Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.10.2013, 23:49   #201
Apex predator
Član
 
Član od: 6.9.2010.
Lokacija: Cacak
Poruke: 98
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Nba 2k14

@jovas

Ti si covek slep.
Apex predator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 1:18   #202
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Apex predator kaže: Pregled poruke
@jovas

Ti si covek slep.
Ma troll
http://www.youtube.com/watch?v=bJah6GdRuAg
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 1:19   #203
Pumbaa
Član
 
Član od: 17.3.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 354
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 84 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

moze mala pomoc drugari... koristim gamepad za sony na kompu i kad zovem akcije kom mi daje slova A, B, D,... ako bi neko mogao samo da mi prevede u X, O i ostale ''sony'' taster bi bih mu zahvalan
Pumbaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 7:52   #204
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Pumbaa kaže: Pregled poruke
moze mala pomoc drugari... koristim gamepad za sony na kompu i kad zovem akcije kom mi daje slova A, B, D,... ako bi neko mogao samo da mi prevede u X, O i ostale ''sony'' taster bi bih mu zahvalan
Iskreno, najlakše ti je da odeš u meni "OPTIONS", nađeš "CONTROL SETUP" i pogledaš/namestiš šta hoćeš da bude koje dugme. Piše i šta je A, B, D...sve traje maksimalno 2-3 minuta.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 9:30   #205
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

iskreno, očekivao sam više od ove next gen 2k14.

posle fenomenalnih trailera, slika i klipova, ovaj gameplay footage mi je onako, složio bih se sa gamespot komentarom. 90% isto kao current gen verzija.

nba 2k13 i 2k14 se mogu modovati da izgledaju približno dobro.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kapetan_Miki na korisnoj poruci:
JAZO (25.10.2013)
Stara 25.10.2013, 12:12   #206
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

@Apex predator i @stef1985a, mislim da ste vi slijepi ili ste neka zaluđena đečina, zadrta.
NBA 2K14 za next gen izgleda malo bolje od jadne PC verzije.
Po mom mišljenju i mišljenju većine realnih ljudi, NBA LIVE14 izgleda fenomenalno a što je još bolje animacija igre je miljama bolje od NBA 2K14, što samo ćorav ne vidi.
Samo sebe lažite dok ne izađu obje igre pa će te se uvjeriti
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 12:35   #207
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
@Apex predator i @stef1985a, mislim da ste vi slijepi ili ste neka zaluđena đečina, zadrta.
NBA 2K14 za next gen izgleda malo bolje od jadne PC verzije.
Po mom mišljenju i mišljenju većine realnih ljudi, NBA LIVE14 izgleda fenomenalno a što je još bolje animacija igre je miljama bolje od NBA 2K14, što samo ćorav ne vidi.
Samo sebe lažite dok ne izađu obje igre pa će te se uvjeriti
Najlakse je da se vredjamo, ali ajde poskusaj da argumentujes, koja to vecina ljudi tvrdi da je live bolji. Daj samo jedan lik, bilo sa like-ovima ili komentarima koji to potvrdjuje, pa onda zovi ljude decurlijom i coravima. Do tada te ja, a i vecina ljudi ovde smatra besposlenim trolom, koji nema nista bitnije u zivotu, nego da smara glupostima.
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 12:37   #208
Typhoon
Banned
 
Član od: 22.1.2011.
Poruke: 2.187
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 335 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ja sam kupio NBA 2K13 i prezadovoljan sam igrom, ali to je to dalje necu uzimati, dovoljno je da se kupi jedan NBA iz serijala i zaustaviti se na tome, posto svake godine rade Copy/Paste igre, mislim da dalje ne treba davati novac na igre koje izlaze jednom godisnje i donose mizerna unapredjenja u odnosu na proslu godinu kao sto su Foodball Manager, NBA 2K, F1 i td. Bolje da se preskace po par godina recimo da sledece kupim NBA 2K15 posto ce sledeca biti vervoatno Next Gen pa ce biti malo vecih unapredjenja, ja iskreno razlike izmedju NBA 2K13 i 14 ne primecujem, mozda se vide neka mzerna unapredjenja u pokretima igraca mislim da je dodato par novih pokreta, al ostalo je sve isto.
Typhoon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Typhoon na korisnoj poruci:
jovaš (25.10.2013)
Stara 25.10.2013, 13:11   #209
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

