Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Stare igre

Stare igre Spectrum, Commodore 64, Amiga, PC DOS, M.A.M.E...

Pregled rezultata glasanja: Jesu li stare igre bile zabavnije
Da 581 80,92%
Ne 137 19,08%
Glasova: 718. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.10.2011, 19:07   #541
Nighty
Banned
 
Član od: 5.7.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 374
Zahvalnice: 211
Zahvaljeno 135 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

За мене је стари Prince of Persia кева. Овај нови не може ни да присмрди.



А једини 3D PoP којег признајем јесте



Иначе, препоручујем га, дефинитивно. :] Одлична и тежа игра...није ни приближно тешкао као стари PoP али дефинитивно вредна пажње обзиром да је последња која је пратила тај шмек.
Nighty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nighty na korisnoj poruci:
Oggy (18.8.2012)
Stara 10.11.2011, 22:31   #542
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Ovo sam vec okacio na temi Da li su vas video igre smorile? ali smatram da mu je mesto i ovde. Odlican tekst, covek je lepo objasnio neke stvari.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2011, 22:51   #543
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Možda ali ja se ne slažem s njim. Tj ponešto ima smisla ali njegova frustracija što je ostareo da se onako projektuje na video igre... jbg ostari se.

Inače, neke stare igre su bile zabavnije neke nisu.
Jedno sa čime bi se složio sa tekstom je baš ta interpretacija i doživljavanje u različitom životnom dobu. Ali to se odnosi i na žene, muziku, školu... skoro na sve aspekte, tako da ni to nije neki izgovor.

Znači:
5 - ne mislim
4 - ne mislim
3 - ne
2 - ne
1 - ne

a nisam baš mladjano momče
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2012, 14:03   #544
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Meni multiplayer jeste bullsit. Nikada ga nisam volio. Sve se tu svodi samo na akciono takmičenje. Svaka nepažnja se kaznjava metkom u čelo. Nema vremena za razmišljanje, razgledanje, zapažanje, kontemplaciju, utiske... Samo udri ili budi poražen/ubijen. Godinama igram UT2k4. Dovoljno "naoštren", pobjeđivao sam te klince koji se pominju u tekstu. Doduše nekada ih dobiješ nekada izgubiš. Ali u svemu tome ne vidim nikakvu poentu. Čemu tolika napetost? Kakvom cilju može težiti sav taj napor? Nema progresa, nema nikakve satisfakcije. Samo možeš da se frustriraš, lomiš tastaturu i povrijeđuješ se, dok pokušavaš pobjediti "kiborge", najbolje igrače koji istu igru grizu još od "pelena".

Čemu težnja da se postgine hiljadu klikova po sekudni kada postoji tolika oaza mirnih avantura. Igara u kojima se svaki sekund uživa, i za koje je prelazak svakog nivoa prava premija. Da li sam ostario što tako razmisljam? Vjerovatno za multiplayer jesam, ali ne i za video igre koje i dalje po čitav dan mogu igrati. Samo da bude onako kako ja želim. A ne kako su to zamislili tvorci multiplayer-a.

Poslednja ispravka: Zuti Bar (14.2.2012 u 14:17)
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Zuti Bar na korisnoj poruci:
doctor (19.2.2012), Howard1 (25.1.2014)
Stara 14.2.2012, 15:14   #545
I like games
Veteran
 
Član od: 25.3.2010.
Poruke: 574
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 71 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Mene isto smorio multyplayer.Samo uzmes pusku i udri bez cilja i ubrzo i to dosati.
Meni se najvise svidjaju igre kada ima misija u kojima treba malo i razmisljati ali da ima i akcije, a ne samo da resetam po drugima
I like games je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2012, 16:00   #546
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Ja nikad nisam nešto ni voleo multiplayer, kad igram igre volim da budem sam, kad mi treba društvo ja izađem u grad. Izuzetak su pojedine igre, najčešće nešto preko emulatora što mogu sa ortakom da opikam na džojpedu a što ne zahteva previše pažnje ili vremena.
Doduše samo zbog toga što ja ne volim multiplayer ne mogu da kažem da je to glupost, ko voli nek izvoli. Poenta, nije da ne volim multiplayer što sam mator, nisam ga voleo ni kad sam bio klinac.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2012, 16:32   #547
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Kad se samo setim kolike sam dane proveo igrajuci ovu igricu i klao se sa bratom koji je bolji:f16 ili mig21



