Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.1.2012, 18:12   #881
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: NBA 2k12

NBA TV Scoreboard

NBA TV SB


Download
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2012, 9:45   #882
Miso26
Član
 
Član od: 13.7.2009.
Poruke: 78
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Pozdrav ljudi da li neko zna da mi odgovori zasto vise nema nba today kao prosle godine,pa da mozemo da gledamo statistike igraca itd???
Miso26 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2012, 18:59   #883
Stef
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2009.
Lokacija: 404 not found...
Poruke: 1.489
Zahvalnice: 430
Zahvaljeno 129 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Koliko ja znam trebas da se ulogujes na svoj nba account. Ali nisam siguran.
Stef je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2012, 15:18   #884
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: NBA 2k12

Drugari jel mora niki malo ozbiljni gamepad za ovo ili moze i neki obicni.

Ja imam neke obicne genius pa ne znam da li cu moci na njima da igram?
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2012, 16:26   #885
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: NBA 2k12

Pa, mislim da je elementarno da imaš gamepad sa palicama jer su one neophodne za izvođenje kompleksnijih pokreta. Ja imam ovaj Logitech i varijetet poteza je vrlo ograničen.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
kuureee (21.1.2012)
Stara 21.1.2012, 17:11   #886
GagiPappa
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Poruke: 316
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Ja znam za ovo.
Odem na tu stranicu, kliknem na Download Links, on me prebaci ovde http://download.nba-2k.com/585/ i gde je Download dugme? Gde da kliknem?
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2012, 17:25   #887
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: NBA 2k12

Meni prikazuje home page sajta NBA-2K.com i regularni link za download.

Pođi ovdje i skroluj dok na naiđeš na temu sa oficijelnim pečom, nemam drugu ideju.

Edit: Tek sam sad ukapirao o čemu govoriš. Nemam pojma, taj link sam zadnji put posjetio 8. januara. Tad je vodio do glavne teme na 2K12 forumu sa ispravnim linkom za download, odakle sam i skinuo peč.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2012, 1:02   #888
GagiPappa
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Poruke: 316
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Kada treba da pocne cetvrtina ili poluvreme igra stane, tacnije bude crn ekran i nema dalje

Nema pravila kada se to desava, ne uvek ali dovoljno cesto da me izludi

Jel ima leka?
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2012, 1:52   #889
Mihael87
Član
 
Član od: 31.12.2010.
Poruke: 405
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
GagiPappa kaže: Pregled poruke
Kada treba da pocne cetvrtina ili poluvreme igra stane, tacnije bude crn ekran i nema dalje

Nema pravila kada se to desava, ne uvek ali dovoljno cesto da me izludi

Jel ima leka?
I meni se to desilo par puta dok nisam instalirao gamebooster. Posle toga nemam nikakvih problema. Znaci, instalirad game boster, na njemu pozataras sve aplikacije koje ti je on ponudio, mozes i jos neke koje nije ako mislis da ti ne trebaju i NBA ce raditi bez problema... Bar je meni to pomoglo...
Mihael87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mihael87 na korisnoj poruci:
GagiPappa (23.1.2012)
Stara 22.1.2012, 18:32   #890
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: NBA 2k12

Kako se zove onaj tool sa kojim se uklanjaju povrede iz roster fajla? Imao sam to za 2K11 al' sam obrisao...
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2012, 2:27   #891
Mihael87
Član
 
Član od: 31.12.2010.
Poruke: 405
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Kako se zove onaj tool sa kojim se uklanjaju povrede iz roster fajla? Imao sam to za 2K11 al' sam obrisao...
REDitor
Mihael87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2012, 14:08   #892
GagiPappa
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Poruke: 316
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
Mihael87 kaže: Pregled poruke
I meni se to desilo par puta dok nisam instalirao gamebooster. Posle toga nemam nikakvih problema. Znaci, instalirad game boster, na njemu pozataras sve aplikacije koje ti je on ponudio, mozes i jos neke koje nije ako mislis da ti ne trebaju i NBA ce raditi bez problema... Bar je meni to pomoglo...
Ja il' sam lud (sto je moguce) ili je meni igra dosta tecnija u gameboostu