@Typhoon, slažem se u potpunosti.
@stef1985a, ja nijesam nikoga vrijeđao, već ti i tebi slični mene.
Imam pravo na svoje mišljenje.
Igram igre od kraja 80-ih i odigrao sam sve igre na temu NBA simulacije od tad.
NBA 2K serijal je bio odličan do prije nekoliko godina, znači super.
Čim je došao na PC (kao i PES) počeo je kvalitet da opada.
Zašto?
Zato što je PC publika mnogo veća i probirljivija od konzolaške publike i vide sve mane a i konzolaška publika (igrači) su uglavnom mlađi.
NBA Live serijal je pukao evo nekoliko godina, čak zadnjih godina nijesu ni izdavali svoje igre jer su u fazi razvoja bile osuđene na propast, što se dalo i viđeti iz raznih trejlera i gejmplej snimaka.
Ove godine napravili su igru po Ignite endžinu koji po meni i po većini ljudi koji su gledali snimke po Youtube-u (a nisu NBA 2K fanboys) rekli su da je igra "vau" što svako normalan i ko ima dobar vid može da primjeti.
2K sports i ove godine radi copy-paste igre od prije nekoliko godina, jer nemaju konkurenciju a ove godine će imati pa ćemo viđeti.Ne sviđa mi se animacija u 2K serijalu, pokreti igrača, ne sviđaju mi se glitchevi, bagovi, greške sudija na te stvari ne mogu da zažmurim.
Nisam fanboy Ea Sports-a ali po meni igra ima potencijala i mislim će se Live vratiti na stare staze uspjeha.
Pretjerali ste s pljuvanjem Live serijala, ček da izađe pa ćemo da vidimo.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 13:16   #210
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Svaki NBA 2k7-2k14 je drugaciji,nijedan nije isti,i ne moze me niko ubediti u to,govorim za gameplay,svake godine je drugaciji,na istu foru,ali izmenjen.

Ja ne kapiram,grafika je vrhunska,gameplay odlican,zasto menjati dobitnu kombinaciju? Da su menjali drasticno i napravili nesto novo,svi bi se zalili sto menjaju,sta je ovo...

Citat:
ne sviđaju mi se glitchevi, bagovi, greške sudija na te stvari ne mogu da zažmurim.
A to su?

Evo ti prvi "glitch" a da igra nije izasla. Obratiti paznju na igraca odbrane,koji blene,stoji ukopan u mestu.

Spoiler za Slike:


Kakav crni endzin. Napravice glupost od igre,zato sto su alavi,hoce pare od nicega,EA nikada nece nauciti.Sad pokusava da kroz Live,primami klince koji ce im davati pare.

Spoiler za slike:


Glupo je govoriti ko ima bolje animacije.

Poslednja ispravka: nikolapfc89 (25.10.2013 u 13:29)
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 13:29   #211
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

@jovas Ja jos nisam video da si postavio link gde ljudi kazu na bilo koji nacin (like-ovima, komentarima i sl.) da je Live bolji od 2K. Dakle, argumentuj to sto konstantno ponavljas, ili si obican troll i treba te banovati.
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 14:46   #212
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Fino izgleda ovo novo sto 2k krchka... Taman ono sto mi najvise smeta popravljeno. Mnogo realnije sve izgleda...
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 17:58   #213
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

@stef1985a, ne može niko reći da je neka igra bolja dok ne izađu obje.
Po meni ljepše izgleda Live po vama 2K.
Fanovi Live-a će reći da je Live bolji i ljepši a fanovi 2K će reći da je 2K bolji.
Čak i dan danas ima likova koji su ubjeđeni da je posljednjih godina PES bolji do FIFE, ali jbg.
Ja nijesam fan ni jedne ni druge, samo mi Live ljepše djeluje i mislim da će biti bolja igra. Vidjevši što je Fifa napravila s Impact endžinom pa sada s Ignite endžinom Live je osuđen na uspjeh.
Ja sam igrao 2K, volim dobar basket, igram basket, ali pošto je evo nekoliko godina sve na istu foru, osim novog rostera, to mi je postalo strašno odvratno.
Igram još od Sege Dreamcast NBA 2K ako neko od vas zna uopšte što je to.
Ali posljednja izdanja su copy/paste ranijih izdanja.
@nikolapfc89, ne slažem se s tobom ni za grafiku ni za gejmplej.
"Svaki NBA 2k7-2k14 je drugaciji,nijedan nije isti,i ne moze me niko ubediti u to,govorim za gameplay,svake godine je drugaciji,na istu foru,ali izmenjen." ovđe si dobro rekao ili se upecao na istu foru, pa normalno i to je nešto sa čim se slažem.
Ako neko troluje to ste Vi i Vas treba banovati, ja samo iznosim apsolutno tačne argumente.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 18:15   #214
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ocigledno ne znas sta su argumenti.
Citat:
Imam pravo na svoje mišljenje.
Niko nije osporio i to je uglavnom problem sa svetom.

Citat:
Igram igre od kraja 80-ih i odigrao sam sve igre na temu NBA simulacije od tad.
Ne mogu da osporim, samo cu reci da sumnjam, obzirom na misljenja.

Citat:
Ove godine napravili su igru po Ignite endžinu koji po meni i po većini ljudi koji su gledali snimke po Youtube-u (a nisu NBA 2K fanboys) rekli su da je igra "vau" što svako normalan i ko ima dobar vid može da primjeti.
Evo ga kljuc. Koja je to vecina? Gameplay trailer za Live ima 2100 like-ova naspram 7094 dislike-ova, 2k14 11371 like i 247 dislike. Situacija na forumima jos gora. Jos jednom, koji ljudi?

