Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.3.2018, 8:36   #701
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ne bih opet rekao da starter nije vrijedan para. Za 15€ sa debije odlicna igra. Mozes kupiti operatere koje zelis. Nisi u toliko velikom deficitu u odnosu na ostale osim u raznovrsnisti. Najbitnije je mislim uzeti dobre operatere za pocetak ali odron early access igre kostaju i 2x više nego R6.

Za buduce korisnike 6 operatera je mislim sasvim ok za 15€ samo sam se ja zayebao. Da sam znao, trebao sam sacekati dva dana all.. fuck it.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2018, 14:40   #702
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
Nadam se da ce se free attachmenti applyovati na sve korisnike. To mi je cool novina.
Inace da podelim iskustvo. U poslednje vreme forsiram kao napadac uletanje sa breaching chargeom kroz prozor direktno u sobu gde je objektiv, odmah na pocetku partije. Dogadjaju mi se bas zlatni momenti. Top mi je bio lik kog sam pri uletanju zateko sa akumulatorom u ruci i koji je u panici krenuo da bezi ka vratima ne ispustajuci akumulator Stvarno, ako vec niste, probajte ovo bicete iznenadjeni ucinkom
Kad god sam ovo probao dobio sam Lesionov spric u nogu, Elinu minu u glavu i metak o celo od Rooka. Ono sto mi se desavalo je da ubijem jadnog Bandita sa Thermitovim exothermic chargom dok lik pokusava da negira breach na Chaletu ili Consulatu. To mi je jedna od smesnijih interakcija u igri.

I naravno kad u prep fazi pokusavas da otvoris neke zidove kao Mira/Smoke i Ela odluci da ti se naguzi ispred shotke. Hebiga, te fanservice helanke ne pomazu tu...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2018, 15:44   #703
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

@Rkoma
Ma ono, zavisi koji matchmaking imas u igri. Ako igras protiv silvera i slicno, onda mozes svasta da radis, kao na free weekendu. A ja sad imam u casualu protivnike od platine i diamonde, a ne secam se da sam u mesec dana vide da je neko postavio breaching charge na prozor ili vrata pogotovo objektive jer bi znacilo insta smrt uglavnom posto se unutra cuje postavljanje istog.

Nedavno sam od drugara uzeo account da igram, cisto da vidim koliko je moguce smurfovati jer je on imao 0.5 wl i 0.1 kd na rankedu, a tako i u casualu slicno..

Prve dve runde, default operateri IQ i bandit, napravim u obe ace. Likovi protiv mene, bez ruku i nogu... i tako igrao par sati, iskidao, ugasio,.. Upalim sutra, prve dve partije opet low rate protivnici a najednom krene matchmaking - diamond & platina,.. toliko od smurfovanja, igra te poravna za jedan dan i ćao.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2018, 17:28   #704
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

^Tebi je mesto na konzoli tu možeš da smurfiješ vrlo lako. Iskreno za mene je to vrlo jadan način iživljavanja na drugim igračima.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2018, 17:55   #705
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Izasao je update. 9.5GB. Atačmenti su free kako su i obecali.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2018, 19:05   #706
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
2SaiNt4U kaže: Pregled poruke
@Rkoma
Ma ono, zavisi koji matchmaking imas u igri. Ako igras protiv silvera i slicno, onda mozes svasta da radis, kao na free weekendu. A ja sad imam u casualu protivnike od platine i diamonde, a ne secam se da sam u mesec dana vide da je neko postavio breaching charge na prozor ili vrata pogotovo objektive jer bi znacilo insta smrt uglavnom posto se unutra cuje postavljanje istog.

Nedavno sam od drugara uzeo account da igram, cisto da vidim koliko je moguce smurfovati jer je on imao 0.5 wl i 0.1 kd na rankedu, a tako i u casualu slicno..