Zaglavila mi u drugoj utakmici finala i non stop bagovala ali sad sam odigrao celu, nadam se da je problem resen.
Fala
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 12:13   #893
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Dugo nisam igrao ovu igru, silno sam je se uželeo, sačekao sam da se rosteri "srede" sa početkom lige, počeo asocijaciju sa Oklahomom, doveo Boguta umesto Perkinsa i Mejoa umesto Hardena, naoružao se strpljenjem za sve neugodnosti...
...i izdržao sam tri utakmice pre nego što sam zauvek izbrisao ovo đubre sa hard diska.
Svašta sam mogao da istrpim, ali to da moji igrači UOPŠTE ne hvataju lopte, to mi je van svake pameti. Situacija kao sa prva dva skrina sam imao najmanje 10-15 puta na utakmici od 4x5 minuta. Jednostavno, ako ponekad i neko skoči na "rebound" u 90% slučajeva lopta mu ili ispada iz ruke ili prolazi kroz iste. A to je užasno iritirajuće. Plus što NEMA TEORETSKE ŠANSE da napravim kontru, jer, naprimer, Tajson Čendler ili Stodemajer bez trunke problema nadtrče Rasela Vestbruka ili bilo koga drugog. Na trećem skrinu se vidi da sam sa Mejoom skoro na vrhu reketa, a spori Balkman i Filds su metar ipo iza. Ne samo da su me stigli i prestigli, nego je Balkman udario rampu skočivši skoro metar ipo uvis. Čak i najveći "invalidi" lige bez trunke problema skaču i lete brže, višlje i bolje od Džordana u najboljim danima. Jednom sam sa Vestbrukom krenuo na polaganje, a Čendler je kao od šale lupio bananu skočivši kao mačka sa linije za slobodna bacanja, preletevši zu razdaljinu za manje od stotinke. Pa kad pomislim da mojim centrima treba sekunda ipo samo da se pokrenu...
Na kraju, pustim da CPU vodi Oklahomu. Prosto nisam verovao kako se kreću u odbrani i napadu, kako igraju i kako Njujork izgleda kao normalna ekipa koja normalno trči i greši. Prosto ih je Oklahoma rasturala. Onda odlučim da igram samo sa Vestbrukom, a ostali neka igraju onu sjajnu odbranu. Čim sam preuzeo kontrolu, imao sam Vestbruka i četiri retarda koji statiraju kao muve bez glave, dok su igrači Njujorka počeli da lete kao munje po terenu. I da, naravnop, ne maše.
Alt+F4, uninstall i goodbye forever. Prosto ne mogu da prežalim kupovinu originala, kako glupo bačene pare...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	01.jpg
Viđeno:	41 puta
Veličina:	108,0 KB
ID:	42209   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	03.jpg
Viđeno:	41 puta
Veličina:	127,6 KB
ID:	42210   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	02.jpg
Viđeno:	41 puta
Veličina:	114,6 KB
ID:	42211  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 13:51   #894
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Znaci Balkman aka kengur.
Koja bagcina,jbt...
Ja takvih problema nisam imao,ali sam imao drugih...
Utrcavam sa igracem (plej) pod kos,vidim da ce da me izblokira i idem ka desnoj ivici terena,dok ja sibam desno pod kog utrcava bek,kliknem s (pas) i umesto da baci loptu tom beku,on je frlja preko reketa,tj centru koji se nalazi sa druge strane reketa,tj pararelno od mene (ako razumete). U tom slucaju ili lopta pogodi obruc i ode u pm ili je uhvati protivnicki igrac. Zbog te gluposti sam izgubio gomilu poena,a sto se tice sporog igranja odbrane ima istine u tome. Mom igracu treba tri dana da lupi bananu nekome,a protivnik za cas.

