Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS Ponuda mobilnih telefona, tarifni paketi, usluge, kvalitet, podrška, servis...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.6.2016, 21:34   #1
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Telenor Banka

Treba da menjam telefon pa sam malo švrljao po poslovnicama i razgledao šta se nudi. Ono što sam video je da postoje dodatne pogodnosti za uzimanje telefona preko Telenor banke. Plus, ja sam do sada koristio prenesi i surfuj basic a sada je sa nekim popustom jeftiniji prenesi i surfuj standard!?

Daklem, ako otvorim račun u Telenor banci i uzmem starter paket, plaćam 500 kinti i to je to. Sa tim računom ja mogu da uzmem telefon na 24 rate bez kamate, plus mi se paketi u telenoru od 1400+ rsd umanjuju za 30%, pa tako pomenuti račun od 1495 rsd za prenesi i surfuj standard izađe nekih 1050 rsd.

Na ovaj način mi se za realno manje para otvara prostor za neki telefon koji možda ne bih ni pogledao da se ne opečem. Ako ne grešim

Da li je neko od vas već uzimao telefon na ovaj način, preko telenor banke? Šta vi mislite o ovome?
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com