Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.5.2019, 13:26   #3481
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa to je najveci problem serije. Odnosno za ljude koji nisu citali knjige a mislim da je mali procenat onih koji su procitali knjige kada uzmemo u obzir sve ljude koji su gledali seriju.

Da ponovimo. Night King ne postoji u knjigama. Stvorili su ga u seriji.
To im je ujedno i najveca greska jer su bukvalno prevarili ljude da je on glavni boss a ustvari je nebitan.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2019, 14:19   #3482
Red Marquis
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 267
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 98 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Pa to je najveci problem serije. Odnosno za ljude koji nisu citali knjige a mislim da je mali procenat onih koji su procitali knjige kada uzmemo u obzir sve ljude koji su gledali seriju.

Da ponovimo. Night King ne postoji u knjigama. Stvorili su ga u seriji.
To im je ujedno i najveca greska jer su bukvalno prevarili ljude da je on glavni boss a ustvari je nebitan.
Pa nije moralo biti. Ako si ga već kreirao, bilo bi logično da znaš i šta ćeš s njim. Ali hej, za to bi moralo da postoje i nekakva mudrost i kreativnost, a pokazali su da bilo šta supernatural i magično nisu umeli bilo kakvoj svrsishodnosti da privedu na kraju.
Isto je bilo i sa R+L pričom, koja nije morala do dovede do nečega na šta je navodila, ali nikako nije ni smela da ispadne ko nešto za koga nikog ne bude briga.
Red Marquis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Red Marquis na korisnoj poruci:
Reborn (20.5.2019)
Stara 20.5.2019, 14:58   #3483
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.193
Zahvalnice: 623
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Prosto boli gledati šta su uradili sa likovima
Apsolutno svaki lik je uništen, dramski gledano. Nije ostao ni jedan jedini dijalog, ni jedan monolog, apsolutno ništa što liči na Game Of Thrones iz prvih par sezona. Tuga.
A tek o rupama u priči da ne govorim, wtf noćna straža na kraju, čemu li to sad služi
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku malo blesav na korisnoj poruci:
Markonije (20.5.2019), Skenderevo (21.5.2019)
Stara 20.5.2019, 15:54   #3484
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Game of Thrones

Šta napraviše ljudi od serije, a i Martin od priče...

Spoiler za ...:
da jedan Bren polomljeni postane vladar kraljevstva i ovako završe seriju, ugh...

Uopšte nemam problema da se ide u smeru drugih i preskaču zakoniti naslednici, ali kada za to postoji i pravi razlog i kada se od starta vodi takav splet.

Prvo, priča oko njegovog razvoja lika nikako ne ide kao sposoban kandidat za vladara. Drugo, pre ne toliko vremena Bren jasno kaže da ne želi vlast i da kao Trooka Vrana od sada živi u prošlosti, a sada na biranju Tirionu odgovori "Zašto misliš da sam prevalio ovoliki put?"!? Wtf? Jesu li scenaristi zaboravili svoj tekst?

Iduća tupava stvar je da se lika Džona, čiju priču pratimo od starta i sa kojim je dobijen taj wow momenat sa vraćanjem iz mrtvih i otkrivanjem da je on zapravo pravi naslednik trona, odriču i teraju ga na Zid da nema ženu, naslednika i da do kraja života brani kraljevstvo od .....nog snega samo zato što je jedan Crv tražio nekakvu pravdu.

Zaključak ostalih likova donekle kompletan i tamo gde su navođeni kroz njihove priče, ali opet se jako oseća ta praznina i sam fan servis. Čak su i podlogu za Arja: WoW (West of Westeros) spinof seriju postavili. A mogu da snime i Drogonovu priču dalje, da vidimo šta radi sada kao jedini preostali zmaj, pošto su toliko kreativni za 10ku.


Sve u svemu, Ned je na vreme izgubio glavu da ne gleda sve ovo. Ova serija je mogla da bude epska, kao kada je krenula. Na samom kraju je ispala brzopleta splačina i telenovela, za koju većina ne bi ni investirala svoje vreme u nju, da su znala da ide ka svemu ovome.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
Rilex (20.5.2019)
Stara 20.5.2019, 16:12   #3485
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Elem, mislim da ovaj thread treba da ostane. Ako je bio planiran da se zatvori.

Mislim da cemo dobiti vec sledece godine nesto novo iz Westerosa.

Na leto krecu sa snimanjem prequel-a. Vec su pocelli da prave po Belfastu neke skalamerije.

Kazu da ce GRRM biti dosta angazovan oko toga. Navodno vec je napisao skriptu za plot.

Glavni lik ce biti Brandon Stark a glumice ga Josh Whitehouse. Miranda Richardson ce glumiti njegovu majku dok ce Naomi Watts glumiti Lady Blackwood itd itd.

