Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.10.2009, 7:45   #41
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Imam ja na PS3,konektovanje je brzo,pre trke imas setup i das znak da si ready.i onda krece trka,samo sto se likovi sa druge strane ekrana ne sale,voze ko sumanuti...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2009, 9:34   #42
Emonac
Član
 
Član od: 3.10.2009.
Lokacija: Ljubljana
Poruke: 95
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
Sta se dogadja sa damage implementacijom za GT5.

Gledao sam sad neki snikam na nekom sajtu i bas deluje lose.
I meni damage po gledanju nekih filmića na youtube ne deluje baš najbolje. Inače, veliki sam fan, da se ubaci konačno oštećenje kola, ali ujedno smatram, da ako ta oštećenja neće bitno uticati na samu vožnju, mislim, da nema smisla to ubacivati u igru.. Šta će mi damage ako ja po sudaru 70 km/h direktno u zid ne osetim, da mi recimo desni točak vuče kola na stranu...

Citat:
UniqueS kaže: Pregled poruke
Ja ne mogu da docekam mart, kao dete sam... Igra li neko GT5 Prologue? Ima li neko iskustva sa online igranjem?
Pa, ako imaš GT4 i PS2, možeš i sa njime da se ubaciš u online... JA sam nekoliko puta fino takmičio protiv živih bića iz Španije i Francuske, recimo... tek da dočekaš sledeću godinu i GT5.
Emonac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2009, 16:04   #43
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Damage model koji je nedavno predstavljen je bio star oko 2 meseca (tj. toliko je rada bilo ulozeno u njega prema recima Kaza do tog builda), pa i nije cudno sto nije bas najbolje radio.

Sto se tice NASCAR-a i cini mi se WRC-a, najavio je da ce damage model biti "savrsen". Ostaje nam mart da vidimo koliko ce to biti ispunjeno.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 20:46   #44
Emonac
Član
 
Član od: 3.10.2009.
Lokacija: Ljubljana
Poruke: 95
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Čitam danas u jednoj našoj reviji raport novinara, koji je pre neki mesec bio među pozvanim novinarima u tvrtki Polyphony Digital...

Opisuje na kraju i test GT5. Jedna od novosti u igri če biti i opcija, da češ se moći okretati u kabini...

Snimke vožnji moći če se slati direktno na Youtube..

I, najvažniji deo po meni - tvorci igre govore, kako če damage model imati uticaj na samu vožnju i što je još bolje - ostaci i otpaci sa kola će ostati na cesti i samim time uticati na utakmicu, jer u sledećem krugu možeš naleteti na krš...

Mada je čovek posle odvozio nekih pola sata i imao konkretnih primedbi na igru..
Kaže, da nije primetio nekih konkretnih ošteta kola i čak je 'testni' Ferarri 458 naterao sa 200 km/h pravo u zid i auto s odbio kao u dosadašnjim numerama igre.. Bez oštećenja... Kaže, da je kasnije uspeo čak da malo ogrebe kola i 'napuhne' haubu..
I druga stvar - AI protivnici još uvek imaju manu, da se drže idealne linije ko pijan plota, što rezultira, da će ti se uvek zabiti u ****, ako si na idealnoj liniji i sporo voziš... To bi bar trebali popraviti u ovom delu.
Emonac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 21:16   #45
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Receno je vec da ce samo trkacki automobili imati ostecenja, kod stock automobila ce se to svoditi na ogrebotina i otpadanja nekih delova...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 21:51   #46
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Spoiler za gt5:



Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 2:07   #47
Boris Lozac
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 575
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 171 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Citat:
Emonac kaže: Pregled poruke
ostaci i otpaci sa kola će ostati na cesti i samim time uticati na utakmicu
Hahahaah
Boris Lozac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2009, 18:24   #48
2m4Y
Član
 
Član od: 23.8.2007.
Poruke: 236
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 35 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

...ja cu samo jedno reci, da je simulacija... nije, da je najpribliznije, bogami jeste, fale mali detalji tipa ostecenje xD

Igrao sam sve osim 5, mada sam probao prolog, ali ne nesto dugo, mozda sat vremena, ...ali sam zato diplomirao GT, GT2, i GT4, GT3 sam takodje malo igrao, ali se dobro secam onog Escudo-a PP Version, sa 1800+ hp lol
Nazalost u GT4 nije toliko "jak"...
Igrao sam na PSX-u dok mi nije riknuo, a onda sam nastavio sa igranjem na PC'u, i to sa ePSXe 1.6.x+ emulatorom, a GT4 samo na PC'u, sa PcSx2 0.9.6+ emuatorom i PS2 joypadom, ...i da, radi i vibracija, tako da je ugodjaj podpun, jedino me malo ponekad zeza PS2 emu, jer mi je masina ipak malo slaba xD... trba emulatoru komp sa procesorom preko 4.0GHz...

...nazalost, ta igra nece izaci za PC, tako da mi je jako zao, ali nije Sony lud da da svog glavnog aduta na drugu platformu...
No... nadam se da ce likovi iz PcSx2 tima uskoro usavrsiti svoj emu, pa ce ljudima biti lakse igrati na PC'u xD

Cheers za to...

Pozdrav ljudi, i jos jedno, i dalje igram ovaj serijal, a ne znam koliko sam puta presao igru xD

Pozz...

