Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.8.2011, 20:38   #201
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Liči na LOL, ali ima šmek Dote. Ni meni se UI ne sviđa.

Jako zgodna stvar je što su imena heroja, skillova i predmeta ostala nepromenjena, što znači da je navikavanje na izgled ikonica i modela heroja samo pitanje vremena. Ja sam, recimo, pokušao da igram LOL, ali nikako nisam mogao da se snađem sa gomilom toliko novog sadržaja, tako da sam na kraju odustao. Ovde taj problem neću imati, što znači dosta!
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 2:56   #202
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
@komentari u vezi blizzard dota.

nemaju sanse. IceFrog je napravio dotu ovakvu kako je svi volimo. Zato je i HoN i LoL failovao. Nije stvar u kozmetici i kreativnosti, vec u balansiranju i takmicenju (a Valve, koliko znam je mocniji od blizzarda, finansijski). Zato je i Starcraft neprikosnoveno najbolje RTS igra ikada, zbog balansiranja i takmicenja, ne zbog izgleda i ne znam cega.

BTW, MYM uzima jedno od prva 2.
Valve nije finansijski jaci od blizzarda jednostavno WoW odnosi previse ali previse para, da ne pominjem CoD i tako te fransize, jeste steam zlo ali ne moze se poredi trenutno sa acti-blizzom(jedino neko moze da me razuveri sa finansijskim izvestajem prosle godine jedne i druge firme )

Ja mislim da ce finale biti Na'Vi vs Ehome, nekako mi jedino oni igraju odlicno(i m5 je bio tu)
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 10:34   #203
RaKuN_s_NeOnKoM
Član
 
Član od: 27.9.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 227
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RaKuN_s_NeOnKoM Slanje poruke preko Skypea korisniku RaKuN_s_NeOnKoM
Određen forumom Re: Dota 2

Kako dobro izgleda ovaj Morphling.
RaKuN_s_NeOnKoM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 11:55   #204
13umble13ee
Banned
 
Član od: 7.6.2011.
Lokacija: Monte Carlo :)
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 41 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Morph mi je jedan od najlepsih....a sto se tice finala bice zanimljivo jer Na'Vi igraju brzo dok Ehome krecu sa igrom tek posle sat vremena. Bice zanimljivo
13umble13ee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 13:10   #205
Little Green Ghoul
Član
 
Član od: 30.6.2011.
Poruke: 44
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Meni se cini da je cijeli ovaj turnir fake...

Mislim iskreno... ja nisam dotu igrala 2 godine i opet bi bolje igrala od svih njih. Mislim da je ovo navlakusa... kao nagrada 1000000 ... i nijedan pro igrac (vidjeste li ovog full hp balanara sto pobjeze od spektre sa 200 hp, i to po mraku). Cini mi se da cisto pokusavaju da opravdaju sto ce se igrica placat pa dali svojim programerima da se igraju kao za ogromnu nagradu...

Slaze li se neko sa mnom, ili sam paranoid
Little Green Ghoul je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 13:14   #206
13umble13ee
Banned
 
Član od: 7.6.2011.
Lokacija: Monte Carlo :)
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 41 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Au pa ti si gora od mene....ali opet ja sam trpao za slike, ali ako si ozbiljna onda stvarno. Ne moze biti fake jer ima ljudi koji su otisli tamo to da gledaju, moji neki iz klana zaludjenici su rekli da ce ici...tako da ne verujem da je navlakusa.
A to da nisu pro...e to je glupost, izvini ali kako mozes to reci. Igraju pa rasturaju, zna se ko sta radi u ekipi. Nisu oni mozda jaki kao pojedinci, ali svi zajedno su neunistivi.
13umble13ee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 13:18   #207
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 461
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Ne moze public igrac da shvati kako se igra klanski, i zasto su neki heroji lvl15 dok su drugi 25, i zasto neko ima truba iteme (jer ne vidi da je kupio 30 wardova tokom partije).

