Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.1.2015, 23:42   #1
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Mobilni (problem)...

Gotovo da mi je glupo sto i postavljam ovo pitanje jer ima vec ocekivan odgovor,ali moram da ga postavim jer ne mogu da verujem da sam unistio moju vrlo koristenu Nokia N82.
Sticajem idiotskih okolnosti stavio sam ga u ves masinu zajedno sa podjaknom,farkama i jos nekim stvarima tog tipa koje su isle na pranje,cuo sam pomalo lupkanje,ali kapirao to je od raznih cipzara i tek nocu vidim da ga nema-u momentu mi je bio hladnije nego napolju,a jos sam morao na spavanje znajuci da sam verovatno unistio fon.Rastavio sam ga i danas malo pokusao da upalim,tek je na tren sevnuo kad sam stisnuo tipku za ukljucivanje i to je to. Na kabel ne reaguje. Ne znam da li ce i posle par dana biti takav jer jedan SE905 je izvestan lik ostavio u vodi na putu (ali samo je stojao i ne toliko dugo) i kad se vratio posle posle 6 dana ga je sklopio i,uz izvesne poteskoce u pocetku,ipak uspeo ukljuciti i jos i radi.

Da li je moguce da se obnovi funkcionalnost mobilnog jer imam prilicno vazne i podatke i fotke i jos dosta stvari,a sam fon je vrlo koristan i potreban u svakodnevnom zivotu....

Inace,vec sam gledao neke potencijane zamene i svuda samo ovi "pipkajuci" mobilni blokovi koje stvarno ne volim,od ovih normalnih (sada takozvanih "obicnih" ili "starih") nema nista,sem onih najjadnijih-to svakako necu.
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows 7 64bit mouse problem MiljanX Ostale komponente 3 1.7.2014 14:36
Windows 8.1 i problem sa Nvidiom. Spasavajte! Isko Operativni sistemi 11 8.3.2014 16:44
Problem sa pristupom https vezama Miki2 Operativni sistemi 2 26.8.2013 10:04
Problem HDD Led Sija kao Sumanut (negasi se) King SRB Kvarovi 19 10.7.2013 7:21
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com