cu moci da zavrsim mec.Sry
masteri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 20:11   #411
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Ma nije problem...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 20:20   #412
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Ocemo li se okupljati veceras?
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 21:37   #413
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Propusti svađu. JBG. Ja sam od sutra slobodan pa me zovite.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 23:20   #414
DeXoN
Član
 
Član od: 20.11.2007.
Lokacija: Modriča Republika Srpska
Poruke: 160
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 27 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Pozdrav narode.
Evo i mene. Nisam bio kod kuce 7 dana. Malo radio na Hrvatskom primoriju.
Vidim Strajo je nastavio Rakinovim putem. Meni licno ne smeta ni da ostane u igri a i obrnuto.
Za mene je ovo zabava u slobodno vrijeme. Ko to toliko smatra ozbiljno njegov problem.
Kako rece Genius super ste ekipa i drago mi je sto slobodno vrijeme provedemo zjedno.
POZDRAV
DeXoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 23:30   #415
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Kakvu svadju... nema svadje... ja otish'o (preshao) i kraj priche, a ja ne pravim toliko pompu oko toga vec vi...
Jednostavno... ovo je PREVELIKO *****avanje...
@gagi
chekaj ti ocesh da pravish taktike... izvoli napravi a kakve veze ima shto malo opalim po vama kad se zezamo pa gledam vedrana kako me vijam i kuci se razvaljujem od smeha?! I taj Crash, izvoli, ti reci, opet ja neshto odredjujem Crash mi lezhi za pumpaju i za snipe i to je sve...
@genius
Chekaj to nije za ratne povike, to jes' ali je za NAJMANJE da kazhem gde te ubio i chime... i kad vidish koga da je proshao nekuda (prema nekome )

Ma uostalom nvm... vama srecno bilo i nadam se da cemo poneki war odigrat jednom i da se vidimo negde ovako "uzhivo"... sve u svoje vreme...
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2008, 1:20   #416
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
@gagi
chekaj ti ocesh da pravish taktike... izvoli napravi a kakve veze ima shto malo opalim po vama kad se zezamo pa gledam vedrana kako me vijam i kuci se razvaljujem od smeha?! I taj Crash, izvoli, ti reci, opet ja neshto odredjujem Crash mi lezhi za pumpaju i za snipe i to je sve...
Prvo da te pitam jesi ti dobro procitao sta sam ti ja napisao...pogotovo poslednji deo...ocigledno nisi,al nema veze....da ti pojasnim...ja necu da pravim taktike,niti sam imao namere,jer sebe ne smatram dovoljno dobrim ili iskusnim da bih tako nesto radio,a rado bih te poslusao,kao i svakog drugog, da si samo jednom uzeo i rekao ej ekipa,ja sam ovde najbolji i najvise znam,ajd da provezbamo to i to na toj tabli,da si posavetovao il predlozio tako nesto...i ne ja nemam nista protiv sto tebi lezi ova ili ona tabla,ja bih svaku prihvatio i gledao kako znam i umem da se prilagodim ostalima iz ekipe...a ne se izdrkavao na masu kad pocne war kako niko dovoljno dobro ne zna osim tebe,i tvojih drugara! Pitas kakve ima veze sto malo opalis po nama kad se zezamo,i smejes se Vedranu kad te vija...ja kazem da nema veze,i to je super zeza, i zabava...al da te citiram s pocetka tvog posta "Jednostavno... ovo je PREVELIKO zaje*avanje..."...odluci se,jel hoces da se zezas il da nesto ozbiljno uradis!?
E da...posto si se vec udomio verovatno negde,il ako vec nisi ja ti to iskreno zelim,da nadjes neki klan il osnujes svoj,gde ce svi biti mnogo bolji od nas 'obicnih' iz FSK-a...i evo ja cu prvi hteti da igram war sa tobom,i nece mi biti tesko da podnesem da izgubim i 20-0,al samo ako ces ti biti srecan,i zadovoljan i ponosan na svoju novu ekipu!
Uzdravlje...
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2008, 11:02   #417
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
Chekaj to nije za ratne povike, to jes' ali je za NAJMANJE da kazhem gde te ubio i chime... i kad vidish koga da je proshao nekuda (prema nekome )
Ne razumem ovo sad bas najbolje.... ali ja sam na TS cuo valjda samo tebe i to sledece stvari:
"ALO. ALO... ALO.... MASTERI, MASTERI... ALO. ALO. Ej planta je, planta je... ma idite bre u...." i onda si otisao. Verovatno nisam bas od reci do reci ali to sam zapamtio samo...

Meni se cini da je tebi odgovarala neozbiljna atmosfera sasvim... jedino sto ti smeta da gubis pa kad se to desi onda ti je neozbiljno... iako nikad nisi pokusao da uozbiljis stvari...

Al ok je sve... nema svadje i nema nikakvih problema. Ostajemo drugari samo sto necemo vise da igramo u istom klanu ali naravno igracemo zajedno sa tvojom drugom ekipom.

I ja ne mislim da si kao Rakin...

Sve najbolje i cujemo se...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2008, 10:38   #418
DeXoN
Član
 
Član od: 20.11.2007.
Lokacija: Modriča Republika Srpska
Poruke: 160
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 27 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Drugovi cestit vam Vaskrs!!!
Da ga u zdravlju, sreci i veselju proslavite.
DeXoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeXoN na korisnoj poruci:
gagi_ns (27.4.2008)
Stara 27.4.2008, 10:46   #419
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Hvala Dexi I tebi sve najbolje...

Ajde kasnije da se malo skupimo da se igramo u praznicnoj atmosferi
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2008, 11:09   #420
DeXoN
Član
 
Član od: 20.11.2007.
Lokacija: Modriča Republika Srpska
Poruke: 160
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 27 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Hvala Dexi I tebi sve najbolje...

Ajde kasnije da se malo skupimo da se igramo u praznicnoj atmosferi
Moze nema problema. Danas sam citav dan slobodan.
DeXoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
CS 1.6 Klan PeTkO Online susreti 202 6.3.2010 21:44
COD4: Modern Warfare Beta GPU Benchmarks Dusan Despotovic Vesti 42 6.3.2008 20:03
Dozvola za naziv CoD4 klana genius O SK-u uopšte 20 1.3.2008 22:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com