A bice Spine off is za Night King-a samo ne znam da li ce to sad ili kad zavrse sa ovim prequel. Nisam nasao mnogo informacije vezano za to.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2019, 16:19   #3486
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.469
Zahvalnice: 1.094
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Što se mene tiče
Ovu epizodu nisam morao ni da gledam
Samo da mi je neko prepričao dovoljno bi bilo.
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pedjosav na korisnoj poruci:
Markonije (20.5.2019)
Stara 20.5.2019, 18:21   #3487
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

@Kidja to bi bilo "beating of dead horse"

Svako normalan bi od sad zaobilazio u najsirem mogucem krugu ista vezano za ovu fransizu ...


@all
Sta da vam kazem sem klasika, produkcija posmrkala budzet pa su zbrzali zadnju sezonu... (kao i Lost na primer)

Bio sam 'polu hejter' ove serije pa mi zao sta uradise od nje, mogu zamislim kako je ljudima sto su se przili od prvog dana ...

Da je bila ekstremno popularna i verovatno najpopularnija serija svih vremena da , ali jedna od najgorih zadnjih sezona u istoriji televizije , a da ce ovoliko SMECE biti zadnja epizoda, nisam mogao ni da sanjam...


Meni je cak bio ok ishod bitke sa mrtvima (medju retkima tog misljenja) ali ovo posle je uzas totalni ...

Poslednja ispravka: Markonije (20.5.2019 u 18:31)
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Markonije na korisnoj poruci:
yhaker (20.5.2019)
Stara 20.5.2019, 18:50   #3488
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ja sam Markonije jedan od onih nenormalnih tako da cu da pogledam i prequel i spinoffs.

A znam da ce te i vi
Jer evo prodje cela sezona a vi pogledali svaku epizodu i ako vam se ne svidja sezona maltene od prve epizoda.
Doduse ima ovde i ekstremnih koji to pricaju od 3-4 sezone pa zavrsili celu seriju
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
player1 (20.5.2019), svarogog (20.5.2019)
Stara 20.5.2019, 19:11   #3489
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Kidja, ја сам први у задњим странама ове теме навео (тј; подсетио) да је prequel Дуга ноћ у оквиру овог серијала и да не треба отварати нову тему https://www.sk.rs/forum/showpost.php...postcount=3447.

А мислим да се сви превише оптерећују овом, једном серијом, која је (што ћу увек тврдити) најпрецењенија серија икада, јер да је радио било ко сем HBO, било би комично. Уосталом, срамотно је да морамо да чекамо крај ове године да бисмо добили прву иоле квалитетну епску фантазију ван Игре престола (која је заправо све време била приземна фантазија - људи, 3 змаја, фрикови под неиновативним називом Деца шуме, пар џинова и зомбији...).

Она петиција за римејк ове сезоне је нарочито трагикомична.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2019, 19:29   #3490
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Ja sam Markonije jedan od onih nenormalnih tako da cu da pogledam i prequel i spinoffs.

A znam da ce te i vi
Jer evo prodje cela sezona a vi pogledali svaku epizodu i ako vam se ne svidja sezona maltene od prve epizoda.
Doduse ima ovde i ekstremnih koji to pricaju od 3-4 sezone pa zavrsili celu seriju
Ja sam celu sezonu pogledao u premijerama na HBO Go jer sam fanboy pa bih opet najradije isamarao pisce jer bukvalno vredjaju inteligenciju svojih gledalaca sa ovakvim raspletima, sa postupcima likova koji su u suprotnosti sa njihovim stavovima iz prethodnih 7 sezona, i na kraju sa onom nebulozom Brena Maloumnog i Sanse Nedo****** + potpunim ignorisanjem reveala o Jonovom poreklu sa kraja sedme sezone.



Mislim, ti ako stvarno ne vidis probleme sa ovom sezonom (a i sa prethodnom), ili trolujes sve nas ovde koji se primamo kao mali majmuni ili si neki fanatik samo ne za allahu akbar nego za GoT. Drugog objasnjenja nema.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Markonije (21.5.2019), Pumbaa (20.5.2019), simke85 (20.5.2019), yhaker (20.5.2019)
Stara 20.5.2019, 20:53   #3491
yhaker
Veteran
 
Član od: 29.10.2008.
Poruke: 807
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 77 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Elem, mislim da ovaj thread treba da ostane. Ako je bio planiran da se zatvori.

Mislim da cemo dobiti vec sledece godine nesto novo iz Westerosa.

Na leto krecu sa snimanjem prequel-a. Vec su pocelli da prave po Belfastu neke skalamerije.

Kazu da ce GRRM biti dosta angazovan oko toga. Navodno vec je napisao skriptu za plot.