Danas me retko koja igra privuce za komp na duze od dan,jedino CoD ali i to je smesno spram starih old school igara.
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2012, 3:54   #548
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Koliko sam samo puta sa drustvom rapravljao na ovu temu. Vala ako i niko ne procita ovaj post, ja moram da ga napisem, dusu svoju da otvorim . Moj gejmerski staz je veoma dug - od mojih 25 godina, 21 je dobrim delom bila posvecena igrama. Prvo je bila konzola ,,Rambo" koju je cale doneo iz Bugarske, zatim nikad prezaljeni ,,debeljko 64", onda pijacni ,,Terminator", da bih u sestom razredu osnovne dobio Celerona na 400 mhz (tada znan u sirokim masama kao pentium 2, sto je meni cak i u garantnom listu pisalo). Elem, da li su tada igre bile bolje - prilicno odgovorno tvrdim da nisu! Samo smo mi bili bolji.

Jedan primer koga uvek potegnem: na Commodore-u sam imao neku igru (ne mogu da se setim imena, bila je klasicni shoot em up, neki svemirski brodic) i ja sam tada imao 6-7 godina. Igra nije imala nikakvu pricu, ili ako je imala ja je se ne secam, posto engleski pojma nisam imao. Tada su se na TV emitovali ,,Mocni rendzeri" koje smo ja i moje drustvo obozavali (znam da bi trebalo da me je sramota, ali nije ). I dosao je drug kod mene jednog dana, ja ucitam tu igru sa kasetofona i kazem mu da je taj svemirski brod novija verzija Megazorda i da je ta igra u stvari ,,Mocni Rendzeri". Mislite da je na trenutak on tu tvrdnju doveo u pitanje? Sto je jos gore, mislite li da sam ja doveo tu moju tvrdnju u pitanje, da nam je smetalo sto se ni jedan elemenat iz Mocnih rendzera ne pojavljuje u igri? Mi smo satima igrali i cekali da se pojavi Zed, a kad smo ubili i poslednjeg bosa (kraljicu, pardon) dosli smo do jedinog logicnog zakljucka: sigurno je Zed bio u toj poslednjoj kraljici (tada nam ovakva recenica nije imala konotaciju kakvu bi danas mogla da ima).

