Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.9.2010, 22:30   #181
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Video sam klip na nekim vestima... Ja sto nisam toliko gadljiv i ne bas osecajan sam se najezio kada sam video ono.
acaf je offline  
Stara 1.9.2010, 23:36   #182
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Freaky news

Iksreno takve ljude treba ubiti,da ih ostavi u sumi pa nek umiru bilo bi bolje nego da ih baca u reku.A cak i kad rade to,za koj moj se to snima?
RUSuper je offline  
Stara 2.9.2010, 1:15   #183
Stepski Vuk
Član
 
Član od: 16.8.2009.
Lokacija: MIA
Poruke: 159
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 117 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Nadam se da neće sad i ovde da počne sejanje mržnje i pretnje silovanjem i smrću kao na glupavom Facebook - u. Svaki puta kad se desi neko nasilje nad životinjama, javljaju se razni dušebrižnici koji sasipaju drvlje i kamenje i postuju najgore bljuvotine, sve navodno u ime pravde. A to što su neki ljudi jedva preživeli napade izgladnelih čopora pasa koji slobodno lutaju gradom, o tome niko ne piše. Neki penzosi ih čak i hrane, pa valjda kada neka babetina, zbog skleroze ili ko zna čega drugog, zaboravi da im donese dnevnu porciju, ovi nasrću na ljude.
Oni koji su nadležni za ovaj problem ne čini ništa, baš zbog ovih dušebrižnika i raznih društava za zaštitu životinja kojima su ovo samo slatke kuce.
Naravno , ovim tekstom nisam želeo da podržim nasilje nad životinjama koga se i sam gnušam. Mislim da je krajnje vreme da se kod nas oformi nekakava policija za životinje (poput Animal Cops koje gledamo na Animal Planetu ) koja bi hapsila one koji muče, izgladnjuju i zloostavljaju životinje ili se jednostavno ne brinu adekvatno o njima, ali bi takođe štitila ljude od divljih i opasnih primeraka faune. Čuo sam da se ovako nešto već planira.
Samo da se sve ne pretvori u sledeću situaciju(u Srbiji je sve moguće) : Dok ste mirno šetali svojom omiljenom rutom izgladneli čopor pasa iskače iz mraka i krene da vas ujeda. Vi se borite koliko možete, branite se nogama i rukama...Odjednom, odnekle stiže auto Životinjske Policije Republike Srbije (ŽPRS ), i iz njega izlaze dva krupna momka u novim, nebo-plavim uniformama. Vi taman odahnuli, mislite: došla pomoć. Kad oni krenu da viču na vas, da vame prebacuju što uznemiravate jadne životinje i krenu da vas pendreče po glavi dok se psi i dalje goste vašim mesom.
Posle svega ovoga, izubijani, krvavi i sa kojim udom manje, gegate se kući svesni nauka da pravda uvek pobeđuje

Poslednja ispravka: Stepski Vuk (2.9.2010 u 1:43)
Stepski Vuk je offline  
Stara 2.9.2010, 22:34   #184
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Ludaci secu noge zivotinjama smeju se jer ih bacaju u reku ... zashto ??
Kad je neko odseko noge psu ili mu (joj) je smeshno ovo shta ce tek coveku uraditi ... Shto kazete treba ih baciti u shumu pa ne ih vukovi i medvedi rascerece ...

Drugo ...

Nije da branim kucku ali shto kaze Stepski Vuk kad je covek zrtva zivotinja nema reakcija javnosti shokiranja itd.
Dajte kakvi smo ljudi vishe se nezna shta je pseto a shta covek. Ljudski zivot nishta ne vredi svakog dana ljudi dozivljavaju i gore sudbine pa nema reakcije javnosti ... Za psa kome je neki psihopata odseko shape su nabavili proteze ali za ljude sa invaliditetom nema (po meni je zivotinji trebalo skratiti muke i uspavati je) ... Sad je jelte popularna tema zashtite zivotinje pa cemo svi to da radimo u trendu je ... Nije njima ni do zivotinja nego to je danas moderno ... Gde je zashtita ljudi ...