Prve dve runde, default operateri IQ i bandit, napravim u obe ace. Likovi protiv mene, bez ruku i nogu... i tako igrao par sati, iskidao, ugasio,.. Upalim sutra, prve dve partije opet low rate protivnici a najednom krene matchmaking - diamond & platina,.. toliko od smurfovanja, igra te poravna za jedan dan i ćao.
Platina je cudo, imao sam partije gde sam zavrsavao 15-5 i odmah nakon toga sa 1-5, i ne znam kako da opisem tolike razlike u matchmakingu. Ponekad pometlamo ekipu od Plat Star i Plat II, a kasnije dozivim metlu od 4 Plat III i jednog Gold Stara. U jednom mecu uspem da odradim 3 razlicita spawn peeka-runouta, a u sledecem 5 ljudi spawnovano na najdaljoj mogucoj lokaciji od objektiva i naravno odmah napravim ****** i ostavim tim 4v5.

Ne znam da li sam i dalje nekonzistentan (verovatno je to), ali tolike razlike izmedju 5-6 meceva odigranih u 3 sata su cudo. Pricam o rankedu, posto casual nisam igrao odkad sam poceo sa competitiveom. Mada mi se vise ni ne igra kad onako urnisase Elu... Sa kim sad roamovati? Vigil ima kantu od puske u poredjenju sa starom Elom, a Jager nema impacte...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2018, 20:00   #707
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Platina je cudo, imao sam partije gde sam zavrsavao 15-5 i odmah nakon toga sa 1-5, i ne znam kako da opisem tolike razlike u matchmakingu. Ponekad pometlamo ekipu od Plat Star i Plat II, a kasnije dozivim metlu od 4 Plat III i jednog Gold Stara. U jednom mecu uspem da odradim 3 razlicita spawn peeka-runouta, a u sledecem 5 ljudi spawnovano na najdaljoj mogucoj lokaciji od objektiva i naravno odmah napravim ****** i ostavim tim 4v5.

Ne znam da li sam i dalje nekonzistentan (verovatno je to), ali tolike razlike izmedju 5-6 meceva odigranih u 3 sata su cudo. Pricam o rankedu, posto casual nisam igrao odkad sam poceo sa competitiveom. Mada mi se vise ni ne igra kad onako urnisase Elu... Sa kim sad roamovati? Vigil ima kantu od puske u poredjenju sa starom Elom, a Jager nema impacte...

Smoke, uvek bio dobar roamer.
Caviera, sada je "usporena" kad lion nastupa, ali ako vodis racuna da se u pregame-u kreces da ne ostavljas tragove, i dalje kida.


@altfair
Ma jednom sam samo uzeo novi acc za vreme free weekenda cisto da pokazem ljudima koliko se moze uzeti renowna za 10ak sati igranja.
A posto su cesto u zadnje vreme smurfovi u protivnickom timu, a mi svi high leveli, uzeo sam taj account od prijatelja da vidim koliko ce trebati igri da mi da match (a da nije free weekend u toku).
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2018, 0:47   #708
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

@2saint4u da ja sam u rango golda i ove akcije mogu da radim na rankedu. Ali cim se pojave neki iskusniji igraci, nema zezanja.

@buraz slozicu se sa saintom vezano za smoke roomera. Koristim samo sekundari kod njega, uzi onaj, stavim prigusivac, i holographic i kad nanisanim neprijatelja samo istresem rafal i glava pada u 90% slucaja. Cak i na long range-malo pre sam na toweru imao slucaj.

Finka i onaj njen boost je malo overpowered.
Lion onako, sta znam jos ga nisam izvalio.
A ona outbreak munja je zanimljiva. Napetije od l4d-a i lepse, zanimljivije, modernije. 3 vas je a to je savrsena cifra da nateras igrace da se drze zajedno sto na kraju cini igru napetijom i zanimljiviom.
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2018, 1:51   #709
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Kako vam se svidja ova nova zombi operacija?

Meni je super, samo sto je FPS dosta los nazalost, na med/high imam 30 fps, ne pada ispod, a na med imam preko 40.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2018, 17:45   #710
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

bogami, baza je znatno porasla...