Ima opet cudnih stvari u 2k12,ali opet igram ga,jer mi se svidja. Jos kad bi taj pech izasao,da sredi nedostatke,da ubaci slike i da odradi neke sitnice,bilo bi dobro...
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 14:01   #895
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Ima taj bag da su centri brzi od plejeva,par puta sam to video,a na to se zalio i Chris Smoove.Desava se da plej koji ima speed 92 ili 93 ne moze da prestigne Odena koji ima speed 60 ili tako nesto.Mada npr. u 2k11 Stoudemire je bio previse spor,trom,dok je u stvarnosti poprilicno brz za tu poziciju,pogotovo u kontranapadima.Mozda su to pokusali da poprave pa su malo zabrljali.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 14:17   #896
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Dugo nisam igrao ovu igru, silno sam je se uželeo, sačekao sam da se rosteri "srede" sa početkom lige, počeo asocijaciju sa Oklahomom, doveo Boguta umesto Perkinsa i Mejoa umesto Hardena, naoružao se strpljenjem za sve neugodnosti...
...i izdržao sam tri utakmice pre nego što sam zauvek izbrisao ovo đubre sa hard diska.
Svašta sam mogao da istrpim, ali to da moji igrači UOPŠTE ne hvataju lopte, to mi je van svake pameti. Situacija kao sa prva dva skrina sam imao najmanje 10-15 puta na utakmici od 4x5 minuta. Jednostavno, ako ponekad i neko skoči na "rebound" u 90% slučajeva lopta mu ili ispada iz ruke ili prolazi kroz iste. A to je užasno iritirajuće. Plus što NEMA TEORETSKE ŠANSE da napravim kontru, jer, naprimer, Tajson Čendler ili Stodemajer bez trunke problema nadtrče Rasela Vestbruka ili bilo koga drugog. Na trećem skrinu se vidi da sam sa Mejoom skoro na vrhu reketa, a spori Balkman i Filds su metar ipo iza. Ne samo da su me stigli i prestigli, nego je Balkman udario rampu skočivši skoro metar ipo uvis. Čak i najveći "invalidi" lige bez trunke problema skaču i lete brže, višlje i bolje od Džordana u najboljim danima. Jednom sam sa Vestbrukom krenuo na polaganje, a Čendler je kao od šale lupio bananu skočivši kao mačka sa linije za slobodna bacanja, preletevši zu razdaljinu za manje od stotinke. Pa kad pomislim da mojim centrima treba sekunda ipo samo da se pokrenu...
Na kraju, pustim da CPU vodi Oklahomu. Prosto nisam verovao kako se kreću u odbrani i napadu, kako igraju i kako Njujork izgleda kao normalna ekipa koja normalno trči i greši. Prosto ih je Oklahoma rasturala. Onda odlučim da igram samo sa Vestbrukom, a ostali neka igraju onu sjajnu odbranu. Čim sam preuzeo kontrolu, imao sam Vestbruka i četiri retarda koji statiraju kao muve bez glave, dok su igrači Njujorka počeli da lete kao munje po terenu. I da, naravnop, ne maše.
Alt+F4, uninstall i goodbye forever. Prosto ne mogu da prežalim kupovinu originala, kako glupo bačene pare...
Mm znam kako ti je. Sve to što si naveo se stvarno dešava. Međutim, u my player modu su sve te stvari koje pričaš nepostojeće. Tako da mi ostaje da se pitam da nisu na neki način namerno to napravili da bi otežali NBA (tako je do sada bilo, sa progresivnim povećanjem težine nešto malo se dobija na AIu ostalo je tako veštački napravljeno).
Ja otkad igram bilo koji NBA te stvari koje si naveo se dešavaju.
Počeo sam bio asocijaciju, odigrao petnaestak unakmica sa Atlantom na superstar nivou. Dešavalo se sve to što si navodio. Ali, posle dve tri utakmice sam ispodešavao slajdere pa nisam imao više takvih problema (osim onih za kontru i brzinu cpua, mada i to može).
No, opet, s druge strane naveća lepota ove i generalno sportskih igara leži u ogledanju sa čovekom tu igra naprosto briljira u svakom aspektu. Nisam igrao online, ne znam kako to ide a ako imaš original trebalo bi valjda da može se "mečapuješ" sa ljudima online.
I na kraju, mislim da je ovo ipak najbolji NBA do sada.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 14:36   #897
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

@NastyB

Не знам на којој тежини играш и које си слајдере ставио, али сам приметио да од свих људи на овој теми само ти имаш оволике проблеме. Ја сам до сад играо quick мечеве, мало са ортаком, мало онлајн и нисам такве проблеме. Слејдери су ми дифолт.