Ovo je veliki problem a ne reshava se jer kazu nema novca a nema novca jer je drzava korupmirana ... Pare kozna kome i kozna gde a vi kad idete na ulicu (nocu) baklje da se odbranite od copora izgladnelih zivotinja ...
M1L0SH je offline  
Stara 2.9.2010, 22:58   #185
Flexyy
Veteran
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: BGd
Poruke: 587
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 79 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Neznam dali ste culi kad je umrla ona devojcica u buljaricama iz mog grada ,verovatno niste ja sam cuo jer su mi rekli drugovi iz njene skole koji su bili takodje na tom letovanju jer se islo sa skolom...U vestima je to bilo celih 10 s samo devojcica umrla , nezna se uzrok,sledeca vest.

Posle nekoliko dana se desilo ono sa kucetom kojem je odsecena glava i koje je nakon sto mu je neko odsekao glavu bacio u komsisko dvoriste kao o tome su pricali dobrih 5-6 minuta uplakana vlasnica prica na televiziji kako ne moze bez njega da zivi a ima jos 10 kuceta i 20 maceta .Na kraju se ispostavilo da je kuce pregazio voz a da ga je ta zena bacila u dvoriste pored i pozvala policiju zastitu za zivotinje i sve redom da je komsije ne smaraju zbog tolikih kucnih ljubimaca


Ono sto ja hocu da kazem je da se o kucetu koje bi zivelo jos 1-2 godine prica 5-6 puta vise nego o devojci koja je imala 15 godina i pred kojoj je bio ceo zivot...

Je*es ti devojcicu koja u zivotu nije iskusila mnogo stvari,koja je tek zavrsila osnovnu skolu i koju je cekalo mnogo stvari,iskustva i dobrih i losih.Vazno je da je kuce uskraceno za 1-2 zivota koga boli ku*ac sto je devojcici ukraceno nekih tracavih 60 godina zivota...
Flexyy je offline  
Stara 3.9.2010, 0:10   #186
acok97
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Freaky news

Stari mi danas pokazao, zena se malo nadrogirala i udarila biciklistu sa
150 kmh
http://zenicablog.com/index.php/crna...aen-voza-bjeao
 
Stara 3.9.2010, 14:09   #187
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
Flexyy kaže: Pregled poruke
Neznam dali ste culi kad je umrla ona devojcica u buljaricama iz mog grada ,verovatno niste ja sam cuo jer su mi rekli drugovi iz njene skole koji su bili takodje na tom letovanju jer se islo sa skolom...U vestima je to bilo celih 10 s samo devojcica umrla , nezna se uzrok,sledeca vest.

Posle nekoliko dana se desilo ono sa kucetom kojem je odsecena glava i koje je nakon sto mu je neko odsekao glavu bacio u komsisko dvoriste kao o tome su pricali dobrih 5-6 minuta uplakana vlasnica prica na televiziji kako ne moze bez njega da zivi a ima jos 10 kuceta i 20 maceta .Na kraju se ispostavilo da je kuce pregazio voz a da ga je ta zena bacila u dvoriste pored i pozvala policiju zastitu za zivotinje i sve redom da je komsije ne smaraju zbog tolikih kucnih ljubimaca


Ono sto ja hocu da kazem je da se o kucetu koje bi zivelo jos 1-2 godine prica 5-6 puta vise nego o devojci koja je imala 15 godina i pred kojoj je bio ceo zivot...