Ako ovaj Morph iz Mith-Tylo partije nije pro onda nemamo o cemu da razgovaramo, 50+ creepova za 9min i 220+ za manje od 30min. Presavrsen farm.
Ova ostala cetvorica u timu imaju samo jednu ulogu tokom partije, da odvlace paznju
DBrave je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 13:33   #208
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Dota 2

@ Little Green Ghoul

Povadi te smajli na kraju, inače bi post bio nešto najgluplje što sam ikad pročitao na forumu.
Citat:
DBrave kaže: Pregled poruke
Ne moze public igrac da shvati kako se igra klanski, i zasto su neki heroji lvl15 dok su drugi 25, i zasto neko ima truba iteme (jer ne vidi da je kupio 30 wardova tokom partije).
Naravno da može, ako iole prati scenu. Ako nije pogledao ni jedan pro replay i ima iskustvo samo iz pubova - naravno da će da pljuje jadnog Vengefula ili Maidenku u pro igrama.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 13:45   #209
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 461
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

pa 95% igraca dote nije pogledalo ni jedan replay niti neki ozbiljniji mec na yt, igraju samo dotu na gareni i na custom game na BNetu, ne znaju cak ni da udju na neki kanal lol...
Znam jer sam radio u igraonici.

A tih 5% opet i nije toliko malo, koliko miliona igraca igra dobije se sasvim dobra cifra ljudi koji razumeju kako izgleda pro partija...
DBrave je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 14:21   #210
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Nazalost to je istina, zbog mnogo klijenata/programa za dotu vrlo malo igraca je ustvari pratilo profesionalnu scenu (relativno malo jer ima preko 20 miliona igraca dote). Sad kad svi budu na jednom klijentu to ce se verovatno promeniti
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 14:32   #211
SaT|WarLord
Član
 
Član od: 18.4.2008.
Lokacija: Sremcica/Beograd
Poruke: 138
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SaT|WarLord
Određen forumom Re: Dota 2

Иако сам велики љубитељ "DotA" мода,морам да изјавим да је други део очајан.
Графички ми се нимало не свиђа и сматрам да је "Valve" упропастио све што се могло упропастити.
Ниједан херој не личи на свој претходника из "Warcraft-a",продавнице су уклоњене,све је редизајнирано.
Једино што би "могло да прође" је изглед природе. Одгледао сам неколико мечева и не могу а да је не упоредим са "League of Legends" и "Heroes of Newereth".
На то ме подсећа сваки пут кад је видим,што ме тера на повраћање. Познајући "Valve" верујем да ће игра морати да се купи ( + то што ми се не свиђа),па верујем да је ово моменат када сам приморан да престанем да је играм након две године,због чега ми је искрено жао.
SaT|WarLord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 14:34   #212
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 461
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

@maxx10:
pa ima tu vise stvari, Dota je realno jako teska igra. Odnosno zahteva puno ulozenog vremena da bi se stiglo na neki srednji prihvatljivi nivo kada prestajete da budete feeding meso
Da bi covek normalno igrao nije dovoljno da nauci 10ak heroja, zapravo mora da poznaje vecinu, da bi mogao da ocekuje kada ce i sa cim da ga zasipaju protivnici, i kako funkcionisu njihovi komboi, i koji redosledom ce oba tima da pobacaju sve u timskim borbama. A da ne pricam o buildovima i varijacijama
Tek posle pola godine covek pocne da se oseca prijatno i vise nema iznenadjenja. Velika prednost je ako ima iskusnije ortake da ga uvedu u sve.

A nije bas svako spreman da zrtvuje toliko vremena a i da se odrekne drugih casual igara. Sto je razumljivo.

