Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.5.2012, 17:55   #1
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Slusalice oko 20E - preporuka

Pa... DA li bi ste mogli da mi preporuchite neke kvalitetne slushalice u nekoj +/- okolini navedene cene, dakle oko 20ak E...

Ne razumem se neshto previshe u tematiku, ali koliko sam chuo dobbar izbor bi bile neke AKG ili Sennheiser...

Googlao sam malo i naleteo na ovako neshto:

Sennheiser HD 201

Sennheiser CX 175 nisam nashao domaci link za CX150

AKG K321

AKG 313

AKG 311

AKG K403

AKG K44

Ima tu i nekih malo skupljih modela od navedenog, o kojima bih naravno razmislio ali ako su ono bash bash kvalitetniji i preporuka.

Anyways, dakle do sad sam uglavnom koristio in-ear bubice ali sam otvoren i da probam ove vece slushalice koje poklapaju celo uvo, tu me samo udobnost malo brine inache nemam nishta protiv. Jedino ne bih bubice koje nisu in-ear, nekako su mi neudobne...

Kvalitet zvuka i izzrade mi je na prvom mestu( koliko je to moguce za ove pare), dakle da zvuk bude chist, bass mi nije toliko bitan... Koristile bi se za slushanje muzike sa Samsung Wave-a, ipod shuffle-a i naravno kompa(ne posedujem neku posebnu zvuchnu karticu)...

Hvala

Poslednja ispravka: next (19.5.2012 u 1:45) Razlog: molim moderatora da prebaci u podforum "zvuk na rachunaru"
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2012, 18:23   #2
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Slusalice oko 20E - preporuka

Gotovo, bbrishite. Uzeo CX150
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2012, 18:50   #3
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Slusalice oko 20E - preporuka

Ali bi bilo super ako bi neko mogao da mi preporuchi neko mesto gde bih mogao da popravim ipod shuffle.

Odushevio sam sse slushalicama i sad bih i da reaktiviram dotichni, ali izgleda da mu se pokvario konektor. Nisam ga koristio 3 godine, a kada ga povezem na komp ne prepoznaje ga (USB device not reconized) a bilo koje slushalice pa i originalne da zakachim jedna se chuje super a druga vrlo slabo.
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Preporuka za web kameru i slusalice sa mikrofonom za skype? bojke1 ŠDK - Zvuk na računaru 15 23.3.2014 16:33
Slusalice 50-60e prvenstveno za muziku Emix ŠDK - Zvuk na računaru 34 2.6.2012 3:05
Slusalice problem Rkoma Zvuk na računaru 2 5.10.2011 23:25
Preporuka za slušalice i joystick vozar.b Ostale komponente 6 26.9.2011 1:06
Slusalice preporuka..... yahhoo ŠDK - Zvuk na računaru 3 11.12.2009 20:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com