Je*es ti devojcicu koja u zivotu nije iskusila mnogo stvari,koja je tek zavrsila osnovnu skolu i koju je cekalo mnogo stvari,iskustva i dobrih i losih.Vazno je da je kuce uskraceno za 1-2 zivota koga boli ku*ac sto je devojcici ukraceno nekih tracavih 60 godina zivota...
E, vala Flexyy, svaka ti čast. Jeste malo offtopic, ali moram da kažem. Užasno me iritira ovo ponašanje. Svima je više stalo do kučića i mačića nego do ljudi ( da se razumemo, ja imam i psa i mačku kući, da ne bude posle neke priče). Ljudi pojedini žive gore od kučića, a kad vidim ove na telezviziji kako vrište i čupaju kosu za životinjama koje je neko maltretirao (i ja bih te što maltretiraju životinje kaznio, primereno, pošto je životinja i ne zna da se brani, uraditi mu isto što je on uradio njoj), a sa druge strane kad vidim kako se pojedini muče da prežive dan, dođe mi da ih sve ispljujem. Daju pare za proteze kučetu, a narodna kuhinja se zatvara. Važno je da kuče može da hoda, a to što će pojedina deca ostati bez jednog obroka u toku dana, to nikom ništa. I lepo reče Qzma, treba nama jedan dobar nuklearni rat.
jozvan_Kg je offline  
Stara 15.9.2010, 15:01   #188
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Thumbs up Re: Freaky news

Ovo je freaky news, ali u vrlo pozitivnom smislu! Inace, radi se o taksisti iz Prokuplja koji je vratio novcanik u kome je bilo 5.000 evra, musteriji koja ga je zaboravila....a odbio je i novcanu nagradu!

Kompletna vest:

http://www.juznevesti.com/Drushtvo/P...alazac.sr.html
A M G je offline  
Stara 16.9.2010, 10:01   #189
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
Ovo je freaky news, ali u vrlo pozitivnom smislu! Inace, radi se o taksisti iz Prokuplja koji je vratio novcanik u kome je bilo 5.000 evra, musteriji koja ga je zaboravila....a odbio je i novcanu nagradu!

Kompletna vest:

http://www.juznevesti.com/Drushtvo/P...alazac.sr.html

Mislim da se svi ovde slazu da u takvom slucaju srecni nalazac uzima 100% ...
M1L0SH je offline  
Stara 16.9.2010, 11:50   #190
Mali Mrav
Član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 281
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 134 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke

Mislim da se svi ovde slazu da u takvom slucaju srecni nalazac uzima 100% ...
Ja bih vratio stvarno, bez nekog laznog *******vanja. Ko zna, jbg mozda je te pare skupljao neki deda 5god za bolesnog unuka, a zamisli da zbog svoje senilnosti izgubi pare (ovde ce ljudi reci: "pa ko ga je*e sto ne misli o tako vaznim stvarima") ali i sami znate kakva je vecina ljudi u Srbiji, nista ne nauce za svojih 40,50,60 god. a kad bi mu uzeli pare to bi bila prevelika cena za nauk

Postoji naravno i druga strana price, da je taj novac od nekog "bizMismena" kome ni tih 5k nije nista i tu je stvarno lako naci razlog za zadrzavanje para. Ipak, dok god postoji mogucnost da je te pare neko tesko skupljao n godina, uvek bih vratio.
Mali Mrav je offline  
Stara 16.9.2010, 12:07   #191
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Freaky news

Sto ne zelis sebi, ne zeli ni drugima, zamisli ti da izgubis 5k, sigurno ti nebi bilo sve jedno...Da su neke sitnije pare pa da i zadrzis, sto sto eura, al nista preko.

Aje! Odo ja u Grcku, pozz!
DonCorleone91 je offline  
Stara 17.9.2010, 0:29   #192
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Cool Re: Freaky news

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke

Mislim da se svi ovde slazu da u takvom slucaju srecni nalazac uzima 100% ...
Ja se recimo ne slazem....
A M G je offline  
Stara 19.9.2010, 17:39   #193
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
Mali Mrav kaže: Pregled poruke
Ja bih vratio stvarno, bez nekog laznog *******vanja. Ko zna, jbg mozda je te pare skupljao neki deda 5god za bolesnog unuka, a zamisli da zbog svoje senilnosti izgubi pare (ovde ce ljudi reci: "pa ko ga je*e sto ne misli o tako vaznim stvarima") ali i sami znate kakva je vecina ljudi u Srbiji, nista ne nauce za svojih 40,50,60 god. a kad bi mu uzeli pare to bi bila prevelika cena za nauk

