Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.2.2012, 15:07   #1341
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

^^ Jedan od komentara na IGN-u..

Citat:
That right I bought the collectors edition and all the action figures and still dont get a complete game WTF


Heh, morace sad da kupi i novu konzolu.

Da su svi ovi DLC-ovi u igri od pocetka, a ne istrgnuti, to bi pruzilo jedan dodatni kvalitet igri kroz povecanu customizaciju, sto bi svi igraci/recezenti pohvalili (tvrdim da ce igra biti siromasna po ovom pitanju, kao i ME2). Medjutim, BW to ne interesuje, njima je vazno da se tu cigance zbog para, sto je poprilicno tuzno..

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Au kako ste smorili! A znam da svi cekamo igru tako sto nam curi voda na usta
Ti ces da piratizujes, kao i uvek, pa te boli stojko! Ja planiram da kompletiram trilogiju (posto me prve dve igre gledaju sa police), tako da mi nije sve jedno..

Poslednja ispravka: nameless1 (8.2.2012 u 15:15)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Asmodeus (8.2.2012), nexexcalibur (8.2.2012)
Stara 8.2.2012, 15:29   #1342
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

U sustini ne znam zasto ste iznenadjeni, koliko se secam i u dvojci su preko cerberus networka izbacivali shit ton dlceva...

Iskreno mrzim takav koncept, zato ga necu podrzati i samo se nadam da ga nece usvojiti meni neki drazi developeri...

dlc = tumor gaminga
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Asmodeus (8.2.2012)
Stara 8.2.2012, 16:15   #1343
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Prava stvar su bili expansion packovi nekad.Naravno bilo je i medju njima promasaja ali bilo je nekih gde si mogao bas da se izigras.Zamislite samo ekspanziju za ME2 sa sve novim misijama,oruzjem,likovima itd. itd.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 16:32   #1344
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Zadnja (barem meni) dobra ekspanzija je bio Awakening za DA:O.
Zapravo, to je i bila zadnja ekspanzija uopste
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 16:38   #1345
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Meni vise nisu takvi likovi, koji bi prekupili igru samo da bi dobili neko dodatno g***nce od oklopa, opreme i slicno.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 17:34   #1346
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Nemam ja nista protiv DLC-eva, ali samo ako se rade posle izdavanja osnovne igre, sadrze barem 3-5 sati dobro osmisljenog, ukomponovanog gameplay-a, adekvatno su vrednovani (kroz cenu koja se trazi)..
Odličan primer "prihvatljivog" dlc-a jeste, po meni, Lost Adventures za Orcs Must Die.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 18:16   #1347
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

DLC kao ideja nije uopšte loša, ali problem je u tome što je količina sadžaja u disparitetu sa cenom kada se poredi sa osnovnom igrom. Najveći problem mislim da predstavlja glasovna gluma, bez koje bi se veći dodatni sadržaj sa lakoćom pravio. Najbolje bi bilo da se u ugovor sa glumcima ubaci i gluma za DLC, ali pri tome postoji znatan rizik i razumljivo je zašto se to ne radi. Ekspanzije ftw.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 18:24   #1348
Sokokonj
Član
 
Član od: 1.9.2011.
Poruke: 82
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 42 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Zamislite da nema piraterije koliki bi stepen bezobrazluka kompanija koje prave video igre bio.
Ovako vi mozete da ih ucenjujete,ti preteraj,ja je skidam sa pirate bay-a.
Pa opet imamo ovako skaradne primere poput ovoga sto radi EA/bioware..

I najsmesnije od svega mi je kad citam onu glupu decu po IGN/Gameinformer/joystiq/gamespot itd,kako pricaju da pirati kradu od jadnih firmi za njihov rad(uz vrlo skaradne komentare(lopovi itd))...
A nije problem kada oni vestacki gruvaju hardversku zahtevnost na PC-u i ja moram godisnje da izdvajam 200 evra za budzenje kompa,da bi mogao da pokrenem grafiku istu kao na konzoli staroj 6 godina,koja je i tada bila hardverski slaba,kada prave nove PES-ove,fife,COD-ove itd itd itd,fakticki reckilaze starih nasova i prodaju ih po istoj ceni,to jelte nije kradja..To je biznis!!!
Super je krasti od ljudi sa po 200,300,500,1000,10000 evra platom..Ali nije od multimilionskih korporacija..To je kradja..a ovo je biznis..