BTW, deo mog kompa je
AMD Phenom II 955 BE @ 3.8GHz
2x 1GB DDRII 800MHz
4870 512MB 850/1020MHz
2m4Y je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2009, 16:48   #49
Emonac
Član
 
Član od: 3.10.2009.
Lokacija: Ljubljana
Poruke: 95
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Od juče pa do 25. decembra na PSN store moguće je skinuti 'demo verziju' GT5! 'Demo' uključuje 2 automobila Nissan 370Z; jedan obični i jedan sportski, kojima možete da igrate time trial i svoje vreme usporedite sa ostalim igraćima širom sveta.
Postavljeni 'best lap' se automatski uploaduju na GT tablu gde se ukupno vreme oba auta sabraja i uspoređuje sa ostalim zaljubljenicima tog serijala.

Citat:
Starting December 17, PlayStation 3 users will be able to download the Gran Turismo 5 Time Trial Challenge from the PlayStation Store for a chance to win. Everyone who downloads it will get a chance to try out Gran Turismo 5’s brand-new physics engine by test driving the new Nissan 370Z on the road to winning an exciting grand prize package that would drive any GT fan wild.

The Gran Turismo 5 Time Trial Challenge features both a stock and a tuned version of the new Nissan 370Z, and includes two time trial events on a single track, one for each version of the car. Both cars drive and handle differently, each providing a unique challenge for newcomers to the GT series and long-time fans alike. And you’ll have to master both to have a chance at winning, because the grand prize will go to the player with the best combined time for both the stock and tuned Time Trial events.

What does being the best of the best earn you? The winner will receive round trip airfare and hotel accommodations for two (winner and guest) to attend the Indianapolis 500 Mile Race, a.k.a. the Indy 500, on May 30, 2010. It doesn’t end there, because the winner and guest also get a VIP package which includes two (2) all-access passes for Carb Day – which includes the final Indy 500 practice, pit stop competition, special concert festivities, special event car rides in the 2010 Indy 500 event vehicle, as well as all-access passes to the garage, pit area, and Victory Lane for pre- and post-race celebrations for the race and two (2) VIP suite tickets to enjoy the race. This is the experience of a lifetime for true racing fans.

The contest is open to US and Canada residents, with an independent contest for each country. That means that there will actually be two grand prize winners: one for the US and one for Canada. And I’m sure there will be some friendly rivalry to see which country has the fastest racers, in true Gran Turismo spirit. You just have to be 18 years old or older to win because much of the cool VIP experience the winner will be treated to require the participants to be 18 for safety reasons.

In the event of a tie of combined Time Trial lap times, the player with the fastest stock non-tuned Time Trial lap will be deemed the winner. In addition, five runner-ups in the US and five in Canada will receive a voucher to download Gran Turismo for PSP.

You’ll have plenty of time to study Gran Turismo 5 and go for your best possible time, because the Gran Turismo 5 Time Trial Challenge will run through 5PM PST on January 25, 2010. After January 25 you won’t be able to download the game from PSN, but those who already have it will be able to continue to play it past the contest end date. Click here for official rules for the US.

So mark December 17 on your calendar for your chance to test your driving skills in the Gran Turismo 5 Time Trial Challenge. Don’t forget to look for more Gran Turismo 5 exciting news in the coming weeks and months on the newly re-designed official Gran Turismo website.
Emonac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2010, 21:31   #50
maximusbrut
Član
 
Član od: 11.11.2009.
Poruke: 55
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Da ja znam jos ni jedan emulator nije uspio da pokrene ni jedan od GT dijelova za PS2! Ako igdje znas da i jedan jedini javi javi mi nekako! ZIvim za renutak da zaigram GT na Kompu, mada se ne moze porediti sa igranjem na konzoli!
maximusbrut je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2010, 0:41   #51
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

PCSX2 moze da pokrene GT naslove za ps2. Iako je generalno za ps2 emulaciju dovoljan dualkor procesor na 3ghz, za GT4 je pozeljno minimum 3.2-3.4 da bi to islo stvarno tecno. Pretrazi net, ima o tome na milion mesta da se nadje sta i kako
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2010, 13:15   #52
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

Konacno sam uspeo da pokrenem GT4 preko PCSX2. Imam Core2Duo 3ghz, 3.2gb rama koji windows vidi, i 9800GT na 1gb. Koga zanima upuststvo nek mi se javi na PM, da mu posaljem gde sta treba da skine.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2010, 15:49   #53
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo

http://www.itbaza.com/id-2362-Gran_T...n__vijest.aspx


Nove glasine govore da je najočekivanija simulacija vožnje, Gran Turismo 5, za PlayStation 3 konzolu skoro pa završena.

Igra koja je prvobitno najavljena na E3 sajmu 2006. godine, i dan danas nije gotova, te je sada na nekih 90% od finalnog proizvoda. Za mart (ožujak) ove godine bilo je planirano prvo izdanje u Japanu, ali je odgođeno.

Iako je razvoj igre koštao nevjerovatnih 60 miliona dolara, 140 developera do sada nije uspjelo da je završi. Inače, Gran Turismo 5 će imati preko 1000 automobila, te 20 različitih lokacija za vožnju. Iako je igra u završnoj fazi izrade još uvijek nije poznato kada će biti dostupna u trgovinama, mada se nagađa da bi se to moglo dogoditi za nekih tri-četiri mjeseca.

Postoje neke indikacije da će Gran Turismo 5 imati 3D podršku, pa da je to jedan od razloga za nešto duži period razvoja. Nadamo se da neće ponoviti greška koju su načinili developeri Duke Nukem-a za PC.
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gran turismo, race


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com