Drugi primer: jos jedan nedosanjani san je Sega Mega Drive (aka Genesis, nepijacna revizija). Svakog dana sam gledao ,,Segoteku" i sanjao kad cu ja da zaigram Mortal Kombat, Fifu 97, NBA Live Jam (imao je Divca, a Divac je imao bradu, ej bre!!). Jos je moja sestra po tetki dobila iz inostranstva, a ja kad god bih otisao, pustala me je po 20 min ,,da se ne pregreje" (mada ona gotovo da je nije igrala, ali zato gledanje mene kako kriziram joj je bila vrhunska zabava ). Godinu dana nakon sto sam dobio kompjuter nabasam na termin ,,emulator". Nadjem Kega Genesis. Narednih par godina skidam ROMove preko dial-upa i nabavljam joyped koji je slican seginom po rasporedu dugmica. Tih godina sam igrao Sonic. Toe & Jam, TMNT, pa i gore navedene rendzere, Death and return of Superman, Batman, Spiedrman, Boogerman (needless to say, prvo sam nabavio sve igre koje je imala moja sestra, ne zato sto su bile narocito dobre, nego iz istog razloga zbog kog pas lize svoje genitalije- jer mu se moze). Meni nista u zivotu nije drugo trebalo. E onda je dosla srednja skola, socijalne norme se moraju ispostovati, devojcice juriti etc. Igre su svoje mesto morale prepustiti drugim stvarima i OBAVEZAMA. Treba napomenuti da do pre par godina i nisam imao racunar koji je dovoljno jak da potera nove igre (pod nove mislim da one koje su bile aktuelne u datom trenutku), pa sam uvek kaskao po par godina, ali se uvek po nesto igralo. Kao sto rekoh, pre par godina sam uzeo relativno jak racunar sa kojim sam mogao da poteram bilo koju igru sa zadovoljavajucim brojem detalja, a u to vreme sam i dobio pristup brzom netu, te je narednih par meseci komp punjen gotovo iskljucivo fajlovima sa ekstenzijom *.ISO ili *.rar. Sada imam negde oko 300 DVD sa igrama, ali od toga je odigrano mozda desetak u poslednje 3 godine zbog nedostatka vremena. Zasto navodim sve ovo? Pre nekih mesec dana, komsinica samohrana majka u kasnim 20im godinama me je pozvala da ,,ubacim neke igrice klincu" koji ima pet godina i koji nikad nije ranije imao ni konzolu ni kompjuter. Tabula rasa. Rekoh sebi, vreme je da proverim moju teoriju da su igre i dalje dobre, samo ja ne valjam i da zbog toga ne uzivam kao ranije. Ubacio sam mu gore pomenuti Kega Emulator, Spider-Man iz 2003-4 za PC (ne znam tacno koji), Serious Sam (prvi deo), Max Payne 1, Moto GP. Na emulatoru je takodje imao Spajdermena, motore, automobile. Sta mislite da je uzeo da igra? Ne, nije emulator. Nije ni pogledao u njega nakon sto je video Spajdermena za PC i ostale ,,nativne" PC igre.

Poenta celog ovog pisanija je: igre su i dalje OK, neke manje neke vise. Samo mi sa godinama sve manje se igramo, a sve vise ,,prelazimo" ili ,,obrcemo" igru, a tada je mnogo lakse naci sve one nesavrsenosti nego kad se IGRAMO. Kad smo naivni klinci, nedostatak price i motivacije za ,,prelazenje" igre moze da bude veliki plus jer to onda moze da bude sta god ti hoces da bude, a sad ako mi neko ne da debeo razlog da ubijem par 'iljada vojnika/zombija/other karakondzula u vidu sazvakane ali ukusne i hranljive price, gameplaya koji nije vidjen do sad/ easter egg-ova od kojih cu se osecati da sam pametan jer znam na koje reference iz pop kulture autor aludira, ja cu ih komotno pustiti da izvrse svoje zlocinacke namere, makar one ukljucivale i invaziju i okupaciju moje spavace sobe i frizidera.
Neko sacuva dete u sebi, neko ga zapusti pa bude retardirano, neko ga jednostavno ubije i zakopa ispod dva metra zemlje. Ce la vie...

P.S.
That being said, i dalje mi je na windowsu xp instaliran starcraft brood war (i to original). My precious...
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 12 korisnika se zahvaljuje korisniku makiem na korisnoj poruci:
Љуша (26.3.2012), Assassinator (18.8.2012), CTOJAH (19.2.2012), doctor (19.2.2012), Equilibrium (19.2.2012), ezenkiel (26.3.2012), filpan (25.5.2018), Marko_26 (25.2.2012), Nash Knight (19.2.2012), Neshco (9.9.2012), SINISA MARIC (18.8.2012), Wile E. Coyote (20.2.2012)
Stara 19.2.2012, 5:05   #549
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

