Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.5.2007, 14:06   #21
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

Jbg, kada su presli na interlude...neznam, meni je mrsko skidati novi klient (3giga)...tako da neznam kako je....
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 15:52   #22
Vuckovic Veljko
Član
 
Član od: 29.7.2006.
Lokacija: Paradise city
Poruke: 240
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 28 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

Ljudi preporucujem vam prebacite se na Dragon server x15...Ima nasih ljudi masu jasam u klanu krutosu alijansa balkan...svi 60+ nek se jave priamo ljude sa naseg govornog podrucja inace klan je pun akcijeuvjek je neki rb ili smo u klan waru ziva zabava...Jes da ima sve vise i vise donatora al toga ima na svaki server....
Vuckovic Veljko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 22:55   #23
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

Ima li nekih low rate free servera za L2? Hteo bih da probam igru, ali nekako mi se to x15 i x30 ne svidja bash, hteo bih da igram igru otprilike kao da je original. Probao sam neki WoW:BC server sa x15 rate-om, i dosadilo mi je posle 2 dana igranja.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2007, 0:27   #24
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Ima li nekih low rate free servera za L2? Hteo bih da probam igru, ali nekako mi se to x15 i x30 ne svidja bash, hteo bih da igram igru otprilike kao da je original. Probao sam neki WoW:BC server sa x15 rate-om, i dosadilo mi je posle 2 dana igranja.
WOW i L2 nisu ni slicne igre po principu lvl-up-a. L2 je dizajniran da bude grind, a WOW quest based lvl-ing...L2 je shit kada treba da farmujesh ko stoka, nemash ni para ni nishta...ali zavisi od coveka, ako volish satima da farmujesh, samo napred, pici na low-rate servere, ali ako hocesh malo da se zezash, ono, casual igranje, onda je 30x pravo resenje.
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2007, 15:37   #25
Vuckovic Veljko
Član
 
Član od: 29.7.2006.
Lokacija: Paradise city
Poruke: 240
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 28 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Ima li nekih low rate free servera za L2? Hteo bih da probam igru, ali nekako mi se to x15 i x30 ne svidja bash, hteo bih da igram igru otprilike kao da je original. Probao sam neki WoW:BC server sa x15 rate-om, i dosadilo mi je posle 2 dana igranja.
Prikaci se na dragon tu imas low rate server luna cini mi se x1 ili x5 nisam siguran
Vuckovic Veljko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 20:02   #26
Jocovic Ilija
Novi član
 
Član od: 10.12.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

E poz ljudi...ja sam sasvim slucajno pogledao ovaj forum kad vidim temu koja mene namrtvo zanima...l2 dragon server ovaj server igram vec 3 godine sa kracim pauzama i mislim da dan kada cu ja sebi reci da vishe necu upaliti dragon nikada nece doci tako da sebe smatram zestokim igracem.gledam ja polako kad vidim nekog momka kako daje nekek savete u vezi dragon i pominje krutose naime klan u kojem sam ja bio i koji mi je ostao u najljepshem secanju.tako ja pokushavam da nadjem ime lika koji je ostavio poruku kad vidim Vuckovic Veljko moj drug iz odelenja vrbuje nove dragon igrace pa pomislix pa zar on koga sam ja ucio da igra vec polazi mojim stopama nece moci tako.ozbiljno ljudi dragon je wrx server koji je 2-gi po redu servr po broju igraca vredi pa makar da ga isproba neki l2 pocetnik,ostale prednosti dragona su veliki broj nashix ljudi koji vec dugo igraju l2 kao sto je veljko rekao broj donatora je sve veci i veci tako da je to jedna od rijetkix mana dragona ako ste raspolozeni za pravi action server pun pvp,pk i hunta izaberite ovaj server necete se pokajati ako zelite da me kontaktirate na dragonu moji likowi su jocoachiles,princeofserbia.za svakog novog igraca po 10kk od mene ovo je shala naravno
Jocovic Ilija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 22:58   #27
Vuckovic Veljko
Član
 
Član od: 29.7.2006.
Lokacija: Paradise city
Poruke: 240
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 28 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

A Joco pacenice stari zaboravio si ljudima da ponudis mjesto u nas "prestizni" klan...Sad dragon prelazi na c6 pa ce sve bit jos i bolje...SVI NA DRAGON

P.S

Pm-ujte me moji charovi su Vesha i Nikola3
Vuckovic Veljko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2008, 17:35   #28
GeForce
Član
 
Član od: 4.3.2007.
Lokacija: Podgorica ( Crna Gora )
Poruke: 386
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

Citat:
Vuckovic Veljko kaže: Pregled poruke
A Joco pacenice stari zaboravio si ljudima da ponudis mjesto u nas "prestizni" klan...Sad dragon prelazi na c6 pa ce sve bit jos i bolje...SVI NA DRAGON

P.S

Pm-ujte me moji charovi su Vesha i Nikola3
oce oce.. ispravljaju svaki bugg sa Interlude-a , i to 1 bugg po 1 danu

Joco naab
Vesha Naab

slabo ste aktivni.. mora to malo bolje...

Ja igram na Dragon 15x i nemam sto vise da chinim imam sve sto mi treba.. samo siege i pvp.. ali je nekako na dragon postalo dosadno.. GM idioti , samo lazu... a tek Owner servera da ne pricham..

Svima bih preporuchio da predju na L2 Paradise cim se otvori (vec se 2k+ ljudi prijavilo da igra na njemu) pozz
GeForce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2008, 20:24   #29
Vuckovic Veljko
Član
 
Član od: 29.7.2006.
Lokacija: Paradise city
Poruke: 240
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 28 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

Sto ne ostavi link noob-u
Vuckovic Veljko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2008, 12:18   #30
Stankov Ljuba
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Lineage 2 signs klan

Ja igram vec 2 godine na zeusu - grcki server 5* sve. Adresa vam je linezeus.gr Sto se tice laga mislim da je ovo najbolji server koji sam video dosad. Problem je sto je server dosta star,pa vec se ljudi smorili od igranja na njemu. Srpski klan Grand je ovde jedan od najjacih u igri,mada je problem sto ne promaju pocetnike,a vec sada vecina su grci u njemu. Znak klana je bio CCCC. Pre 10-tak dana su ga promenili pa je sad i taj klan postao internacionalni. Donacije postoje i mogu se donirati B ili losija oruzja,oklop i nakit do +16 i za nase prilike je to skupo. Inace enchantovanje je safe do +4,a posle toga su jako male sanse na podignete stvari(da bi se ocuvale donacije i opstao server). Ima na serveru dosta grka,bugara,madjara,rusa,ukrajinaca,srba i brazilaca.
  Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com