2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2018, 18:10   #711
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Kako vam se svidja ova nova zombi operacija?

Meni je super, samo sto je FPS dosta los nazalost, na med/high imam 30 fps, ne pada ispod, a na med imam preko 40.
Meni se sviđa, mada pre su ovo neki vanzemaljci mutanti nego zombiji. Vidi se da su uložili dosta truda. Očekivao sam jednu mapu a ima tri različite i svaka ima neku svoju pričicu.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2018, 21:01   #712
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Sto vise igram ovu zombi/vanzemaljsku operaciju, to mi se vise svidja. Inace koliki vam je FPS za vrme igranja zombija, meni je neki prosek 37-40?
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2018, 16:52   #713
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Sinoc sam i ja sa 2 drugara presao sve 3 mape i stvarno sve mi se vise svidja. Drugari isto pozitivno iznenadjeni. Sve mape su odlicne i lepo dizajnirane. Osetio sam se ko dete kad se prvi put pojavio onaj najveci mutant i kad smo krenuli da igramo ledenog cike sa njim Voleo bih da se ovo prosiri. Pokusao sam malo da nadjem na ubi forumu reakcije ljudi ali nisam uspeo. Valjda ce da dozivi uspeh operacija.

Meni sve na low radi na 40 50 fps-a. Dok mi MP radi na 60 sa povremenim padovima na do 50.
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2018, 8:40   #714
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Kill em all.. haha. Ash je stvarno odlicna. A kosta 12500.

jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2018, 11:17   #715
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

a u standard verziji kosta 500 renowna ako je otkljucavas prvu od FBI...

mada, sad je otkljucana svima sa standard verzijom..

ako ti se svidela igra, ja ti predlazem da kupis ponovo standard verziju.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2018, 11:29   #716
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Sacekat cu neki popust.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2018, 13:05   #717
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Pa, sad je standrad na hrk ili g2p oko 23e sto je skroz ok, ali uplay only verzija (jedino ako preferiras steam verziju koja nazalost opet nosi dupli DRM?) i treba obratiti pažnju na sledeće :
Steam veze steam nalog sa uplay nalogom, i ako si recimo sada kupio starter edition na steamu, vezao ga uz uplay acc, kad bi sad uzeo standard na steamu (isti acc) nisam siguran da bi ga u uplay aktivirao, a ne mozes dodati novi uplay acc na steam (linked acc). Proveri to sve dobro pre nego se odlucis za eventualnu kupovinu pa makar i na popustu
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2018, 13:57   #718
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Morao bi kontaktirati support prije toga. Naletio sam na jedan video koji kaze da se obriše igra sa steam naloga i onda se kupi npr standard. I u play nastavi progres od starter verzije. Ne znam koliko je to tacno.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2018, 20:17   #719
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

^A koja je fora sa sakrivanjem imena?

Poslednja ispravka: altafir (11.3.2018 u 20:51)
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2018, 20:39   #720
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Postoji par mentola koji tvoj stats koriste da bi demantirali šta pišeš. U stilu: "Daj da ti vidimo PUBG profil i kakav si noob pa misliš da igra ima hakera i da je loše optimizirana".

Ili za BF: "Nisi zavrsio svaku partiju, mora da je rage quit. Noob."

Takvi znaju smarati pa je lakse blikirati ime. I ako sam vecinu aktivinih forumaša imao medju friend listiom na raznim igrama ali imaš forum bolida koji te googlaju.

Poslednja ispravka: jonathan (11.3.2018 u 20:48)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rainbow six siedge


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Rainbow Six Vegas 2 ... i bidi fin Akcione igre 51 12.8.2019 11:38
Dungeon Siege III DylaN Role-Play 134 5.8.2016 2:43
Rainbow Six: Patriots dex3108 Akcione igre 76 14.12.2013 16:51
Space Siege DeCoy Role-Play 9 1.9.2008 22:19
Dungeon Siege 2: Broken World voodoo_ Role-Play 1 7.8.2006 20:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com