Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2015, 0:53   #1
djolegaf
Član
 
Član od: 25.9.2012.
Poruke: 38
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Prestigio MultiPhone 5504 ili Acer Liquid Z500

Pre svega pozdrav svima i srećna Vam Nova Godina!
Ovih dana planiram da produžim ugovor u MTS-u i uzmem telefon. Kako je izbor pao na Prestigio MultiPhone 5504 ili Acer Liquid Z500, interesuje me vaše mišljenje. Naime, oba telefona imaju veoma slične karakteristike, s tim što Acer ima bolji displej, a za Prestigio znam da je dual sim(to mi je bitno, a za Acer nisam siguran da je dual, na sajtu MTS-a ne stoji taj podatak). U svakom slučaju, interesuje me ima li neko iskustva sa ovim telefonima, nije mi presudno igranje igrica, treba mi najviše za net i mejlove, znači kako reaguje displej na kucanje, da li ima problema sa mobilnim netom, kako radi GPS kada nije uključen internet, da li baguje, itd. Oba imaju chipset MT6582, pa me interesuje ako neko ima telefon sa ovim chipsetom, kako radi GPS, pošto sam po netu o tome nalazio razne komentare.
Hvala unapred na odgovorima. Pozdrav
djolegaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
acer, prestigio


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] Prestigio MultiPhone 4xxx DUO avtobus on the run Aparati i oprema 20 1.6.2014 8:59
[Android] Prestigio Multiphone 5044 moze li mi neko reci utiske? macak989 Aparati i oprema 4 5.10.2013 11:15
ACER Aspire 7520G-402G24Mi za 585€ da ili ne? KRUSADER ŠDK - Prenosni računari 0 13.1.2008 15:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com