Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.9.2009, 1:26   #501
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Imam jedno pitanje: Da li napravljen nalog traje večno iako ne posećujem eRepublik?
ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 2:31   #502
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
ivan90BG kaže: Pregled poruke
Imam jedno pitanje: Da li napravljen nalog traje večno iako ne posećujem eRepublik?
Ne, ako ostaneš bez energije građanin ugine. Drži energiju preko 40 da bi mogao da se boriš pa da se lečiš u kvalitetnoj bolnici,,...
Ako ti je energija slaba, kaži Nick da ti doniramo hranu.
Energiju gubiš svaki dan -1, osim ako nemaš kuću, onda valjda ne gubiš energiju
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 3:15   #503
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Ne, ako ostaneš bez energije građanin ugine. Drži energiju preko 40 da bi mogao da se boriš pa da se lečiš u kvalitetnoj bolnici,,...
Ako ti je energija slaba, kaži Nick da ti doniramo hranu.
Energiju gubiš svaki dan -1, osim ako nemaš kuću, onda valjda ne gubiš energiju
Da bi se kuća koristila moraš hljeb da jedeš.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 14:59   #504
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Ocemo li mi osvajati neke drzave skoro ili cemo samo da jedemo i spavamo kao medvedi?
Pitanje - imam grain companiju lvl 1. Da li je vredi dizati na lvl 2 i kupuju li ljudi uopste lvl 2 grain?
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 15:16   #505
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Naravno da vredi i čak ti se više isplati.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Red Dragon (30.9.2009)
Stara 1.10.2009, 2:45   #506
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Ocemo li mi osvajati neke drzave skoro ili cemo samo da jedemo i spavamo kao medvedi?
Pitanje - imam grain companiju lvl 1. Da li je vredi dizati na lvl 2 i kupuju li ljudi uopste lvl 2 grain?
Au brale....

Naravno da svi kupuju q2 ili više sirovine, pogledaj samo cijene, nimalo se ne isplati kupovati q1 gvožđa ili žita....
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2009, 15:21   #507
Gradimir
Veteran
 
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Ali pazi da je u High regiji...
Gradimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2009, 15:49   #508
jare25
Član
 
Član od: 9.3.2009.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 164
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku jare25
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Ili sam ja lud ili je ovaj eRepublik pun bugova! Super je igrica i bash sam se primio, al bugovi...
jare25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2009, 23:55   #509
Antony Kidis
Veteran
 
Član od: 29.10.2007.
Lokacija: Grad u kome je glupo voziti skejt
Poruke: 710
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 509 puta na 176 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Antony Kidis Slanje poruke preko Yahooa korisniku Antony Kidis Slanje poruke preko Skypea korisniku Antony Kidis
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Upravo sam kupio 4 golda na marketu po ceni od 0.63 dinara. Ko god da je stavio ponudu hvala mu.

P.S. Ne vracam pare.
Antony Kidis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2009, 0:24   #510
Wolfstain
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!


Napredujemo
Wolfstain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2009, 2:10   #511
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Eno uveli da nema xp na hljeb. Kako mi je milo zbog feedera Oni face, a mi pošteno što igramo debili...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2009, 10:45   #512
jare25
Član
 
Član od: 9.3.2009.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 164
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku jare25
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

E to uvedoshe bash sad kad sam ja chuo za tu foru. :-) Al tako je i bolje.
jare25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2009, 12:14   #513
enFalse
Član
 
Član od: 21.8.2009.
Lokacija: KV
Poruke: 45
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Imam jednu molbu za sve one koji igraju i ne igraju erep.Svi znate da je bio neuspesni political takeover Danske.Postoji velika mogucnost da pokusamo to ponovo ,naravno ako prikupimo jos zainteresovanih.Posto su bile dve grupe u Srba ne znam tacno kako funkcionise ova druga i da li ce ponovo pokusati.Svejedno molim sve ljude koji hoce da se presele u Dansku za vreme sledecih izbora da mi se jave na pm u igri(odnosi se na nove ljude, ne na drugu grupu).
Naravno, ne selite se pre nego sto vam ne bude javljeno da nas ima dovoljno za ponovni pokusaj.
Uglavnom nista ne gubite osim 20din. za ticket,a mozda ni to posto cu verovatno ja da platim za nekoliko njih.Jos vas molim da pitate druge ljude i da li su zainteresovani (iako vi niste).

I naravno kada dodju do sestog lvla da glasaju za koga im bude receno(naravno i ovi da me kontaktiraju na licnu poruku).

Hvala

Poslednja ispravka: Sale013 (6.10.2009 u 10:06) Razlog: refer linkovi nisu dozvoljeni
enFalse je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 2:13   #514
Wolfstain
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Koje 2 grupe Srba? Ja sam bio jedan od onih koji su pored Maaki, Elesida i Dzudzabajca zamislili tu ideju sa Danskom. Prvi cilj je bio samo uzimanje medalja i pravljenje neke kompanije u Danskoj. Cak smo bili u prijateljskim odnosima sa Dancima, i imali neki redosled ko ce kad od nase grupice od tridesetak ljudi da se kandiduje za kongres. Nakon toga pocinju prosipanja neke ideje o TO, nakon cega sam ja izasao iz svega toga i postao samo glasac. A Maaki je svoju pricu okrenula za 180 stepeni sto mi jos uvek nije jasno. A i da vam uspe taj TO, sta vi stvarno zelite od toga? Novac? Da im uvedete TW iako se oni tome protive i predstavljaju pravu neutralnu zemlju, a ne kao sto se predstavljala Bosna pre ulaska u EDEN.