Glavni lik ce biti Brandon Stark a glumice ga Josh Whitehouse. Miranda Richardson ce glumiti njegovu majku dok ce Naomi Watts glumiti Lady Blackwood itd itd.

A bice Spine off is za Night King-a samo ne znam da li ce to sad ili kad zavrse sa ovim prequel. Nisam nasao mnogo informacije vezano za to.

To ce biti veoma gledano ,narocito posle katastrofe sa GOT-om.
yhaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2019, 21:27   #3492
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

@Buraz

Ne trolujem. Mislim da nije toliko losa sezona kao sto pojedini ljudi hoce da je predstave. Naravno da ima mana i gresaka. Pa i sam sam rekao sta mi se sve ne svidja. Ja ne vidim prevelike razlike u likovima. To kazem nakon sto sam skorije odgledao sve po drugi put. Da li su zbrzali? Jesu. Da li je moglo bolje da se zavrsi? Ja iskreno ne vidim kako.
Ali dobro, svako ima pravo na svoje misljenje. Nego sam vidjam pojedine ljude da isto pricaju 8 godina pa mi cudno malo. Ja sam jos odavno pre GOT shvatio ta serija ne moze nikad da bude bolja od knjige.
To valjda treba da je poznata stvar.

@Romantic

Tek sam posle video. Mislio sam da je prequel jedno a Long Night spin off neki medjutim video posle da je ustvari to jedno isto tj da ce prequel tako da se zove i da ce biti glavni lik Bran ali Bran graditelj

@Yhaker
Pa mozda se vama i svidi vise nego ovaj GOT jer ce GRRM uglavnom da pise sve uz pomoc one sto je pisala Kick Ass i X Man ili sta vec.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
player1 (20.5.2019)
Stara 20.5.2019, 21:28   #3493
dario_cile
Član
 
Član od: 10.11.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 317
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 34 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dario_cile Slanje poruke preko Skypea korisniku dario_cile
Određen forumom Re: Game of Thrones

Sad kada sam sve odgledao i i procitao vase komentare,samo mi jedno pada na pamte a to je kapitalizam. Imam osjecaj da su namjerno ****li kraj da bi mogli da naprave pare na drugoj strani da ne pricamo o tome,kako ce sad knjige ludo da se prodaju jer ce biti tipa nesto " kako je GoT trebao da se zavrsi"
Serija je bila dobra,cak sta vise odlicna ima samo los kraj,ali napisao sam gore zasto ima.
dario_cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2019, 22:04   #3494
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Game of Thrones

5 sezona ne računajući Dornu - jedna od najboljih serija ikada

Poslednje 2 sezone - neka potpuno druga, baš loša serija sa odličnim CGI-em

Skroz sam razočaran.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2019, 22:50   #3495
svarogog
Član
 
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Meni se svidja kako su zavrsili sigurno u top 1o serija koje sam gledao, da ima mana ima kao i svaka druga serija. Lol za one sto misle da spinofi nece biti popularni sad kad su ljudi zavrsili sa ovom serijom na koju to seriju sa slicnom tematikom mogu da se prebace mozda na witchera ili novi lotr koje tek treba da izadju. Slicna stvar je i sa Harry Potter om jednom kad se navuces na odredjeni svet tesko ga je ignorisati novi poter filmovi nisu preterano dobri ali cu uvek gledati sve iz tog univerzuma kao i star wars ili star trek univerzuma tako da jedva cekam nove spinof serije.
svarogog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku svarogog na korisnoj poruci:
Kidja (20.5.2019), player1 (21.5.2019)
Stara 20.5.2019, 23:40   #3496
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Nisam nesto razocaran, i prosla sezona je bila go*no, ova nije mogla biti bolja. Sama poslednja epizoda ima ok elemente i sudbine glavnih likova su smislene, ako bih pratio po character developmentu postavljen u knjigama. Ako pratim ovo u seriji, onda je nidje veze
Tacno se vidi da im je Martin rekao kraj, a oni morali da smisle sta ce izmedju da bude.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2019, 0:06   #3497
Pumbaa
Član
 
Član od: 17.3.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 354
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 84 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

'zavrsi' se i ovo cudo! sumnjam da ce martin ikad zavrsiti knjigu...



al da se vratim seriji: moglo je ovo mnogo bolje, ovakva prica je zasluzila bolje za sam kraj. tu gde smo dosli na kraju je manje-vise OKej, ali poslednje dve sezone su krsh sa aspekta propovedanja i do samog kraja smo dosli veoma jeftino i bezveze.


ostaje nada da ce debeli nekad zavrsiti knjige i da sta god drugo radili u ovom svetu biti gledljivo i dobro pa bar kao ova serija upravo zavrsena.
Pumbaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2019, 0:51   #3498
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Game of Thrones

Serija je završena u stilu u kome je i počela.