Zato je najvaznija stvar koju moraju da urade da razdvoje igrace po broju partija/iskustvu/odnosu pobeda i poraza i slicno. Da matchmaking sistem ne spaja ljude koji imaju 1000+ partija sa onima od 50. I najvaznije da oni koji placaju (ako bude F2P) ne zaobilaze ova pravila, jer onda sve gubi smisao

@SaT|WarLord:
razumem da ti se ne svidja grafika i sansa da ces morati da platis, ali meni je recimo mnogo vaznija mehanika i dinamika igre (pogotovo jedne 5v5 mp only igre, gde je grafika nuzno zlo). Bitno je da su animacije glatke, da sve ide fluidno i da je pregledno kada 10 heroja pobaca 20 spellova
Ni ja nisam odusevljen grafikom, ali vremenom se naviknem, to mi je zadnja rupa na svirali kod ovakvih igara.
DBrave je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 15:53   #213
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Dota 2

Odlična završnica meča MUFC vs. Nirvana.int, zanimljivo do kraja.

Dota 2 će biti veliki uspeh po meni. Postoje tu neke sitnice koje mi se ne sviđaju, ali ovo još nije ni beta, tako da verujem u Valve da će pomno pratiti feedback testera i izglancati igru do savršenstva.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 15:59   #214
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

nadam se da ako igra bude valjana da nece imati problem da napravi zajednicu sto je jako moguce
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 16:21   #215
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
@komentari u vezi blizzard dota.

nemaju sanse. IceFrog je napravio dotu ovakvu kako je svi volimo. Zato je i HoN i LoL failovao. Nije stvar u kozmetici i kreativnosti, vec u balansiranju i takmicenju (a Valve, koliko znam je mocniji od blizzarda, finansijski). Zato je i Starcraft neprikosnoveno najbolje RTS igra ikada, zbog balansiranja i takmicenja, ne zbog izgleda i ne znam cega.



DotA 2 izgleda odlicno, zameram malo ovaj interfejs, nije pregledan kao u War3 ali treba samo malo navici (verovatno je, zapravo, bolji).


BTW, MYM uzima jedno od prva 2.


EDIT: jbt nisam pisao srpski vec ne znam kolko, typo na typo-u.
HoN failovoao? Sa milion registrovanih igrača? xD I što je bitno, nema piraterije na HoNU, bio je jedan projekat, ali propao.

Blizzard, sa 11 miliona pretplatnika na WoW nejak finansijski? xD

Nevjerovatni ste mi vi, koje se kunete u Dotu dva samo zato što se zove tako. Da se zove ABCDEF 2, niko igru ni pogledao ne bi.

A ostale niste igrali duže vrijeme... Ja sam Lol probao - i ne sviđa mi se. HoN mi odgovara, jer je jedno 100 puta bolji od stare Dote (što je i razumljivo, jer uvažavaju kritike igrača, imaju ogroman community itd).

Ja bih volio da Dota 2 bude sjajna igra, ali udaljavanje od WC3 šarenolikog okruženja mi se ne sviđa ni malo. Sačekajmo da izađe, probajte i nešto drugo. Čekam i Blizzlardov odgovor.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 16:56   #216
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

hon ne moze da pridje doti...ustvari,ima lepsu grafiku pa je mozda do toga
ogromna zajednica i slusaju igrace....a da...
a sama izjava da je hon 100 puta bolji od dote je budalastina i ne znam zasto se svaki put iznerviram kada je vidim
a moje reci potvrdjuju svi igraci koji igraju dotu,mislim i profesionalno,i niko od njih nije presao na hon ili lol kada su izasli
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 17:02   #217
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
HoN failovoao? Sa milion registrovanih igrača? xD I što je bitno, nema piraterije na HoNU, bio je jedan projekat, ali propao.

Blizzard, sa 11 miliona pretplatnika na WoW nejak finansijski? xD

Nevjerovatni ste mi vi, koje se kunete u Dotu dva samo zato što se zove tako. Da se zove ABCDEF 2, niko igru ni pogledao ne bi.

A ostale niste igrali duže vrijeme... Ja sam Lol probao - i ne sviđa mi se. HoN mi odgovara, jer je jedno 100 puta bolji od stare Dote (što je i razumljivo, jer uvažavaju kritike igrača, imaju ogroman community itd).