Poslednja ispravka: Wolfstain (6.10.2009 u 2:21)
Wolfstain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 2:18   #515
Wolfstain
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Talking Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

A sto se tice hranjenja, ne znam da li ste primetili da se i danas tj, u ponedeljak isto dobijao exp za hleb iako su navodno admini to blokirali. Znam po tome jer sam ja imao 2 bebe koje su juce stigle 35 exp a danas gle cuda 36 exp a sigurno nisu radile ili trenirale

Poslednja ispravka: Wolfstain (6.10.2009 u 2:20) Razlog: Slovna greska
Wolfstain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 9:53   #516
enFalse
Član
 
Član od: 21.8.2009.
Lokacija: KV
Poruke: 45
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
Wolfstain kaže: Pregled poruke
Koje 2 grupe Srba? Ja sam bio jedan od onih koji su pored Maaki, Elesida i Dzudzabajca zamislili tu ideju sa Danskom. Prvi cilj je bio samo uzimanje medalja i pravljenje neke kompanije u Danskoj. Cak smo bili u prijateljskim odnosima sa Dancima, i imali neki redosled ko ce kad od nase grupice od tridesetak ljudi da se kandiduje za kongres. Nakon toga pocinju prosipanja neke ideje o TO, nakon cega sam ja izasao iz svega toga i postao samo glasac. A Maaki je svoju pricu okrenula za 180 stepeni sto mi jos uvek nije jasno. A i da vam uspe taj TO, sta vi stvarno zelite od toga? Novac? Da im uvedete TW iako se oni tome protive i predstavljaju pravu neutralnu zemlju, a ne kao sto se predstavljala Bosna pre ulaska u EDEN.
Mislim na grupu koju je organizovao vdysan.U ostalom kolko se secam i Maaki je davala drzavljanstvo nasima i nije bila protiv druge grupe.
Ne znam tacno koja je koja grupa i ko je s kim tako da necu da pricam o tome.
U prijateljskim odnosima sa Dancima?!
Oni nas bukvalno preziru i mrze.A.Holst otvoreno govori kako ne podnosi Srbe! A clanak njihovog bivseg predsednika Zeba o kosovu? Nisu bas neke zrtve zar ne? Ja ne vidim nista lose u tome i da nam uspe TO i da dobijemo neki njihov gold.Ovo je ipak igra u ostalom vise ce im pomoci to sto cemo doci na vlast i mozda im stvoriti neki babyboom,kao sto se sa nama desilo.
enFalse je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 10:03   #517
A.Sasa
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Oni su, koliko se meni cini, poceli da nas ne podnose nakon sto su shvatili da ce TO biti pokusan, pre toga stvari nisu bas tako stajale. Bili su podozrivi, zbog broja Srba koji su dosli, ali nisu bas bili neprijateljski nastrojeni kao sad.
A.Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 15:13   #518
Wolfstain
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Talking Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Citat:
enFalse kaže: Pregled poruke
Mislim na grupu koju je organizovao vdysan.U ostalom kolko se secam i Maaki je davala drzavljanstvo nasima i nije bila protiv druge grupe.
Ne znam tacno koja je koja grupa i ko je s kim tako da necu da pricam o tome.
U prijateljskim odnosima sa Dancima?!
Oni nas bukvalno preziru i mrze.A.Holst otvoreno govori kako ne podnosi Srbe! A clanak njihovog bivseg predsednika Zeba o kosovu? Nisu bas neke zrtve zar ne? Ja ne vidim nista lose u tome i da nam uspe TO i da dobijemo neki njihov gold.Ovo je ipak igra u ostalom vise ce im pomoci to sto cemo doci na vlast i mozda im stvoriti neki babyboom,kao sto se sa nama desilo.
Ne bi dobili nikakav gold, vec bi samo zarobili svoj, jer ne bi mogli da okrenete valutu koju bi nastampali. Prosto receno, MM im je mrtav. Upropastili bi sami sebe A Danci sigurno nisu ludi da cuvaju pare na drzavnom accountu, vec u svojoj centralnoj banci, od koje vi nikad ne bi dobili sifru. A A.Sasa ti je dao odgovor zasto su vas zamrzeli.
Wolfstain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 23:50   #519
Crni021
Član
 
Član od: 27.3.2008.
Poruke: 165
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 16 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Danska je bila greka od samog pocetka.Umesto da se probalo sa nekom manjom zemljom koja ima resurse oni otisli u dansku gde ima high beton samo .
Bolivija ima high wood i grain imogli bi se uzimati lepi prihodi od poreza a imaju 300 stanovnika.Take over tamo bi bio peace of cake.
Crni021 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2009, 9:37   #520
A.Sasa
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju! Učlanite se i pomozite u borbi!

Ali postoji bitan razlog zasto bas Danska. U pocetku se nije razmisljalo o TO-u nego samo o uzimanju par kongresnih medalja mesecno
Za kongres je tamo potrebno 3-4 glasa, a nas je bilo manje na pocetku u Danskoj i to prilicno manje.
A.Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
browser igra, e-republik, erepublik, republik

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com