Што се тиче асоцијације, скинуо сам ростере од 16. јануара и направио тим са Минесотом. Довео Веселог и Хардена, шутнуо Бизлија и Џонсона и прва петорка ми изгледа: Рубио, Харден, Весели, Лав, Пековић. Са остатком тима сам баш правио претумбавање, и доводио младе играче са потенцијалом који би могли достојно да мењају прву петорку, а и залог су за будућност. Тако да ми је Риднур замена за Рубија, Маршун Брукс за Хардена, Хоникат за Веселог, Вилијамс прва замена за Лава, а ту је и Мoтијунас, a Валанчиунас и Миличић за Пекмена. Ту су ми још Кит Боганс, Алек Буркс и Џордан Фармар, а њих ћу гледати да уваљам за неке пикове. Тако да направих праву европску екипу у НБА . Размишљао сам и Павловића да доведем, али би ми било жао да га држим на клупи, а и матор је за ове моје клинце. Сви играчи имају до 23 године изузев Пековића (25), Миличића (26) и Риднура (30).

Е сад ћу да се бацим на изучавање акција па да започнем и са званичним утакмицама. Што се тиче тих акција, да ли постоји могућност да све акције испробавам на тренингу (coaching>live practice>plays) или могу само пет акција по играчу? Јес да могу да их све увежбавам на intra-squad scrimmage, али би волео да лепо проучим кретње играча.

Иначе ставио сам на ол стар тежину, 58 утакмица на 12 минута, па планирам за месец дана да завршим сезону уколико ме не смори. Међутим имам проблем техничке природе који ми се неколико пута јављао кад сам раније хтео сезону да кренем, а то је да ми потпуно заблокира кад почне последња четвртина. Појаве се сиве линије на екрану и само рестарт на дугме је решење... Ако неко има решење био бих захвалан.

Ево и неке фотке:

batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 14:57   #898
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
batakpudla kaže: Pregled poruke
Не знам на којој тежини играш и које си слајдере ставио, али сам приметио да од свих људи на овој теми само ти имаш оволике проблеме.
Khm khm, imam i ja - samo se ne javljam jer odavno ne igram ovo djubre od igre. Igrao sam prakticno svaku NBA igru od Live 95 do danas, ali toliko kradje od strane AI-a nisam video nigde, osim u 2k11.

Doduse, 2k11 sam dao vise sanse jer kao "ajd ne znam, mozda sam glup" - medjutim kad sam shvatio ovo sto Nasty prica (meni i dalje nije jasno odakle coveku strpljenja - a i vama) uninstall+shift+delete+format drive da ne vidim vise ovu "sjajnu" igru. Onda je dosao 2k12, kome sam dao 2 put manje sanse - iste stvari se i dalje desavaju - uninstall+shift+delete+format drive - meni zivci trebaju za druge stvari, a ne da ih trosim na patetican pokusaj od igre.

Tako da je 2k10 i dan danas najbolja NBA kosarka koja je izasla i moja omiljena sportska igra ikada. Sve posle nje (za sada) je za K O N T E J N E R. I jos jednom da dodam, SLAJDERI SU KRIVI ZA SVE. Na default treba igra da je najigrivija i najrealnija - sve ostalo treba da sluzi za zezanje.

...dobro de, nisam bas formatirao disk, al shavatili ste sta hocu da kazem
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 16:44   #899
Mihael87
Član
 
Član od: 31.12.2010.
Poruke: 405
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

batakpudla, i tebi isti savet kao i drugima. Samo instaliraj gameboster, klikni desni klik na igricu i pokreni preko gamebostera i problema nema + igra je igrivija...
Mihael87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 17:18   #900
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Урадио, играо јуче са њим, и појавиле се сиве линије...
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com