Svaki lik je imao svoju glavnu osobinu ili manu i do kraja ju je izneo na njemu specifičan način. Dobro su zaokružili priču i razvoj likova.

Za mene nije serija bila ni fantastika, ni srednjovekovne bitke, ni čojstvo ni junaštvo već ljudske osobine na delu. O tome Martin piše, o tome je serija prikazivala sve ove sezone i na tom polju je ostavila najjači utisak.

Sve ostalo je zamazivanje očiju i med na piluli kako bi se lakše progutala. Žao mi je što je tolikim fanovima serije sve sporedno postalo glavno. Možda bi trebalo da ponovo odgledaju Crvenu i ljubičastu svadbu kao bi se podsetili.

Na kraju neki od nezaboravnih i van vremenskih citata:
Citat:
"The man who passes the sentence should swing the sword."
— Ned Stark
Citat:
"The things I do for love."
— Jaime Lannister
Citat:
"Never forget what you are. The rest of the world will not. Wear it like armour, and it can never be used to hurt you."
— Tyrion
Citat:
"A lion does not concern himself with the opinion of sheep."
— Tywin
Citat:
"Power resides where men believe it resides. It's a trick; a shadow on the wall."
— Varys
Citat:
"Any man who must say 'I am the King' is no true King."
— Tywin
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
Ekiman (21.5.2019), player1 (21.5.2019)
Stara 21.5.2019, 0:56   #3499
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
dario_cile kaže: Pregled poruke
Sad kada sam sve odgledao i i procitao vase komentare,samo mi jedno pada na pamte a to je kapitalizam. Imam osjecaj da su namjerno ****li kraj da bi mogli da naprave pare na drugoj strani da ne pricamo o tome,kako ce sad knjige ludo da se prodaju jer ce biti tipa nesto " kako je GoT trebao da se zavrsi"
Serija je bila dobra,cak sta vise odlicna ima samo los kraj,ali napisao sam gore zasto ima.
Ja imam osecaj da je ovde blago obrnuta situacija...Mislim da se HBO malo zaneo sa finansijama (kao onomad sa Rome i Deadwood) pa je na brzinu morao sve to da privede kraju. Tolika ogromna popularnost jos otkazati sve to...mislim da bi bila katastrofa. Tu jos dodas i pisce koji pisu i za novi SW, i jos ko zna koliko stvari, priprema se i ta nova serija (prequel, sta li je), Martin jos uvek pise knjige i verovatno jos neki scenario..... i sve to na kraju dovelo do zbrzane osme sezone. Mislim da je dosta toga doprinelo ovakvoj osmoj sezoni....

Ima tu vrlo dobrih ideja u osmoj, neki raspleti su zaista dobri....ali, zbrda zdola i u osmoj brzini.

Razocaran sam osmom, ali nikako ne mogu reci da mi je potpuno unistila citavu seriju. Jeste to puno losije od onoga na sta smo navikli u ranijim sezonama, ali sam uzivao gledajuci prvih 7 (da, cak i sedma je mogla da prodje)....I sa ovakvim zavrsetkom, ipak smatram da je vrhunska serija. Konacna destinacija razocaravajuca, ali je put bio fenomenalan.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2019, 1:49   #3500
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

@Kidja

Ma nema leba to da se snimi inace, ponavljam skoro da sam mrzeo seriju posle fenomenalne prve sezone pa mi zao sta uradise na kraju , ovo je klasicna prevara u smislu kako su "kreatori" "ispostovali" verne gledaoce, ako nesto znam, to je da ce ljudi koji su voleli seriju (vecina koji su pratili od pocetka sa odusevljenjem) imati "gorak ukus u ustima" i sam pomen GoT u narednim mesecima/godinama ce ih nervirati ili ce biti krajnje ravnodusni , tako da od snimanja icega vezanog za GoT nema nista, samo budala bi ulagala u nastavke/'prestavke' primera kako razocarati 90% vernih gledaoca ....


Suprotno od normalno moze biti i mazohizam, nisam uopste mislio na intelektualne kapacitete/i tome slicno ,od gledaoca...

I verovatno od pola serije ne bih "odgledavao" seriju da postoji jos slicnih 'fantasy serija' iole pribliznog budzeta, ovo je bukvalno jedina takva, pa se ne osecam licemerom sto sam je odgledao do kraja , nije bilo alternative jednostavno ... (i generalno ne zalim sto sam je pogledao do kraja imalo je sta da se vidi ali steta sto opet zbrzavanje ko ih hebe progutace oni to, mi smo pare uzeli vec)

Poslednja ispravka: Markonije (21.5.2019 u 2:03) Razlog: ispravka konteksta
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, game of thrones, igra prestola, incest, serije

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com