Ja bih volio da Dota 2 bude sjajna igra, ali udaljavanje od WC3 šarenolikog okruženja mi se ne sviđa ni malo. Sačekajmo da izađe, probajte i nešto drugo. Čekam i Blizzlardov odgovor.
Nisi svestan svoje nesvesti... HoN je epsko *****e neizbalansirano kakav ogroman community nije ni 30 deo dotinog. Uvazavaju kritike igraca? Pa dota je najbolji primer toga u istoriji gejminga, skoro 7 godina saradnje icefroga i communityja da bi imali ovo sto imamo sada. Sta mislis zasto NIJEDAN profesionalni dota tim nije presao na hon? Dota2 je kopija dota1 sto znaci da balans ostaje netaknut samo dobijamo bolju platformu i grafiku.

Pomiri se sa tim da si igrao samo low level public partije, da nemas nikakav uvid u igru i da je to jedini razlog sto ti se hon vise svideo od dote.

@DBrave kome pricas, igram dotu vec 5 godina ko zna koliko partija sam odigrao a replaya jos duplo vise odgledao, ucestvovao sam na svim dota turnirima jos od prime defending 3 tako da mi je bas drago sto dota2 nije pravila nikakve ustupke za noobove koji bi poremetili igru na bilo koji nacin.
S druge strane, uvesce kasnije neke coaching modove( rece gabe newell u intervjuu) tako da ce novi igraci moci mnogo lakse da se integrisu sto je jos jedan plus

Poslednja ispravka: maxx10 (19.8.2011 u 17:10)
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 17:05   #218
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Dota 2

Ko je sad gledao EHOME vs. Scythe.SG, imao je i šta da vidi. Ukratko - ponestalo pirinča za farmere.

A sada ono što smo svi čekali - meč dana.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 17:42   #219
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
maxx10 kaže: Pregled poruke
Nisi svestan svoje nesvesti... HoN je epsko *****e neizbalansirano kakav ogroman community nije ni 30 deo dotinog. Uvazavaju kritike igraca? Pa dota je najbolji primer toga u istoriji gejminga, skoro 7 godina saradnje icefroga i communityja da bi imali ovo sto imamo sada. Sta mislis zasto NIJEDAN profesionalni dota tim nije presao na hon? Dota2 je kopija dota1 sto znaci da balans ostaje netaknut samo dobijamo bolju platformu i grafiku.

Pomiri se sa tim da si igrao samo low level public partije, da nemas nikakav uvid u igru i da je to jedini razlog sto ti se hon vise svideo od dote.

@DBrave kome pricas, igram dotu vec 5 godina ko zna koliko partija sam odigrao a replaya jos duplo vise odgledao, ucestvovao sam na svim dota turnirima jos od prime defending 3 tako da mi je bas drago sto dota2 nije pravila nikakve ustupke za noobove koji bi poremetili igru na bilo koji nacin.
S druge strane, uvesce kasnije neke coaching modove( rece gabe newell u intervjuu) tako da ce novi igraci moci mnogo lakse da se integrisu sto je jos jedan plus
Vidim igrao si i Lol i HoN i imaš preko 12 godina

Kakvih ljudi ovde ima :P
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 17:44   #220
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Vidim igrao si i Lol i HoN i imaš preko 12 godina

Kakvih ljudi ovde ima :P
Vidim argumenti su ti bas za 12-godisnjaka... Gde mi je mozak bio da se raspravljam sa klincem koji pise w umesto v, zaboravi da sam ti ista rekao. Samo ti nastavi da igras hon, nedostajaces nam mnogo.
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota2 steam pomoc upitnik


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA 2 za linux maxx10 Slobodni softver 29 28.9.2014 1:49
NVIDIA GeForce kup - DOTA 2 takmičenje Kole Dešavanja i događaji 5 25.12.2013 22:46
Dota 2 - Dajem free key-eve Totti otpaTci 1 19.1.2013 0:24
DotA - Ranked gaming platform [4h]Zemunac Mrežne igre 7 18.11.2009 23:29
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com