Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.11.2012, 23:00   #1
daniel97
Novi član
 
Član od: 24.8.2010.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom [Tutorijal]Automatizacija Windowsa

Ovako ,pre svega pozdrav svim clanovima i citaocima ovog posta,odlucio sam da postavim kako napraviti automatizaciju windowsa,sad se neki pitaju sta je to automatizacija? Automatizacija sluzi da naprimer od obicnog windowsa kojeg pri instalaciji moramo pratiti,unositi ime,workgrupu ,cd key i ostalo .Naime automatizacija to uradi sama,ne bukvalno sama,ali vi kada jednom uradite automatizaciju na svoj windows i napravite od njega .IMG fajl ,svaki put kada pokrenete svoj IMG fajl automatizacija ce se pokrenuti i instalacija ce teci sama ,osim sto ce te vi morati particionirati disk i formatirati ..

Odlucio sam da idem korak po korak,za sada sam napravio prvi tutorial radim u VirtualBoxu ,ali sam stavio uputstvo u descriptionu kako to isto primeniti i na windowsu..Naime prvo sam postavio klip "Kako instalirati Windows XP?",preporucujem vam da radite sve ovo na virtualboxu u slucaju da nesto pokvarite ne moze nista biti vasem racunaru Uzivajte,bacite lajk,dislajk,subskrajb ,sta god volite i naravno komentarisite

Uzivajte:

http://www.youtube.com/watch?v=rbC83ABy7Lo
daniel97 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 23:18   #2
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: [Tutorijal]Automatizacija Windowsa

I šta misliš koliko će ti trajati taj video na yt-u kada u opisu imaš link ka torentu piratske verzije win-a?
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 23:32   #3
daniel97
Novi član
 
Član od: 24.8.2010.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: [Tutorijal]Automatizacija Windowsa

Bas sam trazio warez ka yt ,ali nisam nasao tj ne mogu naci pravilo,al hvala ti sto si me obavestio,obrisao sam
daniel97 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
wallpapers ''welcome screena'' windowsa 7 Aleksandar1 Operativni sistemi 19 19.8.2010 21:26
Upit za podizanje nepostojećeg windowsa. MilanSM Operativni sistemi 3 26.9.2007 14:25
Rezervna kopija windowsa daco kralj Operativni sistemi 11 28.1.2007 16:43
sporo startanje windowsa sa wirelessom Paladin Internet usluge 9 19.7.2006 20:40
Problem sa rezanjem iz Windowsa Jack In The Box Operativni sistemi 1 10.1.2006 20:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com