Iznervirala me ova prica sa DLC-ovima,pa sam morao da izbacim ovo iz sebe..
Sokokonj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 18:36   #1349
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Ne ucenjuješ ih piraterijom, to oni gledaju kao mušterije koje traže jeftinu prođu, i zbog toga smišljaju sve lepše i lepše DRM šeme. Pravo ucenjivanje je potpuno zaobilaženje igre ako smatraš da se previše sile i bahate. Glasanje novčanikom i tako to.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 19:52   #1350
Sokokonj
Član
 
Član od: 1.9.2011.
Poruke: 82
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 42 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Ne ucenjuješ ih piraterijom, to oni gledaju kao mušterije koje traže jeftinu prođu, i zbog toga smišljaju sve lepše i lepše DRM šeme. Pravo ucenjivanje je potpuno zaobilaženje igre ako smatraš da se previše sile i bahate. Glasanje novčanikom i tako to.
Zasto bih ga zaobisa kad mogu potpuno besplatno da ga uzmem,ja time cenim njihov rad i uzivam u njemu,ali ne i njihovu biznis politiku samim tim ih kaznjavam,potpuno je isto kao da zaobilazim njihov proizvod samo u slucaju kad ga skidam sa interneta,ja uzivam u njihovom proizvodu,samim tim je u tom slucaju svo zadovoljstvo moje a gubitak njihov.
Zasto bi kaznjavao sebe time sto cu da se nateram da ne igram igru,losa ti je logika.

Sto si tice drm-a,on steti ljudima koji kupuju originale,meni ne .
Sokokonj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 20:02   #1351
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Ipak se slazem sa nameless1. BW se jeste izbezobrazio, jer dozvoljava EA da ih uslovljava na taj nacin. DLC su ustvari izrodi legendarnih Ekspanzija. Secam se koliko ih je samo bilo, dobijes potpuno novu igru, sa sve pecevima i bonusima. Nekada si skoro novu igru dobijao za jos manje pare...a ovako das 10 evra za jedan DLC koji jedva da izdrzi 1 sat.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 20:14   #1352
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Sokokonj kaže: Pregled poruke
Zasto bih ga zaobisa kad mogu potpuno besplatno da ga uzmem,ja time cenim njihov rad i uzivam u njemu,ali ne i njihovu biznis politiku samim tim ih kaznjavam,potpuno je isto kao da zaobilazim njihov proizvod samo u slucaju kad ga skidam sa interneta,ja uzivam u njihovom proizvodu,samim tim je u tom slucaju svo zadovoljstvo moje a gubitak njihov.
Zasto bi kaznjavao sebe time sto cu da se nateram da ne igram igru,losa ti je logika.

Sto si tice drm-a,on steti ljudima koji kupuju originale,meni ne .
U cemu je onda problem?
Ako vec sve skidas sa interneta i ne kupujes originale apsolutno nema razloga za tvoje kukanje po forumu, samim tim jer se iz tvog posta jasno vidi da to nema nikakve veze sa bilo cijom poslovnom politikom, kakva god ona bila ti bi i dalje skidao pirate.
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 20:18   #1353
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Sokokonj kaže: Pregled poruke
.

I najsmesnije od svega mi je kad citam onu glupu decu po IGN/Gameinformer/joystiq/gamespot itd,kako pricaju da pirati kradu od jadnih firmi za njihov rad(uz vrlo skaradne komentare(lopovi itd))...
Nisu to klinci. Tamo imas kompanije koje su specijalizovane iskljucivo za hvaljenje/blacenje po forumima, komentarima itd. Poenta je upravo u tome da pomislis kako si u manjini, a da narod to, bem ga glupa, hoce...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 20:25   #1354
Sokokonj
Član
 
Član od: 1.9.2011.
Poruke: 82
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 42 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
U cemu je onda problem?
Ako vec sve skidas sa interneta i ne kupujes originale apsolutno nema razloga za tvoje kukanje po forumu, samim tim jer se iz tvog posta jasno vidi da to nema nikakve veze sa bilo cijom poslovnom politikom, kakva god ona bila ti bi i dalje skidao pirate.
Licno kupio bi igru da nema njihove poslovne politike i nagradio njhov rad koji apsolutno cenim....Kao sto sam kupio sve domace igre sto su izasle,witchera,amnesiu,penumbru,sve obsidianove igre itd...
Ali necu da dajem pare nekome,ko me aktivno potkrada dal direktno ili ne..
Ali je u svakom slucaju jako prljav i jako neposten igrac...

http://xbox360.ign.com/articles/121/1218051p1.html
Da li treba ovakve ljude nagradjivati,...procitaj tekst..