Postoji naravno i druga strana price, da je taj novac od nekog "bizMismena" kome ni tih 5k nije nista i tu je stvarno lako naci razlog za zadrzavanje para. Ipak, dok god postoji mogucnost da je te pare neko tesko skupljao n godina, uvek bih vratio.
Tako sam brate i ja ranije razmisljao,dok jednom nisam nasao novcanik sa 150 evra,brate kad mi je samo palo na pamet za sta sve mogu taj novac iskoristiti predomislio sam se oko toga.Mogu da zamislim tek sa 5k evra sta bi bilo.
RUSuper je offline  
Stara 19.9.2010, 18:57   #194
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Freaky news

Ja sam poceo da stedim jer sam pre nesto vise od 10 godina nasao 50 marak. Bila mi frka da ako kazem roditeljima da ce me terati da ih vratim, i ja ih lepo stavio u fioku, i od tad mi ostala navika da kad god dobijem devize stavljam ih u stek. I nikad ne menjam devize za dinare.
Ice-Man je offline  
Stara 19.9.2010, 19:35   #195
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

A mozda je neko od tog novca planirao da kupi lek, medicinsko pomagalo, vrati dug...? Kako biste se onda osecali?
A M G je offline  
Stara 20.9.2010, 1:27   #196
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

^^ daleko od ociju, daleko od srca...

nemam ideju kako bih se poneo- lako je biti pametan dok to stvarno ne nadjes. al mislim da nikakve pare ne vrede mirnog sna...
polarnimeda je offline  
Stara 20.9.2010, 2:18   #197
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
A mozda je neko od tog novca planirao da kupi lek, medicinsko pomagalo, vrati dug...? Kako biste se onda osecali?
Uglavnom mi to nikad necemo saznati,u vecini slucajeva bar,tako da uvek mozes sebe da tesis da to nije posteno zaradjen novac.
RUSuper je offline  
Stara 21.9.2010, 8:40   #198
p4e4c
Član
 
Član od: 16.8.2010.
Lokacija: WA
Poruke: 72
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Freaky news

U Juznoj Africi (u neki siromasan kraj) ljudi piju zagadjenu vodu u kojim se nalazi svasta, npr. jaja:

1.slucaj: covek progutao jaje od (“leptirce”) moth’s I iz nosa su mu izvadili preko 40 ovih malih mothova (leptircica)

2.slucaj: zena progutala jaje(larvu) gusenice I gusenica joj izaslo kroz oko.
p4e4c je offline  
Stara 25.9.2010, 14:10   #199
PerFeX.007
Član
 
Član od: 30.8.2010.
Lokacija: kompjurerska stolica
Poruke: 49
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PerFeX.007
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
p4e4c kaže: Pregled poruke
U Juznoj Africi (u neki siromasan kraj) ljudi piju zagadjenu vodu u kojim se nalazi svasta, npr. jaja:

1.slucaj: covek progutao jaje od (“leptirce”) moth’s I iz nosa su mu izvadili preko 40 ovih malih mothova (leptircica)

2.slucaj: zena progutala jaje(larvu) gusenice I gusenica joj izaslo kroz oko.
wtf? Sav sam se najezio :S
PerFeX.007 je offline  
Stara 29.9.2010, 0:25   #200
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

WTF?! A Wiimote Vibrator

New add-on accessory allows for remote stimulation.



http://gear.ign.com/articles/112/1123976p1.html

http://www.mojowijo.com/

Uputstvo za upotrebu



Budimir_Trajkovic je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
news, vesti


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
News serveri-info Ron_Jeremy Internet tehnologije 2 14.4.2009 12:56
7/2006 „in other news...” oluja „Ja, igrač!” 109 1.10.2007 17:24
e107 news pomoć Dado1 Web razvoj 3 27.3.2007 23:04
Masivni download(newshosting)?! The Finest Serbian Since '82 Internet tehnologije 8 31.1.2006 1:52
Pristup forumu kao NEWS serveru nikolam Forum o forumu 7 28.1.2006 17:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com