" Omiljeni sport nas umornih kritičara u zadnje vreme predstavlja razočarano piljenje u gomilu tehnički savršenog softverskog smeća. Mnoštvo diskova nabijenih tovarima maštovitih enginea, za koje su odgovorni stočlani timovi koji raspolažu budžetima dovoljnim za višestruku modernizaciju elektroprivede u Srbiji, najčešće ne sadrže nikakvu supstancijalnu vrednost. Nažalost, šareni „enžin” i impozantni broj poligona od kojih se sastoji glavati heroj/heroina ništa ne vrede bez magičnog fluida atmosfere čijoj kreaciji ne mogu doprineti generički C++ programeri besprekornih biografija. Kvalitet gameplaya, kao kombinacije priče, balansa i good old zaraznosti zbog toga predstavlja sve veću retkost. Pored ostalog, zbog takve recesije na tržištu igara za PC prost narod se sve češće odlučuje za kupovinu stupidnih konzola. "





Ово је Кузма писао још 2000.-е, када су игре у том и следећем броју СК биле мегахитови и тог времена, а камоли када се упореде са данашњим.. Страшно звучи податак да је, рецимо, те 2000 жанр пуцачина из првог лица био "стар" свега осам година, данас је то то двадесет.. А ја више добрих пуцачина могу да наведем у периоду од `95-00 него од `00-12.. Већ неколико година се превише акцентује мултиплејер који напросто корозира душу игре, тј. сингл-плејер.. И ако га има, боље да га нема, мада сам пријатно био изненађен квалитетом кампање за први Modern Warfare и евентуални наставак сам ишчекивао, али је он био потпуно безвезе.. Наслови као што су Half-Life, Deus Ex, Quake 2 и Unreal више нећемо видети и играти, јер су они можда и имали више маневарског простора, али су жестоко упали у експерименталне воде и аутори су их храбро обликовали у антиципацији тржишног успеха. Мени је искрено жао родитеља који купују рачунаре деци која желе да играју CoD, GTA IV и PES, у односу на дивне наслове на којима сам одрасао, те игре су као турбо-фолк, потпуно безначајне приликом било какве евалуације деценије или века. О стратегијама, које заправо највише волим, намерно не пишем овом приликом. Још увек се сећам Red Alert 3-jke и C&C 4-ke...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (30.8.2012), doctor (19.2.2012), filpan (25.5.2018), JzmA (13.12.2013), Wile E. Coyote (20.2.2012)
Stara 19.2.2012, 6:20   #550
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

@makiem
Pa ti nisi dusu samo otvorio... ...vec si je i izvadio, ma potrgao i prebacio preko dve zice, da se na ovim zimskim sramezljivim suncem oslobodi balasta bezbriznosti koji je tinjao kao u bezvremenskoj zoni, zarobljen u telu nekadasnjeg fantazera... ...Neobicno mi je drago da sam prosao pored nje... ...pa dok sam citao tvoju "ispoved", zureci u njenu viseslojnu teksturu... ...stvorila mi se pred oci mapa vremena, koja me jasno dovela do mog zakopanog blaga... ...sada vec stare igre na Spectrumu : Kokotoni Wilf... ...koja sa aktuelnog aspekta je "obicna" platforma i nije bas neko blago, a kamoli zakopano i na mapi krsticem obelezeno... ...ali taj krstic pokazuje mesto koje je daleko... ...i ne znam dali je rec "daleko" adekvatna zato sto se tamo vise ne moze stici... ...zato sto taj krstic pokazuje na jedno vreme... ...vreme crno-belog televizora, malo poveceg digitrona na stolu zvanog Sinclair ZX Spectrum... ...vreme mog detinjstva...
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku CTOJAH na korisnoj poruci:
Elvir (19.2.2012), Howard1 (25.1.2014), makiem (11.11.2014), Wile E. Coyote (20.2.2012)
Stara 19.2.2012, 19:01   #551
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

makiem ako pročešljaš ovu temu od početka videćeš da je gotovo svako od nas napisao sličan tekst Možemo da napravimo zbirku priča ispovesti ex-yu nerdova. Dobar tekst u svakom slučaju
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2012, 0:20   #552
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Drago mi je da nas ima jos . Ali mi je rezultat ove ankete previse neujednacen, pa sam morao da se naglas zapitam i pokusam da dam odgovor zasto je to tako. Jedino pitanje ,,Da li smo vise uzivali u starim igrama" bi mi imalo logike da ima ovoliko vise potvrdnih odgovora.
A sad jedno KRAJNJE SUBJEKTIVNO misljenje: da sam pre 11-12 godina imao Crysis, prilicno sam siguran da danas ne bih znao ko je Gordon Freeman.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 23:43   #553
Slavisa83
Član
 