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Nisu to klinci. Tamo imas kompanije koje su specijalizovane iskljucivo za hvaljenje/blacenje po forumima, komentarima itd. Poenta je upravo u tome da pomislis kako si u manjini, a da narod to, bem ga glupa, hoce...
Mislio sam da to cine samo nase politicke partije haha.
To je pametan propagandni trik,hvala na informaciji...
Sokokonj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sokokonj na korisnoj poruci:
Asmodeus (8.2.2012)
Stara 8.2.2012, 21:11   #1355
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Sokokonj kaže: Pregled poruke
Zasto bih ga zaobisa kad mogu potpuno besplatno da ga uzmem,ja time cenim njihov rad i uzivam u njemu,ali ne i njihovu biznis politiku samim tim ih kaznjavam,potpuno je isto kao da zaobilazim njihov proizvod samo u slucaju kad ga skidam sa interneta,ja uzivam u njihovom proizvodu,samim tim je u tom slucaju svo zadovoljstvo moje a gubitak njihov.
Zasto bi kaznjavao sebe time sto cu da se nateram da ne igram igru,losa ti je logika.
Zato što upravo činjenica da ti uživaš u njihovom radu njima služi kao razlog da smišljaju nove načine da saseku pirateriju, jer rezonuju da će u slučaju nemanja besplatne opcije, tvoje uživanje prevagnuti nad tvojim inatom, i da ćeš ipak kupiti original, iako se ne slažeš sa izdavačkom politikom.
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ipak se slazem sa nameless1. BW se jeste izbezobrazio, jer dozvoljava EA da ih uslovljava na taj nacin. DLC su ustvari izrodi legendarnih Ekspanzija. Secam se koliko ih je samo bilo, dobijes potpuno novu igru, sa sve pecevima i bonusima. Nekada si skoro novu igru dobijao za jos manje pare...a ovako das 10 evra za jedan DLC koji jedva da izdrzi 1 sat.
BW je sada ogranak EA, i čisto sumnjam da ovi iz BW imaju nekog velikog udela u procesu izdavanja. Na njima je da naprave igru sa resursima koje im EA da, a razno seckanje, DLC sitničarenje i slično je isključivo EA politika, koja je, kao što znamo, potčinjena željama akcionara i ostale gospode u odelima.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 21:19   #1356
Sokokonj
Član
 
Član od: 1.9.2011.
Poruke: 82
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 42 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Zato što upravo činjenica da ti uživaš u njihovom radu njima služi kao razlog da smišljaju nove načine da saseku pirateriju, jer rezonuju da će u slučaju nemanja besplatne opcije, tvoje uživanje prevagnuti nad tvojim inatom, i da ćeš ipak kupiti original, iako se ne slažeš sa izdavačkom politikom.
I ti nacini samo guraju publiku sve vise i vise u priateriju ili na konzole jer igranje originalne igre cine sve tezim i tezim,a nikako da pronadju nacin na koji ce uspet da onemoguce pirate da krekuju igru.
Sokokonj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2012, 22:49   #1357
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
BW je sada ogranak EA, i čisto sumnjam da ovi iz BW imaju nekog velikog udela u procesu izdavanja. Na njima je da naprave igru sa resursima koje im EA da, a razno seckanje, DLC sitničarenje i slično je isključivo EA politika, koja je, kao što znamo, potčinjena željama akcionara i ostale gospode u odelima.
A gospoda doktori nemaju veze sa 'odelima', akcijama.. Nemoj da si naivan! Navedi mi jednu EA igru gde se ovako sitnicari kao sto je slucaj sa BW igrama?

To je model koji je BW razvio, i niko zivi ne bi mogao da ih natera na to, da oni ne zele..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Equilibrium (8.2.2012)
Stara 8.2.2012, 23:59   #1358
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
A gospoda doktori nemaju veze sa 'odelima', akcijama.. Nemoj da si naivan! Navedi mi jednu EA igru gde se ovako sitnicari kao sto je slucaj sa BW igrama?

To je model koji je BW razvio, i niko zivi ne bi mogao da ih natera na to, da oni ne zele..
Ma ne sporim ja to da su oni razvili, već samo kažem da EA ima konačnu reč što se toga tiče. A BW igre su lake za eksploataciju jer su RPG-ovi, lagano je uzeti neko oružje ili parče oklopa, napraviti neku promociju i slično, mnogo lakše nego za igre drugih žanrova.
Što se doktora tiče, nemam pojma, Ray godinama nije rekao nešto smisleno, samo ponavlja neke PR friendly rečenice, i karta se na nekim šampionatima, a Greg ponekad kaže nešto smisleno, zato ga retko i viđamo sa novinarima.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
nameless1 (9.2.2012)
Stara 9.2.2012, 19:53   #1359
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

customization


Bolje je nego u dvojci (obviously), ali me nervira sto izgleda ponovo necemo moci da togglujemo kacige za oklope koji dolaze u jednom komadu..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Pumbaa (9.2.2012), Skenderevo (9.2.2012)
Stara 9.2.2012, 20:01   #1360
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

femshep
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
Bascelik (9.2.2012), Pumbaa (9.2.2012), Skenderevo (9.2.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, multiplayer, rpg, srbija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:36.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com