Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.9.2011, 3:38   #1
Kobilic
Član
 
Član od: 21.7.2010.
Poruke: 299
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Filmovi na netu pomoc hitno

Molim za pomoc. Posto ja nisam neki veliki poznavalac tehnologije i laik sam po pitanju toga, odlucio sam da se obratim sa temom na ovom forumu i nadom da cu sto pre pronaci odgovor na ono sto me muci. Odnedavno sam poceo praktikovati svakog dana gledanje filmova (domacih i stranih) okacenim po internet sajtovima na netu predvidjenim za to (da ne reklamiram sad). Inace, duze vreme nisam nista skidao sa neta pa ni proveravao slobodan prostor u c disku. Medjutim, primetio sam da me u zadnjim nekoliko dana sistem ˇupozoravaˇ na manjak prostora u disku c. E, sada, to se poklapa, izgleda, sa mojim pocetkom praktikovanja gledanja filmova, pa sam danas ostao totalno bez memorije. Iako stvarno nemam puno programa na netu, i samo dve-tri igrice, koje zauzimaju najvise prostora (oko 10 gb, mozda i manje). Znaci, problem je u tome sto se memorija skida sa diska cak i kada sam na netu i gledam film, sto ja nisam znao. Zar ne? E, sada. Pomoc koja mi je potrebna i pitanje istovremeno je - kako da povratim tu memoriju i da li je to ikako moguce??? I, ako nije, sta da radim, jer sam prestao gledati filmove, ali i dalje imam 0 slobodnog prostora, pa cak i ako pokusam neki program obrisati, izbaci mi onaj crveni kruzic i beli x (verovatno kontate o cemu pricam) koji izbacuje gresku, pa sam u beznadeznoj situaciji i molim sto pre za pomoc. Ako je ova tema postavljena na pogresnom mestu, neka se premesti, samo molim najlepse da se ne brise. Unapred hvala za pomoc koju su siguran sam ovde i dobiti...
Kobilic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2011, 9:04   #2
MacGruber
Starosedelac
 
Član od: 16.9.2010.
Lokacija: Ispred dragstora
Poruke: 1.697
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 415 puta na 327 poruka
Određen forumom Re: Filmovi na netu pomoc hitno

Instaliraj ovaj program za ciscenje zaostalog djubreta na racunaru pa javi rezultat

http://www.piriform.com/CCLEANER
MacGruber je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vicevi Oblivion Cvet kompjutera 5481 27.5.2022 5:52
Gledanje online filmova uz prevod na srpskom Parsifal Video/TV softver 23 24.5.2012 15:38
NTFS u FAT32! Branislav Gavric Operativni sistemi 29 28.12.2009 22:04
Na svakih 5-10 min komp se zamrzne exZeroCooler Kvarovi 8 7.6.2009 13:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com