Mozes ti da mislis da je neka igra dobra ili losa, ali ako se svet ne slaze sa tobom, daleko su vece sanse da gresis. Sto je jos gore, mislim da sve ovo radis namerno, ali ajde mozda preterujem pa ipak kazes KOJI LJUDI?
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 18:16   #215
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Jovas preterano kakis i trolujes. ima nas dosta koji znamo sta je DS. A dosta nas se seca i igralo se mnogo pre pojave tog DS koji spominjes.

Live kako stvari stoje imace mali broj poklonika. Ja cu ga probati ako uopste izadje za PC. Ali gledajuci trejler vizuelno izgleda kao PS2 igra. Anatomija igraca je uzasna. jos malo pa gao da su cica glise a ne grdosije od 2 metra i preko 100kg. Videcemo kakva ce biti fizika pa cu onda donesti sud sta je bolje.

2K je nasao formulu za gemplej i unapredjuje je svake godine malo. Nit treba da idu ka nekom radikalnijem okretu. Jedino sto treba da usavrse su animacije i AI koji ume u odredjenim situacijama da bude tupav.

A i imas live temu pa pisi tamo sta god ti je volja.
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 18:19   #216
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ima hiljade klipova đe neko kudi Live a neko ga diže u nebesa.
@filipos ti si još jedan u nizu da ne rečem šta.
Viđećemo kad izađe igra, do tada d.kajte na 2K...
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 18:31   #217
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Ima hiljade klipova đe neko kudi Live a neko ga diže u nebesa.
@filipos ti si još jedan u nizu da ne rečem šta.
Viđećemo kad izađe igra, do tada d.kajte na 2K...
Da kao sto sam predpostavio.
Tuzno je da imas dovoljno godina da koristis internet i ucestvujes u forumima, a da nemas aktivnost na koju bi trosio energiju osim trolovanja.
Ljudi ovde raspravljaju o igrama uz koje uzivaju koliko im vreme dozvoli, a ti iskreno gubis vreme. 7 milijardi ljudi i nemas niti jednog prijatelja sa kojim bi radio nesto pametno, devojku? Siguran sam da su roditelji ponosni kakvog su sociopatu odgajili. Iskreno ti zelim otreznjenje, jedan je zivot, vreme leti, nadji prijatelje-puno znaci.
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2013, 19:00   #218
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Kazi sta sam i svrstaj me u neku grupu

Ne znam sta te vredja jer konacan sud o tvojoj omiljenoj igri nisam dao jer ne mogu jos uvek.

Nadam se samo da ce neki admin da prebaci/obrise ove postove i procisti temu.
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2013, 11:28   #219
Pumbaa
Član
 
Član od: 17.3.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 354
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 84 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

postoji li neki patch/pack koji bi mi umesto modela igraca prikazivao njihove slike?
Pumbaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2013, 13:46   #220
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Ove godine napravili su igru po Ignite endžinu koji po meni i po većini ljudi koji su gledali snimke po Youtube-u (a nisu NBA 2K fanboys) rekli su da je igra "vau" što svako normalan i ko ima dobar vid može da primjeti.
Porediti dve igre koje nisu još ni izašle, na osnovu "snimaka gameplay-a" koji je sklepao PR tim, po meni, nije normalno. I ja kad sam prvi put video najavu za next-gen 2K14 bio sam zapanjen, ali kad sam video kako to izgleda kada se igra, taj "wow" faktor je drastično splasnuo. Next-gen verzija izgleda bolje, ali ne MNOGO bolje. Ni približno kao na "najavi".
A ti što kažu da je Live "vau", kao da nikad nisu igrali bilo koji video basket. Likovi igrača (izuzimajući Kajrija i još par njih) su smejurija (Stiva Neša kao da je modelovao neko ko ga nikad nije video, pa ga pravio na osnovu priča). Tela su nenormalno mršava i izdužena (mada je u 2K obratno), a kretnje igrača su tragedija. Sajberfejsi koje pravi Amaarowaade za PC su umetnička dela u odnosu na Live komediju.
Ali ne treba suditi o igri koja se još nije ni pojavila. I uvek me je fascinirao broj Srba koji o igri koje se neće pojaviti ni u doglednoj budućnosti znaju sve, gotovo više i od samih developera.
Lično, voleo bih da NBA Live bude sjajna igra, čime bi se pooštrila konkurencija i čime bi se i 2K Sports naterao na veći trud.

Citat:
nikolapfc89 kaže: Pregled poruke
Svaki NBA 2k7-2k14 je drugaciji,nijedan nije isti,i ne moze me niko ubediti u to,govorim za gameplay,svake godine je drugaciji,na istu foru,ali izmenjen.
Sasvim se slažem. 2K14 možda igleda isto kao 2K13, ali je gameplay totalno drugačiji. A kad sam "ušao u štos" kako igra funkcioniše, prokleto mi je zabavna. I ne žalim što sam dao 30€ za Steam verziju.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com