Član od: 18.12.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 43
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
За мене је стари Prince of Persia кева. Овај нови не може ни да присмрди.



А једини 3D PoP којег признајем јесте



Иначе, препоручујем га, дефинитивно. :] Одлична и тежа игра...није ни приближно тешкао као стари PoP али дефинитивно вредна пажње обзиром да је последња која је пратила тај шмек.
Prince of Persia 3D,fenomenalna je.Nazalost nisam je presao ali je odlicna.
Slavisa83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2012, 1:18   #554
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.409
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Ал сам ово некада пичио. После кхм...школе правац у сега клуб. Па кад ми истекне време а радник каже "comix zone, јел играш даље"



Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2012, 14:50   #555
Silver_Stoleone
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 112
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Mislim da je glupavo uporedjivati starije igre sa ovim danas, pa jos i pricati o tome da li su zabavnije. To su bile drugacije igre, drugacije vreme, i mi smo bili drugaciji i mladji. Siguran sam da se neki klinac danas podjednako dobro zabavlja uz danasnje igre kao ja pre 13 godina na nekoj buvljak konzoli.
Ono sa cime se slazem je da se izgubio taj osecaj prisnosti, kad odes u igraonicu i vidis ljude, popricas sa njima, druzis se, takmicis se...danas toga generalno nema, nazalost.
Silver_Stoleone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 22:04   #556
2233
Član
 
Član od: 26.2.2010.
Poruke: 59
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Pa sve u svoje vreme kao klinac sam voleo svaku igru ,sad mi je to navika , smorilo me je da igram a i osecam se ko da gubim vreme i neigram skoro nista sto se igra jako dugo , vise flash
2233 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2012, 0:12   #557
Qoozma
Veteran
 
Član od: 7.10.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 952
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 131 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Definitivno su starije igre bile zabavnije. Ja sam relativno mlad "gamer" pa ću se usmeriti ka PC igrama. Na PC (2006.) sam prvo počeo da igram Unreal Tournament iz 1999 godine. Pa odprilike sve do pojave CoDMW niko koga sam Ja poznavao nije obraćao pažnju na zahtevnost igre, HD rezoluciju i sto čuda. Tada nisam ni znao za ta podešavanja, uključim i uživam dok igram i napredujem kroz igru. Sada se sve svodi na to da se hvalimo kako možemo namestiti podešavanja na Full HD sa 100 FPS. Ima i danas zanimljivih igara, ali tu nije prisutna samo zabava.
Mogao bih iskucati X rečenica na ovo pitanje, ovo je "mini" verzija odgovora i Mog mišljenja.
Qoozma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2012, 12:17   #558
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Ал сам ово некада пичио. После кхм...школе правац у сега клуб. Па кад ми истекне време а радник каже "comix zone, јел играш даље"



Ja tu igru igram i dan danas, povremeno na mame32 emulatoru. Inace i ja sam glasao DA za stare igre, zato sto kao sto ni odelo ne cini coveka, tako ni grafika ne cini i nije presudna za dobru igru, vec dusa-gameplay.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
filpan (25.5.2018), Wile E. Coyote (21.8.2012)
Stara 5.9.2012, 12:52   #559
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Old Vs New
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2012, 13:09   #560
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

@Skenderevo
Interesantan video ! (Dobra je ona Lara )
Ko je onaj tip sa bejzbol palicom ? ( Ja sam ti tipican pretstavnik OldSkul igraca i stvarno neam pojma ko je ?! )
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com