Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.2.2024, 13:25   #1
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Helldivers 2



Citat:
Fight for Super Earth!
Freedom. Peace. Managed Democracy. Your Super Earth-born rights. The key pillars of our civilization are under attack from deadly alien creatures conspiring to destroy your planet and its values.

The Helldivers must take on the role of peacekeepers in this Galactic War and protect their home planet, spread the message of Democracy and repel the hostiles by force.

gameplay

Steam: mostly positive 20732 reviews


Uzeh je na GMG sa kodom feb17 za 33e. Trenutno ima problema sa matchmakingom, ali sve ostalo je utegnuto bas kako treba. Grafika je masna, napucavanje je fantasticno, osecaj i snaga oruzja odradjeni bas kako treba, neprijatelji nisu sundjeri vec reaguju na metke, raspadaju se i eksplodiraju. Stratagem sistem jako interesantna prica kad te overwhelmuju bube a ti moras da kucas konami kod za orgital strike Zna da bude napeto.

Ceo komjuniti je u ratu sa bubama i svaki mec se racuna kao konacnom oslobadjanju planeta i sistema od locusta.

Iskreno, neocekivani hit, tek ce se pricati o ovoj igri


FOR SUPER EARTH!
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2024, 19:49   #2
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Helldivers 2

Generalno ne igram multilplayer igre ali ovo verovatno hoću.
Ima nešto što mi se sviđa, mislim da je baš taj osećaj napucavanja. Izgleda identično kao Starship Troopers.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2024, 23:17   #3
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Helldivers 2

Nije losa zaista samo sto su serveri u uzasnom stanju. Dosta bolje nego ranije ali i dalje mora da se krpi. Mada to ce verovatno vec biti dobro za par dana.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2024, 11:34   #4
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Helldivers 2

Bas su dosli u cudnu situaciju, igra je kvalitetna i word of mouth je ucinio svoje.

E sad, ni serverski kapacitet nije dovoljan, a ni povecanje istog nece pomoci zbog samog koda igra kojim nisu predvideli ovoliki uspeh.

Evo ja npr od subote nisam uspeo da prodjem loading screen. Igra nema afk timer, i ljudi su provalili foru da ostave igru upaljenu i ne ispustaju svoj slot.


Steam reviews presao u mixed zbog ovih problema, hajp je zbog ovakvih problema otisao u negativu
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2024, 17:06   #5
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Helldivers 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Bas su dosli u cudnu situaciju, igra je kvalitetna i word of mouth je ucinio svoje.

E sad, ni serverski kapacitet nije dovoljan, a ni povecanje istog nece pomoci zbog samog koda igra kojim nisu predvideli ovoliki uspeh.

Evo ja npr od subote nisam uspeo da prodjem loading screen. Igra nema afk timer, i ljudi su provalili foru da ostave igru upaljenu i ne ispustaju svoj slot.


Steam reviews presao u mixed zbog ovih problema, hajp je zbog ovakvih problema otisao u negativu
Ja vec dva dana nemam matchmaking. Devovi su ipak krivi za ovo, ljudi ne izlaze iz igre sto njih ne sprecava da ubace tajmer koji bi izbacio neaktivne igrace. Nije to bas toliko lako ali opet, ima resenja. Mada mislim da ce se to srediti za par nedelja, ja sam svakako pazario zbog popusta i bonusa, igrao malo cisto da vidim kakva je pa sad cekam da se zakrpi.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2024, 19:13   #6
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Helldivers 2

Iskreno, retka situacija gde nisam bio besan, jer objektivno niko se nije nadao ovakvom uspehu i ovolikoj navali igrača, ali evo, peglaju, krpe, popravlja se situacija.

Igra je stvarno dobra, nije to best game evahhh I treba malo smanjiti očekivanja, uprkos hvalospevima, ali za ono čemu je namenjena, vrhunski radi posao.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2024, 23:33   #7
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Helldivers 2

Odlična, samo treba napomenuti da ima grinda i igra pruža najbolje iskustvo sa partijem od 3-4 prijatelja. Većina randoma i ne komunicira. Držaće mi pažnju jedno 30-50 sati.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2024, 16:37   #8
dax011
Član
 
Član od: 29.12.2010.
Lokacija: Alpha Quadrant
Poruke: 51
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 18 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Helldivers 2

Ljudi moji kako je ovo dobra igra, nas četvorica cepamo sad već nedelju dana i totalno smo skrenuli psihički, obrisao sam sve drugo sa računara
dax011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Helldivers Emix Akcione igre 0 6.11.2015 21:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com